>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2015/2016

Status
Zamknięty.
A 167

abes1

Użytkownik
Anwil Włocławek - Czarni Słupsk - 2 @2.66 MarathonBet ✅

Walka o brąz rozpocznie się w niedzielę we Włocławku - w Hali Mistrzów, która już dwukrotnie &#39;pękła&#39; pod naporem Rosy, obnażając przy tym słabości trenera Milicica i braki kadrowe spowodowane chorobami/urazami niektórych graczy. Anwil grał na tyle, na ile pozwalał przeciwnik i zdrowie, w niedzielę w pełni dyspozycji z graczy chorujących w dwumeczu z Rosą będzie tylko Dmitriew. Diduszko po złamaniu nie dojdzie tak prędko do siebie, podobnie Chyliński, który w tym sezonie z formą na bakier (gra ze stanem zapalnym - nie ma się co dziwić). Do tego odpada Skibniewski, a więc ciężar rozgrywania akcji spocznie na Łączyńskim/Andjusicu, ew. Jelinku, który także od kilku(nastu?) meczy jest pod formą i chociaż swoje punkty Czech z pewnością zdobędzie, nie poraża już ani skutecznością, ani błyskotliwością zagrań. W tym sezonie Czarni przybyli już raz do HM i było to bardzo zacięte spotkanie, przegrane w sumie w ostatnich 5 minutach meczu przy nieco szerszym i bardziej dyspozycyjnym składzie Anwilu. Dlatego uważam, że kurs 2.66 jest czymś wartym zagrania, wszędzie indziej oscyluje w okolicach 2.5, a i to uważam jeszcze za całkiem niegłupie zagranie. Gramy do 2 zwycięstw, jeżeli Słupsk chce zdobyć medal będzie musiał dzisiaj położyć wszelkie umiejętności na szalę, by zyskać przewagę parkietu. Boisko zweryfikuje typ, jednak value z pewnością jest dlatego nie przechodzę obojętnie.
P.S W momencie pisania analizy kurs spadł z 3.02 na 2.66 w Maratonie ????
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Wyśmiałem jego typ, bo był całkowicie odmienny niż moje przemyślenia. Tak przepraszam. To co widziałem na boisku mnie zaskoczyło, co nie zmienia faktu, że mój typ mimo męczarni wszedł. Co do moich upodobań to co Cie to obchodzi? Moge sobie wstawiać jaki chce avatar, lubie artystę jakiego lubie i tyle.
Racje masz, że powinienem nabrać wiecej szacunku dla innych w typowaniu, po prostu mnie to trochę rozśmieszyło, bo miałem całkowicie inne podejscie do tej serii, oglądałem większość meczów PO i nie spodziewałem się takiego przebiegu spotkania i, że ktoś poda taki typ.

Dzisiaj powtarzam typ z większym kursem Stelmet/Stelmet @1,5 Bet365 Poprzedni mecz bardzo słaby w wykonaniu Zielonogórzan i dzisiaj będzie lepiej. Trener Fillipovski zmieni to co trzeba, poprawi się obrona, w ataku będą grali bardziej rozważnie. Dzisiaj będzie całkowicie inne spotkanie
No, i to cechuje ludzi inteligentnych - potrafią się przyznać do błędu. Fajnie, że to zrobiłeś. Pozdrawiam.

Co do meczu, dziś myślę, że już tak dobrze Rosie nie pójdzie.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Wyśmiałem jego typ, bo był całkowicie odmienny niż moje przemyślenia
Nie ładnie jest wyśmiewać czyjeś typy bo można jak ktoś pisał wyżej wyjsć samemu na idiotę. Trzeba mieć więcej szacunku i pokory, co nie zmienia faktu, ze dziś Zielona powinna zmiażdżyć Rosę. Żeby nie było off topu mój typ to over 143.0 bet365⛔⛔⛔
E; Zmiażdżyli aż za bardzo. Polska liga to jednak patola, ZG a potem długo,dluuugo nic...
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
No i dzisiejszy mecz wyglądał dokładnie tak jak powinien wyglądać pierwszy. Stelmet znacznie lepszy, zagrał dokładnie tak jak mnie przyzwyczaił!
 
A 167

abes1

Użytkownik
Orientuje się ktoś może skąd takie spadki na Rosę? Szukałem jakiejś informacji o kontuzjach, ale na stronie Stelmetu BC nie ma o tym żadnej wzmianki. W dodatku na oddsie robi się &#39;masówka&#39; w stronę Radomian i równowaga na rynku zdecydowanie została zachwiana. W tej sytuacji idę pod prąd i rozsądnym typem wydaje się być handicap na Zieloną Górę. Owszem, w Radomiu nie gra im się łatwo, Rosa będzie na wysokiej motywacji, ale...Stelmet w formie to drużyna klasę wyższa i kiedy, jak nie w finale na wyjeździe musi przypieczętować dominację w tej lidze.
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra -&gt; 2(-5.5) @1.88 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quintana 425

quintana

Użytkownik
Orientuje się ktoś może skąd takie spadki na Rosę? Szukałem jakiejś informacji o kontuzjach, ale na stronie Stelmetu BC nie ma o tym żadnej wzmianki. W dodatku na oddsie robi się &#39;masówka&#39; w stronę Radomian i równowaga na rynku zdecydowanie została zachwiana. W tej sytuacji idę pod prąd i rozsądnym typem wydaje się być handicap na Zieloną Górę. Owszem, w Radomiu nie gra im się łatwo, Rosa będzie na wysokiej motywacji, ale...Stelmet w formie to drużyna klasę wyższa i kiedy, jak nie w finale na wyjeździe musi przypieczętować dominację w tej lidze.

Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra -&gt; 2(-5.5) @1.88 Unibet
Takie spadki, bo ludzie stawiają na Rose bo zobaczyli wynik pierwszego meczu. Tutaj nie będzie niespodzianki i będzie powtórka z drugiego spotkania. Pierwszy mecz jaki pisałem to była sensacja i tyle. Drugi pokazał miejsce w szeregu dzisiejszych gospodarzy.

Stelmet @1,41 ✅
Stelmet/Stelmet @1,83✅
Stelmet - 8,5 @2,2 ✅

Wszystko z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
A 167

abes1

Użytkownik
@up
Taki mega pewny bym nie był, niemniej jednak buki przeginają z kursami. To co mamy w tej chwili to value jak się patrzy, aż dziw, bo zazwyczaj ostro zaniżają kursy w meczach z wyraźnym faworytem. Wyjściowe ~1.25 wydawało się ok, teraz nawet do 1.5 w Maratonie dobiło. Ja nie przechodzę obojętnie i handi 5,5 biorę po sympatycznym kursie, a jak się mecz potoczy - zweryfikuje boisko.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Anwil w tym sezonie się skończył. Szkoda, ale to prawda. Śmieszne jest to, że jak Jelinek gra świetny mecz, to reszta gra poniżej poziomu, albo na odwrót ???? W czasie serii z Rosą Włocławek się zablokował, grają bardzo słabo co udowodnili w pierwszy meczu u siebie, który przegrali. Nie ma co tu szukać niespodzianki, Czarni zdeterminowani na to trzecie miejsce, które będzie będzie dla nich sukcesem. Anwil może coś ugrać, ale u siebie, w Gryfii nie mają szans.

Czarni @1,26✅
Czarni/Czarni @1,62⛔, pierwsza kwarta, zaskoczyli goście, a potem tak ja powinno być
Czarni -8 @1,83 ✅

Bet365
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Rosa Radom - Stelmet Zielona Gora - suma punktów : -137.5+ 2 kurs 1.90

Seria finałowa jaka jest każdy widzi. Poza świetną obroną Stelmetu spora nieskuteczność z wypracowanych pozycji. Nie ma sensu rzucać nazwiskami, pojedynkami na poszczególnych pozycjach. Dla Radomia to historyczny sukces jednak jeśli chcą ugrać choćby mecz w tej serii muszą coś zmienić w pełnej kontroli spotkania Zielona jest lepsza, moim zdaniem radomianie spróbują grać nieco szybciej, przy kontrolowaniu tempa jak w większości do tej pory Stelmet pozwalał na oddawanie rzutów w 20-24 sek ze złych pozycji. 3 mecze finału i linia zawsze nie pokryta (2 razy zdecydowanie) Typ na przekór statystykom i tempie w jakim do tej pory toczona jest rywalizacja. Dzisiaj moim zdaniem Rosa zagra inny bardziej ryzykowny basket.
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Spojnia - King Wilki Morskie(-14,5) 2 1.83 16:00 Bet365 ✅ 51-108

Oba zespoly spotkaly sie niedawno na prezentacji zespolu ze Szczecina . King wygralo bez problemu 98-65 robiac ten handicap do przerwy . Wtedy wyjsciowy hcp byl -12,5(tak jak dzis) . Dzis mecz na neutralnym terenie bo w Koszalinie, wg mnie to nie za duzo zmienia, przewaga umiejetnosci po stronie Szczecina jest ogromna . Spodziewam sie tutaj zwyciestwa +20pkt.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Z tego samego memoriału moim zdaniem ciekawą opcją jest również AZS Koszalin -19,5 @1,83 Bet365. ✅✅✅Grają z Kotwicą 50 Kołobrzeg. Są gospodarzami tegorocznego turnieju. Dzisiaj oprócz tego odbędzie się pierwsze oficjalne spotkanie AZSu przed własną publicznością połączone z prezentacją zawodników, a także nowego kapitana, którym został Stelmach. Kotwica to beniaminek pierwszej ligi, wracają powoli na salony, ściągnęli do siebie zawodników z Siarki, Trefla z przeszłością w Tauron Basket Lidze. Dzisiaj AZS nie powinien mieć problemów z rywalem zza miedzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom