Źle rozliczony zakład

czoker 104,6K

czoker

Cześć.
Wczoraj postawiłem na mecz Copa Del Rey: Real Valladolid - Tenerife zakład over 11,5 rzutu rożnego w Pinnacle. Ze wszystkich live scorów wynikało, że mecz w regulaminowym czasie zakończył się wynikiem 6:6 w rogach, czyli mój zakład powinien być wygrany. Pinek idzie w zaparte twierdząc, że było 6:5 w regulaminowym czasie i 2 rogi padły w dogrywce.
Przeszukałem chyba cały internet, łącznie ze stronami klubów ale wyszczególnionych statystyk z podziałem na regulaminowym czas oraz dogrywkę nie udało mi się znaleźć. Jedynie tutaj : http://www.sofascore.com/pl/real-valladolid-tenerife-cd/xgbsGgb pokazuje, że w meczu było 13 rogów co by się zgadzało, ponieważ w dogrywce był tylko jeden rożny.
Napisałem maile do obu klubów z prośbą o jakieś oficjalne statystyki, póki co odpowiedzi brak.
Czy ktoś ma jakiś inny pomysł jak to ugryźć? Może jest tu osoba, która ma dostęp do jakiś płatnych stronek ze statystykami i wspomogłaby mnie jakimś screenem? Za każdą pomoc dziękuje

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +7

czoker

Edi czy w tym podanym linku włączył Ci się mecz? Inne mecze mi działają ale w tym konkretnym, który jest mi potrzebny nic się nie włącza. Może trzeba poczekać aż go załadują na stronie? Ta druga stronka dawno nieaktualizowana, więc z nią może być ciężko. Zksstal wysłałem im screeny ale chcą materiału video jako dowód

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
I u mnie na ten moment jeszcze go nie ma...
Poszukaj w sieci fancluby lub fora kibiców obu tych drużyn, bo często tam mają niezłe archiwa video.
Napisz do tego kolesia, który wrzucił do YT HT1 - aby zamieścił także HT2
a na tę chwilę oglądaj mecz i licz te rożne, możesz też już wysłać do Pinnacle ten filmik jako zapowiedź reszty...

czoker

Dzięki wielkie edi! Pierwsza połowa się zgadza jest 5 rogów, tak jak w grafice podanej przez zksstal.
@Amigo007 - a co za różnica? Jak byłoby to przykładowo 50 złotych to nie warto powalczyć o swoje?

czoker

Już mam cały mecz, dzięki za pomoc, zabieram się za oglądanie.
edit. Eh przedwczesna radość, mecz zacięty przez kilka minut kiedy padają dwa rogi ????
edit 2. Chociaż chyba znalazłem gdzie jest błąd w cornerach. W grafice podanej przez zksstal są rogi w 46 i 47 minucie, a następnie w 50. Na bahu akcja po akcji jest róg w 46 i 50 minucie. Na filmiku widać, że są dwa rogi pod rząd, a że bah ma 11 rogów w tym meczu to prawdopodobnie dostali wynik z tego samego źródła co pin. Może wystarczy samo wskazanie błędu, jeśli dostali wynik rożnych razem z minutami

czoker

Brakujący czas jest od mniej więcej 48 minuty do 55, rogi padają w 50 i 54.
Wysłałem im maila z tym filmikiem, jeżeli mają podane w których minutach padały rogi to powinno być dobrze, bo jasno wskazałem im błąd. Jak nie to walcze dalej

czoker

Dziękuje za pomoc ???? Jak widać wystarczyło im to co napisałem wyżej, czyli wskazanie gdzie mieli błąd.
Anulowali mi 2 zakłady, jeden przegrany i drugi wygrany. Były to dla mnie 2 z 4 siurów live na ten mecz, suma drugiej strony jest na szczęście na plus także jakoś to przeboleje.