>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
grano zverev wymiana 20 kilka pilek zverev z 10 slajsow po drodze srednio zagranych a ten hiszpan nawet 1 raz nie przejal inicjatywy...100% zupelnie inaczej niz gral wczoraj..niesamowite jak mozna w 1 dzien zapomniec jak sie gra bo nei sadze ze jest tak zajechany po wczorajszym meczu ze nie jest w stanie grac
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
tsonga @ 4.50 lekko ale sa szanse
haha smecz zvereva w sowj kort...
dokladka tsonga @ 2 nie wypusci tego
sorka za typy na grano przeszedl samego siebie skandalista
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Wyroiła się cała masa ekspertów i podają setki typów dziennie, a teraz to jeszcze stawki jakieś 500 czy 1000 może od razu pięćset sto dziewięćset!!! :;/:
Proszę podawać typy sensowne w sposób racjonalny.
Pograłem grono za 1000 i to jest fakt ale jeżeli nie można podawać stawek to okej, na przyszłość będę wiedział.
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Tsonga po takim meczu będzie zajechany jak koń po westernie, dlatego fajną opcją wydaje się zagranie takiego zakładu:
Tsonga/Zimonjic - Bryan/Bryan | Bryan/Bryan -2.5g @1,81 Marathonbet
Zimonjic zdziadziały jak cholera, ostatnio raczej same pierwsze/drugie rundy.
Bryani może i nie są takimi terminatorami jak dawniej, ale nadal to bardzo doświadczona, klasowa para. Ten turniej będzie genialną okazją dla nich do podskoczenia w rankingu.
W sumie podobną sytuację można zaobserwować w meczu Kubota.
Granollers grał 3 setówkę ze Zverevem, a z drugiej strony mamy Melo broni punktów za zwycięstwo z tamtego roku i utrzymanie rankingu przed Bryanami. Kubot też troche punkcików do obronienia ma, także @1.85 w Marathonie wygląda przyzwoicie. Poza tym Cuevas już tydzień temu dostał baty od Kubot/Melo grając w parze z Troickim.
up2. Stawki można oczywiście podawać, ale lepiej robić to w jednostkach, prawda? Wtedy każdy sobie dobierze kwotę do własnych możliwości, a nie że jeden baton z drugim zobaczy że &quot;o, ten to gra za tysiaka, to ja postawię połowę tego co mam, bo skoro on gra za takie kwoty to musi być dobry&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom