>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

over 2,50 by wudar72

glorfindel 1

glorfindel

Użytkownik
Witam wudar72
Zainteresowal mnie twoj sposob gry. Gram 4 dzien . Stawkuje x2. Zagrane 11 spotkan i na obu liniach ugrane 13% budżetu. Przegrywajacy wynik 1:0 zdarzyl sie raz , wieksze do tej pory nie. Zastanawia mnie granie 3 linii na nieparzyste lub dutchingiem na wyniki 1:0 i 0:1 ...ale narazie tylko zastanawia. Póki co pogram te dwie linie , zobaczymy jak to sie uloży dalej . Tobie tez zycze powodzenia
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
32.
Hungary - Switzerland 2:3
P@1,90
st 11,12j
⛔ 11,12j
stan ✅ 180,51j

2lub3@1,95j
st 209,42j
⛔ 209,42j
stan ⛔ 408,37j
ogółem ⛔ 227,86j
Edit...Powoli moją zmorą staję się 3:2 a nie 1:0....
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
33.
Yokohama - V-Varen Nagasaki 2:2
P@1,90
st 24,58j
✅ 46,70j
stan ✅ 202,63j

2lub3@2,00
st 341,77j
⛔ 341,77j
stan ⛔ 750,14j
ogółem ⛔ 547,51j
 
H 13

hooma

Użytkownik
Panie wudar. Obserwuje Twoj temat od paru dni i pragne spytac co sadzisz o granie 3 linii w jednym czasie, ktore opieraja sie na:
1. Parzysty wynik
2. 2 lub 3 gole
3. Obie strzela
Trzeci punkt dodalem bo uzmyslowilem sobie, ze czesto druzyny w Twoich typach strzelaja obie.
Typujac spotkanie x, gdzie graja druzyny A i B totalnie zadnej linii nie trafiasz kiedy wynik to:
1:0
0:1
Az tyle ????
Zabawa sie zaczyna gdy wchodza dwie linie np wynik:
2:1 3 gole i obie strzelaja
1:3 parzyste i obie strzelaja itp.
I teraz najciekawiwj jest rzecz jasna trafic 3 linie w jednym meczu ???? To sie moze zdarzyc np.gdy:
1:1
Niby niewiele, ale ja tu bazuje na teorii, ze latwiej trafic 1 lub 2 linie z 3ech mozliwych niz 1z2 lub 2z2.
Jesli by sie lepiej przypatrzec mozna zamienic typ Parzysty na NIEparzysty. Analogicznie skromne 0:1 i 1:0 da nam wygrac ten typ, ale zas pudlujemy pozostale linie.
Slowem, trzeba by bylo zrobic jakas rozbudowana symulacje wynikow, ktory wariant daje wiec % powodzenia, bo tego jeszcze sie nie podjalem.
Ogolnie lista trafienia 2z3 i 3z3 linii jest duza, a jak trafiamy wiecej niz 50℅ naszych linii (over 1.5 typu) mozna liczyc na zysk, nie baczac na to, ze jak przy kazdej progresji moze byc czarna seria typu np. trafimy stale parzyste i 2&amp;3 gole a nie ma bts dlugo, ale w tym przykladzie to trzeba nie miec nosa lub duuuzego pecha by w taki sposob poprowadzic swoja serie.
2z3 i 3z3 trafionych linii przy bts, 2&amp;3 i parzysty mamy gdy:
1:1, 2:1, 1:2, 3:0, 0:3, 2:2, 3:3, 3:1, 1:3 no dalej to takie poprostu jak obie cos strzela, a suma daje parzysty wynik.
Rozpisalem sie na telefonie i troche mi to zajelo, poswiec swoja uwage i wypowiedz sie. Bycmoze stawkowanie musi byc calkiem inne, sam mam ochote dopiero zrobic test &quot;na papierze&quot;, ale zastanawiam sie nad stawkowaniem.
 
H 13

hooma

Użytkownik
Rozpoczalem testy. Uwazam, ze ilosc bramek w pilce noznej jest loteria jesli chodzi o dokladna sprecyzowana ilosc. Staram sie wybierac mecze pod trafienie 2z3 linii, czyli takie, ktore uwazam, ze skoncza sie dwiema bramkami lub bts.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Hooma, czytałem tutaj juz temat z tym co opisałeś, czyli pokrycie możliwych wyników w 3 liniach. Poszukaj w tym dziale, bo na pewno były tam odpowiedzi na twoje wątpliwości.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Panie wudar. Obserwuje Twoj temat od paru dni i pragne spytac co sadzisz o granie 3 linii w jednym czasie, ktore opieraja sie na:
1. Parzysty wynik
2. 2 lub 3 gole
3. Obie strzela

Trzeci punkt dodalem bo uzmyslowilem sobie, ze czesto druzyny w Twoich typach strzelaja obie.

Typujac spotkanie x, gdzie graja druzyny A i B totalnie zadnej linii nie trafiasz kiedy wynik to:
1:0
0:1

Az tyle ????

Zabawa sie zaczyna gdy wchodza dwie linie np wynik:
2:1 3 gole i obie strzelaja
1:3 parzyste i obie strzelaja itp.

I teraz najciekawiwj jest rzecz jasna trafic 3 linie w jednym meczu ???? To sie moze zdarzyc np.gdy:
1:1

Niby niewiele, ale ja tu bazuje na teorii, ze latwiej trafic 1 lub 2 linie z 3ech mozliwych niz 1z2 lub 2z2.
Jesli by sie lepiej przypatrzec mozna zamienic typ Parzysty na NIEparzysty. Analogicznie skromne 0:1 i 1:0 da nam wygrac ten typ, ale zas pudlujemy pozostale linie.

Slowem, trzeba by bylo zrobic jakas rozbudowana symulacje wynikow, ktory wariant daje wiec % powodzenia, bo tego jeszcze sie nie podjalem.

Ogolnie lista trafienia 2z3 i 3z3 linii jest duza, a jak trafiamy wiecej niz 50℅ naszych linii (over 1.5 typu) mozna liczyc na zysk, nie baczac na to, ze jak przy kazdej progresji moze byc czarna seria typu np. trafimy stale parzyste i 2&amp;3 gole a nie ma bts dlugo, ale w tym przykladzie to trzeba nie miec nosa lub duuuzego pecha by w taki sposob poprowadzic swoja serie.

2z3 i 3z3 trafionych linii przy bts, 2&amp;3 i parzysty mamy gdy:
1:1, 2:1, 1:2, 3:0, 0:3, 2:2, 3:3, 3:1, 1:3 no dalej to takie poprostu jak obie cos strzela, a suma daje parzysty wynik.

Rozpisalem sie na telefonie i troche mi to zajelo, poswiec swoja uwage i wypowiedz sie. Bycmoze stawkowanie musi byc calkiem inne, sam mam ochote dopiero zrobic test &quot;na papierze&quot;, ale zastanawiam sie nad stawkowaniem.
Panie hooma,
Pisałem na poprzedniej stronie że testowalłem granie trzeciej linii i według mnie nic to nie daje
1.
Jak jesteśmy w czarnej dupie z którąś z linii(jak ja teraz) to nawet trafianie cały czas dwóch pozostałych linii nic nie daje a nakłady na grę większe
2.
Cztery razy po 1:0 I ciężko to odrobić
3.
Większe szanse na trafianie 2 linii (1:1,2:0,0:2) niż tylko 1:1
4.
W przypadku bts nakłady na grę jeszcze większe bo kursy 1,66 - 1,90 już lepiej grać o 2,5 rezygnując z trafienia 3 linii kursy powyżej 2,00 czasami grubo
5.
Sposób ten najlepsze efekty daje gdy trafiamy na przemian do 2 lub 3 progu i od czasu do czasu obydwie linie (kurs około 2,00) w opisanym przez ciebie to samo osiągamy przy wejściu 3 linii a tu już szanse są mniejsze (patrz pkt.3)
Miło że kombinujecie i róbcie testy może akurat u was to wypali ja piszę o spostrzeżeniach ze swojej strony bo wiadomo ze wszystko zależy od doboru meczów,z moich przedstawionych tutaj 33 &quot;underowych&quot; w 19 był o 2,5 średnio z kursem @2,30 że o o3,5 nie wspomnę.....
Tak więc wystarczyło grać moje typy jedna linią i byłby bez stresowy ✅ ????
 
H 13

hooma

Użytkownik
Może zbyt pochopnie podszedłem mimo, że dlugo nad tym myslalem, ale nie powiedziałem &quot;to tyle&quot;. Pomyślę dalej. W kazdym badz razie dąże do prowadzenia kilku linii typowania, gdzie ogranicza się wpadkę, ale by szło uniknąć długiej czarnej serii. Wiem, że to nie łatwe, nie typuje od wczoraj, jednak jestem uparty i szukam dalej zależności.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
34.
Maceratese - Mantova 1:0

P@1,90
st 11,12j
⛔ 11,12j
stan ✅ 191,51j


2lub3@2,00
st 551,19j
⛔ 551,19j
stan⛔ 1301,33j

ogółem ⛔ 1109,82j

I to by było na tyle,nie będzie następnej stawki za ponad 800j
Trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć sobie stop,przegrałem połowę banku
To kolejna moja spektakularna porażka ,ciekawe że przez trzy miesiące potroiłem swój kapitał a jak tylko zacząłem typy wstawiać na forum to wystarczyły 34 mecze żeby prawie przegrać....
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
Szkoda, że się nie udało, ale przy takim typowaniu dla mnie sensowne jest granie 3 linii lecz na live właśnie przy stanie 1-0 0-1, że nic już więcej nam nie wpadnie
 
elektro87 11

elektro87

Użytkownik
Tak na szybko sprawdziłem sobie naszą ekstraklase. Do tej pory najwyższy próg na parzyste to 7 a na 2 lub 3 bramki 6(albo na odwrót). Może trzeba by tutaj spróbować? Muszę tylko sprawdzić jak wyglądają kursy na 2 lub 3 bramki w meczach naszej ligi i zobaczymy. Może przeprowadze jakiś własny test. Jakie jeszcze inne ligi w Europie grają mecz po meczu bez nakładania się na siebie?
 
Do góry Bottom