>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kradzież wygranych, olewanie klienta, blokada konta.

S 0

slojewski

Użytkownik
Witam,
jest to mój pierwszy post tutaj ale konto nie jest fakiem. Po prostu śledziłem tematy ale się nie udzielałem, a po mojej przygodzie z tym pseudo bukiem kolega poradził opisać historię tutaj.
Nie spotkałem się jeszcze z takim chamstwem i olewaniem klienta, a także tak bezprawnym zainkasowaniem wygranych ze strony buka jak na sportingu.
Założyłem u nich konto, wygrałem pierwszy zakład i chciałem dokonać wypłaty, ale przy próbie wypłaty na konto czy skrill przekierowywało mnie na &quot;błąd, nie można odnaleźć serwera&quot;.
Więc napisałem do supportu. Zamiast mi pomóc i przeprosić zażądali stosu dokumentów. Dowód, rachunek, potwierdzenie własności konta. Że niby żeby potwierdzić z tym które mają w systemie. Nie wiem co chcieli mieć w systemie skoro wpłata szła przez p24 i z tego co wiem mojego konta wtedy nie widzą. Ale trudno wycieczki do banku, skanowanie dokumentów itp itd. Przesłałem wszystko i dowiedziałem się, że moje konto zostaje zamknięte, a wygrane zainkasowane (jakieś 600PLN). A depozyt około 200PLN zwracają na konto. Mija tydzień, kasy brak. Wysłałem z 10 maili i nie odpisują na pytania o powód zamknięcia konta, po prostu olewają totalnie te maile zero odpowiedzi. Kiedy pisałem, że pieniędzy wciąż nie ma a oprócz tego chcę poznać powód zablokowania konta, dostawałem odpowiedź ale tylko na pierwsze pytanie.
Dziś na chacie pytałem o moją wypłatę, powiedzieli, że dziś powinna dojść bo mija ostatni dzień... Na pytanie o zamknięcie konta dowiedziałem się o punkcie regulaminu 5.17:
&quot;5.17 Sportingbet zastrzega sobie prawo do zatrzymania wszelkich środków pieniężnych na koncie klienta według własnego uznania w wyniku powstanie jakiekolwiek błędu opisanego w punkcie 5.14 związanego z okłamaniem lub innymi działaniami uznanymi przez Sportingbet za wykonane w złej wierze.&quot;

&quot;5.14 Sportingbet nie może ponosić odpowiedzialności za błędy w pisowni, błędy ludzkie, błędy w oprogramowaniu, błędy związane z produktami lub błędy w informacjach umieszczonych na stronie Sportingbet oraz za błędy na innych stronach internetowych, do których klient został przekierowany ze strony Sportingbet w celu wniesienia odpowiednich zakładów. Sportingbet zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszelkich zakładów według własnego uznania, jeśli uzna wystąpienie jakiegokolwiek błędu.&quot;

Kolega polecał jako porządną firmę, teraz przeprasza. Największy krzak na jakim grałem. Nie polecam.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Zawsze jest powód takich działań buka, zawsze.
Tak jak w 99% takich tematów na forum zakłada go osoba na forum nowa, ze świeżym kontem. Przypadek? Nie sądzę. Buk jest oczywiście co najwyżej przeciętny/słaby, ale to żaden krzak absolutnie i żadni złodzieje. I oczywistym jest fakt, że skoro wpłacałeś przez pośrednika (p24) to chcieli cię dobrze zweryfikować przy wypłacie. Więc albo inne dane masz na koncie buka, inne bankowe, albo jesteś jakieś multi i krętacz. I raczej skłaniam się ku drugiej opcji, żaden buk nie szarga sobie opinii takimi śmiesznymi kwotami.
Inny twój błąd to fakt, że Sportingbet ma opinię na rynku, że nie popuszcza i sprawdza dobrze i weryfikuje dane.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Przecież to widać że jakiś wałek, nie zależy mu na wygranej tylko na zwrocie depozytu. Jeśli napisali że zwrócą to zwrócą, chociaż nie muszą.
 
Do góry Bottom