>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wejsciem na strone bet365

retoox 414

retoox

Użytkownik
Witam.
Mam problem podobny trochę do moich przedmówców. Mianowicie przestała działać mi stronka bet365. Strona ładuje się,ale tak jakby bez flasha. O dziwo mimo faktu, że nic nie instalowałem chwile wcześniej strona działała poprawnie.
Nie mogę się zalogować, przeinstalowanie flasha, zmiana przeglądarki i reset routera nie pomogły, inne stronki działają dobrze, co powinienem zrobić? Przez telefon stronka ładuje się normalnie ale przy logowaniu pojawia się komunikat &quot; Nie możemy rozpoznać Twoich danych&quot; Nie mogę też połączyć się z supportem, próbując wejść przez Usługi --&gt; Pomoc pojawia się nowe okno po czym tak jakby zmieniany jest adres na http://localhost/ i nie mogę się połączyć.
----------------------------------------------------------------------------------------
e.
Problem udało się rozwiązać.
Wygoglowałem stronę: http://help.bet365.com/pl/contact
Rozpocząłem czat jako nowy klient (próbując rozpocząć czat jako klient mający konto byłem przekierowywany na localhost i dupa)
Po rozmowie na czacie wszystko zaczęło działać. Zapytałem co było przyczyną tych problemów usłyszałem tylko:
&quot; Kiedy próbuje Pan wejść na daną stronę na komputerze jest to realizowane za pomocą wielu różnych serwerów w celu zlokalizowania odpowiedniego adresu. Czasami połączenie może zostać zerwane pomiędzy tymi serwerami co powoduje ten problem.&quot; &quot;Nasza strona działa prawidłowo. Połącznie między Serwerami, za pomocą których jest Pan przenoszony na naszą stronę mogą czasami być przerwane.&quot;
 
B 52

balonacf

Użytkownik
Witam
Jak mogę obejść zabezpieczenia bet365 w kraju w którym bet 365 jest zakazany? Gdy chce wejść na stronę pojawia mi się komunikat:
&quot;Nasze usługi lokalizacyjne wykryły, że znajdujesz się w XXX.
W związku ze zmianami prawnymi, które zachodzą obecnie w Twoim kraju, bet365.com nie może już dłużej oferować swoich usług klientom z XXX.
Jeżeli uważasz, że Twoja lokalizacja w tym kraju jest nieprawidłowa, prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać pomoc.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.&quot;
 
F 95

fiddy

Użytkownik
Podbijam temat ponieważ mam ten sam problem. Internet mam z play. Stronka chodziła dobrze cały czas, dopiero godzinke temu przestała działać, logować się musze przez wersje mobilną. Próbowałem otwierać przez te alternatywne adresy w temacie podane, ale nie działa też. Próbowałem restart modemu oraz usunięcie bet365 z historii, również nic nie dało. Da się to jakoś rozwiązać czy pisać do supportu całorocznego? Może ktoś też ma taki problem teraz?
 
Do góry Bottom