>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

POMOC!

sewi19 10

sewi19

Użytkownik
Panowie ktoś cały czas mi zmienia hasła na e-mail... do tego dzisiaj wpłaciłem sobie do doyles room 50$, ten ktoś zmienil hasło na e-mail, zmienil pytania pomocnicze i odpowiedz, zmienil hasło na doyle i niemoge nic zrobic!! co mam zrobic? na tym koncie e-mail mam wszystkie zarejestrowane konta w roomach i bukmacherach! pomożcie. Niemoge sie zalogowac do doyle i na e-mail
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Gdzie konto?
Jeśli gmail to pisz do pomocy/obsługi. Z tego co pamiętam to zapytają Cię o to kiedy konto było założone, jakie adresy pisały do Ciebie i do kogo Ty pisałeś najczęściej i jeszcze parę innych pytań.
Potem dostaniesz możliwość zmiany hasła
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Lepiej napisz tam gdzie masz kase o chwilową blokade konta bo masz włamania, zrób format wszystkich dysków a potem zmieniaj email (najlepiej zrób nowe)...no i pewnie nie masz juz kasy na mb..a jak tam nic nie miales to lepiej zmien kod pocztowy na fikcyjny który uprawnia cie do zmiany hasla


a da sie jakos wykryc z jakiego IP, z kad jest itp.? przeciez go zabije sie dowiem
mozesz ustalic region (miasto)
 
B 0

blondyn21

Użytkownik
witam dlugo czekac trzeba za wyplata zagralem w niedziele jakis darmowy turniej footbool carnaval zajmujac 3 miesjce ponad 200$
czy jest mozliwosc wyplaty milem juz wczesniej sdepozyt tutaj moj status to chrome chodzi o poker888
 
Do góry Bottom