>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betano

U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam.
Właśnie trafiłem na stronę tego bukmachera i od razu w video zapoznawczym mam kwiatka:
&quot;zwrócimy Ci pieniądze gdy w zakładzie combi nie trafisz jednego typu&quot;, czyżby wreszcie coś dla biednych stsowców z jednym minusem na taśmie? : P
I jak wygląda sprawa z zamykaniem zakładu, czy to w ogóle odpada na rzecz tegoż właśnie bonusu bez ryzyka?
Bonus 100% przy pierwszej wpłacie mnie skusił.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ja zleciłem wczoraj, dziś już miałem rozmowę telefoniczną (dodatkowa weryfikacja), obiecali że dziś dojdzie kasa
pieniądze doszły, nie było tak źle
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Dlaczego uważasz, że kontakt mailowy z tą firmą jest mocno utrudniony? Gdy wysłałem im dokumenty, odpowiedź otrzymałem w ciągu dwóch minutek. W moim przypadku zawsze otrzymywałem odpowiedź szybko
A ja nadal czekam na odpowiedź ????
Z tym, że jak pisałem ja się tam nie rejestrowałem jeszcze a Ty tak więc to pewnie dlatego.
 
R 0

rafekk78

Użytkownik
witam mialem Betano za dobrego buka (pomijajac juz niskie limity chociazby ze wzgledu na spoko kursy) az do momentu sprzed kilku dni.zlecilem wyplate i dostalem maila ze zeby wyplata zostala zrealizowana musze wyslac zdjecie z dowodem przy twarzy oraz screen konta (ktorym wplacalem)z widocznymi danymi.ok zrobilem to od razu ,zaznacze jeszcze ze moje konto bylo juz weryfikowane jakis rok temu.ale ok chca dokumentow spoko wyslalem .na czacie najpierw napisano mi ze otrzymam srodki w ciagu 24h i tak sobie czekam do dzis a zlecilem wyplate 16.09.teraz codziennie dostaje &quot;informacje&quot; ze moje konto jest sprawdzane przez dzial ryzyka i musze czekac.ale ile mozna sprawdzac konto? ,nie gralem tam az tak duzo.zzaproponowalem panu na czacie jeszcze ze moge im pomoc sprawdzac i nawet powiedziec czemu gralem poszczegolne zaklady ale jakos nikt nie byl tym zainteresowany.tak wiec slabo to wyglada ale ciagle licze ze odzyskam swoje pieniadze i to w miare szybko.
 
D 0

darek_otworz

Użytkownik
Radzę omijać Betano szerokim łukiem, banda oszustów i złodziei. Po ok. 2-3 miesiącach grania i podwojenia wkładu otrzymałem limit, po czym zleciłem wypłatę.
Na początku kazano mi przesłać ponownie skany dowodu + rachunek, następnie była weryfikacja telefoniczna, a na koniec jeszcze zdjęcia z dowodem przy twarzy i screen skrilla.
Po niemal miesiącu od zlecenia wypłaty otrzymałem maila, że wszystkie moje zakłady zostały anulowane, konto zablokowane i otrzymam tylko zwrot mojego wkładu ponieważ złamałem kilka punktów regulaminu m.in posiadanie więcej niż jednego konta, udostępnianie konta osobom trzecim i jeszcze jakieś brednie... Kiedy poprosiłem o przesłanie jakiegoś uzasadnienia bądź dowodów na te zarzuty, odmówiono mi ze względów bezpieczeństwa!!! I oczywiście jeśli czuję się oszukany mogę to zgłosić do odpowiednich organów.
Krótko mówiąc stwierdzili sobie, że złamałem regulamin, zabierają mi całą wygraną kasę i nie muszą tego nawet wyjaśnić!!! Nie mam zamiaru im odpuścić, bo zarzuty są wyjęte z dupy i zgłoszę ich do każdego możliwego organu. Odradzam tam jakąkolwiek poważną grę, bo jak widać nie potrafią przegrywać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Darek przykro mi ale rejestrując się akcpetujesz regulamin. Być może z Twojego IP rejestrowało się więcej ludzi? Albo Ty założyłeś konto wcześniej nie pamiętając o tym. Natomiast bukmacher robi od razu tego weryfikację.
 
S 508

slukasz123

Użytkownik
A co tu chciec juz od roku sie slyszy ze firma nastawiona tylko na zysk.....Wogole to sa debile jakich malo wiecie za co mnie zlimitowali ze dalem mecz djokovic-nadal za 1500..Za to ze byl bez marzy wiecej nie trzeba komentowac....FIRMA NASTAWIONA TYLKO I WYLACZNIE NA ZYSK i ma w d...klienta takie wlasnie jest betano..
 
R 0

rafekk78

Użytkownik
Doberman czyli jesli zalozylem konto u siebie w domu a poszedlem do kolegi ktory tez ma konto w betano i z jego komputera (na swoim koncie a on nie gral takiego samego zakladu)) zagralem sobie powiedzmy real-osasuna 1@1,25 (trafilem) za 1000zl to ten zaklad zostanie mi anulowany ???? ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dawid92&gt;&gt; tak dokładnie, to od rzekomego podmiotu: Bukmacherskie Promocje.pl
dostałem maila z treścią:
&quot;jeśli w odpowiedzi na tego maila wyślesz nam swój login w Betano i podasz swój adres Skrill
a w podziękowaniu otrzymasz 40zł na Skrill! &quot;
 
R 0

rafekk78

Użytkownik
minely juz prawie 3tyg od zlecenia wyplaty a kasy nadal nie widac ,na czacie wklejana jest mi tylko formulka o dziale ryzyka ze nadal sprawdza (chyba pracuje tam jedna osoba ???? i maja straszny natlok)
 
D 0

darek_otworz

Użytkownik
rafekk78 u mnie było to samo sprawdzali, sprawdzali i sprawdzili tak żeby nie wypłacić...
Jestem pewien, że rejestrowałem konto z unikalnego ip ale czy w międzyczasie nie logowałem się z już przez kogoś używanego tego nie jestem w stanie nawet sprawdzić. Jeśli był jakiś problem z ip to powinni mi zakład unieważnić przy jego rozliczaniu, a nie anulować sobie wszystkie dopiero jak zleciłem wypłatę. Odesłali mi jedynie to co wpłaciłem. Gdybym wiedział, że to takie *****jady to bym tam w życiu konta nie założył.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Nie bądźcie sponsorami podejrzanych twórców Betano i dajcie sobie spokój z tą firmą. A przede wszystkim przeczytajcie wcześniejsze wątki i historie niemal wszystkich, którzy tam założyli konta. To firma-krzak, nastawiona na szybki zysk. Nawet jak nie przeszkadzają ci fotki dowodu przy twarzy, żenujące rozmowy telefoniczne i tłumaczenie, dlaczego grasz na daną ligę i jak często, to pograsz chwilę - i limit po 70/60/30 zł. A czy jakiekolwiek pieniądze wypłacisz, tego nigdy nie wiesz, bo w tej firmie najważniejszym pojęciem jest &quot;dział ryzyka&quot;. Dział ryzyka sprawdza, dział ryzyka żąda, dział ryzyka zadecydował...
Ty czekasz na swoje pieniądze, tracisz nerwy, a oni czekają na nowego jelenia, który się zarejestruje, pogra w spokoju (tak mu się wydaje) przez pierwszy miesiąc - a potem zabawa od nowa.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
minely juz prawie 3tyg od zlecenia wyplaty a kasy nadal nie widac ,na czacie wklejana jest mi tylko formulka o dziale ryzyka ze nadal sprawdza (chyba pracuje tam jedna osoba ???? i maja straszny natlok)
U mnie było kiedyś podobnie. Weryfikowali mnie chyba z miesiąc. Ale dzwoniłem po 3 razy dziennie do gościa( chyba jeden tam pracuje) i w końcu wypłacili. Najpierw twierdzili, że mam kilka kont, następnie, że nie moje konto. Wysłałem zdjęcie dowodu przy twarzy. Ostatecznie wypłacili i konto zlimitowali do 1zł na wszystko :grin: Generalnie oferta na NBA jak dla mnie fajna, ale szybkie limity. Musisz ich cisnąć i ciągle dzwonić na czat, wysłać dokumenty wszystkie ze 4 kopie najlepiej ???? Jeśli nic nie masz sobie do zarzucenia, to Ci wypłacą. Trochę to trwa, ale wypłacają. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom