>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Sezon 2016/2017 - ciekawostki, pytania, dyskusje o NBA.

Status
Zamknięty.
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Bez League Passa nawet nie podchodź do poważnego oglądania NBA. Nie żałuj parę groszy, zobaczysz, inny świat. Ja sobie nie wyobrażam słuchać tych komentatorów na C+.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Na pierwszy tydzień promocja. Darmowy league pass. Polecam, ale też pamiętajcie by po tym czasie usunąc swoją subskrypcje bo inaczej będzie wam ściągać hajs.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Jaram się dzisiejszym występem Leonarda. Career-high w takim meczu, tego właśnie brakowało Spurs żeby nawiązać walkę z GSW, 30+ pkt jednej z gwiazd, która nawet jak nie będzie szło to weźmie piłkę i zdobędzie punkty.
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Dokładnie Kawhi był świetny, w pierwszej połowie po cichu zrobił 20 punktów, w ogóle całe Spurs zagrało genialnie, Simmons z ławki, Aldridge który trafiał z ręka Draymonda na twarzy. Spodziewałem się, że Warriors mogą mieć kłopoty ze Spurs, ale takiego wyniku to nie oczekiwałem.
 
magucio 174

magucio

Użytkownik
Co za otwarcie, jak tak dalej będzie to chyba muszę na L4 iść, bo czasu mi braknie na oglądanie spotkań. Dzisiaj ciekawe spotkanie Dallas z Indianą i Detroit z Toronto. Powinno być również ciekawie
 
jarrus 265

jarrus

Użytkownik
Nie chce mi się sprawdzać ale chyba nikt w zakładach dlugoterminowych nie obstawiał Antka Davisa na pierwsze 50 punktów. Niezłe otwarcie sezonu dla człowieka brwi :-D
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Nie chce mi się sprawdzać ale chyba nikt w zakładach dlugoterminowych nie obstawiał Antka Davisa na pierwsze 50 punktów. Niezłe otwarcie sezonu dla człowieka brwi :-D

Sprawdziłem z ciekawości zakłady długoterminowe, i jest jeden jedyny, który trafił, że A. Davis jako pierwszy zdobędzie 50+ pkt. Niejaki pan LAX ???? Można pogratulować typu.

Szkoda, że na nic się to zdało. Bryłki wygrały ten mecz kolektywem. Jest to kolejnym już potwierdzeniem tylko tego, że Anthony marnuje się w Pels.

Ciekawy mecz w LAL. Masa błędów po obu stronach, ale na sam koniec wygrała młoda ekipa Jeziorowców. Rakietom zabrakło zwyczajnie paliwa. I co ten Broda. Ktoś chyba w zakładach długoterminowych obstawił Jamesa, na to że będzie najlepszym asystentem. Z drugiej strony szkoda, że nie było pytania na to który zawodnik będzie miał najwięcej strat w meczu. Harden miał wczoraj 7 i chyba stawiał bym na niego w ogólnym rozrachunku :grin:
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie chce mi się sprawdzać ale chyba nikt w zakładach dlugoterminowych nie obstawiał Antka Davisa na pierwsze 50 punktów. Niezłe otwarcie sezonu dla człowieka brwi :-D
A no zdarzyło się jednemu obstawić :cool:
Jako fan Lakers mogę powiedzieć że to był mecz marzenie na początek sezonu. Fajnie wyglądała ta młoda paka, widzę przyszłość z takim młodym trzonem i trenerem. Jest miejsce i czas na rozwój. Takie mecze pokazują że idzie to w dobrym kierunku.
 
K 2

kezary

Użytkownik
Shot selection graczy Lakers w czwartej kwarcie to wzorcowy przykład jak nie należy grać decydującej kwarty - taka moja obserwacja. Lalki jeszcze sporo nauki mają przed sobą, ale faktycznie widać, że wszystko idzie dobrą drogą.
Rakiety z kolei chyba potrzebują totalnej przemiany, bo Harden nie da rady na jedynce...
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mam prośbę. pod koniec meczu lal z hou było dance cam. Leciala wtedy taka taneczna nuta kojarzę ale nie potrafię znaleźć na necie. Ktoś kojarzy ? To było gdzieś w ostatnich dwóch minutach spotkanis.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Cześć. Jak większość zauważyła strona http://www.nba.com się zmieniła (swoją drogą nie wiem po co?). Zrobiła się dla mnie mniej czytelna. Mam pytanie: Czy wiecie gdzie mogę obejrzeć skróty dwu-minutowe, które są po każdym spotkaniu albo przynajmniej były? Z dzisiejszych 10 spotkań, tylko dwa znalazłem póki co (Boston, Indiana). Jak ktoś miałby link gdzie znajdę wszystkie albo większość spotkań, będę wdzięczny. Główna strona NBA na duży -.
 
helldorado 49

helldorado

Użytkownik
Cześć. Jak większość zauważyła strona http://www.nba.com się zmieniła (swoją drogą nie wiem po co?). Zrobiła się dla mnie mniej czytelna. Mam pytanie: Czy wiecie gdzie mogę obejrzeć skróty dwu-minutowe, które są po każdym spotkaniu albo przynajmniej były? Z dzisiejszych 10 spotkań, tylko dwa znalazłem póki co (Boston, Indiana). Jak ktoś miałby link gdzie znajdę wszystkie albo większość spotkań, będę wdzięczny. Główna strona NBA na duży -.
Na youtubaczu jest tego dużo. To tak na szybko. W pracy jestem, dokładnie nie pamiętam, może wieczorem uda mi się coś wrzucić.

E:
https://www.youtube.com/channel/UCFIrTpC6LJDqzPMeBfgAGrQ

Dobry kanał na youtube, jak narazie są wszystkie skróty z każdego dnia ( 9-10 min ) Warto śledzić. Na pewno lepiej jak na stronce NBA ;)

https://www.youtube.com/channel/UCR_eeue4E0jNBz8A55DOuOg

Dorzucam coś jeszcze.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Ja i tak pracuję w nocy, więc dużo oglądam NBA i już w zeszłym sezonie nosiłem się z zamiarem wykupienia Passa - pożałowałem jednak sosu. W tym sezonie nie odpuściłem i już przed pierwszą nocą zaopatrzyłem się w licencję.
Po pierwszej transmisji wniosek jest tylko jeden - ale byłem głupi rok temu! ????
Dla kogoś, kto nie miał z tym do czynienia wcześniej (ja oczywiście mam wszystkie kanały sportowe powykupowane, ale zawsze oglądałem NBA na streamach in Canal+), mogę powiedzieć, że jest to coś niesamowitego i każdy fan NBA nie powinien nawet zastanawiać się nad wykupieniem Passa.
Jakość znacznie przewyższa TV naziemną i oglądając mecze czujesz się, jakbyś był na trybunach. Poza tym zero reklam, skróty z meczów następnego dnia, możliwość oglądania do 4 meczów naraz (choć nawet przy 2 ciężko mi złapać odpowiednią jakość mając neta 100 MB - tyle żre transmisja ???? ), dostęp do TV, slow motion, możliwość przewijania transmisji itd.
Mam na koniec pytanko - macie może jakiś fajny polski serwis o NBA (może być płatny) z newsami, a przede wszystkim, żeby były na nim zapowiedzi codziennych spotkań? Jeśli nie polski, to może być też po angielsku ;)
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Szostygracz.pl - najlepsza strona o NBA w polskim internecie, bezdyskusyjnie. Masz co rano podsumowanie minionej nocy, popołudniu zapowiedź nadchodzących spotkań. Oprócz tego cała masa innych artykułów, warto wydać parę groszy. Ja jestem tam od początku istnienia serwisu, teraz nie wyobrażam sobie śledzenia ligi bez nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pismack 19

pismack

Użytkownik
Ja i tak pracuję w nocy, więc dużo oglądam NBA i już w zeszłym sezonie nosiłem się z zamiarem wykupienia Passa - pożałowałem jednak sosu. W tym sezonie nie odpuściłem i już przed pierwszą nocą zaopatrzyłem się w licencję.

Po pierwszej transmisji wniosek jest tylko jeden - ale byłem głupi rok temu! ????

Dla kogoś, kto nie miał z tym do czynienia wcześniej (ja oczywiście mam wszystkie kanały sportowe powykupowane, ale zawsze oglądałem NBA na streamach in Canal+), mogę powiedzieć, że jest to coś niesamowitego i każdy fan NBA nie powinien nawet zastanawiać się nad wykupieniem Passa.

Jakość znacznie przewyższa TV naziemną i oglądając mecze czujesz się, jakbyś był na trybunach. Poza tym zero reklam, skróty z meczów następnego dnia, możliwość oglądania do 4 meczów naraz (choć nawet przy 2 ciężko mi złapać odpowiednią jakość mając neta 100 MB - tyle żre transmisja ???? ), dostęp do TV, slow motion, możliwość przewijania transmisji itd.

Mam na koniec pytanko - macie może jakiś fajny polski serwis o NBA (może być płatny) z newsami, a przede wszystkim, żeby były na nim zapowiedzi codziennych spotkań? Jeśli nie polski, to może być też po angielsku ;)
Osobiście polecam serwis zkrainynba oraz gwiazdybasketu. Jakiś czas temu powstała strona o trochę innym spojrzeniu na NBA- airball,jest tam dużo ciekawych artykułów więc polecam.Z zagranicznych serwisów to główna strona nba(chociaż w tym roku bardzo zepsuli tą świetną stronę) oraz yahoo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom