>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [39]

Status
Zamknięty.
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Dobrze wiem ile grała, ale nigdy nie ma pewności czy zawodnik odpuści mecz nawet jak powinien dla własnego dobra. Pytam, bo jestem w pracy i nie mogę cały czas obserwować - upewnić się chciałem:grin:
Dokładnie, z resztą najlepszy trening to gra z zawodnikami, przecież ze ścianą na treningach nie gra, a przygotowania fizyczne to przecież codzienność.
Kerber ⛔ już rozliczam
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Widziałeś teraz?
no raczej ???? pewnie odpuściła zwyczajnie bez handlu... ale poszukaj sobie na youtubie sytuacji z Woźniacką, jak między setami bodaj podszedł do niej ojciec i coś gadał o tym że się na samolot spóźnią ???? no i oczywiście wtopa potem ;)
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Kyrgios dostał 16 tysięcy (funtów?) kary za to iż wołał podczas spotkania do sędziego &quot;możesz szybciej wołać time bo mnie się spieszy do domu ?&quot;
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
no raczej ???? pewnie odpuściła zwyczajnie bez handlu... ale poszukaj sobie na youtubie sytuacji z Woźniacką, jak między setami bodaj podszedł do niej ojciec i coś gadał o tym że się na samolot spóźnią ???? no i oczywiście wtopa potem ;)
Na pewno bez handlu bo one za dużo zarabiają żeby mecze sprzedawać. Za duże ryzyko wpadki, handel kwitnie na niższych szczeblach. Ładnie gawronix ten mecz wyłapał w dziale WTA, szacun.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
niech Djoker wygra bo jutro mecz Bautista ???? ;) a na to się od rana nastawiłem :p
Trzeba jutro pograć win Bautisty lekko i jakiś handi +1.5 seta grubiej, przecież Djoko z tyloma kontuzjami nie będzie chciał rywalizować z Murrayem, bynajmniej takie mam przeczucie.
 
betrayal 774

betrayal

Użytkownik
Trzeba jutro pograć win Bautisty lekko i jakiś handi +1.5 seta grubiej, przecież Djoko z tyloma kontuzjami nie będzie chciał rywalizować z Murrayem, bynajmniej takie mam przeczucie.
Też tak czuję, a jak nie wejdzie to się w następnym meczu odrobi bo Dzoker nie wygra tego turnieju. Chyba.
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Trzeba jutro pograć win Bautisty lekko i jakiś handi +1.5 seta grubiej, przecież Djoko z tyloma kontuzjami nie będzie chciał rywalizować z Murrayem, bynajmniej takie mam przeczucie.
z taką grą Djoka i z taką grą Bautisty to ja widzę ogromne szanse Hiszpana, tym bardziej że Zverev w wymianach nic ciekawego nie gra Novak ma problemy
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Ładnie gawronix ten mecz wyłapał w dziale WTA, szacun.
dokładnie ????
Trzeba jutro pograć win Bautisty lekko i jakiś handi +1.5 seta grubiej
raczej nic z tego nie będzie, on w starciach z wielkim jest mega bezjajeczny i nie zdiwi mnie wcale wynik jutro 6:3 6:2]
przecież Djoko z tyloma kontuzjami nie będzie chciał rywalizować z Murrayem, bynajmniej takie mam przeczucie.
nie ma kompletnie powodu się obawiać, przecież nic się nie stanie jak przegra, przecież to żaden wstyd...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom