>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betano

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety Betano to mało wiarygodna firma ciągłe kłopoty o tym świadczą. W dodatku nie robią zwyczajnie nic by poprawić swój wizerunek.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
limity po kilku zakładach, problemy z weryfikacją, utrudnianie wypłat... dziwi mnie, że są jeszcze jacyś sadomasochiści, którzy tam grają...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
limity po kilku zakładach, problemy z weryfikacją, utrudnianie wypłat... dziwi mnie, że są jeszcze jacyś sadomasochiści, którzy tam grają...
Problem polega na tym że każdy liczy że w jego wypadku będzie zupełnie inaczej.....
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1

tomek_b

Użytkownik
Chciałem dołączyć do ogólnej fali hejtu przeciwko temu bukmacherowi i jego praktykom. Mam nadzieję, że tym postem uda mi się ustrzec niezdecydowanego Polaka, która chociaż przez chwilę zastanawiał się nad wpłaceniem tam swoich pieniędzy. W moim przypadku skończyło się na kwocie ponad 22000 zł które zostały mi zajęte w sposób bezkompromisowy, odgórną decyzją, bez możliwości wyjaśnienia wątpliwości, jeśli takie mogły się pojawić. Podkreślam, że przeszedłem wszystkie procedury weryfikacji (kontrolę dokumentów, dokumentów przy twarzy, rozmowę telefoniczną), nie grałem żadnych late betów, nie wykorzystywałem żadnych innych błędów bukmacherskich, po prostu ograłem ich w uczciwy sposób, przy niemałej dozie szczęścia. Moja radość z wygranej trwała do czasu, aż po 3 tygodniach analizy mojego konta przez &quot;dział ryzyka&quot; otrzymałem maila o takiej treści:
Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało &lt;wbr&gt;zablokowane z powodu pogwałcenia naszego regulaminu. Jednocześnie informujemy, że Pańskie zakłady zostały przez nas anulowane, a złożony przez Pana depozyt w wysokości xxxx złotych zostanie zwrócony na Pańskie konto Skrill.
W trakcie korzystania z serwisu Betano dopuścił się Pan złamania następujących punktów naszego regulaminu :
2.3.
Użytkownik ma prawo posiadać tylko jedno Konto w serwisie należącym do GML. Posiadanie/używanie większej ilości kont (w odniesieniu do istniejących kont, bez względu na fakt czy istniejące konto jest aktywne lub nieaktywne lub z jakiegokolwiek powodu zostało zamknięte) jest niedozwolone. W przypadku podjęcia uzasadnionych podejrzeń co do tego, że którykolwiek z użytkowników założył więcej niż jedno konto w serwisie należącym do GML, zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do tymczasowego zablokowania kont w serwisie należącym GML użytkownika i/lub do ich zamknięcia. Wszelkie wygrane, bonusy, darmowe zakłady oraz wygrane z tytułu takich bonusów lub darmowych zakładów uzyskane poprzez założenie dodatkowych konto użytkownika zostaną unieważnione. Jednocześnie informujemy, że depozyty złożone na dodatkowych kontach użytkownika nie będą zwracane. Środki znajdujące się na wszystkich kontach użytkownika zostaną zablokowane, tak, by uniemożliwić ich wypłatę.
2.13.
Użytkownik serwisu zobowiązuje się do nie udostępniania dostępu do konta osobom trzecim jak również osobom nieletnim. Informacje udostępniane użytkownikowi na stronie internetowej są wyłącznie do osobistego wykorzystania przez użytkownika i ich dystrybucja lub użycie komercyjne tych informacji jest ściśle zabronione.

12.4.1
Jeśli użytkownik naruszy dowolne postanowienie niniejszego Regulaminu lub jeśli GML ma uzasadnione powody, aby podejrzewać, że doszło do ich naruszenia przez użytkownika, GML zastrzega sobie prawo do nieotwierania, zawieszenia lub zamknięcia Konta GML takiego użytkownika, wstrzymania płatności wygranych i wykorzystania takich środków na pokrycie ewentualnych spowodowanych przez użytkownika strat.
12.4.2
Jeśli GML podejrzewa, że użytkownik prowadzi nielegalne lub oszukańcze działania podczas korzystania że Strony Internetowej, lub naruszył niniejszą Umowę; lub ma problemy z wierzycielami lub w inny sposób szkodzi prowadzonej przez nas działalności, możemy zablokować lub zamknąć konto takiego użytkownika lub anulować wszelkie stawki według naszego wyłącznego uznania.
Oczywiście było to moje 1 konto w tym serwisie, nigdy wcześniej się tam nie rejestrowałem i nie stosowałem żadnych oszukańczych/ nielegalnych działań w stosunku do tego bukmachera (oprócz ich ogrania na kwotę 23000 złotych). Na pytanie dlaczego dopiero miesiąc po rejestracji moje konto zostało zablokowane a środki zarekwirowane nie otrzymałem odpowiedź. Również support nie potrafił/ nie chciał wskazać mi powodu, czym aż tak naraziłem się ich regulaminowi. Po prostu zlecenie wypłaty, analiza przez dział ryzyka i decyzja - wygrał za dużo - do uje(&amp;*(*(*
Nigdy wcześniej, a gram już trochę, nie spotkałem się z tak wyrachowaną metodą traktowania wygrywających klientów, jak w betano. W moim odczuciu ich regulamin stwarza wielkie pole do nadużyć, czego jestem świadkiem. Nie wiem jakim cudem udało im się uzyskać licencję w LGA, ale jestem w trakcie wyjaśniania to z ich licencjodawcą.
Jeżeli jest na tym forum osoba, która mogłaby mi pomóc w walce o odzyskanie części wygranych jestem w stanie odwdzięczyć się % od wypłaty. W obecnej chwili jestem na etapie zgłaszania swojej szkody na wszystkich znanych mi forach dyskusyjnych. Jeśli to nie pomoże rozpatruję dalsze kroki prawne.
Pozdrawiam
Tomek
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
hehe ,identyczna sytuacja , sprawdzany przez dział ryzyka przez 3 tyg i blokada konta.Zarekwirowali ok 10k , cieszę się , że chociaż zwrócili depozyt bo nie musieli ;)
Kłócić się nie miałem zamiaru bo rzeczywiście robiłem multikonto ;)
Kolejnych kont nie zamierzam już tam zakładać i tak super ,że sporo kasy udało się na nich zrobić z 4-5 wcześniejszych kont ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 861

amigo007

Użytkownik
No to jeśli tak robił użytkownik Tomek b, mimo tego co napisał. To nie ma co się dziwić firmie betano. Tomek b jeśli jesteś czysty to walcz. I po raz kolejny, dlaczego jak to najczęściej bywa największe problemy mają nowi użytkownicy? 1 post na forum od razu z problemem. Nie mówię, że tak nie może się zdarzyć. Ale tu na forum w 90% przypadków &quot;świeżych&quot; kont, z podobnymi problemami. Winni są sami użytkownicy, przez multikonta.
 
W 67

wezsiee

Użytkownik
bo tylko niewielki odsetek grających ma tu konto. Jak jakiś &quot;janusz&quot; zostanie tak potraktowany przez buka, to wiadomo, że szuka forum zeby o tym napisac, a tu wiecznie zdziwienie ze nowe konto ma problem.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
tak, tak ????
nie ma tu prawie w ogóle bonus hunterów, niewielki procent ????
Tak naprawdę to obaj macie racje. Niemniej, tych niezarejestrowanych użytkowników którzy korzystają z forumowych ofert jest również przeogromna liczba.

Fakt, że większość nowo powstałych kont przychodzi się pożalić, ale są też wyjątki, które uczciwie szukają pomocy. Ciężko jedynie rozróżnić kto jest kim i to jest największy problem ;)
 
A 205

amindada

Użytkownik
Takie firmy jak betano powinny zniknąć zrynku, nie wiem kto tam gra. Typowi oszuści i krętacze, jak ktoś wygra to musi sie prosić o wypłatę i wysyłać 100 dokumentów. Dla mnie bukmacher co nie wypłaca na skrilla w ciagu kilku godzin w ciagu calej doby jest skreślony.
 
T 1

tomek_b

Użytkownik
tak, tak ????
nie ma tu prawie w ogóle bonus hunterów, niewielki procent ????
Jaki bonus hunter, o czym Ty piszesz ? Owszem oferowali mi takie śmieszne kwoty od depozytu, ale tylko na poczatku gdy przegrywalem. Dla &quot;marnych&quot; 200zł nie wplacalbym przeciez 4500 ? Z reszta do momentu zdeklarownaia wyplaty wszystkie moje zaklady byly recznie przyjmowane, czyli nie tylko ze pozwalali mi grac jak kazdego innemu graczowi, to jeszcze manualnie uznawali wieksze stawki !
 
T 1

tomek_b

Użytkownik
a ty masz coś na sumieniu, że się burzysz? Zwyczajnie jest masa graczy, którzy zakładają konto za kontem dla bonusu.
Tak samo jak jest wielu ktorzy graja bez kombinowania a i tak ich sprowadzaja do parteru. Proponuje nie udzielac sie w temacie, jesli sie nie ma nic do powiedzenia.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
może ktoś jak wygląda dodatkowa weryfikacja przez telefon?
o co pytają?
Pytają o dane podane podczas rejestracji : z dokumentu tożsamości, twoje pytanie zabezpieczające (ulubiony klub lub inne które ustawiłeś), data,kwota i metoda depozytu,który wykonywałeś. Nic strasznego
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Jestem w tej chwili w mega pozytywnym szoku. Napisałem mejla do supportu odnośnie tych limitów i dosłownie parę minut później dostaje odpowiedź o zniesieniu mi limitów.



????

NalepOne działaj.
Temat niestety wraca. Nie dawno zlecona wypłata prawie 3k po zaksięgowaniu nagle limity na koncie. Napisałem już do Nich i dostałem odpowiedź że limity nie zostaną zniesione.

http://www.fotoszok.pl/upload/d63835eb.jpg
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
grałeś systematycznie przez te 8 miesięcy, czy teraz dopiero pierwsza taka wypłata?
Tak teraz pierwsza wcześniej raz na jakiś czas robiłem depozyt i sobie grałem spokojnie wypłacając mniejsze kwoty.;)

Betano mi jeszcze dziś tak odpisało:
&quot;Odnośnie Pańskich limitów prosimy mieć na uwadze iż nie możemy przekazać wszystkich informacji które posiadamy gdyż mogłoby to ujawnić know-how naszej firmy oraz systemów z jakich korzystamy które są pod ochroną prawną tak jak u każdego bukmachera legitymującego się licencją obowiązująca na terenie UE. &quot;


Doberman - Nic innego mi nie pozostalo i już to zrobiłem. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom