>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SPECIAL PROMO Sekabet: 100% do 300pln + 22PLN na Skrill + 40PLN BONUS!

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ekskluzywna promocja w Skrill - tylko u nas dla każdego nowego gracza! (tylko u nas)



Mega promocja w Skrill

Jak skorzystać z promocji:

1. Gracz musi założyć konto w dniach 27 - 30 września z promocyjnego linku:

&gt;&gt; Skrill
- kwota depozytu
W tytule proszę wpisać &quot;Promocja w Skrill + bonus 20 lub 40 zł dla każdego + do 300 zł więcej na start z promocji powitalnej!


Pozostałe promocje można łączyć ze sobą!

Nie zwlekaj! Zarejestruj się już teraz!
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Ilokrotnie trzeba obrócić bonusem? Bonus dostaje od razu na start ? W sensie 300+300=600 ?? Z tego co widzę to nie ma polskiej waluty czy tylko u mnie jest coś nie tak?
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Nie mam na myśli regulaminu forum - tylko regulamin obu bukmacherów odnosnie bonusu od pierwszej wpłaty. Niektore punkty słowo w słowo brzmią tak samo, wartosci czy obrotu czy minimalnych kursów rowniez takie same...
Na forum wiem ze promocje sie powtarzaja dla róznych bukmacherów w różnych chwilach
 
F 69

fantasmagorie

Użytkownik
Generalnie nie polecam tego buka. Nie wiem w sumie czemu jest też promowane coś na czarnogórskiej licencji z nieszyfrowanymi połączeniami.
U mnie sytuacja wygląda następująco.
Zrobiony obrót z 20 darmowych spinów. Konto zweryfikowane dość sprawnie w ciągu kilku godzin. Wypłata miała być natychmiastowo. I tu się zaczęło.
Potem info z live chatu, że do 24 godzin. Następnie po 24h info o kilku dniach. Kolejne info,że w ciągu 7 dni. Oczywiście nie ma wcale.
Dla mnie jawna kpina.
 
B 0

basilb

Użytkownik
Generalnie nie polecam tego buka. Nie wiem w sumie czemu jest też promowane coś na czarnogórskiej licencji z nieszyfrowanymi połączeniami.
U mnie sytuacja wygląda następująco.
Zrobiony obrót z 20 darmowych spinów. Konto zweryfikowane dość sprawnie w ciągu kilku godzin. Wypłata miała być natychmiastowo. I tu się zaczęło.
Potem info z live chatu, że do 24 godzin. Następnie po 24h info o kilku dniach. Kolejne info,że w ciągu 7 dni. Oczywiście nie ma wcale.
Dla mnie jawna kpina.

A te 7 dni, o których pisali dawno minęło? O jakiej kwocie do wypłaty mówimy?
 
B 0

basilb

Użytkownik
Generalnie dziś mija, ale ja już straciłem w to wiarę. Jaki normalny buk wypłaca pieniądze na skrill 7 dni? Żaden.
50 euro. Max wypłata z tych free spinów wynosiła 100 euro.
No to pieniądze dla nich niewielkie, więc tym bardziej nie powinno być problemów. Próbowałeś zgłaszać się o pomoc do kogoś z forum?
 
Do góry Bottom