>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wysoka kasa, jakis profit

R 0

rogaty

Użytkownik
Czesc koledzy,
napisze najprosciej i jak najszybciej potrafie.
Dosponuje wiekszymi kwotami, umowmy sie ze moge przeznaczyc na te zabawe 5-25 k euro. Pewnie znajda sie tacy co powiedza, po co ladowac w to kase. Chlopaki, swoje przezylem i odchowałem. Wiem ze jest milion sposobow na pomnazanie gotowki i majac pewne srodki nie trzeba nawet specjalnie sie wysilac zeby to zrobic. Planuje obstawic np 2-3 pojedyncze zaklady, zebrac pare k profitu i zakonczyc zabawe. A jesli nie wyjdzie, trudno pojdzie w koszta. Wszystkiego w zyciu mozna poprobowac. A i nie piszcie mi tutaj o gieldach, lokowaniu kapitalu etc. chodzi mi tylko o buka. Ok do sedna.
Podzielcie sie jakimis ciekawymi systemami.
Chodzi mi o cos w stylu:
-80 minuta meczu, 2-0 dla gospodarzy, zaklad 1X z niskum kursem
-89 minuta 2-0, nudny mecz, druzyny chca spadac do domu, zaklad ze nie padnie gol
- Sporting vs Legia ???? ???? ew. Borussia czy Real
- moze jakis szubert?
Ps; moze jeszcze jakies doswiadczenia z podatkiem, ewentualna wyplata duzych kwot etc?
Ps2; to juz tak abstrahuje, poprostu chcialbym oskubac buka, tak dla siebie, jednorazowym wiekszym wyskokiem, jezeli nie wyjdzie, no coz trudno.
Pozdrawiam i dzieki za odp
 
R 0

risto

Użytkownik
No tak, pamiętaj tylko, że o wpływie od 15k. euro na konto bank prawdopodobnie poinformuje urząd podatkowy o dochodzie z nieznanego źródła. Jak coś to skrill oczywiście polecam ???? . Co do 100% okazji w bukmacherce to nie ma chyba czegoś takiego. Jak żyję widziałem sytuacje, że kurs 1.005 nie wchodził... także nie będę doradzał na wszelki wypadek :p
 
P 2

patch

Użytkownik
Jeśli ma to być jednorazowy strzał t to nie baw się w valuebety tylko sklej kupon 3-zdarzeniowy z pewniaków na weekend. Podwoisz wkład. Albo i nie
 
H 13

hooma

Użytkownik
Mam pewien pomysł na zrobienie profitu jeśli rzeczywiście dysponujesz taką kwotą. U mnie to nie zadziałało pechowo bo ja gram dosłownie groszami, ale Tobie powinno się udać bo masz &quot;zapas&quot;.
Jest tylko jeden fakt. Nie chodzi tu obstawienie 1 czy 2 zakładów po niziutkich kursach. Jak Ci pasuje to PW.
 
Do góry Bottom