>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Obracamy bonus na piłce ręcznej.

miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Na jutro :
#1 Celtic Glasgow - Manchester City TYP : Man City -2,5 @3.05 forbet za 4j
Uciekam spać, fajne kursiki jeszcze znalazłem na rano, na ręczną w Korei Południowej.
Ze stawką nie przesadzam, bo to egzotyka w końcu, ale buki się na niej znają jeszcze mniej niż ja i póki co trafiam tam wszystko :p.
#2
O 7 rano : Wonderful Samcheok K - Colorful Daegu K TYP : Wonderful Samcheok -4,5 @2.0. za 3,6j ✅
4 dni temu gładko je 6 bramkami ograły, a to był mecz w sumie o nic bo i tak wygrałyby grupę, jutro jakiś półfinał więc pewnie z większą motywacją zagrają.Od chyba 7 meczy są bez porażki, najlepsza drużyna tej ogórkowej ligi.
#3
O 9 rano panowie : Hynix - Sangmu TYP : Sangmu @3.0 za 2j ⛔
Tutaj klasyczne value, dwie drużyny na identycznym poziomie, mecz 50:50. W lidze się 2 razy spotkali raz wygrali jedni raz drudzy. Z tym, że Sangmu było wcześniej awansu pewne więc grali sobie na luzaku, a ci drudzy do przedostatniej chyba kolejki walczyli o awans, więc mogą być bardziej zmęczeni.
I kobitki o 11 :
#4
Seoul City K - Incheon City K TYP : Seoul City +1,5 @2.0 za 3j ✅
Kolejne spotkanie fifty/fifty. Te z Seoula wygrały 5 meczy z rzędu, są w gazie i mogą jutro pyknąć przeciwniczki.Typy z Korei z bet365, będą mieli też live można łapać lepsze linie.
#5 AKO forbet :
HC Vardar - Gorenje Velenje TYP : Vardar under 31,5 gola @1,9
Ludogorets - PSG TYP : PSG DNB @1.12
⛔
Kurs : 2.12 4j
PSG oczywiście na podbicie kursu. Barca gra z mocną Borrusią, Arsenal to Arsenal i zawsze zawieźć może, City pograne na osobnym kuponie, tak więc tutaj największy pewniak dla mnie. A co do Vardaru, zaczęła się LM, trzeba rozplanować siły, tak jak robi to Veszprem, wczoraj grając swój mecz na luzie.Słoweńcy podobają mi się w defensywie, mecz pewnie przegrają, ale nie powinni stracić 30 bramek. Vardar choć grają wyśmienicie to w sobotę czeka ich bardzo ważny mecz z kumplami z SEHA League - Meshkovem Brest. Białorusini postraszyli Vive, Vardar na pewno do meczu się przyłoży. Tutaj wyjdą sobie na kilkubramkowe prowadzenie i zluzują ;)
#6
Sungul - Perm TYP : Sungul win @2,35 forbet ⛔
13:16, 22:22 i 30:35 :/
Perm grał przedwczoraj z Czelabińskiem, byli faworytami, a wygrali ledwo 1 bramką, mając już stan 25:23 dla przeciwników w 50 minucie. Na pewno są zmęczeni, a Sungul to &quot;niespodziankowa&quot; drużyna, z faworytami grają z serduchem i regularnie zabijają wszelakie handicapy na faworytów. W tym sezonie ograli już Petersburg ( kurs 10.00), zremisowali z Czelabińskiem ( kurs 1.2 na Czelabińsk), sprawili spore kłopoty Astrakhanowi. Podoba mi się ich gra i jak dla mnie dzis to biorą.


Din.Volgograd K - Krasnodar K TYP : Volgograd DNB @3.0 za 2j
HC Zalau - HCM Roman TYP : HCM Roman -2,5 @2.2 za 4j

OSTRO z LIVE :
Rhein Neckar - Celje TYP : Rhein Neckar win @2.0 ( stan 24:25 ) za 7j ✅ ????
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#1 Dynamo Bukareszt - Motor Zaporoże
a) Motor Zaporoże DNB @2,7 forbet za 3j
b) Motor Zaporoże +1,5 @1,95 bet365 za 2j

⛔ 5j ...
e1 : O boże, ale padake grają mieli 13-9 i przegrywają I połowę 15:13 ????
#2 z LIVE
HC Tallas - Arukula TYP : Tallas -8,5 @2,37 za 4,5j ✅ 6j
e1: a tu seria z 7:4 na 7-8 dla Arukuli, cholera mecz pewnie wygrają ale takiego handicapu już pewnie ne wyciągną, ostatnio jakaś kumulacja pecha :/
E2 : z 28:24 do 34:24 ! Piękny run na koniec, jakbym postawił to w stsie, musiałbym właśnie kupon z kosza wyciągać :p Sprawdzałem kurs po 1 połowie(14:14) to było jakieś 16.00 :p
Ljublana K - Velenje K TYP : Ljublana -14,5 @1,85 za 4j ✅
H. Beer Sheva - Southampton TYP 1 @3.2 za 3j 0:0 ⛔
Mors Thy - Kolding TYP : Mors +1,5 @2.0 za 3j
⛔
AKO z live :
Tuluza - PSG TYP: PSG -8,5 @1.75 ✅
Vestmannaeyjar - Stjaarnan TYP : Stjaarnan +9,5 @1,36
✅
✅ 4,1j
za 3j. Ogromne promo.
1. ⛔ 5j
2. ✅ 6j
3. ✅ 3,4j
4. ⛔ 3j
5. ⛔ 3j
6. ✅ 4,1j
Bilans dnia : ✅ 2,5j
Bilans ogólnie : ✅ 11,5j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Jutro wyjeżdżam na 3 dniowy urlop, zaproponuje więc więcej typów, które rozliczę w niedzielę wieczorem. Analizy w dziale.
#1 Presov - Met. Skopje TYP : Skopje win @3,1 2,5j ⛔ 2,5j
#2 Vardar - Meskov Brest TYP : Vardar -3,5 @1,8 3,5j ✅ 2,8j
#3 Veszprem - Kadetten Typ : over 56,5 @2,05 4j ✅ 4j
#4 Vive Kielce - Kristanstad Typ : under 58,5 @1.8 5j ⛔ 5j
#5 Tatabanya - Vasi TYP : Tatabanya -4,5 @1,8 4j ⛔ 4j , jedna bramka ehh
#6 CSU Suceava - HC Vaslui Typ : TYP: HC Vaslui i Poniżej 55.5 gola @2.50 3,5j ⛔ 3,5j . Tutaj poszla kontra.
#7 TV Huttenberg - EHV Aue TYP : Aue DNB @2,4 3,5j ⛔ 3,5j
#8 Stal Mielec - Gwardia Opole TYP : Stal Mielec +1,5 @1,97 4j ⛔ 4j z 15 :11 na 15:19...
#9 Skjern - Randers TYP : Randers +5,5 @1,85 3,75j ⛔ 3,75j

#10 SKP Bratislava K - Banik Most TYP : Most -18,5 @1.85 3j ✅
#11 RK Zagrzeb - Pick Szeged Typ : Szeged +2 @1,8 3,5j ✅ 2,8j
#12 Kaustik - St. Petersburg Typ : St. Petersburg -4,5 @1,85 4j ⛔ 4j
#13 BM La Rioja - Montpellier Typ : La Rioja win @2.0 3,5j ✅ 3,5j
Tutaj krotkie info o kontrach, zebym mial te same statystyki tutaj co w rzeczywistości.
Suczawa - Vaslui typ : Suczawa lub x @5.0 za 1j ✅ 4j
Skjern - Randers typ : Skjern -5,5@1,33 za 6j ✅ 2j
Skjern - Randers typ : Skjern -9.5 @1,8 za 2j ✅ 1,5j
Metz - Chombray Touraine Typ : Metz -16,5 @1,7 za 5j ✅ 3,5j

Bilans dnia : ⛔ 9,5j
Bilans : ✅ 2j
Co za pech dzisiaj. Vaslui przegrywa 23:19 majac stan 15:19. Mielec ze stanu 15:11 robi 15:24 ???? . Tatabanya traci decydujaca bramke w ostatniej sekundzie. Cos czuje ze trzeba zaczac grac live.
Skopje - z 9:2 do 22 : 27...
Vive mocno, niestety defensywa Szwedow dzis lezy....
Bilans dnia 2 : ✅ 5,6j
Bilans : ✅ 7,6j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Z telefonu, jutro poprawie. Kursy z czeskiej extraligi , mecze o 10:30
#1 Over 55,5 w meczu Hranic + over 57,5 w meczu Koprivnic. Ako za 2,5j
W Hranicach ⛔. ⛔ 2,5 j

ZTR Zaporoze - Kehra Typ : Zaporoze -8.5 @1,8 4j ✅ 3,2j

Sk Minsk - Vijlandi Typ : Minsk +4,5 @1,9 3,6j ⛔ 3,6j
Rihimaen Cocks - Sviesa : Cocks -13,5 @1,8 4j ✅ 3,2j
Na teraz dwa mocne AKO :
Piłka nożna
Real Madryt - Eibar TYP : 1 ⛔
Celta Vigo - Barcelona TYP : 2
Ol. Lyon - St. Etienne TYP : 1 DNB
@2,19 za 3,2j ⛔ 3,2j
Piłka ręczna
Bjerringbro/Silkeborg - Flensburg TYP : Flensburg ✅
PSG - Wisła Płock TYP : Wisła Płock +9,5 ✅

@1,93 za 4j ✅ 3,7j
Dodatkowo singielek :
Fridek-Mistek - Dukla Praga TYP : Dukla Praga i over 55,5 gola ✅
@3,05 za 2,5j ✅ 5j
LIVE
Gorica - Kastela Typ : No team to score 17 II half ✅ 2j
@2,05 ( do łapania po 2,3 teraz)
za 3j Gorica się powinna zaraz zaciąć. ( Kontruje sobie za 1j, po @4.0 ???? )
LIVE
Celta Vigo - Barcelona ( ht , stan 2 rożne) Typ : Celta over 3,5 rożnego ⛔ 3,1j

@2,15 za 3,1j
Od 47 minuty żadnego rożnego :/
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Podsumowanie dnia : ✅ 4,9 j
Bilans ogólnie : ✅ 11,5j
Jutro słaba oferta, ale aż 3 mecze w Rosji, ciekawy jestem kursów na Petersburg, Czelabińsk i Stavropol. Oby bet wystawił fajne linie. A na teraz :
Wonderful Samcheok K - Seuol City K TYP : Wonderful Samcheok -0,5 ⛔ 3j
@2,0 za 3j

Kuzbass - Belegorie Belgorod TYP : Belgorod -1,5
✅ 5j
@2,37 za 3,5j Muserskyi się rozkręca, powinno być dobrze.
E1 : Co za głupie leszcze, przegrać seta mając 23:19....
Hanover - Fuchse Berlin TYP : Berlin -2 ⛔ 4j
@1,98 za 4j
Są kursy na ruskich. Na Stavropol za niski, Petersburg i Lokomotiv jednak do gry.
Dinamo Astrakhan - St. Petersburg TYP : Petersburg -1,5 ⛔ 3,5j
@2.0 za 3,5j
Sungul Czelabińsk - Lokomotiv Czelabińsk TYP : Lokomotiv ⛔ 4j
@2,15 za 4j
Sungul ostatnio zniżka formy. Dobra okazja dla Lokomotywy by się odegrać, są mniej zmęczeni i w lepszej formie.
I :siata: :
Ufa - Yugra Samotlor TYP : Yugra
@2,95 za 2j ( duze value) ⛔ 2j
Al Tadamon - Al Arabi LIVE TYP : Al Arabi -18,5 ⛔

@2,75 3j

Crvena Zvezda - Cedevita Koszykówka
Typ : Crvena Zvezda wygra 4 kwartę różnicą 3 lub więcej @2,65 za 2,4j
⛔ 2,4j :/
Bilans dnia : ⛔ 16,9 j ( chyba rekord :/)
Bilans ogólnie : ⛔ 5,4j
Od teraz będe grał więcej LIVE + jakieś wyższe kursiki pre. Zmienie troszkę taktykę, zobaczymy czy to coś da.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Krótkie przemyślenia po 2 tygodniach typowania. Statystyki nie zachwycają, spowodowane spadkiem w ostatnich dniach. Powód ? Po pierwsze pech i różne dziwne sytuacje, runy po kilka bramek.Po drugie złe stawkowanie typów, jak się okazuje typy zagrane za 3j wchodziły częściej niż te po 4j. Po trzecie - za dużo typów w ciągu dnia. Od dziś zmieniam taktykę gry, zakończyłem testy można powiedzieć. Do tej pory grałem 1j=1zł, teraz 1j = 3zł, zaczynam z budżetem 200j, tj 600zł.Budżet podzielony 40j na forbet ( spodobały mi się typy na over/under + win), 160 na bet365. Budżet niewielki, ale w bukmacherce chwilkę już siedzę i wiem, że lepiej wygrać w ciągu miesiąca 100zł niż 1000,gdy zamiast tracić 6000zł, stracimy tylko 600. Stawki nie będą duże - 7j na zakład średnio. Średnio 3,5% budżetu na zakład. Zweryfikuje to moją obecną &quot;typerską&quot; formę, ale nie doprowadzi do błyskawicznego bankructwa.
Dopiszę sobie tutaj kilka zasad, których nie mogę złamać więcej niż raz na tydzień ( czasami jakaś okazja się może trafić.)
1.Gram do 2 przegranych zakładów w ciągu dnia. Stawiam 2x 7j, jeżeli obydwa typy nie wchodzą, tracę 14j i nie gram już w tym dniu więcej. Jeżeli wejdzie 1/2 mogę zagrać 3 typ. Jeżeli wejdzie 2/2 gram dalej, jakbym zaczynał dzień.
2. Nie stawiam więcej niż 10j na zakład.
3.Do każdego typu dopisuję tutaj analizę. ( chyba, ze brak czasu - wtedy analizę piszę po fakcie). Podniesie to poziom tematu i może zachęci kogoś do śledzenia i grania ze mną.
4. Kursy muszą znajdować się pomiędzy 1.5 a 3.0 ( lekkie odstępstwa).
To by było na tyle, zachęcam do obserwowania tematu po tym skromnym odświeżeniu. Wszystkim czytającym życzę wysokich wygranych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#1
Gwardia Opole - Vive Kielce
TYP : Vive -11,5 @1,75 bet365 7j
Analiza :
Vive ostatnio gra świetnie, widać powolny powrót do formy z końcówki sezonu. Zaskoczyli z Kristianstadem zdobywając, aż 38 bramek, kiedy Szwedzi są naprawdę defensywnie usposobionym zespołem. Gra Gwardii opiera się na grze z obrotowym, ataku pozycyjnym, co działa dobrze ze słabszymi rywalami, natomiast przy mocnej defensywnie drużynie, skutkuje szybkimi stratami piłek i przez to bramek. Przeciwko Kielczanom gra się defensywnie, co bardzo fajnie udowodniła drużyna z Elbląga strasząc hegemona. W Gwardii wyróżniającym się zawodnikiem jest Michał Lemaniak, 5 zawodnik klasyfikacji strzelców. Potrafi on świetnie pociągnąć grę zespołu, co Opolanie udowodnili w spotkaniu z Piotrkowem, gdzie Leman rzucił 8 bramek i zostal MVP tego spotkania. Jednak, jeżeli Michał zawiedzie, zawiedzie też cały zespół z Opola. Psychika odgrywa w spotkaniu z faworytem dużą rolę, ciężko jest grać na luzie mając kilka bramek w plecy. O &quot;psychę&quot; Kielczan jestem spokojny, nie powinni zlekceważyć oni Gwardii, w wywiadach potwierdzili to Lijewski i Szmal. Drużyna VIVE zagra w pełnym składzie ( chcą utrzymać passę,w którą wpadli). Prawdopodobnie bez Chrapkowskiego i Reichmanna, M. Jurecki również out ( rehabilitacja postępuje na szczęście dość szybko). Zagra za to na 99% Bombac. Gwardia bardzo aktywnie uczestniczyła w oknie transferowym, drużynę opuścili doświadczeni zawodnicy jak Rumniak czy Trojanowski, dołączyli zaś głównie młodzicy jak Lemaniak, którzy tworza teraz pierwszy skład. Młodzieńczy zapał na pewno jest, mam jednak nadzieję, że również młodzieńcza psychika.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#2
Potaissa Turda - CSM Bukareszt
TYP : CSM Bukareszt

@2,15 za 6j ⛔ 6j
Bardzo wysoki kurs na faworyta. CSM to druga ekipa zeszłego sezonu, tocząca zacięte boje z Dynamem. Delikatny falstart na początku sezonu i muszą wziąć się w garść, jeżeli w tym sezonie chcą się włączyć do walki o czołowe lokaty.
#3 Z racji nie wykorzystania 1j dorzucam wariata, który wbrew pozorom nie stoi na przegranej pozycji :
Pick Szeged - Vaci TYP : Vaci +10,5 @1,8
Midtjylland - Sonderyjske TYP : Midjylland -1 @1,65
Beskitas - Antalyaspor TYP : Beskitas -5,5 @1,85
AKO @5,5 za 1j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Niestety, musiałem skontrować zakład na Vive Kielce, z powodu pewnych rotacji w składzie.Wychodzę na 0 na tym typie, tak się akurat ułożyły kursy.
E1 : Szkoda, bo akurat grają dziś wyśmienicie :/
1. ZWROT ( typ na ⛔)
2. ⛔ 6j ( Dziwny sędzia , Bukareszt chyba przez pół meczu grał w osłabieniu)
3. Wariacik na ⛔, ale naprawdę niewiele zabrakło ;)
Ogólnie dzień na ⛔ 7j.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Zapomniałem wczoraj dodać tu typu na under w meczu Wisły Płock, poszedł tylko do działu, więc niestety nie rozliczę, dodatkowo ugrałem troszkę na LIVE. Na dziś kilka propozycji.

#1 Czechowski Medvedi - Metalurg TYP : Czechowski -2,5 @1,95 za 4j ✅ 3,8j

#2 Słowenia K - Czechy K TYP : Czechy K @2,25 za 3,5j ⛔ 3,5j
Wczoraj Czeszki na luzie Słowenki ograły, dziś również powinny dać radę.
#3 Tutaj najpewniejszy dubel na dziś :
Rosja K - Dania K TYP : Rosja K @1,7
+

Asseco Resovia - Espadon Szczecin under 142,5 punkta @1,65

razem @2,8 za 4,2j ⛔ 4,2j
Dodatkowo do zagrania polecam :

Rumunia K - Serbia K TYP : Serbia K @3,3 lżej 1j ✅ 2,3j
i mocniej Rumunia K - Serbia K TYP : Serbia +2,5 @1,9 2,5j ✅ 2,25j


Spory kurs na Australie w meczu z Saudyjczykami :
Arabia Saudyjska - Australia TYP : Australia @2,05 3j
oraz tripel :
Irlandia - Gruzja @1,4
Kosowo - Chorwacja @1,4
Islandia - Finlandia TYP : Islandia wygra dowolną połowę @1,45

Stawka 4j ✅ 7,37j
 
sopel90 126

sopel90

Użytkownik
wyczytalem gdzies ze Rosja dzis troszke slabszym skladem. Nie bedzie dowch podstawowych bramkarek, oraz zawodniczek z pola m.in. tj: Olgi Akopyan i Iriny Bliznowey. Duzo mlodych zawodniczek ma dostac szanse w ekipie Rosji.
Masz moze potwierdzone informacje?
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
wyczytalem gdzies ze Rosja dzis troszke slabszym skladem. Nie bedzie dowch podstawowych bramkarek, oraz zawodniczek z pola m.in. tj: Olgi Akopyan i Iriny Bliznowey. Duzo mlodych zawodniczek ma dostac szanse w ekipie Rosji.

Masz moze potwierdzone informacje?
Dlatego właśnie poszedł delikatnie na nie kurs do góry. Gdy stawiałem tej informacji nie było.Nie mogę się doszukać informacji o składzie Dunek, ale raczej też nie wyjdą podstawą. Dodatkowo trzeba pamiętać, o tym, że Rosjanki mają bardzo szeroką kadrę, a Dunki ostatnio nie błyszczą.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Niestety, Ruskie sobie totalnie odpuściły. Na live udało się jednak przyjemnie pokontrować, nie ma ogólnie tragedii. Taki urok towarzyskich spotkań ;)
Bilans dnia : ✅ 5j
Bilans ogólnie : ⛔ 7j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Witam w kolejnym dniu. Na dziś przygotowałem 3 spotkania z piłki ręcznej, oraz AKO z piłki nożnej. Swoje przemyślenia co do zakładów LIVE, bede podawał w odpowiednim do tego temacie, mam chwilę czasu na pewno coś znajdę. Ok jedziemy :
Polska K - Słowacja K , Mecz towarzyski
TYP : Polska -5,5
@1,9 b365 5j
✅ 4j
Mecz odbędzie się w Zielonej Górze, co samo w sobie jest już jakimś handicapem w stronę Polek.Kolejny argument &quot;psychologiczny&quot; to debiut Leszka Krowickiego w roli selekcjonera. Skład Polek jest w miarę optymalny, brakuje tylko 2-3 podstawowych zawodniczek, na 90% zagra zaś Kudłacz-Gloc, grająca na co dzień w Lipsku. Polki do turnieju się przygotowały, od wtorku trenują w hali 2x dziennie. Zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu ma dla naszej reprezentacji taką wagę, że w przypadku wygranej zmierzą się z Szwedkami, a to już dobry przeciwnik aby potrenować przed zbliżającymi się ME, które już za 2 miesiące. Jako ciekawostkę można wspomnieć, ze to właśnie nasze zawodniczki wyeliminowały z nich Słowaczki, dla których następnym wyzwaniem będą dopiero eliminacje do MŚ. Polki jadą zaś na ME, a turniej w Zielonej G., jest ostatnim poważnym sprawdzianem, następny aż w listopadzie, więc jeżeli jest wciąż coś do poprawienia w naszej reprezentacji to już najwyższy na to czas. Nieoficjalnie dotarła do mnie informacja, że dla Słowaczek nie zagra L. Jakubisova, ale nie wiem ile w tym prawdy - nie na tym opieram swój typ. Stawiam to, ponieważ Polki są zespołem o klasę lepszym i mają też więcej powodów aby dzisiaj się spiąć.

Spotkanie nr 2 :
Pezinok - Povazska Bystrica
TYP : Bystrica -14,5
@1,85 4j
✅ 3,5j
Ogromna promocja ze strony buków. Povazska po serii średnio udanych meczy, dziś na pewno wyładuje swoją sportową złość.Nie ma nawet co porównywać klas tych zespołów. Ostatnie mecze Pezhinoka ( wszystkie to oczywiście porażki) :
48:12 z Preszowem - 36 bramek różnicy
38:19 z Spartą Hlohovec - 17 bramek różnicy
38:23 z Modrą - 15 bramek różnicy
37:20 z Salą - 17 bramek różnicy
25:33 z Bratysławą - 8 bramek różnicy
Na 5 meczy w 4 wszedł handicap a Povazska to zespół o klasę lepszy od SKP Bratysławy.
3 spotkanie :

Topolcany - SKP Bratysława
TYP : Topolcany -4,5
@1,75 za 4j
✅ 3j

Kolejna linia będąca sporym nieporozumieniem. Topolcany w tym sezonie grają wyśmienicie, żadnej wpadki. 4 gładkie zwycięstwa z Povazską, Nove Zamky, Malacky i Modrą.Dodatkowo porażka ledwo 3 (!) bramkami z hegemonem słowackiej ligi Preszowem. To pokazuje formę tego zespołu. A drużyna ze stolicy - cóż, wygrana 8 bramkami z Pezhinokiem ( co nie jest wiele - udowodnione wyżej), dwa remisy, dwie porażki z czego ta z Preszowem różnicą 19 bramek. Jeżeli nie będzie tu żadnej wpadki ze strony ekipy Topolcany typuje tu gladkie zwycięstwo różnicą 5-10 bramek.

Obiecane ako z :nożna: :
Francja - Bułgaria TYP : 1 @1,12
Szwecja - Luksemburg TYP : Szwecja i over 1,5 gola @1,5
Holandia - Białoruś TYP : 1 @1,25
@2,1 5j ⛔ Szkoda, tak niewiele zabrakło :/ 29 strzałów i 1:0
Każdy inny wynik byłby sensancją, o której świat piłki nożnej chwilę by mówił.
Dokładka :siata: :

Yenisey Krasnoyarsk - Krasnodar TYP : Yenisey -2,5 @2,37 za 2,25j
⛔ patola 3 set
Ural UFA- Jugra Samotrol TYP : Jugra +1,5 @1,8 za 2,25j ⛔
Dodatkowo obydwa spotkania w ako za 1j. ⛔
Meh, w obu spotkaniach tak blisko w 4 secie jugra miała już 10:14, a Krasnojarsk się w pewnym moemncie zawiesił i przestał grać. Nigdy więcej tych śmiesznych ruskich pucharów.
⛔ 5,5 j na siatce u ruskich
Dzionek na 0j.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dzisiaj dwa typy pre-match :
#1

Francja K - Rosja K
Typ : Francja K
@1,9 za 4j
✅ 3,6j
#2 Pick Szeged - Vive Kielce
Typ : Pick Szeged
@2,35 za 4,2j PROMO DNIA.
⛔ 4,2j
#3
Kędzieryn Koźle - SKRA Bełchatów
Typ : 2
@3,0 2,8j

Dobre promo.
✅ 5,6j
Bilans dnia : ✅ 5j
Bilans : ✅ 5j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dziś jak chodzi o ręczną to bieda, tylko kilka meczy w ofercie. Na szwedzkiej lidzę się nie znam, wybrałem 1 mecz z ligi duńskiej :

#1 Ribe-Esbjerg HH - Aarhus Handball
TYP : Ribe-Esbjerg HH HT/FT
@2,15
3,9j
⛔ 3,9j
W związku z tym poratujemy się trochę piłką nożną :
#2 Takie ako na dziś :
Szwecja - Bułgaria TYP : 1
Wyspy Owcze - Portugalia TYP : Portugalia i over 1,5 gola

Norwegia - San Marino TYP : over 2,5 gola ( eh, zapomniałem, że mecz jutro, trudno ???? )
Andora - Szwajcaria TYP : over 2,5 gola
@2,33 za 4,3j
#3 Łotwa - Węgry
TYP : Węgry i over 1,5 gola
@2,35 za 4j

✅ 5,4j
#4 Bardziej szalone ako :

Białoruś - Luksemburg TYP : Luksemburg over 0,5 gola

BiH - Cypr TYP : Cypr over 0,5 gola

@4,095 za 2j

⛔ 2j
Tyle pre-match, będziemy się jeszcze bogacić na LIVE na rogach i kartkach ???? Ale to już w odpowiednim dziale ;)
Andora ratuje. Szkoda Ribe, fatalna skuteczność. Została nam Norwegia i dzień będzie na plus. ( już skontrowana dawno, ale tego w statystykach nie ujmę)
 
sopel90 126

sopel90

Użytkownik
Czarnogora prawdopodobnie bez Jovetica i Savica . Czarnogora bardzo slabo spisuje sie na wyjazdach . Moim zdaniem mocna 1 w tym spotkaniu ????
pozdrawiam ???? oczywiscie rowniez czekam na reczna ????
 
Do góry Bottom