>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmówki o MLB

A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Witajcie Panowie, trochę się wtrącę, mianowicie, ostatnimi czasy bardzo zainteresowałem się baseballem, ale było to obejrzenie tylko paru filmików z których mało co rozumiałem, może trochę ogólnych zasad. Nie chodzi mi w tym momencie o konkretnie bukmacherke pod ten sport, a chęć wdrążenia się w baseball. Od czego mam zacząć, jak się tego wszystkiego nauczyć, od czego wy byście zaczęli gdybyście byli całkowicie w tym zieloni. Gdzie oglądacie spotkania? Ogólnie na co zwrócić uwagę i jak poznać ten sport od środka. Które drużyny dominują, jak to wszystko poznać, jakieś strony poświęcone baseballowi? Wiecie dla totalnego laika który zobaczył spotkanie i się zajarał, co polecacie od czego zacząć. Dzięki z góry jak komuś się będzie chciało poświęcić chwile i mnie nakierować na właściwe ścieżki baseballu :grin:
Tego sportu nauczysz się jedynie przez obserwację i doświadczenie. Na szybko to można się nauczyć jedynie reguł gry. To jest najbardziej nieprzewidywalny sport na świecie, może nawet bardziej niż kobiecy tenis. Drużyna, która rok temu była na dnie, za rok może walczyć o mistrza i odwrotnie. weźmy np. takie Cleveland, zespół z przeciętnym składem i tylko paroma niezłymi grajkami kwalifikuje się bezpośrednio do postseason. To samo jest z zawodnikami. Jest nieliczna grupka, która cały czas trzyma wysoki poziom, a reszta zmienia się z sezonu na sezon. Biorąc pod uwagę, że w ciągu sezonu przez tą ligę przewija się ponad tysiąc graczy to normalne, że rotacja jest duża. Tu nie ma tak, jak w NBA, że masz gwiazdy, które cały sezon wymiatają. Typersko na początek radzę to odpuścić, chyba, że grasz dla zabawy, bo można potopić sporo kasy.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Odejście Fernandeza jest ogromną stratą dla całego świata sportu. Facet był niesamowitym sportowcem i jeszcze bardziej niesamowitym człowiekiem. W czasie 3ciej próby ucieczki z Kuby do Ameryki uratował przed utonięciem swoją matkę.
Poniżej interesujący artykuł przybliżający nam styl narzucania tego miotacza obfitujący w gify, w tym ten, świetnie oddający to jakim był graczem i z jakim szacunkiem traktowali go rywale:
http://i.imgur.com/jDoxmAP.gifv
Artykuł:
https://www.reddit.com/r/baseball/comments/54lafd/remembering_jose_fernandez_in_pitching_gifs/?st=itkffvjd&amp;amp;sh=f2c869af
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Gary Sanchez z NYY jest niesamowity!!
Potrzebował tylko 51 gier na zdobycie 20 HR (20sty vs. BRS dziś), czym wyrównał rekord Wally&#39;ego Bergera z 1930 r.
Wow!!!
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Ok. Zaczyna się robić gorąco:
Do końca sezonu zasadniczego tylko 4 dni.
Znamy już zwycięzców dywizji:
AL:
- Boston
- Cleveland
- Texas
NL:
- Washington
- Cubs
- Dodgers.
Teraz toczy się zacięty bój o tzw. dzikie karty, czyli o jedno miejsce w każdej z dwóch lig, którego zajęcie pozwoli na udział w Division Series.
Na chwilę obecną na czele wyścigu o miejsce w wild card game są:
- Toronto i Baltimore w AL
- Mets i San Fran w NL.
Baltimore gra dziś w Toronto - powinno się dziać.
Z innych ważnych wydarzeń: Big Papi gra dziś ostatni mecz w Bronxie vs. NYY. Mógłby coś odbić. Na razie ma 0-9 w serii.
Vin Scully, który w niedzielę zakończy 67-letnią (!!!) karierę komentatora sportowego (po raz ostatni będzie zapowiadał mecz Dodgersów w San Fransisco), został uhonorowany rezolucją kongresu.
Jak tylko wrócę z Wrocławia to zaczynamy bawić się w postseason ???? ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ale Arrieta załatwił Bumgarnera :]
edit by sinobrody:
Kolega miał na myśli 2 out, 2 strikes, 3 run home run odbity przez Jake&#39;a Arriete vs. Madison Bumgarner w 2giej zmianie 3ciego meczu o NLDS (Cubs vs. Giants).
To był pierwszy home run jaki oddał MadBum vs. innemu miotaczowi.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP

Dziś w nocy, w 3cim meczu vs. Indians, w ramach ALDS, David Ortiz rozegrał ostatnie oficjalne spotkanie w swojej niezwykle bogatej 20-letniej karierze.
W ostatnim at bat w 8mej zmianie po raz ostatni dotarł do bazy uzyskując walk po 4 piłkach narzuconych przez Cody Allena. Nie miał nawet okazji wziąć zamachu kijem. Potem po singlu Ramireza dotarł do drugiej bazy i został zmieniony.
3 wygrane World Series,2472 hits, 541 home runs, 1768 rbi, 1319 walks, dożywotnie miejsce w sercach kibiców Red Sox i pewna przeprowadzka do Cooperstown w niedalekiej przyszłości.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sinobrody co sądzisz o tej decyzji w drugim inningu w meczu Dodgers-Cubs? Moim zdaniem Gonzalez nie był wyałtowany. Gdyby była decyzja dla Dodgers, to by prowadzili 1:0 oraz mieliby zawodnika na trzeciej i pierwszej, więc byłaby szansa na podwyższenie wyniku. A tak to w czwartym inningu Cubs pozamiatali i już jest po meczu. Po tej decyzji jakoś uszło powietrze z Dodgersów.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Sinobrody co sądzisz o tej decyzji w drugim inningu w meczu Dodgers-Cubs? Moim zdaniem Gonzalez nie był wyałtowany. Gdyby była decyzja dla Dodgers, to by prowadzili 1:0 oraz mieliby zawodnika na trzeciej i pierwszej, więc byłaby szansa na podwyższenie wyniku. A tak to w czwartym inningu Cubs pozamiatali i już jest po meczu. Po tej decyzji jakoś uszło powietrze z Dodgersów.
Jak dla mnie to był &quot;safe&quot;, ale pierwsza decyzja była, że jednak OUT i muszą być bardzo przekonywujące dowody by zmienić decyzję i stąd może decyzja została potrzymana. Tzw BANG BANG sytuacja.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Sinobrody co sądzisz o tej decyzji w drugim inningu w meczu Dodgers-Cubs? Moim zdaniem Gonzalez nie był wyałtowany. Gdyby była decyzja dla Dodgers, to by prowadzili 1:0 oraz mieliby zawodnika na trzeciej i pierwszej, więc byłaby szansa na podwyższenie wyniku. A tak to w czwartym inningu Cubs pozamiatali i już jest po meczu. Po tej decyzji jakoś uszło powietrze z Dodgersów.
Zakładam, że chodzi Ci o tą sytuację:
http://m.mlb.com/video/topic/6479266/v1208097283/must-c-close-heyward-throws-out-gonzalez-at-home
Faktycznie, sytuacja na pograniczu. ????
Moim skromnym zdaniem był safe, jednak jest tak jak kolega pln123 napisał. W przypadku zażądania powtórki do odwrócenia decyzji z boiska muszą być bardzo wyraźne dowody wideo. Tutaj uznali widocznie, iż ta sytuacja się do takich nie kwalifikuje.
Teraz Cubsi już 3:2 prowadzą i Dodgers muszą się mocno zmobilizować.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie jestem fanem Dodgersów, ale naprawdę mi ich szkoda. Tamta sytuacja z czwartego meczu zupełnie podcięła im skrzydła. Od tamtego momentu nic im sie nie udaje, popełniają wiele prostych błędów jak choćby ten z pierwszego inningu w dzisiejszym meczu- najprostszej piłki ktoś nie złapał i już właściwie jest po meczu. Wątpię, żeby to był zbieg okoliczności, bo do tej feralnej decyzji grali lepiej niż Cubs. Gdyby wtedy decyzja była sprawiedliwa, to prawdopodobnie byłoby 3:1 po czterech meczach. Szkoda, że w taki sposób to wszystko się roztrzygnęło.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dlaczego game 7 będzie rozegrane w Cleveland? Cubs byli najlepsi w regular season. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to że Cleveland było lepsze w bezpośrednich meczach, ale czy to jest decydujące? W NHL czy w NBA w takiej sytuacji mecz byłby w Chicago.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Dlaczego game 7 będzie rozegrane w Cleveland? Cubs byli najlepsi w regular season. Jedyne co przychodzi mi do głowy, to że Cleveland było lepsze w bezpośrednich meczach, ale czy to jest decydujące? W NHL czy w NBA w takiej sytuacji mecz byłby w Chicago.
O tym kto będzie miał home advatange czyli będzie grał 4 mecze u siebie w World Series decyduje spotkanie ALL STAR, w którym to w tym roku zwyciężyła ekipa z American League. Z racji, że Clevland jest z AL to oni będą gospodarzami w 7, decydującym spotkaniu.
 
bu4g1 159

bu4g1

Użytkownik
Z racji tego, że co po niektórzy bukmacherzy internetowi wycofują się z Polskiego rynku m.in bet365 i co gorsza Pinnacle. (Choć osobiście żadnego od nich e-maila nie dostałem. Chyba, że jakoś przypadkiem usunąłem, ale z tego co czytałem na forum to też niestety uciekają prawdopodobne od nas). Moje pytanko jest takie. Gdzie najlepiej opłaci się grać, w którym z bukmacherów? Ciekawe jak z 5dimes czy TheGreek? Osobiście nie mam w żadnym z tych bukmacherów konta. A kursy u nich na sporty amerykańskie są ponoć bardzo dobre.
W ziemniakach grać się za bardzo nie będzie opłacać, chociażby tych kursów poniżej 1,70. Gdzie przy zagranym singlu będzie się sporo stratnym.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Z racji tego, że co po niektórzy bukmacherzy internetowi wycofują się z Polskiego rynku m.in bet365 i co gorsza Pinnacle. (Choć osobiście żadnego od nich e-maila nie dostałem. Chyba, że jakoś przypadkiem usunąłem, ale z tego co czytałem na forum to też niestety uciekają prawdopodobne od nas). Moje pytanko jest takie. Gdzie najlepiej opłaci się grać, w którym z bukmacherów? Ciekawe jak z 5dimes czy TheGreek? Osobiście nie mam w żadnym z tych bukmacherów konta. A kursy u nich na sporty amerykańskie są ponoć bardzo dobre.
W ziemniakach grać się za bardzo nie będzie opłacać, chociażby tych kursów poniżej 1,70. Gdzie przy zagranym singlu będzie się sporo stratnym.
Poczytaj regulaminy przed rejestracją żeby później nie było śmiesznie przy wypłacie...
Zawsze jest Unibet o ile sie nie wycofają.
 
Do góry Bottom