>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności w konkursie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie proszę wpisywać wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości.

Zanim jednak zgłosisz problem, przeczytaj regulamin
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W związku z bardzo słabą frekwencją zapisy zostały wydłużone do 2 października.
Jeśli do tego czasu nie uzbiera się liczba 64 uczestników to konkurs nie odbędzie się. W jego miejsce wskoczy inny konkurs.
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
;)dziwisz sie ze nie ma chetnych , bo tu i tam jakies wplaty trzeba dokonac to po pierwsze , a po drugie oferta oddsringu jest ``uboga`` jak brak deszczu w kraju
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Zagrajmy w kilka osób mniej ????
zgadza sie można zabawe zaczynac kilka osob mniej nie przeszkodzi, napewno pary się utworzy.Czy ktos przeliczył ilu sie zapisałó?,może ktos dokoptuje , a jak nie od przyszłego weekendu ruszyc z zabawą.;) Ja juz depozyt dokonałem o obróciłem.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Konkurs to powinna być kasa do wygrania. Co to za wygrana jak najpierw trzeba wpłacić. hahaha
Weź się gościu nie ośmieszaj... Jak w lotto chcesz wygrać to chyba idziesz i najpierw kupujesz los...

Więc prosta sprawa że jak chcesz coś wygrać na forum to najpierw wpłacasz.

A poza tym nikt Cię nie zmusza do brania udziału i tym samym akceptacji regulaminu...
 
D 706

don1

Użytkownik
Weź się gościu nie ośmieszaj... Jak w lotto chcesz wygrać to chyba idziesz i najpierw kupujesz los...


Więc prosta sprawa że jak chcesz coś wygrać na forum to najpierw wpłacasz.


A poza tym nikt Cię nie zmusza do brania udziału i tym samym akceptacji regulaminu...
Ale porównanie hahaha Jakby były nagrody takie samie jak w lotku to by była inna rozmowa. HAHAH dorzucił nieźle do pieca HA HA
 
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
a jakby szanse na wygranie były takie jak w lotku to jaka by była rozmowa? ????
a po za tym przecież ten depozyt to kilkanaście może kilkadziesiąt zeta, dziwne że stanowi to dla Ciebie problem. W sumie to tylko dla Ciebie stanowi problem inni nie zgłaszają zastrzeżeń ????
 
kokosek1960 1K

kokosek1960

Typer
Adminie zdejmij ten naglowek ;Start konkursu: xx.09.2016 lub zmień na inny miesiąc ! albo napisz czy będzie ten konkurs albo nie . Szkoda było wpłate robic, chociaż obróciłem , ale to takie naciąganie by wpłacać a nie ma efektu w postaci konkursu.
 
Do góry Bottom