>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [38]

Status
Zamknięty.
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
jak juz rzucasz takimi stawkami to dawaj potwierdzenie jakieś
hahah 500 płaska stawka :grin::grin: dobre
skoro mowie a Ty sie smiejesz to jak z pajacem rozmawiac a potwierdzac nic nikomu nie musze, nie mam co robic tylko udowadniac i potwierdzac chcesz to graj nie to nie
 
techn9cian 687

techn9cian

Użytkownik
Tsonga po takim meczu będzie zajechany jak koń po westernie, dlatego fajną opcją wydaje się zagranie takiego zakładu:
Tsonga/Zimonjic - Bryan/Bryan | Bryan/Bryan -2.5g @1,81 Marathonbet
Zimonjic zdziadziały jak cholera, ostatnio raczej same pierwsze/drugie rundy.
Bryani może i nie są takimi terminatorami jak dawniej, ale nadal to bardzo doświadczona, klasowa para. Ten turniej będzie genialną okazją dla nich do podskoczenia w rankingu.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
skoro mowie a Ty sie smiejesz to jak z pajacem rozmawiac a potwierdzac nic nikomu nie musze, nie mam co robic tylko udowadniac i potwierdzac chcesz to graj nie to nie
to nie pisz tych stawek jak debil,bo gowno to kogo obchodzi za ile grasz ok ?
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Wyroiła się cała masa ekspertów i podają setki typów dziennie, a teraz to jeszcze stawki jakieś 500 czy 1000 może od razu pięćset sto dziewięćset!!! :;/:
Proszę podawać typy sensowne w sposób racjonalny.
 
swanidius 280

swanidius

Użytkownik
Tsonga po takim meczu będzie zajechany jak koń po westernie, dlatego fajną opcją wydaje się zagranie takiego zakładu:
Tsonga/Zimonjic - Bryan/Bryan | Bryan/Bryan -2.5g @1,81 Marathonbet
Zimonjic zdziadziały jak cholera, ostatnio raczej same pierwsze/drugie rundy.
Bryani może i nie są takimi terminatorami jak dawniej, ale nadal to bardzo doświadczona, klasowa para. Ten turniej będzie genialną okazją dla nich do podskoczenia w rankingu.
swietny typ, dla mnie perelka nie maja szans kongi i slabe zimunicze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom