>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

9. kolejka La Liga [21/10-23/10/2016]

Status
Zamknięty.
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Sevilla - Atletico
Sevilla + 0,5 @ 1,909 PinnacleSports ✅ 1:0

Jeden ze ,,szlagierów&#39;&#39; patrząc na hiszpańską ligę, która wyjątkowo obfituje w ciekawe zestawienia w tym tygodniu. Sevilla kojarzy mi się z drużyną własnego boiska, na wyjazdach wygrywa rzadko (przynajmniej ostatnio, licząc ten i ubiegły sezon). Co prawda potrafi czasem się postawić czołowej trójce w Hiszpanii, ale w delegacjach przegrywa także na terenach, na których nie powinna. Ostatnio w tej gestii coś drgnęło, wygrali po męczarniach i nerwówce z Leganes, w Lidze Mistrzów zrobili swoje i odprawili Dinamo (wynik 1:0 dla Hiszpanów chyba nawet przewidywało wiele osób). Teraz czas na Atletico.
Atletico, które - no właśnie. Notuje świetną passę. Ostatnia wygrana w lidze na pewno jeśli chodzi o rozmiar robi wrażenie (trzeba jednak brać poprawkę z kim została osiągnięta). W Lidze Mistrzów planowo, po trudach wygrali z grającym ultra defensywnie Rostowem. Teraz czeka ich zaś bardzo ciężki mecz na stadionie, który potrafi zatrzymywać. Atletico to przede wszystkim żelazna defensywa. Z przodu czasem męczą się strasznie, czasem wychodzi więcej. Martwi mnie trochę bilans drużyny z Madrytu z Sevillą - wygrywają i remisują niemal nieustannie z gospodarzami jutrzejszego meczu. Może czas na przełamanie tej fatalnej passy? Myślę, że na pewno się postawią. Jeżeli chodzi o wygraną Atletico to spodziewałbym się czegoś w stylu 0:1 czy też 1:2 (które oczywiście niweczą zakład). Na pewno mecz powinien być wyrównany, dlatego próbuję grać w stronę nie faworyta po cichu przeczuwając remis w tym spotkaniu.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zastanawiałem się jak wyjdzie ten zakład na kartki w meczu Granada-Sporting. Linia ekstremalnie niska, jak na warunki LaLiga, ale jednak prowadził Bikandi Garrido, czyli chyba najbardziej underowy - pod względem kartek - sędzia w Hiszpanii. Sam pograłem under 5,5 w całorocznym i widzę, że ostatecznie ledwo siadło, ale przeczucie mnie nie zmyliło i widać, że jeśli jest najniższa linia w kolejce, to wiadomo kto sędziuje :razz:

Niedziela zapowiada się smakowicie, bo tak naprawdę poza meczem w Maladze, reszta śmiało może predestynować do miana hitów kolejki. Na pierwszy ogień idą derby Galicji, czyli jedno z moich ulubionych spotkań derbowych.

Faworytem Celta, bo jednak skład mocniejszy, ale to też ekipa, która lubi marnować sytuacje i naprawdę utrudniać sobie życie. Właściwie od kilku lat jedynym meczem, gdy można powiedzieć, że byli skuteczni było spotkanie z Barceloną i te 4:3, przy może 5 okazjach na cały mecz. Dlatego też spodziewam się dużej liczby rogów nabijanych przez Celtę, a tutaj są naprawdę specjalistami, zwłaszcza jeśli chodzi o gry na Balaidos. Potrafią robić nawet w okolicach 10 sztuk w meczu, więc myślę że i tym razem coś takiego im wyjdzie, zwłaszcza że Depor na pewno zagra defensywnie, bo inaczej się nie da z takim składem.

Poza tym kartki, bo to też rzecz, której nie powinno zabraknąć. Patrzyłem ostatnie 4 spotkania - od powrotu Depor do elity - i było tak: 6, 8, 9, 8. Dwukrotnie była również czerwona kartka, a zatem widać ile nerwów i emocji przynoszą spotkania o prymat w Galicji. Po obu stronach jest trochę zawodników, którzy potrafią się wycinać aż miło. Poza tym tacy piłkarze jak Iago Aspas, Hugo Mallo czy Jonny po stronie Celty to wychowankowie i zawsze nabuzowani wychodzą na derby. U gości Raul Albentosa, Pedro Mosquera czy Sidnei, to też gwarant twardej, a czasem zbyt twardej gry.
Alvarez Alfonso w tym sezonie 3 mecze i pokazywał tak: 2 żółte, 2 żółte+ 2 czerwone, 10 żółtych - a zatem jest progres :razz:

Celta over 6,5 RR @ 1,89 Unibet⛔5
Over 7,5 kartki @ 2,10 Unibet✅8
Czerwona kartka w meczu @ 2,75 Betsafe⛔


Reszta typów i przemyśleń już za dnia.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Sevilla+0.5
1.884
Pinnacle
✅ ✅ ✅
Oba zespoły dzieli punkt w tabeli.
Sevilla mimo zapowiedzi ale ludzi bardziej nieznających jej realiów radzi sobie bardzo dobrze.Miejsce w czołowce to potwierdza.
Gram ten bet dlatego że w ostatnim ich meczu Atletico zabrało mi kasę.Dzisiaj będzie inaczej Sevilla u siebie pokazuje najlepsze co ma.Moim zdaniem czas na jakąś wtopę ze strony Atletico za pięknie to się ostatnio układa.
Sevilla lub remis to moim zdaniem niezły typ.
Później będzie jeszcze jeden.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Real-Atletic B


Pilkarze Realu podejmuja dzis druzyne z Bilbao Atletc.
Druzyna Ronalo Garego Balle wystapi w mocnym skladzie , chociaz bez Modrica i Ramosa bedzie zdecydowanym faforytem tego spotkania.
Bilbao to obecnie 6 druzyna w tabeli Ligi hiszpanskiej dzielą ich do gospodarzy zaledwie 3 pkt i zapewnie meczu latwo nie oddadza.
Wczoraj Barcelona dosc szczesliwie pokonala Walencje wiec Real dzis zapewnie bedzie chcial zgarnac cala pule by wyprzedzic w tabeli katalonczykow.W gornej tabeli scisk bo i Atletico Madryt tez zajmuje wysoka pozycje i dlatego gospodarze musza zdobywac punkty by utrzymac czolowke tabeli,
Pilkarze po wczesniejszych kilku remisach zaczeli wygrywac spotkania niby z Legia w LM oraz z Betisem w lidze ale wysokie wyniki napawaja ponownie wysoka skutecznoscia gospodarzy ktorzy beda zdobywac komplety punktow. Bilbao ostatnio 0-2 z Genkiem w LE wiec moze jakas zadyszka.


1/1 dla Madrytu @1.57 unibet ⛔
1 polowa Madryt @1.51 unibet ⛔

nie tak mialo byc :-(
 
J 67

ja83

Użytkownik
Villarreal - Las Palmas

Ktoś wie, dlaczego linia na over 2,5 gola jest tak wysoka? Bet365 płaci 2.0, podobnie inne buki. Gospodarze w czterech meczach u siebie pokrywali ten typ trzykrotnie, goście w czterech wyjazdowych meczach cztery razy, a więc 100% skuteczności.

Over 2,5@2.0 Bet365 ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Myslicie że Malaga zagra dzisiaj o 3 oczka z beniaminkiem Leganes? Malaga przed tygodniem podzieliła się punktami z Deportivo Alaves, po kapitalnym uderzeniu z dystansu Roberto Rosalesa. Patrzę na predyspozycje w meczach domowych i nie licząc wpadki z Villarreal, to Malaga przegarała ostatnio u siebie dopiero w kwietniu tego roku, a więc bardzo dawno. Wydaje mi się że solidny średniak ligowy powinien ogrywać na własnym boisku drużynę, która ostatnie mecze nie może zaliczyć do udanych. Na 4 spotkania Leganes odnotowało aż 3 porażki. Ogólnie mecz ciężki do typowania, myślę nad mocnym 1X , albo 1 DNB. Jakieś inne propozycje co do tego meczu? Generalnie zwycięstwo gości byłoby małą niespodzianką, tak uważam.
Malaga - Leganes
Typ: 1X
Kurs: 1.29

 
J 67

ja83

Użytkownik
Villareal tylko 4 bramki stracone w obecnym sezonie dlatego kurs wysoki na over 2.5 gola
Sporo też strzela, i przy sprzyjających wiatrach jest w stanie sam pokryć linię 3 bramek. Rywal na wyjazdach 8:10, jest więc spora szansa na ten kurs. Czas pokaże.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Malaga over 5,5 RR⛔5 + Las Palmas over 2,5 kartki✅5 @ 2,54 Unibet
Malaga u siebie stara się atakować, ale z racji, że nie mają zbyt dobrych napastników, to zazwyczaj walą głową w mur. Dzisiaj nie ma Juanpiego i Charlesa, a więc ważne straty dla ofensywy Boquerones. Leganes to też nie jest ekipa, której łatwo się strzela bramki, więc liczę na to, że gospodarze trochę się pomęczą w ofensywie i w tym czasie nabiją trochę rogów, a u siebie potrafili nabijać ich trochę - mecze z Athletic, Osasuna czy Villarreal.
Las Palmas jedzie na mega trudny teren bez Marko Livaji, który już zdobył 5 kartek. Ale tam jest wielu zawodników, którzy dostają sporo napomnień, a skoro dzisiaj niska linia na gości, to liczę, że pokryją ją kilkoma faulami taktycznymi, bo przy tak dysponowanym rywalu chyba bez tego się nie obejdzie.
Villarreal over 2,5 @ 3,35 Unibet⛔2:1
Villarreal u siebie naprawdę mega dyspozycja. Najpierw bezbramkowy remis z Sevillą, a potem się rozstrzelali. 2:1 z Realem Sociedad, 3:1 z Osasuną i 5:0 z Celtą. Ten ostatni wynik jest o tyle ważny, że Celestes podobnie grają otwarty futbol, jak Las Palmas. I jedni i drudzy są za to karceni. Las Palmas na wyjazdach 4 mecze i 10 straconych goli! Po 2 sztuki tracili z Valencią, Sevillą czy Osasuną, a aż 4 władował im Real Sociedad. Widać więc, że otwarta gra Quique Setiena jest efektowna, ale w tyłach stwarza mnóstwo kłopotów.
Gospodarze mają kim straszyć, bo w formie są Roberto Soriano, Sansone, do tego Trigueros i Bruno w środku robią jak zwykle świetną robotę, a jeszcze dodać kilka opcji w ofensywie jakie ma Fran Escriba, to już w ogóle kosmos. Jonathan dos Santos, Alexandre Pato, Bakambu, Santos Borre, Castillejo - no cóż tutaj jest w kim wybierać.
Dlatego wybieram opcje 3 bramek dla gospodarzy, bo jeśli mają dzisiaj zagrać dobry mecz i postrzelać, to warto zaryzykować i podwyższyć linię o jedno trafienie.
Real-Athletic
Gigantyczne problemy w defensywie mają Baskowie przed dzisiejszym spotkaniu. Niedostępni są: Balenziaga, Yeray i De Marcos, a więc 3 z 4 podstawowych obrońców! Do Laporte&#39;a dołączą zapewne więc Etxeita - na środku - oraz Lekue i Saborit - po bokach. Nie wygląda to najlepiej i może się odbić na nich w czasie meczu. W ofensywie prawie dobrze, ale prawie, bo zabraknie Aduriza, którego niepotrzebnie eksploatował w czwartek trener... Ale akurat z przodu mają kim straszyć, bo są: Raul Garcia, Muniain, Williams, Susaeta czy Sabin, a do tego w środku pola wrócił Benat, więc stałe fragmenty wracają zapewne do niego.
Real z Legią grał na pół gwizdka, a mimo tego naładował 5 bramek, więc tutaj kłopotu nie ma najmniejszego. Gorzej rzecz wygląda w obronie, bo praktycznie każdy w ostatnim czasie jest w stanie im strzelić gola, nawet przy pogromach - przykłady Betisu czy Legii. Kadrowo bez zmian w porównaniu do środy, ale ustawienie w drugiej linii będzie inne, bo tym razem potrzeba więcej zawodników o inklinacjach defensywnych, więc obok Kroosa zagra Kovacić, a przed nimi Isco, który wiele zyskał po meczu z Betisem.
Ja chętnie wybieram zakład łączony na bramki, bo kurs równo 2, to jest coś, na co czekałem i się doczekałem po ogłoszeniu absencji Aduriza. Do tego spróbuje rogów Athleticu, bo jednak 3,5 to nie jest wyśrubowana linia, a kilka ekip w obecnych rozgrywkach było w stanie to przebić, zwłaszcza te z Kraju Basków i okolic - Eibar czy Osasuna. Przy kartkach spróbowałbym na Raula Garcie, który zawsze lubi porozmawiać z sędziami, do tego wystarczy, żeby znalazł jakiegoś rywala, z którym wejdzie w konflikt i już cały mecz będzie na niego polował, a ostatni argument, to fakt, że grał w Atletico, więc dla niego podwójnie ważne spotkanie.
Over 2,5+BTS @ 2,00 Bet365✅2:1
Athletic over 3,5 @ 1,72✅4
Raul Garcia dostanie kartkę @ 2,40 Unibet✅
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Real - Athletic
Zdecydowanie jak kolega wyżej polecam linie 3,5 RR w stronę gości, w tym sezonie tylko dwa razy jej nie pokryli, w meczu z Granadą i w meczu z Malagą, aczkolwiek w tym drugim meczu nabili 2 RR do 16 minuty, w 36 minucie grali w osłabieniu i potem już RR nie nabili, oba mecze na wyjazdach. Myślę, że dzisiaj będziemy mieli kilka fragmentów w meczu gdzie to goście będą przeważać, Real nie jest w formie, Athletic może postraszyć dzisiaj Real. Drugim typem moim jest BTS, Real u siebie no powinien spokojnie strzelić, ale tak jak wspomniałem Królewskim daleko do optymalnej formy, wystarczy tylko spojrzeć na mecz z Legią, gdzie Warszawiacy stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji, odrobinę więcej szczęścia i mogli tam jeszcze ze dwie bramki strzelić.
Athletic over 3,5 RR # 1,70 ✅ 56&#39; 4RR
BTS # 1,78 ✅ 26&#39; 1:1
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real-Athletic
Over4
2.310
Pinnacle
⛔
Było grac na te Bilbao dałem sie jak amator zrobic...
Początkowo miałem grać w kierunku Bilbao ale kłopoty w obronie ekipy z Bilbao sprawia że muszę zmienić swój typ.
Real tutaj musi pokazać moc ostatnio już to fajnie wygląda ale w Madrycie w lidze nie było ostatnio różowo.
Teraz trzeba zadowolić kibiców i zrobić to z przytupem a więc 3 punkty są już klepnięte przed meczem.
Bilbao z przodu ma kim straszyć Czarna Pantera z Adurizem męczą każdego rywala.
Czuje w powietrzu otwarty mecz.
Jest to jednak zapewne popularny bet także bez szaleństw.
Pozdrawiam.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina pilka nozna primera division
Godzina 20-45
Mecz Real - Athletic
Typ Real -2.5
kurs 2.15
buk expekt
Analiza
na zakończenie dziewiątej serii meczy w hiszpańskiej primera division real podejmie athletic bilbao. Real w ostatniej kolejce wkońcu przełamał serię trzech remisów w lidze demolujac na wyjeździe Betis aż 6-1. w ciągu tygodnia o sile ofensywnej Króleskich przekonali się mistrzowie polski Legia dając sobie strzelic na Santiago Bernabeu pięć goli. Dziś następni do golenia są Baskowie, którzy są jednym z ulubionych zespołów podejmowanych przez Real na własnym stadionie. Ostatnie mecze to seria wysokich wygranych, która aktualnie wynosi juz trzynaście kolejnych zwycięstw Realu. Ostatnia wygrana Bilbao w Madrycie to już dość odległa przeszłość, bo było to w 2005 roku. A w ostatnich dwudziestu meczach to Real wygrał osiemnascie, a Bilbao dwa... Tak więc faworyt jest tylko jeden. Gdyby mecz rozgrywany był w Bilbao to spodziewałbym sie zdecydowanie bardziej zaciętego meczu, bo na San Mames Baskowie są piekielnie silnym i wymagającym rywalem dla wszystkich zespołów. Jednak na wyjazdach zdarzają im się nieraz wpadki, jak chociażby w czwartek w Lidze Europy, gdzie przegrali z Genk 0-2, w lidze natomiast zaliczyli juz porażki w Maladze czy Gijon. A dziś w Madrycie wystąpią w osłabionym składzie, bo wypadł najlepszy strzelec Aduriz (kontuzja kostki), de Marcos (kontuzja uda), Alvarez (kontuzja kostki) czy Balenziaga (pauzuje za czerwoną kartkę). W Realu sporym osłabieniem na pewno jest brak Modrica, Ramosa da się zastąpić ( duet Pepe - Varane wygląda bardzo dobrze). Moim zdaniem dzis Real podtrzyma dobrą serię z Bilbao i pokona pewnie osłabionego rywala
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Tym, co nie oglądali, proponuję zobaczyć ostatnią akcję Realu. Dobitnie zostało pokazane, jakim mentalnym kmiotem jest Ronaldo. Wielki piłkarz, ale psychika sfochowanej kobiety. Wychodzili praktycznie we 4 na bramkarza i co robi Ronaldo? Głowa w dół i wali na pałę prosto w niego, a wszystko to dlatego, że w tym meczu nie miał gola. Wystarczy zobaczyć jego reakcję na bramkę Moraty. Wyglądał, jakby to Real stracił gola. Można go szanować za osiągnięcia i umiejętności, ale trzeba być naprawdę psychofanem, żeby lubić tego kolesia za jego zachowanie na boisku.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Tym, co nie oglądali, proponuję zobaczyć ostatnią akcję Realu. Dobitnie zostało pokazane, jakim mentalnym kmiotem jest Ronaldo. Wielki piłkarz, ale psychika sfochowanej kobiety. Wychodzili praktycznie we 4 na bramkarza i co robi Ronaldo? Głowa w dół i wali na pałę prosto w niego, a wszystko to dlatego, że w tym meczu nie miał gola. Wystarczy zobaczyć jego reakcję na bramkę Moraty. Wyglądał, jakby to Real stracił gola. Można go szanować za osiągnięcia i umiejętności, ale trzeba być naprawdę psychofanem, żeby lubić tego kolesia za jego zachowanie na boisku.

Jest pazerny na gole, ale według mnie to dobrze, dlatego tyle ich w karierze strzelił, nie wątpliwie ma ciężki sezon, tutaj nie chcę skłamać bo aż takim jego fanem nie jestem że każdy jego sezon pamiętam, ale jak sami komentatorzy mówili od bardzo dawna nie miał takiego sezonu w którym okresu przygotowawczego całego nie przetrenował przez kontuzje. Jest bez formy to widać, potrzebuje czasu, taki jest na pewno się cieszy że wygrali, ale sam chciały również strzelać bramki taki charakter, i to właśnie dzięki takiej pazerności jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie(nie piszę najlepszy bo nie chcę jakieś ***** burzy wywołać, niektórzy powiedzą Ronaldo niektórzy Messi). Co do ostatniej akcji, wielu by strzeliło, niektórzy by podali, było 2:1, ostatnia minuta meczu, nic wielkiego się nie stało, że nie strzelił.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom