>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - wpłaty i wypłaty

al_capone 29K

al_capone

Gangster
forBET.

Do bukmachera forBET wpłacimy szybkim przelewem poprzez pośrednika Dotpay.
Minimalna wpłata to już 1 złotych!
Firma pracuje nad wprowadzeniem kolejnych metod wpłat takich jak np. płatność kartą płatniczą.
Wypłaty z bukmachera forBET.
Swoje wygrane wypłacimy na konto bankowe, które podaliśmy podczas rejestracji konta gracza.
Firma korzysta z usług banku Raiffeisen, więc jeśli również masz tam konto to wypłatę otrzymasz bardzo szybko. Przelew do innych banków zazwyczaj trwają 2-3 dni robocze.

Odbierz darmowe 20zł w forBET
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ile czekacie w praktyce na wypłaty mając konto w innym banku niż Raiffeisen?
Dostaję normalnie kolejnego dnia roboczego, no chyba że po północy wypłatę robię, to w tym samym dniu. Czyli podobnie jak choćby w STSie - oni mają tak jak ja konto w mBanku, więc od nich jak robię np. o 1:00 wypłatę, to mam koło południa jak robią wypłaty. Jak w forbet składam prośbę o wypłatę o 1:00, to mam zazwyczaj w drugiej sesji przychodzącej banku, czyli w mBanku o 15:00, bo koło południa wychodzi przelew z Raiffeisen.
Wejdź sobie tu: http://www.kiedykasa.pl/ i sprawdź, jak to się ma z sesjami w Twoim banku ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Też mam w mBank, czyli jutro po 12 mogę się spodziewać pieniędzy z weekendu, wielkie dzięki za odpowiedź.
No niekoniecznie po 12 :jezora: Właśnie koło tej 15:00, jak wypłacałeś np. w sobotę, to pójdzie wypłata koło południa i wtedy dotrze do mBanku w sesji o 15:00, a dokładniej będziesz miał koło 15:10-15:15, bo o 15:00 jest sesja przychodząca i księgują przelewy przychodzące z innych banków, więc nie będzie to o równej godzinie, ale kilka minut po ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja zlecałem wypłatę wczoraj o 2:00 i doszła wczoraj o 15:00, dziś o 4:00 i doszła dziś o 15:00 do mBanku, więc w moim przypadku mają idealną regularność co do godzin, kiedy mogę się spodziewać pieniążków na koncie.
 
B 8

bc1991

Użytkownik
Panowie, jeżeli skończyła się kasa na moim jednym koncie, mogę wpłacić se swojego drugiego? W innym banku co prawda, ale na moje dane. Powinno dojść, racja?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pierwszy raz zdarzyło mi się, że pieniądze wypłacone wieczorem nie dotarły do mBanku o 15:00 kolejnego dnia roboczego. Wczoraj zlecona wypłata nie dotarła dziś w ogóle.
 
Do góry Bottom