>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa- Borussia Dortmund [środa 14.09.2016]

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
Rzuty rożne: Borussia (-1), BET 365, @ 1.90

Świetny kurs. Jakoś mam obawę grać w stronę bramek bo to jest pierwsza runda - z jednej strony chęć wykazania się i dobrego startu - a z drugiej mogą wyjść trudy ,,wejścia&quot; w tę fazę pucharową. Piszę tutaj o drużynie z Dortmundu bo żaden wynik mnie nie zadziwi. Jednak mam przeczucie, że Legia początkowo utrzyma wynik, nie wykluczam bezbramkowego remisu w pierwszej połowie. Wiadomo - trochę szczęścia jednych, pecha drugich. W takim wypadku jednak Borussia konsekwentnie będzie budować przewagę - bo będzie ją mieć (nie oszukujmy się) a wtedy będą wpadać rożne. W innym wariancie - ten typ może być zamknięty już bardzo szybko - w przypadku szturmu drużyny z Niemiec. Tak czy siak - to powinno wejść ! a po takim kursie @ 1.90 aż żal nie spróbować.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dużo zostało napisane w tym temacie. Mega masówka na BVB ale czy ktoś się dziwi? Legia jest w słabej formie a w lidze mistrzów jest tylko i wyłącznie dzięki bardzo prostemu losowaniu w ostatniej rundzie eliminacji. Jak dla mnie faworyt jest jeden i zgadzam się z waszymi handicapami, wygranymi do 0 itd. Dziwie się, że nikt nie dostrzegł jednego prostego zakładu. Obie NIE strzelą i over 2.5. Początkowo na to zdarzenie był kurs 5 a teraz spadł już do 4 ale nadal jest mega Value na dzisiejsze spotkanie. Po pierwsze brak Pazdana w obronie robi ogromną różnice, bo jeżeli ma grać Rzeźniczak to wiecie jak to może się skończyć. W ofensywie tak naprawdę nic imponującego. Nikolić nie strzela dobrym drużynom. Jedyne co może dać bramkę drużynie ze stolicy to stały fragment ale kto ma tam strzelać głową? Jak dla mnie nawet w powietrzu BVB ma przewagę. Wczoraj Bayern i Barcelona pokazały jak faworyci powinni grać ze słabszymi drużynami i dzisiaj to samo powinna zrobić ekipa z Niemiec. Wszystko co trzeba zostało dzisiaj napisane. Jak dla nie 3/4-0 dla BVB.

Typ: Obie NIE strzelą i over 2.5 - 4.0/winmasters ✅ peffka
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Każdy kogo znam i kto bawi się w bukmacherke wjechał grubo w Borussie. Naprawdę nie wierzę, że u bukmacherów kwoty postawione przykładowo na handi Bvb -1.5/Legia +1.5 są takie same po obu stronach. Na Bvb wisi większa kasa, myślę, że sporo większa, a skoro tak to bukmacher nie pozwoli sobie na stratę.
Czuję, że jakimś dziwnym trafem BVB dzisiaj łatwo wsadzi pierwszą brameczkę, a potem będzie &quot;kontrolować&quot; mecz. Klepu klepu klep i skończy się 0:1. Albo dla odmiany oddadzą Legii pierwszą brameczke, po &quot;błędzie&quot; w defensywie, a potem wyciągną na 1:2. Co Borussi szkodzi? Mają 3 pkt mają? Mają.
Sam pograłem -1.75 i się tego trzymam, bo stawiam bazując na sportowych umiejętnościach. Ale zagrałem za.niską stawkę, bo ten mecz śmierdzi...
Ja bym jednak nie przeceniał teorii spiskowych. Mamy tu nasz mały polski grajdołek. Jak wczoraj stawiali w Rosji i Szkocji ? Też pewnie na wysokie handi dla Bayernu i Barcelony i nic nie śmierdziało. Jakieś ustawki są, ale nie na poziomie LM, a już na pewno dla tak bogatego klubu jak BVB, który zgarnie zresztą kasę za wygraną. Więc zawsze jak czytam takie spiskowe teorie zastanawiam się kto i dlaczego miałby coś ustawiać. Dla mnie BVB może nie wejść tylko z takiego powodu, że los bywa przekorny i to jest tylko sport, a historia piłki zna większe sensacje. Tym nie mniej bez względu na wynik z bukmacherskiego punktu widzenia granie na czystą Borussię i handi jest jak najbardziej i to mocno. Nawet jak mi to nie wejdzie nie będę żałował. Żałuję jak się chcę odegrać i gram jakieś głupoty bez przemyślenia, ale nie tu. I zaznaczam - bez względu na wynik.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ponawiam, co sądzicie o bramce do 10 minuty?! Kursy oczywiście kuszą, w ciemno wjeżdżać ?
Ja bym tego nie grał. Legia jest co prawda na straconej pozycji w konfrontacji z Borussią, ale nie sądzę, aby niemiecka drużyna rzuciła się do ataku od samego początku. Spokojnie sobie wybadają teren i zaczną grę ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Legia Warszawa - BVB
Mój typ: BVB wygra do zera ✅
Kurs: 2,07
Bukmacher: Fortuna

Powiem tak - widziałem mecze Legii, widziałem mecze BVB. Typy na wygraną BVB dorzucam oczywiście do kilka AKO na dzisiaj ale single zagrałem coś takiego. Borussia wraca do LM, grupa wcale do łatwych nie należy bo Sporting wcale nie jest jakimś słabym klubem i może spokojnie powalczyć o wyjście z grupy. Takiego meczu Borussia przegrać nie może. Nie zapominajmy że w dalszym rozrachunku ilość straconych bramek też może mieć znaczenie, goście mają kim straszyć. Taki kurs na wygraną do zera ? Biorę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 358

miliondolaroww

Użytkownik
Mam pytanie, chodzi o darmowy zakład na live bet365, mianowicie:
&quot;Ta oferta ma zastosowanie wyłącznie dla zakładów postawionych przez komputer, na komórce lub tablecie. Zakłady, które zostały postawione za pomocą naszego serwisu Zakłady przez telefon nie kwalifikują się do tej oferty&quot;
To można w końcu obstawiać przez telefon czy nie?
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Można obstawiać mobilnie przez komórkę, tutaj chodzi o to, że z promocji nie możesz skorzystać stawiając zakład poprzez telefoniczne połączenie z konsultantem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
comendador 428

comendador

Użytkownik
Skład Legii :
Malarz - Guilherme - Dąbrowski - Czerwiński - Bereszyński - Moulin - Jadłowiec - Odjidja Ofoe - Langil - Kazaiszwili - Prijovic
(Przepraszam za błędy jeżeli popełniłem w nazwiskach ;))
Dobra to ja dorzucam :
Bereś kartka # 3,40 # Betsson
Chłopak rzadko gra, BVB będzie atakowało skrzydłami to Bereś może nie być pewny.
W Betssonie niema kartki dla Guilherme, szkoda, ale jak jest gdzieś indziej to brać, chłopak czasami się zagotuje, a w obronie tym bardziej.
/Edit - Guilherme też kartka, szkoda, że nie było typu w ofercie Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Borussia Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer, Weigl, Guerreiro, Dembélé, Götze, Pulisic, Aubameyang
Ten skład jakiś taki nie do końca można zaryzkować +1.5 na Legie 2.08 Pinnacle. Jak myślicie?
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Legia Warszawa: Arkadiusz Malarz – Bartosz Bereszyński, Jakub Czerwiński, Maciej Dąbrowski, Guilherme – Vadis Odjidja-Ofoe, Tomasz Jodłowiec, Thibault Moulin – Waleri Kazaiszwili, Steeven Langil – Aleksandar Prijović.
Borussia Dortmund: Roman Burki - Łukasz Piszczek, Sokratis Papastathopoulos, Marc Bartra, Marcel Schmelzer - Julian Weigl, Christian Pulisić, Mario Goetze, Raphael Guerreiro - Ousmane Dembele, Pierre-Emerick Aubameyang.

Mówcie co chcecie, ale Legia z takim składem, bez Nikolica, bez Pazdan (o tym to było wiadomo) w obronie Dąbrowski. Czerwiński co z tego że ze Słoniami tyle dobrych odbiorów jak karnego sprowokował. Nic nie zdziała.
Jak dla mnie Borussia -1,5 bramki @1.68 Unibet do gry. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jacio 456

jacio

Użytkownik
Borussia Dortmund: Bürki, Piszczek, Sokratis, Bartra, Schmelzer, Weigl, Guerreiro, Dembélé, Götze, Pulisic, Aubameyang

Ten skład jakiś taki nie do końca można zaryzkować +1.5 na Legie 2.08 Pinnacle. Jak myślicie?
Myślę, że po pierwszej połowie typ może być już przesądzony na niekorzyść. Jak dla mnie różnica klas pomiędzy obydwiema jedenastkami. W Legii na stoperze dwóch niezgranych zawodników, to może się skończyć kilkoma bramkami w plecy. Borussia na pewno dzisiaj zmotywowana, po przegranej w Lipsku dzisiaj wyjdą naładowani od pierwszych minut i szybko ustawią sobie ten mecz.

Mój typ:
BVB -1 AH HT @ 2.50 intragame ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Borussia Dortmund over 2 1,833 5/10 pinnacle

Kurs na wygraną jest niski, dlatego idę w ten zakład a nie handicap np. AH-1.
Widziałem spotkania BVB w lidze, w Superpucharze z Bayernem czy sparing z MU.
Zespół jest dobrze przygotowany do sezonu, ma szeroką kadrę i rywala, który jest bez formy.
Statystyki wyjazdowe w zeszłym sezonie były dobre, rzadko kiedy zespół Tuchela nie strzelał mniej niż dwóch bramek, potrafił strzelać bramki na Wart Hart Line oraz Anfield, Łazienkowska więc im nie straszna.
3-0, od dwóch tygodni zapłacone :cool:
 
szybszy 45

szybszy

Użytkownik
Dziś wszyscy na plus mogę powiedzieć, większość się tego spodziewała, buki dostały po kieszeni, ale warto zachować zimną głowę w następnych meczach, i tak wszystko wraca do buka ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czy ja kiedykolwiek gdziekolwiek pisałem, że długoterminowo wychodzisz na &quot;-&quot; ? Rozmawiamy tylko o tym spotkaniu.
I znalazłem jeszcze jeden argument na Dortmund - okołosportowy. Mianowicie ma być 25 st i słonecznie czyli idealne warunki do grania. Żadnych deszczów i burz. Przy takiej pogodzie to oczywiście handicap w stronę lepszej drużyny. Piłka zachowuje się naturalnie, każdemu chce się grać, nie ma trudnych warunków atmosferycznych.

I jeszcze taka jedna sprawa. Ja nie mam gdzie tego zagrać bo w polskich bukach nie ma asianów, ale jak ktoś &quot;mieszka po za Polską&quot; bardzo dobrym betem również do pogrania wysoko będzie AH:-1. Jeśli sprawdzi się przepowiednia lideraforum i będzie prowadzenie tylko jedną bramką to najwyżej będziecie mieli zwrot, ale ja uważam, że będzie inaczej. Reasumując szansa na wejście spora, kurs godziwy i małe ryzyko (tak jak w przypadku remisu lub przegranej Dortmundu)
Dołożyłem jeszcze takie typy:
0. Bayern vs Rostov + Legia vs Dortmund kurs AKU: 1,45 buk: forBet bardzo wysoka stawka ✅✅✅
1. Legia vs Dortmund strzeli pierwszy bramkę i wygra kurs: 1,40 buk: forBet wysoka stawka ✅✅✅
2. Legia vs Dortmund wygra do 0 kurs: 2,15 buk: forBet wysoka stawka ✅✅✅
3. Legia vs Dortmund EH:-1 kurs: 1,85 buk: forBet wysoka stawka ✅✅✅
4. Legia vs Dortmund EH:-2 kurs: 3,10 buk: forBet średnia stawka ✅✅✅
1 bet po troszkę wyższym kursie. Prawdopodobnie Legia będzie się broniła, a jak nie broniła to narazi się na kontry. Jeśli nie będzie jakiejś totalnej dekoncentracji Dortmundu to powinni pierwsi strzelić. Dortmund wygra do 0 już ktoś proponował, zagrożenie typu tylko jak będzie jakaś olbrzymia przewaga i Niemcy zaczną wypoczywać, ale wtedy powinien wejść bet 3... czyli wysokie handi po kursie 3,10. Więcej różnych kombinacyjnych zakładów na ten mecz i inne mecze LM w moim temacie. I ciekawostka na koniec: forBET dał mi limity na granie na czysty Dortmund, a nawet nie osiągnąłem minimalnej krajowej ???? Tak to jest jeśli chodzi o argumenty dotyczące ruchu kursów i inwestycji. Pewno tak jest wszędzie w polskich, a w zagranicznych nie wiem.
Generalnie zdecydowałem się dołożyć po informacjach na temat Pazdana. 10 dni odpoczynku po EURO to trochę za mało dla piłkarza, który nie gra na najwyższych obrotach stąd prawdopodobnie kontuzja na zgrupowaniu kadry. Czy się wykuruje na LM czy nie to bez znaczenia bo jak się wykuruje będzie zawodnikiem &quot;po kontuzji&quot; co oznacza gorszą dyspozycję od normalnej, a jak w ogóle nie da rady to mamy nie dość, że Legię to jeszcze Legię bez najlepszego obrońcy tego klubu.
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale myślę, że trener Legii celowo wystawił taki słaby/eksperymentalny skład bo wiedział, że bez Pazdana tak czy inaczej dostaną oklep, ale żeby media i kibice nie atakowali podstawowych zrobił tak, że wszyscy zaatakują jego. Chodzi o to aby zespół mógł spokojnie grać w lidze. To tylko taka moja mała teoria, ale ten skład był niesamowity. I trzeba to zapamiętać, że jednak masówki także wchodzą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 168

kbak93

Użytkownik
ej przyznaje się, że byłem sceptyczny ale to był pokaz jak WYPIE***** TRENERA i sama Borussia gdyby miała ochotę strzeliłaby dzisiaj 10 bramek. Pozdro wariaciki
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Z Realem będzie dwu-cyfrówka, oni nie odpuszczą jak Borussia, to będzie wstyd nie do opisania.
Nie wiem czy oglądaliście dzisiaj Sporting. Ja gdzieś od poziomu 0:4 dla BVB przełączyłem się na Real vs Sporting i powiem wam, że Legia nie ma także szans ze Sportingiem. Chyba mój pierwszy post jeszcze w temacie &quot;Legia w LM&quot; był taki, że nie chodzi o to, że wszystko przegramy tylko o to żebyśmy wszystkiego nie przegrali tak jak dzisiaj bo to będzie blamaż polskiej piłki. Trener otwarcie mówi, że najważniejsza &quot;extra&quot;klasa i kto wie czy na LM nie będzie wystawiał takich składów jak dzisiaj.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Haha, Jezu, w życiu piękniejszej masówki nie widziałem.

Kij z tym, że więcej niż połowa wypowiadających się w tym wątku nie widziała ani żadnego meczu ligowego BVB w tym sezonie xD Ale zgrywacie znawców, a minusy na koncie u buka rozrastają się z każdą kolejką.

Nikt normalny wielkiego handi w stronę BVB nie zagra. Skromna zwycięstwo Dortmundu? Zgodzę się, maksymalnie dwubramkowe. Legia to syf, ale właśnie w takich meczach drużyna skazana na porażkę lubi się postawić. A już w ogóle gdy na faworyta idzie taka masówka że 8/10 graczy stawia na faworyta. Takiej masówy nawet tutaj nie było na Polskę z Kazachstanem! Borussia to klasa wyżej od Legionistów, ale zupełnie nic w tym sezonie nie pokazują, zupełnie jak Legia ;) Kto wie kto się odpali w tym meczu, Legia może w końcu zagra pierwsze dobre zawody w tym sezonie, gorzej być już nie może. Albańczyk walczy o posadę, kompromitacja na Łazienkowskiej sprawi że będzie bardzo blisko wylotu z klubu.

Z całego serca życzę Legii zwycięstwa. I będę się bardzo cieszył, gdy Legia zagra wszystkim ekspertom na nosie, chociażby strzelając gola. A tego da się strzelić, Nikolics i Guilherme to zagrożenie dla Borussi i kreatywni zawodnicy ambicjami sięgającymi nad polską ligę. Panowie, w Was siła.

Moje propozycje

Legia Warszawa over 0,5 bramki @1,80 Unibet
Legia Warszawa +2 (handicap azjatycki) @1,45
Masówka masówką, ale jednak trzeba mieć jakieś argumenty żeby grać w którąś stronę a Ci którzy postawili jakie kolewiek piniądze na Legię tych argumentów nie mieli. Dodam jeszcze, że jeżeli Legia nie zmini trenera to stanie się najgorszą drużyną w historii LM, ale to przecież tylko moje zdanie a na tym forum są inni &quot;znafcy&quot;.
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś się ze mną zgodzi, ale myślę, że trener Legii celowo wystawił taki słaby/eksperymentalny skład bo wiedział, że bez Pazdana tak czy inaczej dostaną oklep, ale żeby media i kibice nie atakowali podstawowych zrobił tak, że wszyscy zaatakują jego. Chodzi o to aby zespół mógł spokojnie grać w lidze. To tylko taka moja mała teoria, ale ten skład był niesamowity. I trzeba to zapamiętać, że jednak masówki także wchodzą.
Prosze, przestań na siłe szukać usprawiedliwień dla tego człowieka, ba mało tego - jego geniuszu w psychologii sportu. Legia nie potrafiła wymienić kilku piłek. I to nie kwestia tego meczu tylko całego tego sezonu.
Po meczu Hasi powiedział:
- Ten rezultat to katastrofa, ale taka jest rzeczywistość. Mówiłem, że pierwsze 20 minut będzie ważne. A drugi i trzeci gol został stracony za łatwo. Błędy obrońców były zatrważające, organizacja gry – słaba. To nieakceptowalne, jak broniliśmy - powiedział Besnik Hasi. - Bez Michała Pazdana nasza defensywa jest zupełnie inna.
Widzisz tutaj bronienie piłkarzy? Zrzucanie z nich presji i branie odpowiedzialności na siebie? Ma pretensje o organizacje gry. Hasi. Trener. No kur.... .
Eksperymentalny skład? A co tu takiego eksperymentalnego? Że Prijovic zagrał za Nikolica? Że Guilherme zagrał w obronie za zawieszonego Hlouska? Że w środku obrony zagrali Dąbrowski z Czerwińskim, bo Pazdan ne mógł a Rzeźniczak podaje do napastników od kilku spotkań? Spójrz na ławke kto tam siedzi. Hamalainen? Aleksandrov? To już by lepiej kibica z trybuny wzieli i by wyszło na to samo, tyle że taniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom