>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [02.11.2016] - środa

Status
Zamknięty.
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Miło, że ktoś wszedł do rozważań. co do Chelliniego to zgadzam się z Robsonem. A samego Leminy nie uważam za wielką stratę. Dybala fakt brylował, ale może nie czas teraz skreślać Mandżu? Do tej pory w LM rozegrał 19 minut, dajmy mu szansę chłop ma zaledwie 30 lat ;)
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Juventus - Olympique Lyon
Godzina: 20:45
Typ: BTS - tak ✅
Kurs: 2.08 ✅
Bukmacher: Oddsring

Analiza:

Po ostatnim udanym typie dzisiaj pójdę za ciosem. Z uwagi na brak czasu analiza będzie krótsza niż we wtorek, jednak mam nadzieję, że wybór będzie równie udany.

W środowy wieczór w Turynie gospodarze zmierzą się z Olympique Lyon. Na papierze zdecydowanym faworytem są oczywiście podopieczni Massimiliano Allegriego, ale przyjezdni są moim zdaniem zbyt mocno niedoceniani. Pierwszy mecz obu drużyn zakończył się skromnym zwycięstwem Juventusu. Piłkarze z Francji nie wykorzystali wówczas jednak rzutu karnego, a dodatkowo cuda w bramce wyprawiał Gigi Buffon.
Goście posiadają młody, ambitny, perspektywiczny skład, ale jak do tej pory mocno zawodzą na wszystkich polach. Zaledwie 8. pozycja w Ligue 1, dwie porażki i 3. miejsce w Champions League. Sezon jednak jest jeszcze długi, a zawodnicy z Lyonu nie mają nic do stracenia. Jeżeli udałoby się urwać dzisiaj punkty Juve, mają w perspektywie dwa mecze na własnym stadionie i realną szansę na awans. Żeby zdobyć punkty, goście muszą zagrać odważnie i bezkompromisowo, i pokazać kawał dobrego futbolu.

Piłkarze z Turynu słyną z dobrej defensywy, jak do tej pory w trzech meczach grupowych nie stracili jeszcze gola. Jednak sytuacja w Serie A wygląda zgoła odmiennie - w 6 meczach na własnym stadionie Juventus tylko raz zachował czyste konto. Dodatkowo sporym osłabieniem będzie dzisiaj brak lidera formacji obronnej Giorgio Chielliniego. Poza tym zawodnicy mają w nogach niedawny ciężki mecz na szczycie Serie A z Napoli.
Moim zdaniem goście powalczą dzisiaj o dobry wynik. Siła ofensywna obu zespołów jest naprawdę spora i upatruje szansy na BTS w dniu dzisiejszym. W ataku Juventusu zagrają Mandżukić i Higuain, więc bardzo ofensywne zestawienie. Jestem spokojny o gola dla gospodarzy, a i goście powinni coś ukłuć. Powodzenia ;)

Do tego dorzucam dubelek:

Kopenhaga - Leicester 1X - 1.35 ✅
Legia - Real ov. 1.5 gola HT - 1.80 ✅

AKO: 2.43 Bet365 ✅
easy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Kopenhaga jak zwykle duetem Santander-Cornelius. Dwóch masywnych i wysokich napastników. Zagram na kartki dla środkowych obrońców Leicester, bo kilka starć powinno wyniknąć w tej strefie. To prawdopodobnie będzie najcięższy dotychczas mecz Leicester w LM. Kopenhaga powinna zaatakować.
Huth kartka @3,50 Unibet ✅
Morgan kartka @5,50 Unibet ✅
Standardowo, żółtko dla jednego z panów daje zarobek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Real -1,5 + Sevilla -1,5 + Porto @ 2,85 365
Ako proste jak konstrukcja cepa.Real dwoma bramkami wygra na luzie, zwłaszcza, że mecz bez publiki, więc będzie stypa i taka przewaga to dla minimum.
Dinamo i Brugia obok Legii to najsłabsze zespoły w LM.O ile z handi na Porto się wahałem to Sevilla moim zdaniem wygra pewnie.U siebie bardzo dobre wyniki w lidze m.in ograli Atletico, a Zagrzeb to nie ten poziom zupełnie.
Kopenhaga - Leicester BTS @ 1,95 365
Lisy bez straconej bramki w LM ale dzisiaj moim zdaniem tą bramkę stracą, bo na wyjazdach grają znacznie słabiej plus to,że Kopenhaga u siebie potrafi być naprawdę groźna.Liczę,że swoje dorzucą za to z przodu i ten BTS mi się tutaj podoba po takim kursie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zaklady Specialne William Hill

Ronaldo + Alli + Vardy strzela gola w dowolnym czasie gry @ 19⛔

Jak ktos szuka fajnego, soczystego kursu to tutaj jest fajna propozycja co do strzelcow goli. Ronaldo nie trzeba tlumaczyc bo kazdy wie. Vardy gra w podstawie w meczu z Kopenhaga u boku Musy. Lisy graja o wygrana ktora zapewni im historyczny awans do fazy PO w LM. Mobilizacja w Leicester na mecze w LM jest ogromna. Dla nich LM to priorytet na poczatku sezonu i widac to bylo w poprzednich 3 meczach ktory spokojnie wygrali. Czy wygraja dzisiaj nie wiem ale na bank postaraja sie o dobry rezultat. Vardy juz nie w takiej formie jak w poprzednim sezonie, ale dzisiej przy otwartej grze ze strony gospodarzy (ktorzy musza z tego meczu wyciagnac ile sie da) bedzie mial szanse na wykonczenie kilku szybkich atakow. Na koniec Alli ktory pomimo tego, ze gra w pomocy jest zawodnikiem ktory oddal do tej pory najwiecej strzalow w ekipie Tottenhamu w obecnym sezonie w LM. Pod nieobecnosc Kane&#39;a Tottenham w ataku gra baaaaardzo przecietnie. Ciezaru gry nie uniosl nowy nabytek - Janssen. Son blysnal w dwoch meczach potem znowu niemoc go dopadla, Eriksen tez niewiele wnosi jesli chodzi o strzelanie goli. Alli podobnie, ale roznica pomiedzy tymi zawodnikami jest taka, ze Alli oddaje strzaly, a w kazdym razie oddaje ich wiecej niz reszta. Moim zdaniem w obecnej ekipie Tottenhamu Alli jest tym zawodnikiem ktory ciagnie do przodu i ktory stwarza najwiecej zagrozenia pod bramka przeciwnika dlatego mysle, ze jest spora szansa na to, ze dzisiaj cos ustrzeli.

Taki trebel na srodowy wieczor z LM mysle, ze warty ryzyka ????
 
anfa_ 801

anfa_

Użytkownik
Czy taka wyrwa to nie przesadzajmy. Akurat w obecnym czasie Giorgio zawalił kilka bramek i pewnością nie grzeszy, a Allegri ma akurat kilku dobrych stoperów. Barzagli i Bonucci pewniacy, a Rugani/Benatia to także najwyższy poziom.
Co do Leminy to owszem jest solidny, ale akurat wrócił już Claudio Marchisio do gry więc nie zdziwię się jak Allegri dziś da mu zagrać od początku choć jeszcze jego siły trzeba szafować wiec może Hernanes znowu zagra. Ale ogólnie środek pola to Pjanić+ Khedira + Marcisio.
Straty są owszem, ale najbardziej szkoda Dybali. Mandzukić &amp; Higuain ze sobą nie potrafią grać. lepsza opcja o wiele jakby obok Higuaina wyszedł Cuadrado.
to nie jest kwetia, że Mario nie potrafi grać z Pipitą. Problem jest, że Allegri to taktyczny beton i nie potrafi wykorzystać Mandzukicia. Generalnie był Llorente, sprzedali go bo nie pasował do taktyki a kupili gościa o podobnej charakterystyce i jest wielka nagonka, że nie strzela bramek. Pomoc w tym sezonie jest przesłaba. Marotta powinien się biczować, że nikogo nie kupili zamiast Pogby. Dybala czy Higuain muszą wracać do pomocy żeby rozgrywać piłkę. Hernanes to poziom ekstraklasy obecnie. Pjanic też nie gra na regiście tylko wszędzie indziej niż jego nominalna rola. Generalnie dziś nie widzę wielkiego widowiska. Stawiam, że będą się sporo kopać w środku pola i myślę, że pomimo sędziego warto o4,5 kartek pobrać @1.83 w bet365. Imo Juve nie jest tu w stanie wsadzić 3 bramek bo oglądając ich poczynania wyglądają bardzo przeciętnie. Kopanina i under.

e: tak jak przewidywałem. Remis zapewnił Higuain nie strzelając do pustej bramki.
ale i under i karteczki na ✅
 
dictator11 1,1K

dictator11

Użytkownik
Mam pytanko ???? Ogląda ktoś TOT- Bayer?
Wpadnie tam coś dla Kogutów według Was? Kończą mi kupon , a reszta już siedzi ????
 
aristi 32

aristi

Użytkownik
AS Monaco vs CSKA
Mój typ opieram na defensywie drużyny CSKA Ignashevich Berezutski Schennikov...
Jak się prezentuje ta defensywa? wystarczy wrócić do turnieju EURO 2016
Mogłem zagrać mocniej w stronę Monaco jakiś handicap z mocnym kursem, szkoda typowałem tylko win Monaco
 
karolas0611 3,9K

karolas0611

Użytkownik
Mam pytanko ???? Ogląda ktoś TOT- Bayer?
Wpadnie tam cośdla Kogutów według Was? Kończą mi kupon , a reszta już siedzi ????
Oglądam i coś tam może strzelą ale mecz pachnie remisem.
P.S dlaczego mój wcześniejszy post został usunięty? dałem typ do połowy Real/powyżej 1.5 bramki z kursem 2.00.


Nie podałeś analizy do typu. Karciarz
edit. jak widać typ wszedł z pocałowaniem ręki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom