>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic wypłata..

C 0

cygaro16

Użytkownik
Witam, wczoraj założyłem konto na Betclic. Wpłaciłem 48 zł postawiłem zakład i wygrałem ponad 560 zł. Postanowiłem odrazu wypłacić 500 zł, wysłałem wszystkie niezbędne dokumenty które zostały zaakceptowane. Dziś o 16:13 otrymałem maila, że moja wypłata została potwierdzona ale wypłata na... 48 zł. Chciałem się zalogować na betclic i zobaczyc a tu nagle, że mam blokade konta. Po konsultacji z supportem dowiedziałem się, że na tym ip ktoś już grał. Mają rację grał mój ojciec który zamknał konto samowolnie ponad rok temu. Ja dopiero wczoraj założyłem swoje konto na betclic.
Co polecacie zrobić w zaistniałej sytuacji?
Pozdrawiam i z góry dzięki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli ojciec korzystał z bonusu jakiegoś i Ty również, to co najwyżej zwrócą depozyt. Za sam fakt dwóch kont nic nie mogą zrobić bo jest to dozwolone.
 
C 0

cygaro16

Użytkownik
Nie korzystał z żadnych bonusów. Ja w sumie chyba tez nie. Kliknałem na głównej stronie w rejestracje więc się zarejestrowałem, wpłaciłem i wygrałem. Dziwna sytuacja.
 
C 0

cygaro16

Użytkownik
Wczoraj mi jescze napisali, że ojciec nie miał kontroli nad grą dlatego zamknał konto i, że mają podejrzenia, że mam powiązania z tamtym kontem.. Śmiech na sali. Co byście zrobili w danej sytuacji?
 
Do góry Bottom