>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Od zera do milionera, czyli jak zrobić 1000000 zł z 10 zł.

Status
Zamknięty.
Q 0

querido

Użytkownik
Witam.
Chciałbym zaprezentować projekt, challange, czy jakby to nazwać, w którym chcę się sprawdzić, czy uda mi się pomnożyć kwotę początkową aż o 100000 razy w ciągu 20 dni.
Pytanie dlaczego rozpoczynam od 10 zł a nie od 2 zł, czyli zazwyczaj minimalnej stawki zakładu? Odpowiedź jest prosta, moim wyjściowym bukmacherem będzie pinnacle, gdyż sądzę, że kursy na tej stronie są jedne z najwyższych dostępnych na rynku a 10 zł to kwota minimalna jaką mogłem wpłacić przelewem.
Czy wierzę w swój sukces?
Daję sobie 5% szansy, że uda mi się zrealizować zaplanowany cel ale dlaczego nie spróbować i nie dzielić się typami na forum.
Czy jestem dobrym typerem?
Sądzę, że nie mogę się do takich zaliczyć, gdyż nie potrafię zaryzykować zagrać dużą jak dla mnie sumę pieniędzy na kupon AKO z kursem 10+
Moja doświadczenie?
Zajmuję się bukmacherką od 3 lat. Zaczynałem od kuponów za 2zł obstawiając Ekstraklasę, lecz z czasem uświadomiłem sobie, że nie jestem na tyle obeznany aby robić tzw. taśmy i zmieniłem nastawienie, &quot;mało ale za więcej&quot;.
Moja największa wygrana?
24523 zł po kursie 6,97 - Fortuna.
Jaki mam plan podczas rywalizacji tego wyzwania?
Moim zadaniem będzie umieszczanie typów pojedynczych, duble a czasem triple przy kursie ok. 2.
Jakie typy będą realizowane?
- Tenis
- Piłka nożna (ligi europejskie, LM, LE, reprezentacje)
- Esport
- Koszykówka
- Hokej
Czego na pewno tu nie zobaczymy?
- Sportów amerykańskich (nie wliczając NBA)
- Piłka nożna (pozostałe ligi)
- Sportów walki
- Wyścigów psów i innych podobnych
Wszystkie typy podzielone na dni będą tutaj umieszczane, mam nadzieję, że będę miał na tyle szczęścia, przeczucia i wiedzy aby szybko się nie zakończył ! ????
 
Q 0

querido

Użytkownik
Dzień 1
Rodzaj zakładu: Double
Dyscyplina: Tenis - ATP Tokio
Godzina: 05:20
Spotkanie: James Duckworth - Feliciano Lopez
Typ: Feliciano Lopez
Kurs: 1.454
Dyscyplina: Tenis - ATP Pekin
Godzina: 06:30
Spotkanie: Konstantin Kravchuk - Andrey Kuznetsov
Typ: Andrey Kuznetsov
Kurs: 1.321
AKO: 1.925⛔⛔
Wkład: 10
Potencjalna wygrana: 9.26
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom