>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 45: Bratislava, Mouilleron Le Captif, Bogota, Ortisei, Kobe, Knoxville

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Knowle/Melzer-Raja/Sharan 0-2 Boski serwis Jurgena!
Knowle/Melzer 2.00 b365
⛔
Dwie różne pary naprzeciw siebie. Austriacy to masa doświadczenia w ATP i mniejsze ogranie w tym sezonie. Jurgen wrócił z zaświatów i w deblu jeszcze spokojnie jest sobie w stanie dać radę. Julek ten rok na przełomie ATP i challka, ale poziom bardziej z tych niższych rozgrywek. Jednak to dalej pewnego rodzaju solidność, gdzie w hali ma blisko 300 rozegranych spotkań. Purav z Divijm więcej meczów w tym sezonie, jednak imo to poziom challków, nic więcej. Ich gra nie jest jakoś skomplikowana, grają prosty tenis i to na bardziej ogórkowe pary wystarcza. Ich atutem z pewnością jest właśnie ostatni okres, gdzie grają praktycznie ciągle wspólnie. Rok 2016 to aż blisko 60 wspólnych gier. W samej hali nie tak dużo, bo bilans 3/3, gdzie przegrywali w ostatnim turnieju z parą Krawietz/Olivetti. Za to na samej hali Knowle z Melzerem mają wspólnie 10/3, gdzie zaliczyli półfinał challka w Orleans, tytuł w Mons i finał 250-tki w Moskwie. W stolicy Rosji nie ogrywali jakichś wielkich tuz deblowych, jednak zaprezentowali się solidnie, dzięki czemu doszli aż do finału. Moim zdaniem to Austriacy są przynajmniej lekkimi faworytami, więc kurs 2.00 warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Corrie-Groth 2 @1.44
Groth ten rok mial tragiczny, ale ostatnio widac ta zwyzke formy. Autralijczyk wiadomo znakomity serwis, ale wymiany skraca praktycznie skaraca jak tylko moze. Groth wygral dwa tygodnie temu challenger w Las Vegas i stad te przesylanki nt. tej dobrej formy. Tydzien pozniej byla porazka w meczu otwarcia w Charlottesville, ale czesto tak bywa ze po bardzo dobrym turnieju przychodzi slabszy, a pozniej znowu dobry. Corrie oczywiscie zna te challengery zna dobrze, ale tez tam jakis wielu wybitnych wynikow brak. To samo mozna powiedziec o Grothcie, ktoy tez niejeden amerykanski challenger zagral w zyciu w tej czesci sezonu. Australijczyk jednak czasem osiagal bardzo dobre wyniki, m.in w Knoxville byl finalista. Mysle,z e Groth mial trudne zadanie w 1 rundzie i pokonanie Frantangelo to moglo byc trudniejsze zadanie niz dzisiejszy pojedynek z Corriem. Wydaje mi sie, ze Australijczyk jest slusznym faworytem tego meczu.

P.S. Czy jest jakis stream z challengera w Bogocie? Nie mam nawet sily szukac po internecie.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Pavlasek - Medvedev 2 1.42 Bet365 8/10 36 36 ✅

Chwila odpoczynku i wracamy.

Dla mnie faworyt jest jeden, ja stawkowałem to ładnie i liczę na wygraną Rosjanina który prezentuje w tym momencie wysoki level. Swietnie serwuje, ciezki do przelamania, agresywny, dobry fh, wybiegany, Pavlasek natomiast troche dla mnie drewniany, nie wiem czy da rade. Rosjanin obral sobie za cel oficjalnie wszedzie o tym mowi - TOP100. Jest wiec spora szansa osiagnac dobry wynik i awansowac w tym sezonie juz do 100.
 
S 22

siudinho

Użytkownik
Witam Panowie
Na dzisiaj gralbym
Vattutin benneteau 2 kurs 1.33 bet 1.36
Koncowka sezonu bardzo dobra w tym turnieju po dobrym meczu odprawil youzhnego. Mysle ze z ruskiem nie bedzie mial problemu.
Fystebberg zimonjic - skupski skupski 1 kirs 1.5
Zanim buki wystawily kursy myslalem ze bedzie w granicach 1.3 wirc 1.5 biore z pocalowaniem reki. Dwoch graczy z atp mierzy sie z para ktora na ten moment prezentuje forme slabych challengerow.
Eysseric/ERV - hoang mies 1 kurs 1.16 bet 365
Przeciwnikow nie znam ale wiem co potrafi eduard eic tak naprawde powininen sam odprawic pare no name.
Co sadzicie o tych typach ? Madman Gawronix Dx2 ?
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Vatutin-Benneteau 2 @1.33
Mysle, ze do kombinacji dzis warto wziac Benneteau. Francuz mial dwa mega ciezkie mecze, ale to powinno bardzo pomoc. Najpierw wygral dramatyczny mecz z Youznhym w 1 rundzie, wczoraj tez niezly horror z Skugorem. Ogladalem wiekszy fragment i Skugor naprawde gral niezle, a serwis ma oczywiscie Skugor bardzo dobry. Niby to &quot;tylko&quot; challenger, ale u Bennetau bylo widac radosc po zakonczeniu meczu, co tylko pokazuje, ze zalezalo mu na wygranej. Bennetaeu wciaz ranking slabiutki. Bardzo dobrze gral w Paryzu, gdzie wszedl z kwalfikacji do turnieju glownego, ale tam niestety wylosowal Simona i przegral w trzech setach mecz otwarcia w drabicne glownej.
Forma jednak jest. Ranking jest wciaz slaby, trzeba byloby cos &quot;nastukac&quot; w tym roku jeszcze, bo tutaj tez trzeba myslec o styczniowym Australian Open juz, a Julien jest w tej chwili na 168 pozycji, a to oznacza ledwie udzial w kwalifikacjach.
Swoja droga Julien za dwa wygrane mecze w Paryzu i awans do turnieju glownego zarobil wiecej punktow (25 pkt) niz zaw ygranie dwoch meczow w tym challengerze na ten moment (20 pkt). Benneteau mlodzieniaszkiem juz nie jest, ale umiejetnosciami i mozliwosciami to jest jednym z dwoch-trzech najlpeszych tenisistow w tym challengerze. Dwa ciezkie i zwycieskie mecze za Francuzem. Trzbe ajednak dodac, ze w obydwu trzysetowkach to Benneteau mial lepsze statystyki i wygral zasluzenie. Benneteau bedzie grac i dzis moze byc chyba tylko latwiej, wiec typ na Francuza znajdzie sie na pewno w jakims kuponie wsrod dzisiejszych zdarzen.
 
A 498

adziu32

Użytkownik
Challenger Kobe
J.Duckworth vs D.Lee 2 @2.10 bet365

Koreańczyk szybko przeszedł Uchiyame, rywal skreczował przy stanie 6-1 2-0. Chłopak ma zaledwie 18 lat a prezentuje dobry tenis, co widać po jego wynikach. Duckworth natomiast to szerzej znany gracz, tydzień temu wygrał czelka w Australii jednak rywale nie byli wymagający. 8 wygranych meczów może i robi wrażenie ale kiedyś passa się skończy. Większy potencjal po stronie Koreanczyka i to jego polecam grać.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Oglądał ktoś mecz Gombosa na tym turnieju i może się wypowiedzieć w jakiej formie jest Słowak? Jak u niego z serwisem ?

Dzieki Rychuu. Pooglądam początek i zobacze. Pospisil świetna forma na serwisie i myślałem nad graniem overa 22.5 gemów.
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Meczu Gombosa nie widziałem, śledziłem jedynie przebieg meczu na livescore bo miałem go zagranego. Słowak strasznie się męczył żeby wygrywać własne gemy serwisowe. Ogólnie w całym spotkaniu wygrał mniej punktów niż jego rywal.
Dzisiaj wygra ten kto będzie lepiej trzymał serwis, a tutaj statystyki zdecydowanie przemawiają za Pospislem:
Pospisil - Satral - 1. serwis 68 %, wygrane 85%
Pospisil - Marczenko - 1. serwis 71%, wygrane 91%
Za Słowakiem w dzisiejszym meczu przemawia jedynie że turniej rozgrywany jest na Słowacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Gombos w Słowacji nigdy nie potrafił zagrać na swoim najlepszym poziomie. Widać, że chce i ma wsparcie, ale coś nie może zatrybić. Poprzednie dwa sezony to ćwierćfinały. W 2014 zaskoczył go Dustov, który wraz z rozwojem meczu zaczął coraz to bardziej ruszać Słowakiem i w efekcie końcowym, drżąca ręka gospodarza niewytrzymała TB w deciderze. Rok temu zaś padł on ofiarą wspaniałego turnieju w wykonaniu Gerasimova.
Hala jest bardzo szybka, a Norbertowi jakby brakowało zdecydowania w decydujących momentach. To główny powód niepowodzeń w tym turnieju. Pospisil, cóż, chłopak ma obycie na największych kortach świata. Serwis dobrze skrojony pod te warunki. Poza tym, j/w, nieźle funkcjonujący. Tutaj się gra dla rankingów na nowy sezon i dwa poprzednie zwycięstwa, w tym to męczone z Satralem, potwierdzają chęć zajścia jak najdalej.
Dzisiaj znowu mamy ćwierćfinał. Do trzech razy sztuka, czy znowu to samo? Ja postawie na drugą opcje.
Pospisil @1,61 MarathonBet ⛔
 
R 13

rrr111

Użytkownik
Oglądacie McDonalda z Polanskym? McD serwuje dołem bo ma jakiś uraz z m. brzucha bodajze i robi Polanskiego jak chce. Komentator sam mowi ze jestesmy swiadkami czegos niecodziennego. Przypomne tylko że 2 lata temu bodajze w Masters1000 w Kanadzie nasz Jureczek przegral z takim amatorem jak Polansky.

Zobaczcie sobie to o czym mówiłem w meczu McKenzie vs Polansky

https://livestream.com/ATP/events/6623544/videos/141606564
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Kozlov-Corrie 1 @1.45
W tenisie nie nalzey kierowac sie uprzedzeniami, ale nei wiem, ten Corrie mnie nie przekonuje. Wieksze sukcesy swiecil w deblu, a zwyciestwa turniejowe tylko w turniejach Futures odnosil. 28 lat to calkiem sporo, a jakis bardzo dobrych wynikow na niwie challengerowej po prostu brak. Groth wczoraj byl tragiczny i nawet serwis Australijczyka nie byl tym razem jego jakims wybitnym sprzymierzencem. Kozlov jest jeszcze bardzo mlodym zawodnkiem, ale gra coraz lepiej i wyniki ostatnio tez coraz lepsze. O Amerykanie macedonskiego pochodzeniac juz zreszta od kilku sezonach wiadomo, ze ma papiery na granie, gdyz jego ojciec jest trenerem tenisowym, a on sam zagral w finalach dwoch juniorskich szlemow. Zaryzykuje typ na przyslowiowa mlodosc.
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
12.11.2016, 16:00, Mouilleron-Le-Captif challenger, semifinal, indoors

Andriej Rublew (RUS) - Benoit Paire (FRA) - @ 2,15 bwin

Pojedynki w tym sezonie indoor na korzyść Rosjanina stat 19/9-6/7. Rublev ostatnio w hali SF Orleans i QF Mons. Rank po stronie Francuza,ale mam wrażenie,że będzie to wyrównany pojedynek. Turniej we Francji,więc plus w stronę Francuza,ale to gracz z niestabilną głową i formą i wszystko może się wydarzyć ;) Jednak kurs zachęca
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Oglądałem dzisiaj Paire&#39;a na którego pograłem. Źle się go ogląda, dość dużo błędów i słaby singlowo obecnie Vasselin naprawdę solidnie postraszył Benoit. W 2 secie miał już break pointa i go nie wykorzystał po czym przełamał Paire. Rublev robi naprawdę dobrą robotę i popieram ten typ! Również polecam grać Gojowczyka, bo albo dzisiaj odcięło prąd De Minaurowi po tych wszystkich jego meczach albo był tak bezradny.. Niemiec naprawdę grał dzisiaj spokojnie i skutecznie. Benneteau może mieć spory problem, a kurs w okolicach 2.5 na Petera wygląda nieźle. Dla mnie ten mecz to 55-45 % dla Niemca.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Polansky-J.Donaldson 2 @1.55
Donaldson mial swietna druga czesc roku w okolicach US Open. Mlody Amerykanin wygrywal mecze w Cincinnati i zanotowal znakomity US Open, ktory zaczal do kwalfikacji, a zakonczyl az na 3 rundzie US Open w turnieju glownym. Niewatpliwie byl tuaj boom z forma i potwierdzil Donaldson duze mozliwosci. Pozniej Donaldson zaczal grac zle w azjatyckich challengerach, ale to chyba bylo to rozprezenie po swietnym okresie mlodego zawodnika. Wrocilismy do amerykanksich challengerow. Tydzien temu start w Charlottesville nijaki, ale w Knoxville Donaldson wygrywa bardzo dobrze i wczoraj bardzo fajny i emocjonujacy mecz z Bemelmansem, a Belg tez ostatnio w niezlym gazie. Bemelmans wygrywal ostatnio turniej Futures i minimalnie przegral z tiumfujacym w ubieglym tygodniuw Charlottesville Opelka w tie-breaku 3-ego seta. Duze emocje wczoraj na korcie i duzo fajnych zagran zarowno ze strony Donaldsona i Bemelmansa.
Peter Polansky tez calkim niezle gral w okoliach lipca-sierpnia. Kanadyjczyk jest technicznie bardzo dobrym zawodnikiem. Zreszta jak Polansky potrafil w swojej karierze przechodzic kwalifikacje do French Open, ktory jest turniejem na cegle to tylko potwierdza, ze Polansky w korcie jest naprawde niezly. Poza tym Polansky niejeden mecz wygral tez w tak prestizowym turnieju z serii Mastersa jak Canadian Open, wiec stac go na bardzo dobra gre. Do optymalnej formy chyba jednak jeszcze brakuje. Donaldson po tych meczach w tej formie wydaje sie po prostu juz byc. Dla Polansky&#39;ego w tym meczu bedzie wiecej biegania i w moje opinii to Donaldson powinien zagrac w finale.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Jakiś overek w meczu Paire - Rublew?
Ja bym szedł w trzy sety albo tie-breaki
Młody Rosjanin powinien wejść w gazie od początku, ale Paire jest zbyt doświadczony by łatwo polecieć w dwóch szybkich setach.

Over 22,5 gema
ode mnie
Skoro podajesz typ to po pierwsze musisz również podać kurs i bukmachera, a po drugie dokładniej przeanalizować dane spotkanie, czyli podać konkretne argumenty, skupić się na ostatniej formie zawodników, etc./Macko18

To raczej wabik do dyskusji niż typ, jestem ciekaw czy taki pomysł ma rację bytu
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Jarry - Zormann 1 1.44 8/10 bet365 62 60 ✅ ✅
Obaj młodzi, perspektywiczni aczkolwiek większy potencjał ma Jarry. Chilijczyk obok rodaka Garina to takie dwie nadzieje, aczkolwiek obaj nie mogą jeszcze się wstrzelić, podejrzewam, że końcówka sezon i Jarry jeszcze będzie chciał zaskoczyć. Spore możliwości, dobry serwis, wysoki, ale nie drewniany, lubi podejść do siatki, największym problemem są przestoje, o ile jest regularny, to ciężko z nim się gra, bo potrafi szybko podejść do siatki i zakończyć akcje. Zormann oczywiście nie zły, ale w tym spotkaniu nie widzę go, oczywiście, będzie prowokował Jarry&#39;ego do błędów i starał się go &quot;wrzucić&quot; do gry defensywnej, co w tym kontekście będzie miało kluczowe znaczenie, ale nie sądzę, by ofensywny Jarry miał z nim większy problem.
 
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Ruepke L. - Stanek R. 1 3.40 Bet365 5/10 36 75 61 ✅✅✅

Szkoda przeoczyć taki kurs biorąc pod uwagę fakt, że Stanek ma ten sezon głęboko w... no właśnie. Przegrywa, kombinuje - jak wygrywa łatwo seta, to zaraz oddaje mecz. Słaby, nijaki, tak go można opisać, a właściwe ten sezon.

Ruepke bardziej ofensywny, co może obnażyć defensywne walory Stanka. O ile Robin czuje się najlepiej na cegle, gdzie ma czas na układanie gry, to Ruepke lubi szybkie nawierzchnie, gdzie może można forsować swój fh i serwis który jest dużo lepszy niż Stanka, a nawierzchnia dywanowa nie jak sprzyja tu w stronę Niemca. Stanek może mieć spore problemy i kto wie jak potoczy się ten mecz.
__________________
 
loj99 530

loj99

Użytkownik
Giannessi A. - Napolitano S.

13.11.2016 13:00

Typ: Napolitano S. @2,10 bet365 ✅✅✅

Może komuś pomoge tym typem ;] Oglądałem obydwu zawodników w ostatnich meczach i mogę powiedzieć, że te kursy są pomyłką. Giannessi nie trafia pierwszym serwisem, nie gra kończących piłek co na hali jest bolączką. Za to Napolitano inna bajka kończy szybko piłki trafia dość regularnie pierwszym serwisem i dość mu idzie wygrywanie wymian. Dla mnie to bet dnia. Polecam.
Pisząc analizę sugerowałem się oglądaniem ich ostatnich meczy i formą z ostatnich dni.
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 498

adziu32

Użytkownik
Challenger Knoxville
Peter Polansky - Michael Mmoh 2 @2.10 bet365
Mmoh dotarł do finału bez straty seta pokonując Kozłowa, Krajicka, Smyczka, Bhambriego. 18 latek gra tu znakomicie, moim zdaniem jest faworytem tego meczu. Peter Polansky w tym turnieju zasłynął z zabawnego meczu z McDonaldem, który nadawał się do tenisowych jaj niż poważnego grania. Byłby to udany żart gdyby koniec końców udało mu się wygrać cały turniej po takim meczu. Mmoh jest lepszym graczem i to on bierze ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom