>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Jerzy Janowicz - dyskusja

K 168

kbak93

Użytkownik
moim zdaniem bardzo fizycznie opadł z pułapu na którym był i nie powróci do tego już nigdy, a szkoda bo miał szanse zostać polskim Roddickiem
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
moim zdaniem bardzo fizycznie opadł z pułapu na którym był i nie powróci do tego już nigdy, a szkoda bo miał szanse zostać polskim Roddickiem
Kim? Janowicz to co najwyżej w setce może być bo nawet czołowa 50 to dla niego za wysokie progi.. z takim podejściem do sportu jak jego to nic nie osiągnie więcej, tylko w chellengerach będzie się pokazywal, może jakieś pojedyncze wyskoki w atp250
 
M 493

milo93

Użytkownik
Kim? Janowicz to co najwyżej w setce może być bo nawet czołowa 50 to dla niego za wysokie progi.. z takim podejściem do sportu jak jego to nic nie osiągnie więcej, tylko w chellengerach będzie się pokazywal, może jakieś pojedyncze wyskoki w atp250
Nie zgadzam się jeśli wszystko będzie ok to spokojnie w 50 może być nie trzeba mieć do tego jakieś super równej formy wystarczy parę razy zaskoczyć do roku
 
R 0

risto

Użytkownik
Ja bym chętnie zobaczył za jakiś czas pojedynek Janowicza z Majchrzakiem, bo z tego co widzę to ten chłopak zaczyna powoli szaleć, pokonując o wiele wyżej rozstawionych tenisistów.
 
M 493

milo93

Użytkownik
Ja bym chętnie zobaczył za jakiś czas pojedynek Janowicza z Majchrzakiem, bo z tego co widzę to ten chłopak zaczyna powoli szaleć, pokonując o wiele wyżej rozstawionych tenisistów.
Majchrzak ma 0 mocy jest solidny przebijaką jakby Janowicz trafiał to by szumi nie powąchał piłki :razz:
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
No cóż Janowicz olał trochę Tenisa przez Granie w CS GO można po jego FB zobaczyć.
Można zaobserwować który z graczy którzy się znajdują w top 100 gra w gry na PC nie ma takiej osoby.
Jeżeli jerzy nie porzuci tego to jego kariera skończy się na top 100-150 a mógł by spokojnie być w tej 50
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Grał z izakiem (streamer/youtuber/komentator głównie csa) grali 3 mecze. Najpierw o 100$ potem pełny mecz 30 rund na awp o 1200$. Janowicz przegrał po czym wypłacił nagrodę izakowi. Jednak na tym nie koniec, Janowicz uparl sie że chce grać rewanż. Izak nie chciał ale jednak Jurek ostro stawiał na swoim i chciał się odegrać i odzyskać hajs. Przegrał 16-2 bodajże w końcowych rundach rozwalajac sprzęt jak widać u góry.

Jakby nie patrzeć to przegrał 2500$ plus rozwalił sprzęt. Izakowi dał donejta 1200 dolkow więcej nie widziałem i chyba narazie mu tego &quot;nie wypłacił&quot;
 
miralas 26

miralas

Użytkownik
Grał z izakiem (streamer/youtuber/komentator głównie csa) grali 3 mecze. Najpierw o 100$ potem pełny mecz 30 rund na awp o 1200$. Janowicz przegrał po czym wypłacił nagrodę izakowi. Jednak na tym nie koniec, Janowicz uparl sie że chce grać rewanż. Izak nie chciał ale jednak Jurek ostro stawiał na swoim i chciał się odegrać i odzyskać hajs. Przegrał 16-2 bodajże w końcowych rundach rozwalajac sprzęt jak widać u góry.

Jakby nie patrzeć to przegrał 2500$ plus rozwalił sprzęt. Izakowi dał donejta 1200 dolkow więcej nie widziałem i chyba narazie mu tego &quot;nie wypłacił&quot;

Był już jeden użytkownik forum z którym Janowicz chciał się umówić na mecz na korcie o 10 tys.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ojciec Kocyły wspomina 2 razy o meczach Janowicza na Us Open które miał niby ustawić http://www.przegladsportowy.pl/tenis,tenis-jak-zarobic-lewe-miliony-na-korcie-,artykul,725760,1,289.html
Ten wywiad brzmi jak komedia. Nie twierdzę, że nie ma ustawiania, ale najpierw mówi o tym, ze wie co jest ustawione. Potem wspomina kilka lig, z których jakoby miał mieć masę insiderów. Do tego potem mówi jakie to niesamowite przeczucie ma i gra po kursach 67/1.

Po prostu bóg bukmacherki. Poza tym od kiedy tacy gracze grają w punktach naziemnych ?
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Poza tym od kiedy tacy gracze grają w punktach naziemnych ?
raz, zobacz kiedy tamten turniej się odbył, a dwa - nie sądzę by robił to osobiście, ostatniego takiego idiotę widziałem w fortunie jak Polar Wrocław seryjnie przegrywał i ten gość (bramkarz) obstawiał porażki własnej drużyny. Końcówka wywiadu to dla mnie komedia o wysokich stawkach i niskich kursach i myślę, że tu już autor artykułu dodał to od siebie... ale ja nie wierzę, by wtedy w uczciwej walce JJ dostał wtedy od 18o letniego Novikowa (WC) czy 3:0 z kwalifikantem Gonzalezem po kursie 45.
Novikov w tamtym czasie właściwie nie wychylał dziuba poza futuresy i to jest różnica kolosalna, nawet gdyby miał dzień konia.
Z paroma stwierdzeniami się na pewno zgodzę tego tatuśka, albo był naiwny, że nic nie wiedział, albo jak to jest w takich sytuacjach - został oderwany od koryta i teraz mówi to co mówi. Też nie wierzę, że tenis jest bardziej czysty od kolarstwa, nożnej itp. A bomba w tenisie wielkości Armstronga to pewnie kwestia czasu. Rzeczywiście wystarczy przeliczyć nawet te 10-20 tyś $ i walnąć na kurs 16.0 czy 40.0, pieniądze dla takich grajków jak JJ czy tej maści są zbyt dużą pokusą...
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Ja nie twierdzę, że to nie ma miejsca, na pewno ma ale mam wrażenie że ten gość mówi tak nieskładnie i tak różne rzeczy, że bardziej to jest typek, który coś słyszał ale sam ma z tym niewiele wspólnego i z pierwszej ręki to on nie wie nic.
 
Do góry Bottom