>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
rooni 135

rooni

Forum VIP
Jankovic z 4-0 na 4-4 ale ogarnęła seta. Szczerze mówiąc wybaczyłbym jej to chociaż mam ją pograną . Czemu ? Bo to kobiety ???? a im się wybacza. A dwa że mecz stoi na dobrym poziomie . Trzeci set ? Ja nadal po stronie Serbki. Jankovic wybaczę .. ale Simonowi drugiego seta jeżeli wtopi to nie ???? Sock spokojnie do cyknięcia na obecną formę Simona.
 
darkadi 433

darkadi

Użytkownik
Sock @ 1.65 Bwin

Kursy przed meczem dość wyrównane. Sock prowadził 1-0 w setach, a w drugim mamy bez przełamań. Value jak nic.
Jak nie oglądasz meczu to lepiej nie wrzucaj analizy do swojego typu bo wyszedłeś na błazna. Obaj łamali się w tym secie dwukrotnie
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Jak nie oglądasz meczu to lepiej nie wrzucaj analizy do swojego typu bo wyszedłeś na błazna. Obaj łamali się w tym secie dwukrotnie
jak nie oglądam, jak oglądam od początku

-------
Źle sie wyraziłem, chodziło mi o to, że bez przewagi przełamania było.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Jankovic z 4-0 na 4-4 ale ogarnęła seta. Szczerze mówiąc wybaczyłbym jej to chociaż mam ją pograną . Czemu ? Bo to kobiety ???? a im się wybacza. A dwa że mecz stoi na dobrym poziomie . Trzeci set ? Ja nadal po stronie Serbki. Jankovic wybaczę .. ale Simonowi drugiego seta jeżeli wtopi to nie ???? Sock spokojnie do cyknięcia na obecną formę Simona.
Spore szanse zarówno na wygraną Jankovic jak i Simona, szykuje się wielki come back ???? triumfalny powrót do życia publicznego, odzyskanie popularności po okresie zapomnienia ????
Zenit Kazań juniorzy siatkówka wygrana mecz, 2,25 bet.365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom