>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UFC 205: Alvarez vs. McGregor [12.11.2016]

Status
Zamknięty.
E 285

embotron

Użytkownik
Swoją drogą zmiana decyzji rozstrzygnięcia pojedynku na takim poziomie rywalizacji to jest skandal i czysta amatorka
Nie bylo zmiany wyniku, a jedynie zmiana z Woodleya na remis, co bylo oczywiste, bo wyczytali 2x remis i 1x Woodley, wiec musieli to poprawic ????
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Ale fart z tym Thompsonem ale Woodley to dziadowski mistrz. Co do Conora to była peFka niesamowita. Jednym slowem geniusz ????
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Ja dzisiaj grałem Conora i na luzaku ✅✅
Co do Woodleya to ja nie wiem jak on tego nie skończył przed czasem, przecież Thompson tam ładnie odleciał, a ten w zakładanie gilotyny zaczął się bawić..
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Walka wieczoru:
155 lbs: Conor McGregor pokonał Eddiego Alvareza przez TKO (ciosy w parterze) 3:04, runda 2 – walka o pas wagi lekkiej

Karta główna (godzina 4:00 czasu poskiego):
170 lbs: Tyron Woodley pokonał Stephena Thompsona przez większościowy remis – walka o pas wagi półśredniej

115 lbs: Joanna Jędrzejczyk pokonała Karolinę Kowalkiewicz przez jednogłośną decyzję – walka o pas wagi słomkowej

185 lbs: Yoel Romero pokonał Chrisa Weidmana przez TKO (latające kolano i ciosy w parterze) 0:24, runda 3
135 lbs: Raquel Pennington pokonała Mieshę Tate przez jednogłośną decyzję

Karta wstępna (FOX Sports 1, godzina 2:00 czasu polskiego):
145 lbs: Frankie Edgar pokonał Jeremy’ego Stephensa przez jednogłośną decyzję
155 lbs: Khabib Nurmagomedov pokonał Michaela Johnsona przez poddanie (kimura) 2:31, runda 3
185 lbs: Tim Boetsch pokonał Rafaela Natala przez KO (prawy sierpowy i ciosy w parterze) 3:22, runda 1
170 lbs: Vicente Luque pokonał Belala Muhammada przez KO (lewy sierpowy i ciosy w parterze) 1:19, runda 1

Karta wstępna (UFC Fight Pass, godzina 1:00 czasu polskiego):
163 lbs: Jim Miller pokonał Thiago Alvesa przez jednogłośną decyzję
135 lbs: Liz Carmouche pokonała Katlyn Chookagian przez niejednogłośną decyzję
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
co za kompromitacja alvareza, chlop sie spalil totalnie, wygladalo to jak spotkanie gimnazjalisty z 5 lat mlodszym, taka prawda ze tylko diaz ze swoim przepalonym mozgiem nie ulegl presji, bo to chyba w walce z mcgregorem jest kluczem
 
E 285

embotron

Użytkownik
co za kompromitacja alvareza, chlop sie spalil totalnie, wygladalo to jak spotkanie gimnazjalisty z 5 lat mlodszym, taka prawda ze tylko diaz ze swoim przepalonym mozgiem nie ulegl presji, bo to chyba w walce z mcgregorem jest kluczem
Kluczem w walce z McGregorem jest McGregor. &quot;They are not on my level&quot; ????
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
ja mam pytanie co z walką Cerrone-Gastelum, w jaki sposób mogą rozliczyć tą walkę? jako zwrot? Bet365
niestety bet365 ma taki zapis że dopiero po miesiącu robią zwrot, chyba że ich wyprosisz na czacie żeby ci anulowali ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom