>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka Ligue 1 [16-18 września 2016]

nole 6,1K

nole

Forum VIP


Zapraszam do komentowania i podawania ciekawych przemyśleń dotyczących 5 kolejki Ligue 1.
W moim odczuciu PSG się w końcu przełamie i wygra na wyjeździe...
Bardzo ciekawy mecz przed Nami w niedzielny wieczór gdzie Marsylia podejmie Lyon. Czekam na wasze ciekawe propozycje dotyczące tej kolejki...
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Dyscyplina: Piłka Nożna Ligue 1
Godzina: 21:30
Spotkanie: Caen vs PSG
Typ: PSG wygra do zera.✅ Cavani to naprawdę dziwny zawodnik.
Kurs: 2,30
Bukmacher: BET365

Dzisiaj rozpoczynamy kolejną juz kolejkę we francuskiej lidze i o ile przez ostatnie lata dominacja Katarskich pupilków nie podlegała dyskusji i zapewne będzie tak na koniec ponownie, to sam start w rozgrywki mocno przemeblowanej drużyny już nie wygląda tak różowo. Dość powiedzieć, że zdążyli już przegrać, a po odejściu Ibry do Diabłów po prostu strzelać nie ma komu. Co powoduje, że dzisiejszy mecz, to początek sądnej drogi dla Cavaniego, który LM zawiódł po raz kolejny. Jese pozyskany z Realu powinien również dostać szansę i z racji niewymagającego przeciwnika, spróbować ją wykorzystać. Gospodarze to żadne tuzy, tamten sezon zakończyli na 7 miejscu tuż za plecami Saint Etienne, czyli poprzedniego przeciwnika PSG, który zdołał urwać im punkty. Obrona jednak uniknęła większych przemeblowań i to wystarczająco pewna formacja, by na ten moment zagwarantować spokój z tyłu i wbić przeciwnikom tego jednego, dwa gole.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik


Zauważyłem w sobotniej ofercie ciekawy mecz Ligue 1. Bordeaux podejmie u siebie ekipę Angers. Goście są dla mnie murowanym faworytem do spadku. Rok temu ekipa z zachodu Francji jako beniaminek zajęła z dorobkiem 50 punktów 9 miejsce w tabeli. Długo byli rewelacją rozgrywek i znajdowali się w czubie tabeli. Często tak się zdarza, że beniaminek osiąga dobre rezultaty by w kolejnym roku spaść z kretesem z ligi. Moim zdaniem tak będzie też w przypadku Angers. W tym sezonie w pierwszych 3 kolejkach 3 porażki, dopiero tydzień temu pokonali u siebie ekipę beniaminka ligi- Dijon. Wielkiego znaczenia nie nadawałbym temu zwycięstwu. Angers nie pozyskało nikogo godnego uwagi, ale także nie stracili pół zespołu. Bordeaux z kolei poprzedni sezon przeciętny (tyle samo punktów co Angers, jednak niżej w tabeli). Latem wyciągnięto wnioski, sprowadzono m.in. Meneza, Toulalana (jutro nie zagra) czy snajpera Kamano. W pierwszych kolejkach tego sezonu jedna dotkliwa porażka w Tuluzie aż 1-4, ale poza tym 3 wygrane z St-Etienne, Nantes no i ostatnio w Lyonie z tamtejszym Olympique aż 3-1. Ekipa Girondins powoli wraca na właściwe tory jakim jest miejsce w czołówce ligi dla tego 6 krotnego mistrza Francji. Może się przeliczę, ale uważam, że kurs 1,85 bardzo do gry: forma, zawodnicy, renoma klubu po stronie gospodarzy. Jedynie statystyka dla SCO Angers. Ale czas najwyższy ją zmienić. Stawiam na 2-0.

Bordeaux- Angers 1 @ 1,85 Bet365


Ps. Jeszcze jeden ciekawy bet dla mnie. Nie wiem dlaczego Dijon jest tak faworyzowany? Że udało im się wygrac 4-2 w Lyonem? Metz bramkostrzelne bardzo w tym sezonie i wcale nie gorsze od gospodarzy. W ligue 2 w zeszłym roku w dwumeczu z Dijonem zdobyli aż 5 bramek (4 na wyjeździe), niewidze powodu, dlaczego nie mieliby czegoś &quot;ukuć&quot; jutro. @ 1,50 na gola dla Metz pobieram także.

Dijon- Metz
Metz strzeli gola @ 1,50 Bet365
 
Z 0

zagumny5

Użytkownik
^^ Popieram typ na Metz .
Ja osobiście pograłem x2 ✅ , jak w zeszłym tygodniu z Nantes wygranym przez nich 3-0. Oglądałem cały mecz z Nantes i mogło się skończyć spokojnie 5-0. Bardzo poukładana drużyna.

E: Typ wszedł ,ale jak Erdinc nie strzelił tego karnego to nie wiem.. Szkoda tego czerwa bo może by coś ustrzelili.
W ogóle to zmieniłem ostatnio swój sposób obstawiania i na 4 kupony / 3 weszły. Gram zawsze dwa mecze na kuponie ( jeden na zwycięstwo gospodarzy ,a drugi na x2 jakiejś mocno niedoszacowanej drużyny jak ostatnio Metz ) . Nie gram już bramek bo cały czas mnie to zawodziło ???? Dzisiaj miałem x2 pograną po 1.73 ,więc bardzo dobry kurs. Może się komuś przyda.
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dijon- Metz
Wynik : 0:0

Ciekawy kurs koledzy wyżej wypatrzyli i chętnie go gram. Drużyna Metz w tym sezonie bardzo dobrze prezentuje się w ofensywie, tylko w meczu PSG na wyjeździe nie zdobyli bramki. Dodatkowo wspomniane H2H działa na korzyści tego typu.
Edit / Eh mieli karnego w 8 minucie, ostatnio mam lekkiego niefarta.
Monaco - Rennes
Wynik : 3:0

Do dubla dorzucam gospodarzy dzisiejszego spotkania. Nie wiem czemu taki wysoki kurs na nich. Tzn, tak w ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padały remisy, ale Monaco w bardzo dobrej formie, wygrali u siebie z PSG 3:1, potem rozbili Lille 4:1 na wyjeździe. Dodajmy do tego zwycięstwo w LM 2:1 z Tottenhamem. Goście również dobrze weszli w sezon, bilans 2-1-1, ale zwycięstwa odnosili u siebie, na wyjeździe jak dotąd porażka i remis. PSG wczoraj wygrało, na pewno to będzie dodatkowy plus dla tego typu. Jak dla mnie kurs za wysoki, 1,40-1,50 zważywszy, że gospodarze mogą być trochę zmęczeni, a w kolejną środę kolejne spotkanie w lidze. 1:0, 2:0 to moje typy, pogromu może nie być, ale zwycięstwo powinno być.
Metz over 0,5 # 1,47
Monaco # 1,75
AKO : 2,57 &amp; Betsson
 
lelek65 101

lelek65

Użytkownik
1:0, 2:0 to moje typy, pogromu może nie być, ale zwycięstwo powinno być.
Zgadzam się z kolegą powyżej. Widać, że zespół z Monaco jest w dobrej formie a przecież zwycięstwo z PSG oraz te wyjazdowe ze Spurs nie wzięły się z niczego. Rennes po porażce w 1 kolejce, poźniej w następnych 3 ugrało 7 pkt a więc start w ich wykonaniu można uznać za udany. I to tutaj podejrzewam mamy przyczynę wysokiego kursu na gospodarzy, gdyż pewnie część graczy sugerując się tym, idzie w kierunku przerwania świetnej passy Monaco (6 kolejnych zwycięstw w lidze i pucharach).

Typ: Monaco @1,75
 
S 38

sonce64

Użytkownik
Marseille - Lyon
Marseille lub remis @1.42
O 20:45 czeka nas ciekawe spotkanie na zakończenie weekendu. Jeszcze kilka dni temu kursy wyglądały odwrotnie, teraz w roli minimalnego faworyta bukmacherzy upatrują w ekipie gospodarzy. Przewaga własnego stadionu może mieć tu olbrzymie znaczenie. W meczach pomiędzy tymi drużynami często padał remis (choćby ostatnie 3 spotkania). Marseille u siebie jak do tej pory jedno zwycięstwo i jeden remis, natomiast Lyon na wyjazdach zwycięstwo z Nancy 0:3 oraz porażka z beniaminkiem Dijon 4:2 (należy zaznaczyć, że Nancy i Dijon to jednak kandydaci do spadku). Dzisiaj wierzę w graczy Olympique Marsylia, grających przed własną publicznością i nie daję większych szans gościom na wywiezienie z tak trudnego terenu 3 punktów.
 
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
PSG - Dijon

PSG handicap -2.5 @2.02 Bet365 ✅✅

6 kolejka ligowa we Francji. 3 w tabeli &quot;katarskie&quot; Paris Saint Germain podejmuje beniaminka z 16 pozycji w tabeli Dijon. PSG które w ostatnich latach niesamowicie zdominowało rodzimą ligę, ten sezon akurat zaczęli dość średnio jak na nich, wpływ na to miało na pewno odejście Ibrahimovicia, a i połowa składu praktycznie była na Euro i trzeba było umiejętnie ich wprowadzać do drużyny i dysponować ich siłami. U siebie PSG w tym sezonie najpierw wygrało 3:0 z Metz, więc pokryli by linię handicapu, następnie zremisowali z Saint Etienne 1:1, lecz wydaję się, że ostatnio weszli na właściwy rytm i w weekend pokonali bardzo pewnie Caen na wyjeździe 6:0 (4 gole Cavaniego), widać, że jest w gazie, dochodzi do mnóstwa sytuacji, w LM z Arsenalem też strzelił gola i paru &quot;ładnych&quot; okazji nie wykorzystał, ale chyba aż za bardzo chce zastąpić Ibrę, z Caen się przełamał, myślę, że teraz powinno być tylko lepiej, PSG pewnie zgarnie 3 pkt, bardzo pewnym zwycięstwem u siebie, dochodzi do tego fakt, że beniaminek Dijon , grał 2 mecze w tym sezonie na wyjeździe i oba wygrał. Wysokie zwycięstwo PSG, nic więcej.
 
Do góry Bottom