darkadi

Użytkownik
Czemu ma kreczować ? ????

Bo palec rozciął ?
Bo mu się mózg przegrzał i teraz zacznie tracić wszystko. Sorry, ale w 2 secie z takim mięśniakiem jak Simon grać prawie wszystko na przewagi przy swoim serwie to nie ma nawet z czym się pokazywać na korcie. Druga sprawa, że przeciwnik też debil

tomek80 5,7K

tomek80

Użytkownik
Meralco! Co zrobiło w 3 kwarcie.
Panowie,kto oglada kosza to wie,ze ciezko jest utrzymac taki poziom w nastepnej kwarcie. Na Filipinach w 4 kwarcie ,dzieją sie cuda,dlatego kto pograł grubo ,niech przemysli czy nie warto zamykac.

Mecz 16.15

Gospodarze mimo dwóch porażek na koncie są mocnym faworytem tego spotkania. Niezły skład z kilkoma młodymi Amerykanami z NCAA oraz Serbem (Danilo Tasic), a kadrę kompletują bardziej doświadczeni krajowcy. Goście bilans 0-3, gra bardzo słaba i spore problemy z skutecznością. Tutaj obawy o wynik do ostatniej chwili być nie powinno i takie +8 w stronę gospodarzy jako końcowy wynik jest bardzo realne.