>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
szpon- przez jednych operatorów internetowych działa inni robią próby blokowania mi przez dostawce internetowego z kabla nie dziala ale z tego samego kabla wpisujac bramki proxy z innego kraju wlacza sie normanalnie, czarno na białym widac ze ktos robi proby blokowania. Przez modem na karte play tez dziala mi elegancko ale internet z vectry blokuje.
Być może musisz zwolnić adresy przez CMD spróbuj w ten sposób, chyba że działasz przez Router to warto też odświezyć adresy. Wątpię aby operator to zablokował bez komunikatu.
 
M 0

mesakurti

Użytkownik
Panowie mam takie pytanie. Kiedy łączę się z stronami bukmacherskimi typu betclic, fortuna itp zawsze widzę, że moje połączenie jest prywatne - czyli ta kłódka i https. Natomiast kiedy łączę się z bet365 tego już nie ma. Tak ma być czy to jakiś błąd? Mogę się czegoś obawiać przez to?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Serwiis Bet365 od dłuższego czasu niema już szyfrowania pod przeglądarkami pewnie nie zauważyłes tego wcześniej. Nic Ci nie grozi jeżeli masz antivursa i odpowiednio chronisz swoje hasło .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
ten bet zszedl na psy, wystarczy ze zagrasz większa stawką a juz leci ban na konto
Może napisz więcej argumentów niż &#39;&#39;zszedł na psy&#39;&#39; ponieważ nie za wiele to mówi. Być może masz multikonto, jeżeli grasz za większe stawki to najpierw jest LIMIT
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
No wlasnie, ludzie! Jak piszecie o limitach, to wspomnijcie chociaz - mniej wiecej - czy konto bylo nowe/stare, na duzym plusie/minusie, przedzial stawek i jakie rynki. Bo to, ze daja limity to kazdy wie i niczego nowego nie wnosi. A tak przynajmniej bedzie wiadomo czy zaostrzyli swoja polityke dotyczaca limitow i podpowie na co ewentualnie uwazac.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
W ciągu ostatniego miesiąca bet365 także stracił w moich oczach, za dużo by wymieniać dlaczego, najprościej to ująć - bet365 ma zawsze rację, przecież zaakceptowałem regulamin. Szkoda strzępić ryja, lepiej znaleźć innego buka.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Hej, jak możesz napisz jaki to był zakłąd o której zagrany najlepiej daj Screen bez numerów ale chętnie zobaczę dlaczego Bet365 się w ten sposób do tego odnosi.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Spotkanie z E-SPORT, Dark Passage v Revolte - CS:GO - Quickshot Arena z dnia 04/11/2016 20:12:19. Spotkanie miało rozpocząć się o 21:00, rozpoczęło się o 20:00/20:10. U mnie kupon i tak jest przegrany ale jeżeli komuś brakuje tylko tego spotkania do wygrania kuponu i postawił w godzinach 20:01 - 20:59 to warto do nich pisać, będzie zwrot.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Właśnie zostałem oszukany przez bet365. Masakra. Obstawiłem zakład na poniżej 5,5 gola po czym na kuponie został zatwierdzony jako poniżej 4,5. Żal mi dupę ściska bo straciłem pare K mecz nadal trwa jak siądzie to się pchlastam. Nie polecam. Masakra jakaś
Numer referencyjny tego czatu to: 34207889
Marcin C dołączył(-a) do tej rozmowy.
Marcin C Witam na Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Sylwester Witam, mam pytanie odnosnie dwóch moich zakładów
Sylwester obstawiłem dwa mecze poniżej 5,5 gola a na kuponie jest poniżej 4,5
Sylwester dlaczego tak jest? takiego zakładu wogóle nie było w ofercie
Marcin C Czy mogę prosić o podanie numeru referencyjnego zakładu? Znajdzie go Pan w historii zakładów, w górnej części dowodu zakładu, w następującym formacie: AB0123456789X.
Sylwester sekundka
Sylwester QF2222351122F - Flash
Marcin C Panie Sylwestrze, nie ma możliwości obstawienia zakładu którego nie było w ofercie. Zakład został postawiony poprawnie i nie było żadnych problemów technicznych w tym czasie.
Sylwester Prosze to sprawdzić jestem pewny że był dostępny tylko i wyłącznie zakład na poniżej 5,5 gola
Sylwester nadal taki zakład jest dostępny
Marcin C Powtarzam, że nie ma możliwości obstawienia zakładu którego nie ma w ofercie. Sprawdziłem to i w momencie obstawiania zakładu, na stronie nie było żadnych problemów technicznych.
Sylwester ???? jestem pewny że się nie pomyliłem i że był tylko dostępny zakład poniżej 5,5 gola a na kuponie widniało poniżej 4,5
Sylwester te zakłady nadal są dostepne
Sylwester bo mecz trwa
Sylwester i jest tylko zakład poniżej 5,5 gola
Sylwester nie możliwe więc że wcześniej był zakład poniżej 4,5
Sylwester gdyby było na odwrót rozumiem
Sylwester ale w tej kolejnośći nie jest to możliwe
Sylwester proszę sprawdzić
Marcin C Bardzo mi przykro, ale z naszej strony wszystko wygląda poprawnie. Nie odnotowaliśmy również żadnych problemów technicznych ani ze stroną, ani z wydarzeniem. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za stawiane zakłady na koncie.
Sylwester ok dziękuje za pomoc pozdrawiam
 
B 0

boremlasem

Użytkownik
mam pytanko , ostatnio na Bet365 pare razy postawiłem akumulatorka i przed koncem meczu 20 min , chciałem zamknąc zakład (byla taka możliwosc ) i jak kliknąlem dwa zakłady , to oby dwa znikneły wogóle z histori zakładów i nie było ich ani w histori ani w nierozliczonych ani na żywo , pokazały się dopiero po zakończeniu meczu akurat wygrałem (ale gdyby ostatni mecz przegrał to bym stracił ) to akurat było wczoraj , napisałem do nich to mnie zbyli awaria zamknięcia zakładów .
Dzisiaj powtórzylo się to samo , tylko ze miałem pięc meczy w zakładzie trzy wygrane dwa czekały na rozpoczęcie gdy jeden z tych dwoch sie zacząl i był wygrany to drugi nie ruszył wogóle tak jakby go nie było a się zacząl bo sprawdzałem na innej stronce a na bet365 nie było go nie mogłem go zamknąc zakładu , dopiero wrocił jak mecz się skończył i przegrałem to są oszusci ...
 
B 0

boremlasem

Użytkownik
Dzisiaj powturka z oszustwa
bet365Rozmawia Pan/Pani teraz z doradcą.
Numer referencyjny tego czatu to: 34222395Monika P dołączył(-a) do tej rozmowy.
Monika P Witam na Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Chodzi o mój zakład PL8219812722W chodzi o mecz
AC Bobigny v US Quevilly podane jest ze US Quevilly przgrało aja sprawdzałem na innej stronie i jest że US Quevilly wygrało 2 : 1
Monika P Czy może Pan podać link do tej strony?Jacek wyniki.interia.pl/mecz-bobigny-ac-us-quevilly-rouen-metropole-2016-11-13,mid,594015Monika P Proszę o chwilę cierpliwości.Jacek co to są za oszustwa ?????????????
Monika P Pana zakład został przesłany do sprawdzenia. Skontaktujemy się z Panem drogą mailową tak szybko jak tylko zostanie to sprawdzone.
Jacek to nie pierwszy raz takie zagrywki z waszej strony
Monika P Pański zakład został przesłany do sprawdzenia wraz z linkiem który Pan podał.
Monika P Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?
Jacek tak gdzie moge złożyc skarge na wasze zagrywki normalnie zbywacie ludzi ...
Monika P Pana zakład został przesłany do sprawdzenia, jest to standardowa procedura w przypadku reklamacji.
Jacek jaka reklamacja to jest ewidentne oszustwo , wygrali mecz a wy mi podaliscie ze przegrali
Monika P Zgodnie z informacjami, które podałam Panu powyżej, zostanie to dla Pana sprawdzone.
Jacek ja zadałem pani pytanie gdzie moge złozyc na Was skarge
Jacek pod jaką instytucje podlega wasza działalnosc ktos chyba was sprawdza czy wszystkichj tak oszukujecie
Monika P Proszę o chwilę cierpliwości.
 
B 0

boremlasem

Użytkownik
Dzisiaj powturka z oszustwa

bet365Rozmawia Pan/Pani teraz z doradcą.
Numer referencyjny tego czatu to: 34222395Monika P dołączył(-a) do tej rozmowy.

Monika P Witam na Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?

Chodzi o mój zakład PL8219812722W chodzi o mecz
AC Bobigny v US Quevilly podane jest ze US Quevilly przgrało aja sprawdzałem na innej stronie i jest że US Quevilly wygrało 2 : 1

Monika P Czy może Pan podać link do tej strony?

Jacek wyniki.interia.pl/mecz-bobigny-ac-us-quevilly-rouen-metropole-2016-11-13,mid,594015

Monika P Proszę o chwilę cierpliwości.

Jacek co to są za oszustwa ?????????????

Monika P Pana zakład został przesłany do sprawdzenia. Skontaktujemy się z Panem drogą mailową tak szybko jak tylko zostanie to sprawdzone.

Jacek to nie pierwszy raz takie zagrywki z waszej strony

Monika P Pański zakład został przesłany do sprawdzenia wraz z linkiem który Pan podał.

Monika P Czy jest jeszcze coś, w czym możemy dzisiaj pomóc?

Jacek tak gdzie moge złożyc skarge na wasze zagrywki normalnie zbywacie ludzi ...

Monika P Pana zakład został przesłany do sprawdzenia, jest to standardowa procedura w przypadku reklamacji.

Jacek jaka reklamacja to jest ewidentne oszustwo , wygrali mecz a wy mi podaliscie ze przegrali

Monika P Zgodnie z informacjami, które podałam Panu powyżej, zostanie to dla Pana sprawdzone.

Jacek ja zadałem pani pytanie gdzie moge złozyc na Was skarge

Monika P Proszę o chwilę cierpliwości.

Jacek przedwczoraj mnie oszukaliscie , wczoraj tez i dzisiaj znowu nie podaruje wam tego

Jacek pod jaką instytucje podlega wasza działalnosc ktos chyba was sprawdza czy wszystkich tak oszukujecie

Monika P Proszę o chwilę cierpliwości.

Jacek przed wczoraj mnie oszukaliscie , wczoraj tez i dzisiaj znowu nie
podaruje wam tego

Monika P Proszę o chwilę cierpliwości.

Monika P Za chwilkę do Pana powrócę.

Monika P Pana zakład został sprawdzony i jest rozliczony poprawnie. Wynik spotkania po 90 minutach to 1-1.
Do rozliczenia tego zakładu, zgodnie z naszymi zasadami wlicza się tylko 90 minut gry.

Monika P Ponieważ jednak cenimy Pana jako klienta możemy Panu zaoferować zwrot stawki w wysokości 1 GBP.

Jacek smieszni jestescie podane jest wynik końcowy meczu a wynik jest 2 : 1

Monika P &#39;
90 minut gry

Wszystkie rynki są oparte na wyniku na koniec wyznaczonych 90 minut gry, chyba że podano inaczej. Jest w to wliczany czas doliczony, ale nie jest wliczana dogrywka,
czas przeznaczony na rzuty karne lub złoty gol.&#39;

Jacek oszukujecie ludzi ...

Monika P Zasady dostępne są w menu Usługi- Pomoc- Zasady.

Jacek ważny jest wynik

Jacek koncowy

Jacek mam gdzies waszego 1 GBP ...
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Czyli nie wiesz jakie są zasady rozliczania zakładu ale uważasz, że buk cie oszukuje? To świetnie, że postanowiłeś się tym z nami podzielić
 
Do góry Bottom