>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Typy Dnia - 4.10.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
S 124

stolik

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Liga adriatycka
Godzina: 17:00
Spotkanie: Skopje - Partizan
Typ: alternatywne sumy w meczu - powyżej 140.5
Kurs: 1.58
Bukmacher: bet365
Zerknijmy na ostatnie spotkania obu drużyn:
Skopje
30.09.16 ABA Crvena zvezda MZT Skopje 91 : 69 ✅
27.05.16 SL Kumanovo MZT Skopje 88 : 90 ✅
24.05.16 SL MZT Skopje Kumanovo 91 : 73 ✅
21.05.16 SL Kumanovo MZT Skopje 75 : 82 ✅
18.05.16 SL MZT Skopje Kumanovo 84 : 87 ✅
10.05.16 SL MZT Skopje Feni Industries 100 : 77 ✅
08.05.16 SL Feni Industries MZT Skopje 87 : 91 ✅
06.05.16 SL MZT Skopje Feni Industries 95 : 64 ✅
24.04.16 SL MZT Skopje Karpos 68 : 83 ✅
20.04.16 SL Kumanovo MZT Skopje 80 : 70 ✅
Partizan
01.10.16 ABA Mornar Bar Partizan 57 : 58
20.09.16 CF Partizan Antwerp Giants 72 : 81 ✅
23.08.16 CF Partizan Mornar Bar 88 : 71 ✅
22.08.16 CF Partizan OKK Beograd 110 : 59 ✅
09.06.16 SL Partizan Crvena zvezda 65 : 70
07.06.16 SL Crvena zvezda Partizan 72 : 75 ✅
05.06.16 SL Partizan Crvena zvezda 86 : 87 ✅
03.06.16 SL Crvena zvezda Partizan 84 : 53
01.06.16 SL Partizan FMP 87 : 78 ✅
30.05.16 SL FMP Partizan 79 : 74 ✅
28.05.16 SL Partizan FMP 82 : 63 ✅
24.05.16 SL Konstantin Partizan 62 : 86 ✅
21.05.16 SL Partizan Mega Leks 94 : 89 ✅
17.05.16 SL Borac Partizan 83 : 94 ✅
14.05.16 SL Partizan Konstantin 89 : 73 ✅
11.05.16 SL Mega Leks Partizan 81 : 85 ✅
07.05.16 SL Partizan Borac 102 : 79 ✅
07.03.16 ABA Union Olimpija Partizan 118 : 115 ✅
Widzimy, że obydwie ekipy dużo rzucają i tracą punktów. Skopje w ostatnich meczach 10/10 powyżej 140.5 w meczu, natomiast Partizan 15/18 powyżej 140.5 pkt. w meczu, więc wielce prawdopodobne, że i dziś padnie co najmniej 141 punktów. Zatem liczymy punkciki dziś ;)
Pozdrawiam serdecznie,
stolik
✅58
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Polska I liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sandecja - Chojniczanka
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: B365
Analiza: Typ głównie opieram na aktualnej dyspozycji strzeleckiej obu drużyn. Chojniczanka w ostatnich 3 spotkaniach ligowych strzelała przynajmniej 2 gole - nie licząc przegranej z Wisłą w PP 1:2 - gdzie zaprezentowała się przyzwoicie stwarzając dużo sytuacji pod bramką Krakowian. Sandecja natomiast w ostatnich 10 spotkaniach na swoim boisku strzelała przynajmniej po golu, tracąc po golu w 6z7 ostatnich spotkań. Historia spotkań tych drużyn też opiewa na BTS 4/6. Dodatkowo dochodzi niewiadoma forma Nowo sądczan, którzy przełożyłi na dziś spotkanie z powodu zatrucia pokarmowego panującego w drużynie. Dodatkowo w Nowym Sączu od 2 dni do nadal obfite opady - murawa grzaska, co też należy wziąść pod uwagę.
⛔100
 
I 43

iamhardstyle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska I Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Sandecja Nowy Sącz - Chojniczanka
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: unibet
Witam dzisiaj wybrałem spotkanie z 1 Ligi.Sandecja Nowy Sącz podejmuje u siebie chojniczanke.Gospodarz na chwile obecna zajmuje 6 miejsce, a gość 2.Dla 2 drużyn bedzie zależało na wygranej dla sandecji pod atutem własnego boiska będą chcieli podtrzymać dobra pase 4 wygranych mecz i 1 remis.Warto dodać że Tylko raz udało się dla Sandecji Nowy Sącz stzelić więcej niż 2.5 gola z słabą Olimpia GRudziądz która znajduje sie na 15 pozycji obecnie.Na 5 ostatnich wyjazdowych meczach Chojniczanki nigdy nie padło powyżej 2.5 gola dodam jeszcze ze 2 zespoły nie dzieli duża różnica w pozycji tabelowej, a mecz bedzię zacięty wieć wniosek jest prosty padnie mało bramek.Sprawdzająć historie meczy 2 drużyn tylko raz na 5 spotkań padło więcej niz 2,5 gola.Polecam ten typ i życze powodzenia !
✅85
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Austria, HLA
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bregenz Handball - SG Westwien
Typ: 2
Kurs: 6,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj proponuję wam spotkanie piłki ręcznej w najwyższej klasie rozgrywkowej w Austri. Bregenz zajmuje 4 miejsce po 4 meczach natomiast ich dzisiejszy rywal jest na miejscu 3 ale rozegrał 1 mecz więcej. Skusiłem się tutaj na zagranie na gości, bo kursy są według mnie mocno przesadzone. Dla mnie ani Bregenz nie jest tak mocny, żeby kurs był na nich tak lichy ani SG Westwien nie jest tak słaby, żeby kurs na nich był tak wysoki. Spodziewam się tutaj raczej wyrównanego pojedynku, w którym o zwycięstwie którejś z drużyn będą decydować detale i to, która drużyna popełni mniej błędów. Gospodarze przed tym meczem mają trochę problemów. Nie wiadomo czy zagrają Buvinic, który boryka się z gorączką, Klopcic, który ma problemy z pachwiną i Hedina, który ma problemy z łękotką. Wszystko będzie jasne wieczorem, czy któryś z tych zawodników zagra czy też nie. Goście z kolei zagrają dziś najmocniejszym składem i to ku ich wygranej się skłaniam. Drużyna z Wiednia ma młody bardzo ciekawy zespół i myślę, że są tutaj dziś w stanie sprawić niespodziankę bukom i wygrać to spotkanie. Zespół ten ostatnio jest w dobrej formie, ma tendencję zwyżkową i w Bregenz obawiają się tego rywala. Uważam, że mecz nie będzie jednostronny tak jak wskazywałyby na to kursy i jak pisałem wyżej o końcowym zwycięstwie której z drużyn zaważą detale i pojedyncze błędy. Ja tutaj odważnie stawiam na gości i polecam wam również ten typ.
⛔100
 
tenthu 6

tenthu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej-Liga Mistrzów
Data: 20:00
Spotkanie: HV 71 - Lukko
Typ: handicap HV71 -1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzisiaj na tapetę biorę hokejową ligę mistrzów i to nie dlatego, że się nią interesuję, ale dlatego, że mam przesłanki ku temu typowi. Otóż kilka dni temu postawiłem zakład przeciwko HV71. Grali z obecnym jeszcze mistrzem kraju Skelleftea i kompletnie ich zmiażdżyli 7:1. Tak więc są w niezłej formie, a na pewno humory dopisują po takim zwycięstwie. Dodatkowo sponsor tytularny Husqvarna obiecał pokaźne premie za dobre wyniki, więc HV 71, na pewno nie zabraknie motywacji. Nie zabraknie im również najlepszego strzelca jakim jest Thronberg (przejrzałem ostatnie 5 meczy i w każdym strzelił przynajmniej jedną bramkę). Pomoże mu również Dylan Reese, który wzmocnił klub dochodząc prosto z NHL. Zresztą jest tam też kilku graczy z zaplecza NHL, więc skład jest na prawdę całkiem całkiem.
Lukko natomiast rozpoczął sezon w fińskiej lidzie po prostu fatalnie. Na 6 meczy mają tylko 1 zwycięstwo, więc ewidentnie widać, że są pod formą. Dodatkowo jak już przegrywają to raczej srogo - 2,3 lub 4 bramki straty to bardzo częsta sprawa u nich - stąd też pomysł żeby zagrać z handicapem. Mam nadzieję, że będzie grubo i wpadnie sporo bramek, a co najważniejsze HV71 zmiecie przeciwników tak jak to zrobiło w poprzednim meczu z dużo silniejszym zespołem.
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
spiderman1984 510

spiderman1984

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Anglia, Vanarama National League, kolejka.14
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bromley – Woking
Typ: over 3,5 gola
Kurs: 2,55
Bukmacher: Oddsring
No no, niektórzy ładnie zaczęli miesiąc i już po 3 dniach mają po kilkaset pkt na koncie, jak tak dalej pójdzie to do wygrania w tym m-cu nie wystarczy chyba „tylko” 1500 pkt :cool:
Analiza:
Przerwa na Reprę i oferta marna. Dziś jednak spróbuję zapolować na bramki w 5.lidze angielskiej. Bromley kontra Woking - w tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć kilka razy piłeczkę w siatce.
Gospodarze na odległej 18.pozycji w tabeli z bilansem bramkowym 15:21 , co daje średnią 2.8 gola na mecz. Większa część tych goli padła w meczach , gdy gospodarzem byli piłkarze Bromley. W domowych spotkaniach (6 rozegranych) Bromley ma bilans 6:15 , tj. średnio 3.5 gola/mecz. W 4 z tych spotkań padło co najmniej 4 bramki:
1:3 z Dag&amp;Red
0:5 z Eastleigh
3:2 z Hateshead
2:2 z Aldershot
Pozostałe wyniki to 0:1 i 0:2
Goście jeszcze słabiej się spisują , gdyż są 2 miejsca niżej, na 20., ale za to bilans bramkowy jeszcze lepszy: 20:27 (śr. 3.6/mecz). Na wyjeździe jeszcze nie wygrali, ale nie to jest najważniejsze, gdyż mi chodzi o bramki , a średnia bramek w meczach Woking jest dosyć wysoka 3.7/na mecz , bilans 7:15.
W delegacjach głównie porażki i podobnie jak Bromley , w 4 na 6 spotkań zanotowano over 3,5:
1:3 z Tranmere
1:3 z Macclesfield
1:4 z York
2:2 z Southport
Pozostałe to 1:1 i 1:2
Dość ciekawie wyglądają starcia obu drużyn na stadionie Bromley. W ciągu ostatnich 7 lat odbyły się tu 4 spotkania ze sporą ilością bramek.
Wyniki tych meczów:
2:1
2:4
2:2
3:1
Mam nadzieję, że w tym spotkaniu również zobaczymy kilka brameczek, a przynajmniej niech 4 razy piłka wpadnie do przeciwnych siatek.
Powodzenia !
⛔100
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy, Regionalliga Sudwest
Godz: 19:00
Spotkanie: Hoffenheim II - FC Nottingen
Typ: Liczba Goli strzelonych przez Gospodarzy: Ponad 2.5
Kurs 1.64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj po raz kolejny nie ma zbyt dużo typów a jak już coś się znajdzie to z kosmicznej ligi niemieckiej. Trzecia drużyna w tabeli Hoffenheim II podejmuje u siebie przedostatnia FC Nottingen. Aby uwidocznić wam skalę tych rozgrywek popatrzmy na średnią ilość goli zdobywanych przez Gospodarzy w 6 dotychczasowych meczach na własnym terenie i wynosi ona 18... czyli 3 na mecz. Ostatnie dwa spotkania u siebie wygrali 6:0 i 5:0 przy czym to drugie z Watzenborn czyli ekipa która w swoim ostatnim meczu rozwaliła FC Nottingen 4:0. Goście przegrali 6 kolejnych meczy wyjazdowych wpuszczając w nich łącznie 21 bramek... czyli średnio ponad 3 na mecz. Podsumowując, liczę na festiwal goli w wykonaniu Gospodarzy którzy takie koncerty chętnie dają!
✅64
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stanley-63 772,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja II liga
Godzina : 19:00
Spotkanie : Varbergs : Assyriska
Typ : over 2.5 i obie strzelą
Kurs : 2.37
Bukmacher : Bet365
Końcówka sezonu w drugiej lidze Szweckiej , gospodarze praktycznie dokończają sezon bo ani spadek ani awans im nie grożą , zajmuja 5 miejsce , goscie ? ci akurat mają o co grać a konkretnie o byt bo jak na teraz mają zapewniony spadek ale gdyby dziś udało się zdobyć komplet pkt to wskoczą na miejsce 14 dajace jeszcze baraże tak wiec oni akurat muszą strzelić i liczę na to a że gospodarze u siebie także powinni coś strzelić stąd Bts a to iż gościom bardzo zależy to liczę na jakieś 1:2 !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Counter-Strike, ESL ESEA Pro League,
Godz: 19:00
Spotkanie: EnVyUs v HellRaisers
Typ: 1
Kurs 1.55
Bukmacher: betathome
Analiza:
Na wstępnie chciałem powiedzieć że już konczyłem pisać dosyć wyczerpująca analize ale mój komp stracił źródło zasilania więc teraz musze się strescić bo zostalo malo czasu, Po raz pierwszy wrzucam typ z CS:GO więc mam nadzieje na udany debiut w tej dziedzinie, o 19 zagrają ze sobą drużyny EnVyUs i HellReisers, zaczne od ekipy Francuskiej według mnie są wmiare dobrze zbalansowanym team&#39;em są dzisiaj faworytami ale według mnie kurs lekko przesadzony bo 1.55 na bah a 1.40 na bet365 tym bardziej że to jest BO1 ale mimo tego postanowiłem go zagrać głownie ze wzgledu mapy Nuke. Myśle że na tej mapie ważna będzie forma Kennego Nuke ma to do siebie że dobra awka zawsze jest tam mile widziana i daje przewaga która może być kluczowa
te drużyny grały ze sobą ostatnio na tej mapie niecałe 2 miesiące temu gdzie zwyciężyli Francuzi 16-8 myśle że maja oni dobrą taktyke na Nuke i powinni wygrać ale jak wiadomo cs ma to do siebie że wiele zależy od detali takich jak pistoletówka ale mimo tego nie chce mi się wierzyć że HellRaiser wezmie tą mapa chociarz może być ciekawie
,EnVyUs zagra najprawdopodobniej w składzie NBK,kennyS,Happy,DEVIL,apEX a po stronie HellRaisers najprawdopodobniej ANGE1,STYKO,Zero,bondik,DeadFox
✅55
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia National Leauge
Godzina: 20:45
Spotkanie: Touquay - Dagenham &amp; Redbridge
Typ: 2
Kurs: 1.96
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj biorę pod lupę spotkanie lidera National League Dagenham &amp; Redbridge z Touquay United 17 ekipą w tabeli. A więc mój typ bierze się z fajnego kursu na lidera ale popieram go dobrymi statystykami, które osiągneli przez ostatnie 13 spotkań. Dagenhem wygrało 9 spotkań w lidze 1 zremisowało i 3 przegrało co daje im łacznie 28 oczek - bilans bramkowy to 24/10. Drużyna gospodarzy posiada ich 14 tzn o połowe mniej jak lider wygrywając 4 spotkania 2 remisując i 7 przegrywając - bilans bramkowy 13/18. Jak na lidera przystało wygrali oni 4 spotkania na wyjeździe i dwa przegrali. Daje im to pierwsze miejsce wśród wszystkich ekip grających na wyjeździe notując bilans 13/8. Mam nadzieję, że dziś poprawią swój dorobek i dopiszą 3 pkt. Są pierwszą drużyną ale tuż za nimi plasują się inne ekipy Forest Green Rovers(27pkt), Macclesfield(27pkt), Lincoln(25 pkt), Aldershot Town(25 pkt) tak więc muszą się sprężyć aby pozostać na pozycji lidera. Drużyna gospodarzy grała u siebie 6 spotkań 3 wygrała 1 zremisowała i 2 przegrała notując przy tym 9/7 bilans bramkowy. Liczę na Lidera i mam nadzieję, że zdobędą 3 oczka i polepszą swoje zdobycze pkt jak i moje;)
Ostatnie spotkania obu ekip niezbyt obiecujące ale LIDER musi się postarać!
Torquay 1-0 Dag &amp; Red
Torquay 2-2 Dag &amp; Red
Torquay 2-1 Dag &amp; Red
Torquay 1-0 Dag &amp; Red
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom