>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Bet365: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
ke55i 38

ke55i

Użytkownik
zgadzam się, fajnie ze czasami rzucają bonusy dedykowane za lojalność itp ;]
Dokładnie jeżeli obracasz dużymi sumkami potrafią dać co tydzień 50-100 zł bonusu, ale też jak za dużo wygrywasz szybko limitują konto ????
 
P 0

przemekost

Użytkownik
Ostatnio 2 razy pod rząd w weekend dostałem bonus lojanosciowy... niby 10 zł ale mimo wszystko u innych bukow tego nie spotykalem... Jakiego rzedu to sumy ze limituja konto?
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Legia Warszawa v Borussia Dortmund - Oferta na ż ywo
W ś rod ę 14. wrze ś nia, Legia Warszawa zmierzy si ę z Borussi ą Dortmund w meczu Ligi Mistrzów i aby zwi ę kszy ć emocje oferujemy fantastyczny zak ł ad na ż ywo.

Postaw zak ł ad przedmeczowy na mecz Legia Warszawa v Borussia Dortmund, a otrzymasz zak ł ad bez ryzyka na ż ywo z tak ą sam ą stawk ą na ten wielki mecz.

Aby zakwalifikowa ć si ę do otrzymania zak ł adu bez ryzyka na ż ywo, po prostu postaw zak ł ad przed rozpocz ę ciem meczu, a nast ę pnie kiedy mecz ju ż si ę rozpocznie, postaw kolejny zak ł ad na dowolny z rynków na ż ywo. Je ż eli Twój PIERWSZY zak ł ad na ż ywo przegra, to zwrócimy Ci t ą stawk ę , a ż do warto ś ci Twojego najwi ę kszego zak ł adu przedmeczowego (maksimum zwrotu 100 PLN*).


Je ż eli na tym samym kuponie zostanie umieszczona wi ę cej ni ż jedna selekcja na ż ywo, to zak ł ad bez ryzyka b ę dzie mia ł zastosowanie dla pierwszego zak ł adu na kuponie. Wszystkie zak ł ady musz ą zosta ć postawione i zap ł acone w zwyk ł y sposób. Jakiekolwiek zak ł ady, które zosta ł y cz ęś ciowo lub w ca ł o ś ci zamkni ę te za pomoc ą opcji Zamknij zak ł ad nie licz ą si ę do tej oferty.

Jak zawsze, oferujemy mnóstwo rynków do wyboru, w tym ponad 70 rynków na ż ywo b ę dzie dost ę pnych w trakcie meczu, takich jak: nast ę pny gol, gole w meczu, rzuty ro ż ne w meczu, wynik do przerwy, wynik ko ń cowy i wiele innych.

Z bogatym zestawem rynków przedmeczowych i na ż ywo, oraz z fantastycznym zak ł adem na ż ywo, otrzymasz wspania łą ofert ę na zak ł ady na pi ł k ę no ż n ą w bet365.

* lub równowarto ść w innej walucie
Regulamin promocji na stronie Bet365
 
S 0

socjopata7

Użytkownik
dobre pytanie bo idac takim myslenie mozna zagrac np bvb x2 a grubo juz over 2,5 ich bramek
a co TY chcesz grubo grać, jak masz max stawkę 100zł?
Jeśli ktoś wierzy w cuda lub/i ma dobry humor to można pograć przed meczem x2 Bvb i na żywo dać zwycięstwo Legii i liczyć na 1000zł lub zwrot stówki.
Ja chyba pogram przed meczem handi 2,5 bvb i na żywca dam sobie tę Legię:grin:
 
5567 719

5567

Użytkownik
Nie gram prawie zakładów live,mam pytanie do grających te zakłady,czy zakłady oferowane przez bet365 w zakładach przedmeczowych są dostępne na live?
W zdecydowanej większości tak. Jest kika wyjątków. Np. przedmeczowe zakłady na ilość rzutów rożnych danej drużyny sa niedostępne, sa natomiast zakłady race (kto pierwszy zdobędzie) 3,5,7,9rr i na ogólną ilość w meczu. Poza tym niedostępne sa wszelkie zakłady specjalne typu &quot;wygra po przejęciu prowadzenia&quot;, dana drużyna &quot;nie wykorzysta rzutu karnego&quot;, &quot;bramka samobójcza&quot;. Pewnie jeszcze kilka by się znalazło, jednak na te swego czasu w głównej mierze zwróciłem uwagę.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
W którym miejscu jest taki zapis?
Wiem, że w tenisie i siatkówce nie można stawiać 1 i 2 ale z piłką nożną do tej pory takiego przypadku nie miałem.
w żadnym buku nie możesz postawić 1 oraz x2, to zasadnicza różnica, a tak na początku napisałeś...
1 i 2 można stawiać, ale bez podpórki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom