>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

T 0

tymekf

Użytkownik
Czy przy większych wypłatach bet robi jakieś problemy?
Dotychczas wypłacałem na Skrilla tylko po kilka stówek, a teraz chciałbym wypłacić 1 - 2 tysiące, czy to jest jakiś problem? Czy może lepiej w parę dni wypłacać sobie po 500?
 
R 36

rafal919

Użytkownik
Czy przy większych wypłatach bet robi jakieś problemy?
Dotychczas wypłacałem na Skrilla tylko po kilka stówek, a teraz chciałbym wypłacić 1 - 2 tysiące, czy to jest jakiś problem? Czy może lepiej w parę dni wypłacać sobie po 500?
Przy takich kwotach nie będzie żadnego problemów.
Możesz wypłacać spokojnie :cool:
 
T 19

tommywro

Użytkownik
Witam... czy wypłata 11 czy 12 tysięcy złotych ze skrilla na moje konto bankowe jest problematyczna w kontekście ewentualnego &quot;podesrania mi&quot; przez bank w US ? Dodam że dotychczas nie robiłem żadnych wypłat ze skrilla do banku.
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Witam... czy wypłata 11 czy 12 tysięcy złotych ze skrilla na moje konto bankowe jest problematyczna w kontekście ewentualnego &quot;podesrania mi&quot; przez bank w US ? Dodam że dotychczas nie robiłem żadnych wypłat ze skrilla do banku.
Co tydzien to samo pytanie. Poczytaj forum, pomysl, pokombinuj troche. Temat wałkowany i cały czas będą padać takie same odpowiedzi bo co innego mamy ci napisać ? Odpowiedz brzmi - wyrób sobie karte. A jeżeli nie to ryzykuj, może sie uda może nie. Ludzie mówią ze z skrilla bezpieczniej niz z buka na konto ale ja bym uwazał mimo wszystko przy wiekszych kwotach.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam... czy wypłata 11 czy 12 tysięcy złotych ze skrilla na moje konto bankowe jest problematyczna w kontekście ewentualnego &quot;podesrania mi&quot; przez bank w US ? Dodam że dotychczas nie robiłem żadnych wypłat ze skrilla do banku.
Dodam że warto uzywać opcji szukaj, dodatkowo nikt tutaj nie da złotej recepty wypłać/ nie wypłacaj. Sam musisz zdecydować jak to rozegrać. Skrill jest jedną z najbezpieczniejszych metod. Tyle ode mnie.
 
M 199

mawaszi

Użytkownik
Lepiej się tak nie bawić, przynajmniej z kontami w PL. Zawsze jest to &quot;dziwna&quot; transakcja i w razie jakiejś ewentualnej kontroli na rachunku bankowym na pewno by się zainteresowali, a mają na to 5 lat. Też nie wiadomo czy np. za rok nasze konta nie będą inwigilowane na bieżąco w celu uszczelnienia systemu podatkowego, więc lepiej nie zostawiaj &quot;śladów&quot;, szczególnie że to nie jest duża kwota i nie masz przymusu by wypłacać na konto, więc możesz bez problemu wypłacić kartą na kilka razy. Oczywiście prawdopodobieństwo tego że bank kogoś powiadomi jest znikome, ale moim zdaniem to nie jedyny powód do obaw, bo znam kilka osób które miały kontrole rachunków bankowych(niezwiązane z bukmacherką) i interesowali się każdym przelewem na konto.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Pytanko do obeznanych w depozytach i wypłatach
Wpłacałem początkowo 200zł przelewem bankowym, udało się to fajnie powiększyć, założyłem skrill i doładowałem sobie konto 25zł skrillem. Zrobiłem wypłatę 500zł i wszystko powędrowało na konto bankowe, gdzie Skrill potrącił mi z tego 28zł. WTF ja się pytam?
Drugie pytanie: jak teraz wszystko wypłacę (pewnie wróci na konto z jakąś prowizją znowu) i wpłacę na skrill a potem na b365, to potem wszystkie wypłaty będą szły tylko i wyłącznie na skrill?
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Drugie pytanie: jak teraz wszystko wypłacę (pewnie wróci na konto z jakąś prowizją znowu) i wpłacę na Skrill a potem na B365, to potem wszystkie wypłaty będą szły tylko i wyłącznie na Skrill?
Tak. Wystarczy przejrzeć temat. B365 ma jasne warunki w tych kwestiach.
Jak chcesz mieć elastyczność w kwestii wpłat i wypłat różnymi metodami, to zmień firmę. Bah, Unibet czy grupa Expekta na przykład. Tam po jednorazowym odblokowaniu poszczególnych kanałów można robić co się chce.
 
J 0

jakubass23

Użytkownik
Witam, panowie nie mam pojęcia jak dodać konto skrill do moich danych na Bet365. Mianowicie, dodałem moje konto bankowe na Skrill oraz (wcześniej) wpłaciłem minimalną stawkę za pomocą Paysafecard, miałem nadzieję że będę widział gdzieś może IBAN oraz SWIFT dla konta skrill ale niestety takowego nie widzę.
Co mogę w takim wypadku zrobić??
 
T 1

tomziak

Użytkownik
Mam pytanie, mam do wypłaty około 1000zł, depozyt wpłaciłem przez paysafecard, teraz jedyna możliwość wypłaty pieniędzy to konto bankowe? Nikt się do mnie nie przyczepi jak wypłacę taką kwote na konto?
 
R 35

rustin

Użytkownik
Jeżeli płaciłem przelewy24 to teraz jedna opcja wypłaty to na konto bankowe?
Czy dobrze czytam. Ze minimum to 150zl i są pobierane opłaty?
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Mam problem z bet365 jezeli chodzi o wypłate przy pomocy karty debetowej, zawsze wpłacałem kase karta i wyplacalem karta, wpłacac do tej pory moge bezproblemowo, natomiast problem jest z wypłata od dnia wczorajszego, gdy chce zlecic wyplate pojawia sie tylko opcja wypłaty przelewem.
Mało tego, ostatnia wypłata w kwocie 170zł ktora zrealizowalem na karte, zostala cofnieta, gadalem z babka na czacie i mowila ,ze oni kase wyslali, ale moj bank ja odrzucil, zadzwonilem wiec do banku, a w banku babka mowi ,ze u nich wszystko jest ok i zadnych odrzucen nie było, bo nawet nic do nich nie docierało. Miał ktos taka sytuacje ?
 
Do góry Bottom