>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - Runda wstępna - 16-17.07.2016 r.

Status
Zamknięty.
C 1

casualstyle

Użytkownik
Mi się udało złapać Chełmiankę po kursie 3.65 na fortunie,może być różnie zważywszy,że Chełmianka nie gra porywającej piłki.Przed sezonem wzmocnili się delikatnie,i widzę dla nich spore szanse awansu na wyższy szczebel.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Stilon Gorzów Wielkopolski - Pogoń Siedlce
typ: Pogoń Siedlce ✅
kurs: 1,75
efortuna
Wyjazdowy pucharowy mecz ze Stilonem będzie inauguracją sezonu dla Pogoni Siedlce. Wydaje się że goście powinni uporać się z IV-ligowym zespołem. W Siedlcach zatrudniono nowego trenera dariusza Banasika. Nowymi graczami są na dzień dzisiejszy: pomocnik Michał Bajdur, środkowy obrońca Artur Jędrych, do zespołu ponownie sproawadzono Tomasza Lewandowskiego oraz Cezarego Demianiuka, z Lecha Poznań wypożyczono młodego Piotra Kurbiela (w III lidze został wicekrólem strzelcow), z Arki Gdynia przyszedł Grzegorz Tomasiewicz, z Legii Warszawa wypożyczono Macedończyka Albana Sulejmaniego a z wypożyczenia wrócił Piotr Krawczyk. W meczach sparingowych jak dotąd podopieczni Banasika strzelili dwa gole za sprawą testowanego Stąporskiego i Bajdura. (Radomiak 2-1, Wisła Puławy 0-0, Górnik Łęczna 0-1, AEK Ateny 0-3). W składzie zabraknie napewno Lewandowskiego który po meczu z Radomiakiem nabawił się kontuzji (złamany nos). Wydaje się że inny wynik niż wygrana gości będzie niespodzianką. W ostatnich latach pucharowe inauguracje wypadały blado dzisiaj liczę na przerwanie tej złej passy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Proszę nie spamować, to , że Wam pewniak roku nie wszedł nie znaczy , że mecz był ustawiony, bo nie oglądaliście i nie wiecie co było.
W dniu jutrzejszym zostanie rozegrane ostatnie spotkanie:
Świt Skolwin vs Polonia Bytom
 
B 0

beneq

Użytkownik
Skolwin to wioska pod Szczecinem. Wg mnie warto pograc w strone Polonii, co tez sam uczynilem dzisiaj.
Polonia Bytom wygra @ 1.95 STS
A co tutaj dopisywac wiecej? Skolwin to wioska kolo Szczecina, gdzie mieszkaja sami patole. Typowe 500 + (w związku z tym pewnie sie powiekszy:p). Sukcesow w pilce nie maja.
Cos tam w pilke klepia, ale przewaznie po robocie w stoczni i po 2-6 piwach.
A Polonia Bytom - nie musze chyba przedstawiac, solidny klub z tradycjami, dla ktorego pykniecie takiego Skolwina to jak opierdzielenie biedaszybu przed niedzielna msza - czyli po prostu bulka z maslem.
Polonia ma podejsc do tego spotkania profesjonalnie, z pelnym skladem. Pilkarsko - miazdza Skolwin totalnie, wiec innego wyniku niz czysta 2 nie widze.
@ Robson - lepsza, pelna (niczym jasne pelne) analiza.
edit: Bez głupich wstawek odnośnie biedronki, ujdzie, na przyszłość warto napisać to co napisałeś na koniec, że Polonia Bytom pełnym składem itp, dla mnie to jest jakiś konkret ;), oczywiście część złośliwych wpisów uciąłem ;), Robson1416
pzdr
 
R 110

radek9513

Użytkownik
Skolwin to wioska pod Szczecinem. Wg mnie warto pograc w strone Polonii, co tez sam uczynilem dzisiaj.
Skolwin to nie wioska pod Szczecinem a jego dzielnica, coś jak Rozwadów w Stalowej Woli czy Targówek w Warszawie.
Co do samego meczu, dobry kurs na Polonię Bytom (1.95) ale Świt też taki słaby nie jest, spokojnie utrzymali III Ligę będąc beniaminkiem, a Polonia w II Lidze grała ogony. Jednak chyba w tym sezonie Polonia liczy na coś więcej, ale Puchar to idealna okazja żeby się pokazać. Również typuję zwycięstwo Polonii, tak 1:0 :p
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Już 1,55 - grajcie, bo info na Fejsie Chełmianki, że goście w 10. U mnie poszło za 2k.
Nie ma czegoś takiego jak pewniak to jest sport a typowanie takich meczów jak loteria a wy to nazywacie lokatą.Buki nie są głupie i nie rozdają pieniędzy za free jesteście naiwni pzdr :-|
 
bialyz 129

bialyz

Użytkownik
Skolwin to wioska pod Szczecinem. Wg mnie warto pograc w strone Polonii, co tez sam uczynilem dzisiaj.

Polonia Bytom wygra @ 1.95 STS

A co tutaj dopisywac wiecej? Skolwin to wioska kolo Szczecina, gdzie mieszkaja sami patole. Typowe 500 + (w związku z tym pewnie sie powiekszy:p). Sukcesow w pilce nie maja.
Cos tam w pilke klepia, ale przewaznie po robocie w stoczni i po 2-6 piwach.

A Polonia Bytom - nie musze chyba przedstawiac, solidny klub z tradycjami, dla ktorego pykniecie takiego Skolwina to jak opierdzielenie biedaszybu przed niedzielna msza - czyli po prostu bulka z maslem.

Polonia ma podejsc do tego spotkania profesjonalnie, z pelnym skladem. Pilkarsko - miazdza Skolwin totalnie, wiec innego wyniku niz czysta 2 nie widze.

@ Robson - lepsza, pelna (niczym jasne pelne) analiza.

edit: Bez głupich wstawek odnośnie biedronki, ujdzie, na przyszłość warto napisać to co napisałeś na koniec, że Polonia Bytom pełnym składem itp, dla mnie to jest jakiś konkret ;), oczywiście część złośliwych wpisów uciąłem ;), Robson1416
pzdr
Dawno takiej beki nie pokręciłem z postu na tym forum, Skolwin wioska pod Szczecinem, typie dobry ferment siejesz, jesteś z Polic które są obok Skolwina, to w sumie Police to też taka wioska pod Szczecinem ale różniąca się od Skolwina tym, że traktory jeżdzą tam po utwardzonej drodze ???? . Skolwin to północna dzielnica Szczecina podobnie jak taki Stołczyn, a to że brak tam malowniczych budynków to nie oznacza że każdy grajek gra tam w stanie upojenia alkoholowego ???? .Jak dobrze wiesz na Policach również nie brak takich miejsc :cool:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
A Polonia Bytom - nie musze chyba przedstawiac, solidny klub z tradycjami, dla ktorego pykniecie takiego Skolwina to jak opierdzielenie biedaszybu przed niedzielna msza - czyli po prostu bulka z maslem.
No cóż, jak widać to Polonia Bytom dzisiaj dała dupy straszliwie. Solidny klub z tradycjami nie potrafił się rozprawić w regulaminowym czasie gry. Mało tego, mamy już 117 minutę spotkania i dalej wynik 0:0.
Zapomniałeś chyba o tym, że to nie jest Polonia Bytom, która grała w Ekstraklasie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
No cóż, jak widać to Polonia Bytom dzisiaj dała dupy straszliwie. Solidny klub z tradycjami nie potrafił się rozprawić w regulaminowym czasie gry. Mało tego, mamy już 117 minutę spotkania i dalej wynik 0:0.
Zapomniałeś chyba o tym, że to nie jest Polonia Bytom, która grała w Ekstraklasie.
Po pierwsze, to grają z czerwoną kartką od 35 minuty. Po drugie, gdzie Szczecin, gdzie Bytom ;). Podróż przez całą Polskę, po to piszemy analizę, żeby brać pod uwagę.

Ale koniec OT.

Świt Skolwin vs Polonia Bytom 0:0 karne 4:5
 
amunike 592

amunike

Użytkownik
Nie wiem gdzie, bo nie ma tematu regionalny PP (a to dziwne, forbet, bet365 regularnie daja puchary), wiec wrzuce tutaj:
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska Regionalny Puchar
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wyzwolenie Chorzów - Pogoń Ruda Śląska
Typ: powyzej 2.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jutro kolejna faza PP na Slasku. Obie druzyny z bardzo ofensywnym nastawieniem, dodatkowo mecz odbedzie sie na sztucznej murawie. Jak najczesciej koncza sie takie mecze latwo przewidziec - spora iloscia goli. Zarowno Pogon, jak i Wyzwolenie w ostatniej rundzie PP gromily solidnych rywali 5-1 i 7-1! Wyzwolenie u siebie traci i strzela mnostwo goli. Wyniki z...ligi 6-3, 4-1, 2-2, na wyjazdach porazki 0-4, 0-4, 1-5...
Jesli chodzi o sklady, srodek tygodnia, troche juniorow co tylko sprzyja overowi.
Serdecznie polecam!
Jesli podoba Ci sie typ - kliknij dzieki
__________________
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom