>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Obracamy bonus na piłce ręcznej.

miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Skorzystałem dziś z promocji na stronie bukmachera forbet, został mi przyznany bonus 100 PLN. Wymagany obrót to 400 zł, a minimalny kurs to 2.0.
W tym temacie, postaram się obrócić ten bonus grając typy z piłki ręcznej i ewentualnie siatkówki. Zapraszam do obserwowania.
Zaczynam od siatkówki.
#1

Mołdawia - Grecja

Typy :
Mołdawia wygra 3:0 @14,25 STAWKA : 1
Mołdawia wygra 3:1 @9 STAWKA : 1,3
Mołdawia wygra 3:2 @7.75 STAWKA : 1,5
⛔ 3,8 zł WYNIK 1:3
Stan konta : 96,20 zł Do obrotu : 396,2 zł
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#2
Wydarzenie dopiero pojutrze, ale kurs wynosi idealne 2.0, dlatego gram już teraz.
Piłka ręczna, Liga Szwedzka
Hammarby vs Redbergslids IK
Typ : Redbergslids IK ✅ 21:25
Kurs : 2,0
Stawka : 6,2 zł
Hammarby po porażce w swoim pierwszym meczu gdzie byli typowani jako faworyci, musieli jednak zejść z boiska pokonani aż 5 bramkami różnicy. W tym sezonie, po odejściu kilku kluczowych zawodników, skład tworzą głownie bardzo młodzi zawodnicy, popełniający sporo błędów. RIK po zdecydowanym zwycięstwie nad Savehof, do skłądu wrócili juz Arnersson i Lonn. Drużyna powoli napędza się na odpowiednie obroty. Są w tej chwili od przeciwników lepsi, i pomimo faktu, że Hammarby dobrze czuję się u siebie na hali, w poniedziałek wezmą łatwe zwycięstwo. Jest to dopiero początek sezonu, a statystyki mówią, że w tym okresie gra u siebie czy też na wyjeździe nie robi zbyt wielkiej różnicy.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
E : Kupon jednak na ✅. Wynik na flashscore okazał się błędny, oficjalny to 36:23 !. Fart, bo fart, ale siedzi ???? .
#3
Znowu piłka ręczna tym razem typ z ligi naszych południowych sąsiadów.
Piłka ręczna, Czechy
Frydek-Mistek - Koprivnice
Typ : over 58,5 gola ✅
Kurs : 2,5
Stawka : 4zł
Wynik 36:23 ✅
O lidze czeskiej można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie jest ona ligą underową, o czym może swiadczyć ostatni mecz ekipy z Koprivnic, w której padło 72 bramki. Kiedy o zwycięstwie w meczu decyduje to kto jest lepszy i ma więcej szczęścia, tak o ilości bramek decydują drużyny, czy zdecydują się iść punkt za punkt czy też wolniej rozgrywać swoje akcje. Taką drużyną zdecydowanie są Koprivnice, nie boją się tego stylu gry. Ekipa Fridek-Mistek z kolei statystycznie w swoich meczach zdobywa około 30 bramek, są również drużyną overową. W meczu padnie albo ponad 60 bramek, albo nie całe 50, kurs jednak dość wysoki i skłaniam się w tym meczu w stronę tej pierwszej opcji.
Stream do meczu : http://live.robinwidget.com/streamvideo8/free-live-video-streaming-frydek-mistek-koprivnice-handball-4097.html
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#4
Piłka ręczna
AKO :

Hranice - Tatran Litovel TYP :1 @1.16
✅ 42:32
SC Magdeburg - TBV Lemgo TP : Magdeburg under 30,5 @1,9 ⛔ 32:21
Kurs ako : 2,2
Stawka : 4 zł ⛔
Hranice wrzucam tu dla podbicia kursu, aby przekroczyło 2.0. Są ekipą zdecydowanie lepszą, grają u siebie, są w niezłej formie, na 4 bezpośrednie spotkania wygrali wszystkie.Co do Magdeburgu zaś, to początek ich sezonu w Bundeslidze, można określić jednym słowem : klapa. Na 3 mecze , 1 remis i 2 porażki. Kiedy porażkę z Flensburgiem można zrozumieć, tak remis u siebie z Leipzig i porażkę, aż 9 bramkami z Rhein już mniej. Kompletny brak formy tej drużyny, nie wierzę w cudowny powrót do formy z meczu na mecz, owszem powinni grać co raz lepiej, teraz grając z dogiem mają okazję na pokazanie, że wciąż się liczą, ale nie powinien być to mega powrót i zwycięstwo 20 bramkami. Forbet niestety nie dysponuje zakładami na handicap, a szkoda bo +5,5 na Lemgo po 1,9 w b365 chętnie bym przytulił. Do tej pory w swoich meczach rzucali 20,21,25 i 24 w Super Cupie. 44 bramki zdobyte w Pucharze Niemiec nie liczę bo Henstedt to ostatnia drużyna 2 Bundesligi i regularnie tyle bramek traci z wydawało by się rywalami o klasę gorszymi od Magdeburga. Mecze bezpośrednie również się nie liczą, ponieważ miały miejsce pół roku temu i więcej.
Dla osób, które nie muszą obracać bonusu polecam zagrać sam under Magdeburgu, ponieważ kurs 1,16 z reguły w piłce ręcznej nie powinien być grany. Jest to dyscyplina, w której zdarzyć może się dosłownie wszystko, jest też jedyną której nie można zamknąć w całorocznym ( chyba jedyną - tylko z nią się spotkałem). Mecz wybrałem jednak najpewniejszy z jutrzejszych faworytów, nic złego nie powinno się tam jutro wydarzyć.
To tyle na jutro co do tej pory udało mi się przeanalizować i uznać za warte zagrania.Meczy jednak sporo, a nie ruszyłem jeszcze moich ulubionych - norweskiej Grundigligaen i 2. Bundesligi, więc coś jutro powinno się też tutaj pojawić.
Proszę też nie spoglądać na temat przez pryzmat pierwszego typu z siatkówki - nie ja jeden zwietrzyłem tutaj value, nie jeden też się naciąłem.Szkoda bo gdyby forbet oferował kursy na handicap setowy ( na live na całorocznym +2,5 Mołdawia była do gry już na ponad 2.0) czy też na alternatywne sumy w meczu ( było tylko over 144 punkty - lokata po aż 1,8 i niestety tylko 1,8.Grając tylko za bonus u tego bukmachera nie można grać niższych kursów niż wymagane 2.0 wcale ( mimo to polecam, jak na polskie warunki zdecydowanie najlepszy buk, a gdyby wystawił w swojej ofercie handicapy o których mówiłem i alternatywne sumy w siatce mogliby spokojnie konkurować z Maltą.
Wynik : 32:21 ⛔
Największy pewniak na dziś poległ :/.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#5
Ten typ troszkę lżej zagrany, jednak spróbujemy wykorzystać value.
Piłka ręczna, WHIL Kobiety
Presov K - Olomouc K
Typ : Olomouc DNB ( Zora Ołomuniec) ✅
Kurs : 3,45
Stawka : 2,5 zł
Wynik : 29:32 ✅
Kurs na Ołomuniec zdecydowanie zawyżony.Kobitki z Preszowa nie imponują formą, co prawda przeciwniczki podobnie, ale to dalej drużyny na podobnym poziomie. Presov na 10 ostatnich meczów wygrał TYLKO JEDEN. Jak dla mnie, będzie to mecz 50/50, można zatem spokojnie zaryzykować.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#6
AKO wyjątkowo bez analizy, troszkę brak czasu, zapewniam jednak, że meczom dokładnie się przyjrzałem :
IF Guif - Ricoh HK TYP : 1 @1.5 ⛔ Wynik : 28:28
HSC 2000 Coburg - SC Dhfk Lipsk TYP : 2 @1.85 ✅ Wynik 31:33
Kurs ako : 2.78
Stawka : 3,5 j
Wynik : 28:28, jedna bramka ????
Wynik : 31:33
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#7
Między czasie zawodzi Magdeburg, niestety odrodzili się, jakby grała inna drużyna niż ostatnio ???? .
Teraz zaproponuje AKO z siatkówki kobiet.
AKO :

Polska - Węgry TYP : over 146,5 punkta @1.8 ✅
Chorwacja - Portugalia TYP : over 129,5 punkta @1.75 ⛔
Kurs AKO : 3,15
Stawka : 3j
Gramy przeciwko faworytom. Węgierki wg mnie stać na zwycięstwo seta, natomiast linia u Chorwatek śmiesznie niska.
I znowu AKO,w którym jeden typ wchodzi a drugi nie, już 3ci taki :p. Jakbym nie obracał i grał single to byłby plus, no ale trudno :p. Przeceniłem Portugalki, grają patologie, trzeba grać przeciw nim.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#8
Piłka ręczna, SEHA Liga
Spotkanie : HC Metalurg-Skopje - Tatran Preszow
Typ : Tatran Presov WYNIK : 27:21 ⛔
Kurs : 2,5
Stawka : 3 j
Kolejny mecz z areny międzynarodowej, w którym szansę są 50/50.Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były wyrównane. I kiedy kobitki z Preszowa mają załamanie formy, tak panowie choć troszkę nierówno to idą w górę z formą. Drużyna z Macedonii, w rozgrywkach SEHA z bilansem 0W : 3L. W żadnym z tych meczów nie byli faworytami, ale ich szanse nie były też zbyt niskie. Presov w gazie, 2 dni temu ograli drużynę z Bratysławy różnicą 19 bramek. Troszke minusem jest fakt, że mieli tylko 2 dni przerwy przed tym meczem, jednak drużyna ze Skopje grała 4 dni temu, a kurs te różnicę zdecydowanie wyrównuje.
Preszow dziś chyba grał za karę... Skopje, w składzie młodzież ogrywa ich 6 bramkami. Wstyd.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Czas na małe podsumowanie dnia 1. Jeden typ wciąż jest w grze dlatego go nie rozliczę.
Wymarzony początek to zdecydowanie nie jest, ale to trochę też wina zasad obrotu i niższych kursów oraz braku handicapów w forbet. Kiedy obrócimy ten bonus, zaczniemy grać już przy normalnych stawkach i szerszej ofercie, a także bez ograniczeń kursowych.
Podane kupony : 7
Wygrane kupony : 2
Przegrane kupony 5
To wygląda fatalnie, ale kiedy sprawdzimy typy grane singlami :
Podane typy : 10
Wygrane : 5
Przegrane : 5
Jednak pomimo tego,że weszło 2/7 kuponów to strata to tylko : 5j. Oby jutro było troszkę lepiej ???? .
Do obrotu zostało na 376 zł.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#9
Piłka ręczna, Rosja
Sgau-Saratow - Czechowski
Typ : Sgau-Saratow ⛔ Wynik : 29:35
Kurs : 5,25
Stawka : 1,9 j
Bardzo fajny dog z ligi rosyjskiej, która ostatnio obfituje w niespodzianki i wchodzą tam kursy 5-20. Saratov to wydawało by się jedna ze słabszych drużyn tej ligi.W sezon weszli natomiast na razie bardzo dobrze. Porażka tylko 1 bramką z Kaspiyą, a także łatwe zwycięstwo nad Kaustikiem, który co prawda do elity nie należy, ale dzisiejszy rywal Saratova zwyciężył z nim taką samą ilością bramek co Saratov, dodatkowo grając u siebie i przez niemal cały mecz trzymając różnicę 2 bramek, odskoczyli dopiero pod koniec. Saratov ma dłuższą przerwę od ostatniego meczu, a także co ważne gra u siebie co akurat w lidze rosyjskiej ma zdecydowanie większe znaczenie niż w pozostałych.Do drużyny Chekhovskiye w tym sezonie co prawda za bardzo przyczepić się nie można, ale intuicja podpowiada mi, że jutro będzie tam jakaś niespodzianka,
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#10
Piłka ręczna, Islandia
Stjarnan - Valur Rejkjavik
Typ : Stjaarnan DNB ✅ Wynik 22:21
Kurs : 2,25
Stawka : 3,5j
Długo się zastanawiałem nad wrzuceniem tego meczu. Nie z powodu, że wydaje mi się niepewny, ale po tym co ostatnio wykonała drużyna ze Stjaarnanu. Miałem ich wtedy pogranych i ze stanu 17:10 potrafili zremisować po 23. To jest jednak piękno piłki ręcznej, a ten niesmak zrekompensuje sobie zagraniem DNB. Nie jest to też typ ZA ekipą Stjaarnan, a przeciw drużynie Valur, kurs zaś zacny. Valur sezon zaczął katastrofalnie, dwie porażki z rzędu w obu meczach byli faworytami, kiepski bilans bramkowy i w tej chwili zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Kurs 2,55 na Stjaarnan, kiedy grają oni u siebie, mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze byłą bardzo wyrównane ( na 5 meczy Valur wygrał wszystkie, ale nigdy więcej niż 3 bramkami).Dziś kolejny mecz pomiędzy tymi drużynami i biorąc pod uwagę dyspozycję drużyny ze stolicy typuję przełamanie.
Jeżeli ktoś ma ochotę zagrać ten typ to polecam brać jak najszybciej bo kurs z 3,5 spadł juz na 2,5. Jutro pewnie bedzie do zagrania po około 2.0. Spada też kurs na RIK w meczu z Hammarby, który zaproponowałem już wczoraj. To tyle, jutro mały wybór z piłki ręcznej, forbet nie oferuje Asia Cupu w siatkę.Jeden, góra 2 typy może jeszcze znajdę, pozdro !
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#11
Piłka ręczna, Rumunia
CSM Bukareszt - CSM Focsani 2007
Typ : under 53,5 bramki ⛔ Wynik 33:22
Kurs : 2,4
Stawka : 3,2 j

Mecz nad którym chwilę się zastanawiałem. Ekipa ze stolicy nie błyszczy formą, goście grają całkiem nieźle. Jeżeli do gry byłby możliwy handicap na Focsani, to na niego bym się zdecydował ( +6,5 na 365, po 1.85 polecam). Ja z braku innej możliwości gram under w tym meczu. Dlaczego ? CSM Focsani jest drużyną, która grając przeciwko lepszym zespołom decyduję się na twardą defensywę. Taki troszkę rumuński Meble Elbląg. Doskonalym przykładem jest ich ostatni mecz z Turdą, wynik 19:25. Jakiś miesiąc temu dzisiejsi rywale już ze sobą grali, a mecz zakończył się wynikiem po 25. Co do drużynu z Bukaresztu - w sezon weszli pewnie, tylko po to aby w swoim następnym meczu przegrać z Vaslui, gdzie kurs na te ekipę wynosił 20.0. Później, zaś przegrane derby z Dynamem. W ostatnich meczach rzucali 27,25 i 34 bramek. W starciu z drużyną o defensywnym nastawieniu, liczę, że skończą z około 25 bramkami.Na uwagę zasługuje też ich bilans straconych bramek. 28,26,28. Jak widać, pomimo 2 porażek obyło się bez gradu bramek.
Alternatywne typy : CSM Focsani +6,5 @1,85 365 ⛔
under 57,5 @1.75 Sportingbet ✅
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
#12
AKO:

Aalborg Handball - Aarhus Handball TYP : Aarhus poniżej 24,5 @1.85
forbet
HC Midtjylland - Randers HH TYP : Midtjylland poniżej 28,5 @1.9 forbet
Ako na ⛔
Stake : 3,5j
SINGIEL : HC Midtjylland - Randers HH TYP : Randers +4,5 @1.8 bet365 ✅ 32:29
Stake : 4j
SINGIEL : Rostov - Togliatti ( Łada) TYP : Łada +6,5 @1,8 bet365 ✅ 31:27
Stake : 4j
Rozliczę też tutaj wyżej przeanalizowane ( post #2) Redbergslids po kursie 2.0 ✅

Podsumowując, dzisiejszy dzień już na ✅. Jutro mniej meczy, ale coś znajdę, środa już z bogatszą ofertą, a jutro powinienem znaleźć chwilę na analizy, także typy będą.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Oferta na jutro jeszcze póki co bardzo marna, udało się jednak jedną perełkę znaleźć, wolę zaatakować teraz, bo jestem pewny, ze kurs spadnie.
Piłka ręczna polska
Park-Kiper Piotrków - Pogoń Szczecin TYP : 2 @2.30 bet365
Stake : 4j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Dla odmiany coś z e-sportu, bardziej żeby zabić czas podczas pracy, ale szansę są spore, a kurs duży.
E-sport CS:GO
Immortals - Optic Typ : OpTic Gaming @2,75 bet365 ✅ 1:2
Stake : 2,6j
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Troszkę to dziwne, że forbet nie ma oferty na dzisiejszy mecz Vive Kielce.
Piłka ręczna, Polska
Stal Mielec - Vive Kielce TYP : under 58,5 gola @2,12 Bet365 ✅ 35:23
Stake : 4j

Wystawione handi 15,5 jakoś mnie nie zadowala. Z jednej strony to bardzo wysoka linia, a z drugiej Wisła Płock w meczu z Mielcem ją pokryła. Bezpieczniej zatem uderzyć w under bramkowy bo tutaj linia dużo przyjemniejsza.Stal gra ostatnio słabo,ale nie bardzo słabo, bilans 1W- 2L. Zwycięstwo z defensywnie grającym Elblągiem, wysoka porażka z Wisłą Płock, a także wyraźnie przegrany mecz z Kwidzyniem. Każdy mecz daleko od wystawionej linii, ale i Kielczanie w żadnym ze swoich 3 ligowych meczy jej nie pokryli. Jak dla mnie jest to mecz na jakieś 50-55 bramek.
Handicap : +15,5 na Stal Mielec, również nie byłby raczej najgorszą opcją, choć tutaj wolę zagrać LIVE i poczekać na delikatny wzrost tej linii. Handi też na ✅ .
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
SINGIEL : HC Vardar - Tatran Presov TYP : Vardar -8,5 @1.85 b365 ✅

SINGIEL : Gyongyos - Pick Szeged TYP : Szeged -8,5 @1,75 b365 ✅
SINGIEL : GOG Handbold - Team Tvis Holstebro TYP : Holstebro HT/FT @2.20 forbet
⛔
Wszystko po 4j.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
I jeszcze jedno promo, czekałem na wystawienie tej linii, spodziewałem się od 10 do 13, a tu 8,5 ???? .
Piłka ręczna , Rosja Kobiety
Izhevsk - Din. Volgograd TYP : Volgograd -8,5 @1,85 bet365 ⛔ 23:30
Stawka : 5j
EDIT : Po I połowie sensacja, Izhevsk prowadzi 15:13.
Dlatego dokładam, Dinamo -4,5 po @2,75 za 2j. tutaj ✅, wyszliśmy prawie na 0 na tym meczu. Wynik : 23:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
DUBEL :

Komloi Bsk - MKB Veszprem KC TYP : under 57,5 @1,8 forbet
⛔
HC Ppd Zagrzeb - RK Gorenje TYP : Gorenje over 23,5 @1.7 forbet ⛔
Stawka : 4j
Tym razem przynajmniej obydwa typy w ako nie weszły :p.
 
Do góry Bottom