>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour - Bazylea, Wiedeń - 24.10-30.10.2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Wiewiór marne podanie? Nie do końca. Potrafi skutecznie serwować i nie bez powodu to on zaczynał serwować w parze z Butoraciem. Isner słaby przy siatce? Też nie do końca. Wzrost robi swoje i Big John będzie potrafił zamykać sito. A co o kapitalnym turnieju Isnera w parze z Sockiem w Szanghaju? Pojechali tam równo i wzięli cały Masters bez problemu. Argument z tym, że zwycięzcom szlemów nie wypada naciągany. W takim wypadku w każdym meczu trzeba by stawiać na te same pary. Murray bywa chimeryczny i potrafi mieć przestoje w grze. Bruno chyba regularniejszy, ale tak jak pokazał m.in. w Sztokholmie w parze z Marcelo nawet taki Pavic z Venusem mogli ich stosunkowo łatwo poskładać. Dla mnie to nie będzie jednostronny pojedynek. Dużo będzie zależało od serwisu. Meczowy taj mnie tu nie zdziwi.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Szukać niespodzianek, a nie się sugerować formami, h2h, czy innymi rzeczami, które nie mają większego znaczenia w tym momencie sezon, większość graczy już na mentalnych wakacjach ???? a mnie się wydaje, że dzisiaj Stan The Man pokaże trochę anty tenisa i da wygrać młodszemu koledze z tego samego kraju, Chiudinelli nie jest w świecie tenisa kimś obcym, trochę już gra i to na w miarę poziomie, a dzisiaj jest świetny dzień na lekką pomoc ze strony tego dużo lepszego, który wygrywać nie musi, bo i tak zagra w f8, poza tym nie jest jakimś wielkim patriotą, a jak może pomóc, to może pomoże?

Ja próbuję:
Chiudinelli @9.0 b365
młodszemu koledze? Chudinelli to jeden z najstarszych zawodników w tourze.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Thiem-Troicki 1 @1.5
Thiemowi mobilizacji nie powinno zabraknac, tym bardziej ze od dwoch seoznow turniej we Wiedniu awansowal ranga do turnieju ATP 500. To, ze Thiem jest przyszla gwiazda tenisa stwierdzil juz Nadal kilka sezonow temu podczas French Open. Na pewno jest nadzieja kibicow austriackich na bardzo dobry wynik. Poza tym Thiem okupuje teraz osma pozycje w rankingu The Race i to gwarantuje mu start w ATP Wordl Tpour Finals na ten moment. Duze prawdopodbienstwo, ale punkty sa wciaz potrzebne. Jak dotad Thiem najlepszy wystep w Wiedniu zaliczyl w 2013 roku, gdzie dotarl do polfinalu, ale tera Thiem jest gwiada tenisa 3 lata pozniej. Troicki gra dobrze, ale tutaj jest typowa sytuacja, gdzie mlody zawodnik o ogromnych umiejetnosciach ma super sezon i niewazne w jakich kategoriach, ale porazka w drugiej rundzie bylaby rozczarowaniem. Tutaj powinno sie wszystko zgadzac i Thiem powienien zagrac dalej.
Wawrinka-Young 2 @5.50
Na pierwszy rzut oka typ wyglada dziwnie, ale jaks kwote tutaj postawie. Zacheca kurs. Przede wszystkim Wawrinka odpadal w tym turnieju przez piec ostatnich edycji za kazdym razem w 1 rundzie ! I dopiero wczorajsza wygrana z Chiudinellim byla jego pierwsza wygrana od 2011 roku w Bazylei. Wawrinka moze wygrac kazdy turniej skoro wygrywa sie szlemy, ale Wawrinka jest tez nieobliczalny. Zwłaszcza te pierwsze bywa czasem bardzo trudne. Youngowi ten turniej tez nie jest obcy i Amerykanin wygrywal tutaj mecze w dwoch ostatnich sezonach (dwa sezony temu byl cwiercfinalista jezeli mnie pamiec nie myli). Pamietam jeszcze stare czasy jak Yougowi organizatorzy przyznawali tutaj mlodemu Youngowi dzika karte,co wywolywalo zdziwienie, wiec dobra chemia miedzy nim a Bazylea z pewnoscia jest. Licze, ze moze byc zaciety mecz i w konsekwencji niespodzianka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
sowicjusz 68

sowicjusz

Użytkownik
Thiem - Troicki 1 ha -2,0 gema @1,65 sportingbet

Troicki mnie już od dłuższego czasu nie przekonuje. Odnosi zwycięstwa, czasem zaskakujące jak np. z Nadalem w Szanghaju, lecz często bazuje na błędach przeciwnika i to właśnie one dają mu przewagę jak w tamtym właśnie meczu.
Poza tym jest nerwowy - jak w sytuacji do której doszło w meczu z Andersonem gdy był zły na sędziego, że nie uznał punktu, nie wytrzymał i odstawił szopkę. Przy niesprzyjającej publiczności, która będzie wspierać rodaka nerwy mogą mu puścić co Thiem powinien wykorzystać.
Dominic jest zdecydowanie lepszym tenisistom. Po tym co pokazał wczoraj z Melzerem widać , że na Wiedeńskiej hali czuje się pewnie.
Ma ogromny potencjał co mam nadzieję ujrzymy w jutrzejszym meczu.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Dominik 2:0 @ 2,00 bet365
Krótko bo tutaj nie ma o czym dyskutować jeśli chodzi o to spotkanie. Wiele osób, które nie są tutaj od dziś, wie jakie mam zdanie na temat Serba. Troicki jest nikim w porównaniu do Thiema. Dominik gra u siebie wiec motywacja jest bez dwóch zdań. Z Melzerem gdyby chviał to wykręcił by rowerek ale po prostu nie chciał upokażać rodaka. Wiktor po za serwisem nie ma żadnych atutów. Thiem będzie zamiatał swoim forhendem aż miło. Bet dnia moim zdaniem.
 
zlatan97 286

zlatan97

Użytkownik
Murray- Simon +5.5 gema 1.87 UNIBET

Murray powoli musi zacząć odczuwać trudy sezonu. Do tego na pewno z tyłu głowy ma już turniej kończący sezon. Wczorajszy mecz z Klizanem pokazał jego drugie to gorsze oblicze. Sam jestem ciekaw czym było ono spowodowane. Dyskusje, machanie rękami. 2 serwisy na mecz, które oddał, inny Andy. Simon forma strasznie nie równa. Po nie najgorszych występach w Azji, przyszła niespodziewana porażka w Belgii. Ostatni mecz między tymi zawodnikami pozwoliłby pograć dzisiejszą linie. Koniec, końców uważam, że ta linia zostanie dzisiaj spokojnie pokryta. Murray na pewno nie będzie rzucał wszystkich swoich sił na szale. Simon to zaś, żelazny przebijaka ???? Pozdrawiam

#Peterkovic# Zgadzam się z Tobą, ale uważam, że już powoli forma Andego zaczyna spadać w dół. Nie możliwe jest grać tak dlugo na tak wysokim poziomie.
 
peterkovic 150

peterkovic

Użytkownik
Akurat oglądałem cały wczorajszy mecz Murraya z Klizanem. Faktycznie było trochę kłótni z sędzią, trochę nerwów i wymachiwaniem rękami. Generalnie za własne błędy, 3 krotnie brał challenge gdzie chyba każdy na widowni widział wielki aut. Należy jednak też oddać pokłon Klizanowi, który trzymał się dobrze w drugim secie, mocno i skutecznie przebijał, w dobrych momentach robił też slice, rozrzucał Andyego po korcie, dobrze serwował, starał się nie tracić głowy co się opłaciło. Mogę jednak powiedzieć że to bardziej Murray się skupił w trzecim secie niż Klizan odpuścił, przynajmniej ja miałem takie odczucie (skończyło się 6:0).
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Goffin - Del Potro
Goffin +1,5 seta @1,76
Ja niestety pograłem ledwie po @1,7, bo spodziewałem się, że kurs będzie rósł, a tu taka niespodzianka, której zupełnie nie rozumiem. Nie widziałem Delpo w poprzednim meczu, ale sądząc po przebiegu spotkania z Haase i tego co widziałem na poprzednim turnieju Argentyńczyk nie jest już w takiej formie jak w okolicach USO. Nie ma co się dziwić - to jego pierwszy sezon po przerwie i może wystąpić pewne zmęczenie. Nie chcę powiedzieć, że gra słabo, ale nie ma już tego błysku, który widzieliśmy chociażby na IO.
Goffin z kolei w pełni zmotywowany, bo walczy jeszcze z Berdychem o awans do finałów. Czech odpadł w Austrii, więc to idealna okazja, by odrobić trochę punktów. W meczu z Baghdatisem Belg zaimponował mi serwisem, bo naprawdę zdobywał nim sporo punktów, co wcale nie jest typowe dla jego gry, a na pewno przyda się w starciu z Del Potro. Jakby tego było mało, spotkali się dwa tygodnie temu i Goffin wygrał 2:1. Buki uczą się na błędach i wyjściowe kursy były już dużo niższe, ale widocznie po wygranym turnieju w Szwecji wszyscy idą w stronę Delpo, co moim zdaniem jest błędem.
Podsumowując, Goffin ma spore szanse wziąć ten mecz, a seta powinien spokojnie ugrać. Na chwilę obecną jest dużo regularniejszy od rywala. Ja zapakowałem grubo i po takim kursie zdecydowanie polecam.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
David Goffin - Juan Martin Del Potro Typ: 1 @ 3.00 Sportingbet
Nie czaję tych kursów. Del Potro bardzo szanuję, świetny powrót do tenisa i kilka wartościowych wyników (srebro na IO, ćwierćfinał US Open, wygrana nad Murray&#39;em w Davisie oraz zwycięstwo w Sztokholmie). Jednakże Belg pokonał go w Mastersie w Szanghaju, zaś hala w Bazylei również powinna bardziej sprzyjać filigranowemu Gofinowi. Na szwajcarskim turnieju meldował się już w finale w 2014 ulegając Federerowi, także czuje się tu dobrze. Ponadto David jeśli osiągnie finał w Bazylei przeskoczy w ranking Race to London dziewiątego Berdycha, co przy absencji Rafy Nadala będzie wiązało się z tym, iż będzie zajmował lokatę gwarantującą start w ATP Finals. W mojej ocenie kursy na dzisiejsze spotkanie mając na uwadze powyższe okoliczności powinny być o wiele bardziej wyrównane. Dlatego też stawiam na Belga.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Odnośnie Thiema to widziałem gdzieś statystykę, że on jest w tym sezonie #1 pod względem wygrywania decydujących setów, bodajże 21-1, ale o 100% potwierdzenia tej informacji nie dam sobie ręki uciąć.
???? Wawrinka S. - Young D.
Young D. +1,5 seta ::: 2,39 ::: 0,5/3 Pinek ✅
H2H 2:1 z lat 2011-2015 i w każdym z tych meczów Young urwał przynajmniej jednego seta. Na to samo liczę i tym razem, bo Donald gra tutaj od kwalifikacji, łącznie na koncie ma już 3 zwycięstwa. Przykładowo w takim Tokio jakiś miesiąc temu urwał set Nishikoriemu. Do tego jest to leworęczny zawodnik, a takim łatwiej się gra z zawodnikami jednoręcznym backhadem (np. Nadal vs. Federer).
Young to co prawda inny kaliber, ale Wawrinka nie raz niemiło potrafił zaskoczyć swoich fanów i tak poza wygranymi szlemami to potrafi nieźle czasami przegrać, wręcz sensacyjnie. W 1 meczu urwał mu set Chudinneli. W Szanghaju 6:4 6:4 z Simonem Gillesem, a i niedawno też przegrał finał z nastoletnim Zverevem w Petersburgu więc gra Wawrinki po 1,15 jeszcze u siebie dla mnie mija się z celem.

Wynik: 7:6(4) (3)6:7 6:4
???? Sousa J. - Ferrer D.
Sousa J. +1,5 seta ::: 1,85 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 1:0 z ćwierćfinału w Kuala Lumpur, padło 2:0. David Ferrer rok temu wygrał ten turniej, jednak jak zapewne dobrze wiecie w tym sezonie jak cieniem samego siebie. Wyszedł mu turniej w Pekinie, ale w Szanghaju czy ostatnio w Belgii odpadł już w 1 meczu turnieju.
Sousa rok temu za to wygrał turniej w Valencii, do tego to jest taki nieobliczalny zawodnik. Szanse na seta ma na pewno dość spore. Zrobił to na IO w Rio z JMDP, na US Open pokonał Lopeza czy urwał set Dimitrovowi, w Tokio urwał set zwycięzcy turnieju Goffinowi. Ogólnie to jego ostatnie porażki kończyły się przynajmniej po 3 setach, a tutaj zapewne będzie zmobilizowany do obrony punktów z przed roku. Mecz wieczoru, mecz dwóch zwycięzców turniejów z przed roku, więc powinno być gorąco na korcie.

Wynik: 2:6 (4)6:7
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 0

darion102

Użytkownik
Najwyzej mała niespodzianka,... Thiem gasnie od US Open ..miał niezły sezon ale to nie jest jeszce zawodnik na Top4 przynajmniej przez dwa lata... Troicki w miare solidnie bez fajerwerków pilnowął serwisu i to wystarczyło..Thiem jak miał szanse na przełamanie wpadał w panike.....
 
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Zaraz mecz Mischy Zvereva i Pelli.Myślę,że warto pograć Zvereva,bo jest w gazie ;) ✅
????Thiem

Muller G. - Delbonis F. @1,34 bwin ✅
Muller bardzo solidny gracz w tym sezonie. Dużo więcej rozegranych spotkań.Delbonis ostatnio zazwyczaj zgarnia startowe.Rank 37/48. Stat indoor (8/4-2/1).H2H 1-0. Gilles powinien spokojnie wygrać to spotkanie.
Można pograć Muller 2-0 po już dużo lepszym kursie 1,87 bwin 2-1
 
Tenis by Dawid 818K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
I. Karlovic – K. Khachanov
Typ: Khachanov +1,5 gema @2,02 (unibet) ⛔ piłka meczowa i 5-3 w TB psu w budę

Wg mnie najciekawszy typ na ten dzień. Karlovicia już nie powinno być w tym turnieju, bo przegrywał już dwoma przełamaniami z Dzumhurem w trzecim secie, a wiemy jak ciężko Chorwatowi wygrać gema przy podaniu rywala. Co ważne, Ivo daje się ostatnio dość często przełamywać i jego gemy serwisowe już nie są tak błyskawiczne (wiek i trudy sezonu robią swoje). Z drugiej strony młody, gniewny Rosjanin, który rozgrywa naprawdę wyśmienity turniej. Bardzo dobrze wygląda na serwisie jak i w grze w polu. Bardzo ciężko będzie Chorwatowi o jakieś przełamanie i raczej będzie liczył na potknięcie w TB, o ile do takiego dojdzie. Myślę, że Rosjanin jest w stanie wygrać ten mecz bez grania dwóch lub trzech TB. Raz zagrali ze sobą, ale było to dawno, gdy Rosjanin dopiero rozpoczynał swoją przygodę z tenisem i wtedy wygrał Chorwat.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Ferrer 1,82✅ Betsson
Mecz Ferrera stał na dużo lepszym poziomie niż Serba, Thiem zagrał katastrofalnie zresztą nie pierwszy raz w tym sezonie, poza cegłą wygrywa bardzo mało meczy na szybszych nawierzchniach a to złe wróży na przyszłość jeśli ma być to top3 i w zasadzie podarował Troickiemu mecz, Ferrer jest lepszy będzie długo trzymał piłeczką w korcie, rok temu Ferrer wygrał ten turniej w cuglach i zawsze dobrze grało mu się w stolicy Austrii, ten sezon dla Hiszpana stracony ale niebawem Paryż i koronny turniej Hiszpana i myślę że forma będzie z każdym wygranym meczem wyższa, wg mnie Ferrer jest lepszym zawodnikiem niż Troicki i wygra ten mecz
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Bardzo dobrze wygląda na serwisie
No i tutaj rodzi się problem. Chłopak potrafi w jednym secie tracić swoje podanie trzykrotnie (ostatni mecz z Basilashvilim) lub dwa razy pod rząd (ostatni mecz z Dzumhurem, gdzie taka sytuacja miała miejsce w 2 i 3 secie).
Widać że Khachanov lubi się zagotować, jak to każdy młody rusek. On w tym sezonie nie grał jeszcze z takim serwismanem jak Karlovic i czajnik może zacząć gwizdać, jeśli okaże się że Khachanov nie ma nic do powiedzenia przy serwisie Doktora.
Dla mnie najlepszą opcją jest TB w meczu ✅, z wiadomych względów.
A moim zdaniem zakład dnia:
Del Potro - Nishikori | Del Potro @1.79 Marathonbet ⛔
Del Potro młóci wszystkich jak leci. Jest w bardzo wysokiej formie, a punkty w rankingu przybywają w dużych ilościach. Widać u niego głód wygrywania.
H2H 4-0 w stronę Latynosa. Mimo że mecze były dawno to jednak wszystkie byly na szybkich nawierzchniach i wszystkie spotkania Del Potro wygrał do 0. Nishikori zostanie wypunktowany podczas swojego kiepskiego serwisu i po prostu nie nadąży do potężnego forhendu Delpo.
Poza tym, Nishikoriego nie musi tutaj być, bo w tamtym roku przed Paryżem odpoczywał, także może wziąć należne 45k eurosów i udać się na zakupy do Francji. Poza tym Samuraj jest świeżo po kontuzji pleców, może nie chcieć ryzykować przed Mastersami.
Do tego luźno można grać Mullera ✅ i Cilicia 2-0 ✅. Do przemyślenia też jest bet na Klaasenów.
 
D 46

daro8800

Użytkownik
Karlovic I. - Khachanov K. 2 @ 2,35 bwin i idą w dół
Dzisiaj mecz dziadka Ivo z Rosyjską młodością. Na ten mecz czekam z utensknieniem, nawet odpuszczę Agę. Od jakiegoś czasu obserwuje Rosjanina i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem - dużym. Karlo to Karlo, co tu można jeszcze o nim napisać, każdy wie co potrafi - zależy duż o od jego obecnej formy, która idzie w górę. A co do Karena, to widać w nim moc. teraz zobaczymy, co po trzech latach od ostatniego meczu zapamiętał młodzieniec. POLECAM bo warto - Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
Powrót! ale czy okaże skuteczny to zobaczymy ?! Znalazłem trochę czasu wiec daje moje typy/sugestie które gram na dziś.

Oto moje 3 typy na dziś :

Ferrer - Troicki 1,72 bet365 ✅✅ brawo Ferrer walczaku !

Mecz pomiędzy regularnym,walczącym Hiszpanem , a z Serbem który posiada przebłyski dobrej gry w tym turnieju ale rownież gorącą głowe.
W takim zestawieniu ide w strone tego pierwszego tego bardziej regularnego.Dla Ferrera jak wiadomo jest to jeden z gorszych sezonów w przeciągu ostatnich lat lecz czym blizej koncówki sezonu to David nabiera coraz lepszej formy i jego gra wyglada coraz lepiej.A jak wiemy niedługo jego ulubiony turniej w Paryżu wiec forme napewno bd szykował włąsnie na niego.Jak narazie idzie w turnieju mu dosyć szybko , 1R krecz Edmunda (choc odrazu Hiszpan w tym meczu chciał przejmować inicjatywe) potem 2r. 2-0 z Sousa , za duzo nie pograł wiec głodny gry napewno jest, na dodatek dochodzi fakt iż rok temu ten truniej wygrał wiec na obrone ma napewno chrapke.O jego przeciwniku Victorze nie mozemy powiedzieć złego słowa bo jak narazie wygrał 2 mecze jako dog , lecz jego wygrane to głownie zasługa słabej gry Thiema oraz troche szczescia w meczu z Andersonem.Według mojej opini dzisiejszy mecz skonczy sie szybkim 2-0 dla Hiszpana , bd wygladał tak iż Ferrer bedzie biegał, przebijał walczył a Serb bd sie grzał popełniał błedy. Mam zasade nie gram na takich zawodników jak Troicki dla mnie to drugi Foginni. Wiec dziś moje pieniądze idą w stronę walczaka z Hiszpani.


G.Muller - F.Delbonis + 3,5 1,72 bet365 ✅✅

Mój drugi typ to handicap gemowy na Delbonisa.Dla niektórych pewnie ten typ jest abstrakcyjny,wszyscy zapewnie mają zdanie ze wszystkie argumenty są po stronie Mullera że serwis nawierzchnia lepsze obycie na kortach twardych,ze ma styl idelany na hale, ale dla mnie właśnie jest to wisienka na torcie. Argentyńczyk wkońcu się przełamał wygrał po 5 przegranych z rzedu na kortach twardych , wygrał i to juz 2 mecze i znalazł się w 3 rundzie ATP 500. Kto by pomysłał ? A przed nim szansa na półfinał. Delbonis jak można spojrzeć wszystkie poprzednie mecze przegrał po walce dlaczego nie miał by zrobić tego i dziś ? Wierze w niego , jego gra nie wygląda aż tak zle w hali. Serwis posiada przyzwoity pare asów na mecz zazwyczaj notuje. Forhend bardzo silny , backhend nie najgorszy. W wymianach bd miał przewagę nad Gillem.Wiadomo Luksemburczyka cieżko złamać ale i też on jakimś specem do przełamywania rywali nie jest.Jeśli nawet Delbonis tego meczu nie wygra to jestem prawie pewnien ze nie przegra tego gładko upatruje tu jakiego TB, jednego może dwa , wynik 7-6 6-4 mi wystarczy by rozliczyć mecz na plus.
Wiec co tu wiecej pisać Frederico bedzie walczyć i stać go nawet na wygraną.

Ostatni typ to ako paru meczy i krótka analiza.
Cilic - Granollers ✅
Wawrnika - Zverev ⛔
Tsonga - Ramos ✅
Bryan/Bryan - Cuevas/Troicki ✅

ako : 2,34 bet365

Po którku Cilic wziąż jeszcze jakies szanse na Lodnyn posiada wiec ambicje ma powinien ogarnać szybko marnego Marcela.
Stan u siebie , publiczność bedzie za nim , jak narazie się męczy , lecz tak naprawde jakby mu się niechciało to juz by odpuścił lecz widać ze walczy do końca, umiejętności posiada o wiele więszke wiec jak nie da ciała powinien ogarnąć mecz mimo dosyć odbrej formy Zvereva.
Tsonga rownież wiekszy wachlarz niż Ramos , Hiszpana powinno juz tu nie być jakby nie lenistwo Foga i juz starość Melzera. Hala nie dla Ramosa silnie grający Francuz pownien zjeść Alberta w 2 setach.
Ostatnie spotkanie stare Klony kontra sklejka Cuevasa który cos tam pogrywa w deblu i Serba przeciwko któremu juz gram w singlu i tu tez typ przeciwko niemu , przegra z Ferrerem bedzie zdenerwowany wyjdzie na debel szybko w jape i do domu , takie mam przeczuie oby się sprawdziło. I trzeba tez nie zapomnieć z kim ta sklejka gra z jedną z najlepszych par w Tenisie którzy umiejetności jeszcze posiadają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziś na pewno w mojej opinii nie opłaca się grać na 2:0 Cilica, bo pomimo H2H 6:1 Hiszpan nie raz urywał mu seta, a dokładnie to w 4/7. 2 lata temu nawet na Australian Open zagrali 5 setówkę.
???? Del Potro J. - Nishikori K.
Del Potro J. ::: 1,76 ::: 2/3 Pinek ⛔
H2H 4:0 z lat 2008-2012 czyli dość dawno, ale wszystkie mecze JMDP wygrał bez straty seta. Typ jest prosty jak budowa cepa tak naprawdę. Argentyńczyk od 7 meczów jest niepokonany, ba wygrał wszystkie mecze po 2:0 i tylko w 1 meczu pokonał Isnera z tie-breakiem, pozostałe wszystkie sety były z brejkiem. Dimitrov w formie nie dał rady, Jack Sock również, Goffin przegrał wczoraj, więc jak widać JMDP gra jak za starych dobrych czasów.
Kei po półfinale US Open rozegrał tylko turniej w Tokio gdzie skreczował w 2 spotkaniu na własnych śmieciach. Tutaj w Szwajcarii jak na razie miał 2 kelnerów czyli Lajovica i Lorenziego, zawodników raczej lubiących się w grze na kortach ziemnych niż szybkich halach. Ten drugi miał 44% trafionych piłek tylko po 1 serwisie, a i tak zdołał w 1 secie doprowadzić do rozgrywki tie-breakowej.
Wynik: 5:7 4:6
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nishikori @2,22 Pinnacle ✅ Walec rozmontowany :cool:

Wszyscy idą w kierunku JMDP i mnie to absolutnie nie dziwi. Padają określenia, że jeden z najbardziej lubianych tenisistów w tourze idzie jak walec. To fakt, idzie. Niemniej, dla mnie Kei jest tak sprytny i szybki, że ma szanse przed tym uciec. Również uwielbiam Argentyńczyka, lecz w ostatnim czasie, czy to Wawrinka, Murray czy Goffin (niezależnie od wyników końcowych) pokazali, że ruszając go po korcie - co jest równoznaczne z wytrąceniem Potro z jego ulubionych pozycji - można go ugryźć. Japończyk przecież nie bazuje na niczym innym, jak dynamicznej grze.

Poza tym, przy takich kursach nie mam obiekcji co do tego, że trzeba zagrać jednego z najlepszych zawodników na świecie. Przy odwrotnej ocenie szans, nawet bym go nie dotknął, lecz przy obecnych notowaniach to jest mus.

Del Potro gra jak z nut. W przeszłości wygrywał Bazyleę ogrywając w finale samego Federera. Jego rywal ostatnio kreczował na własnych śmieciach, a podczas tego turnieju nie zachwycił ze zwykłymi średniakami. A jeśli to będzie typowy szwindel? Kei to przecież piąta rakieta ATP. 5 lat temu jego młoda i nie opierzała wersja zaliczyła tutaj półfinał. Co będzie teraz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Wawrinka - Zverev
Zverev +1,5 seta @ 1,92 PinnacleSports ✅ no nawet poszedł po mecz 6:2 5:7 6:1
Tak, nie jest to odkrywczy zakład. Ostatnio robiłem sobie trochę przerwy po fatalnej passie na turniejach Wiedeń/Bazylea, ale czekałem na wystawienie kursów na ten mecz i jestem lekko zdziwiony.
Wawrinka to nadal Wawrinka, jak mu się chcę jest w stanie wygrywać Szlemy, skupia się na ważnych starciach. W tych mniejszych jednak - no właśnie, gra jak mu się podoba.
Na tym turnieju stracił seta z każdym z przeciwników a wybitne jednostki to nie były. Teraz mierzy się ze Zverevem, który chyba gra najlepszy tenis w swojej karierze, motywacji zabraknąć nie powinno. Myślę, że seta jest w stanie wyszarpać, bo Wawrinka na pewno będzie miał momenty dekoncentracji - w turniejach niższej rangi (czyli nie Szlemach) ma je zawsze.
Co do całego meczu - ciężko mi się wypowiedzieć. Z jednej strony Stan gdyby totalnie olał ten turniej, zapewne odpadłby już z niego. Z drugiej, wydaje się, że dostał rywali, którzy sami mu pomogli w pozostaniu. Young na pewno ma predyspozycje i jak wchodzi to jest groźny. Jednak jak nie idzie - łamie się sam, dość chimeryczny grajek. Chudinelli to z kolei zawodnik, który na poziomie ATP nie gra nic. Myślę, że gra na seta Zvereva jest tu opłacalna bardziej od gry na zwycięstwo Szwajcara i wędruję w tę stronę z nadzieją, że Stan nagle nie odpali armaty. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom