>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gol w końcówce meczu.

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Od mojego powrotu do obstawiania oprócz tych sposobów gry
https://forum.bukmacherskie.com/f15/laj-korrekt-skor-tszy-jeden-jeden-tszy-wa-bank-137570.html
oraz https://forum.bukmacherskie.com/f15/plus-i-minus-to-jedyne-co-widze-koszykowka-u-o-137491.html

próbuję swoich sił w typowaniu bramek w końcówce meczu.

Powiem szczerze, że wychodzi to całkiem fajnie.
Czas najwyższy przyłożyć się poważniej do tematu:

Wstępne założenia:
Czas typowania: powyżej 80 min
Kurs: minimum 3.00.
Mecze: wyniki remisowe , 1:0 0:1 oraz jednobramkowe przewagi mega underdogów.
Inne: Preferuję mecze, gdzie w drugiej połowie nie padła żadna bramka


Spróbujmy na szybko:

Powyżej 0.5
Samsunspor v Sivasspor ⛔ 0,10
5.50

Powyżej 2.5
FC Vion Zlate Moravce v Dunajska Streda ⛔ 0,10
9.00


Powyżej 2.5
CD FAS - Rezerwa v CD Dragon - Rezerwa ✅ 0,35
3.50


Powyżej 0.5
Olimpo B Blanca v Lanus ⛔ 0,10
8.00

Powyżej 4.5
Polonia Warszawa v Legionovia Legionowo ⛔ 0,10
8.00

Powyżej 1.5
Znicz Pruszków v Podbeskidzie Bielsko-Biała ⛔ 0,10
9.00


wkład = 0,60
wygrana = 0,35
bilans = ⛔ 0,25
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Płaska stawka = 0,10

Powyżej 1.5
Lorient v Nancy ✅ 0,45
4.50

Powyżej 2.5
Cercle Brugge v Union Saint Gilloise ✅ 0,43
4.33


Powyżej 2.5
Guingamp v Montpellier ⛔ 0,10
6.50

Powyżej 4.5
Portuguesa Santista v Mauaense SP ⛔ 0,10
3.75

Powyżej 0.5
Samsunspor v Sivasspor ⛔ 0,10
5.50

Powyżej 2.5
CA Brown de Adrogue v Juventud Unida G. ⛔ 0,10
6.00

Powyżej 0.5
Club Comunicaciones v CD Moron ⛔ 0,10
7.50

Powyżej 2.5
Boston River v Cerro ⛔ 0,10
5.00


wkład = 0,80
wygrana = 0,88
bilans = ✅ 0,08
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Powyżej 1.5
ADT Rio Grande v Deportivo Tabacal ✅ 0,40
4.00

Powyżej 0.5
Zamora II v Potros de Barinas FC ⛔ 0,10
3.75

Powyżej 0.5
Nautico Capibaribe v EC Bahia ⛔ 0,10
5.00

Powyżej 2.5
Fuerza Amarilla SC v SD Aucas ⛔ 0,10
4.00

Powyżej 0.5
Union Santa Fe v CA Aldosivi ⛔ 0,10
6.50


Powyżej 0.5
CA Douglas Haig v Nueva Chicago ⛔ 0,10
3.75

Powyżej 2.5
UES - Rezerwa v CD Aguila - Rezerwa ⛔ 0,10
3.40

Powyżej 4.5
Atletico Bucaramanga v Atletico Nacional Medellin ⛔ 0,10
4.33

Powyżej 1.5
OC Khourigba v Ittihad Tanger ✅ 0,55
5.50

wkład = 0,90
wygrana = 0,95
bilans = ✅ 0,05
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Udało mnie się podliczyć wszystkie moje typy, jakie zagrałem tym sposobem przed rozpoczęciem tego tematu.
Oto bilans:
Suma stawek = 40,54
Suma wygranych = 48,28
Bilans = +7,74
W załączniku sklejka z historii konta
Kolejne typy za 0,10:
Powyżej 1.5
Qingdao Jonoon v Qingdao Huanghai ⛔ 0,10
4.00
Powyżej 0.5
Souths United v Southside Eagles ⛔ 0,10
4.50

Powyżej 0.5
Fagiano Okayama v Renofa Yamaguchi ✅ 0,40
4.00
Powyżej 0.5
Giravanz Kitakyushu v Tokushima Vortis ✅ 0,40
4.00
Powyżej 1.5
Matsumoto Y FC v Kyoto Sanga FC ✅ 0,35
3.50

Powyżej 1.5
Gwangju FC v Sangju Sangmu ⛔ 0,10
5.00
Powyżej 2.5
Machida Zelvia v Yokohama FC ⛔ 0,10
3.40
Powyżej 2.5
Jeju United v Ulsan Hyundai ⛔ 0,10
4.00

Powyżej 4.5
FC Ryukyu v Fukushima Utd ✅ 0,34
3.40

Powyżej 2.5
Sporting De Huelva - Kobiety v Athletic Bilbao - Kobiety ⛔ 0,10
4.00
Powyżej 2.5
Jagodina U19 v Radnicki Nis U19 ⛔ 0,10
3.75

wkład = 1,10
wygrana = 1,49
bilans = ✅ 0,39
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
próbuję swoich sił w typowaniu bramek w końcówce meczu.
Powiem szczerze, że wychodzi to całkiem fajnie.
A czy statystycznie rzecz biorąc bramek w końcówce meczu pada zauważalnie więcej niż w innych przedziałach czasowych meczu? Nie bardzo wiem czym się kierujesz. Podpowiesz?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A czy statystycznie rzecz biorąc bramek w końcówce meczu pada zauważalnie więcej niż w innych przedziałach czasowych meczu? Nie bardzo wiem czym się kierujesz. Podpowiesz?
Kieruję się tym, że kurs na bramkę pod koniec meczu jest całkiem spoko, a często jest tak, że grają 90 min, a dopiero w dogrywce strzelają.
Statystycznie nie wiem jak to wygląda, ale na pewno więcej bramek pada w ostatnich niż pierwszych 10-15 min
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Ja tez czasem tak gram. Na całorocznym sprawdzam jak wyglada gra. Dużo strzałów ns bramkę, roznych, posiadanie piłki, sytuacja w tabeli. Skromnie za funta stawiam i czasem wejdzie miło w 90 minucie jak ostatnio Chojniczanka, RB Leipzig, Darmstadt. Wczoraj szalony mecz Mtk-Ferencvatos pod koniec meczu remis i kurs na gospodarzy 81, miałem na koncie tylko 27 pensów i zagrałem na nich. Zwrot jakies 21 funa był. Ogólnie szału nie ma. Nie wchodzą mecze gdy 2-2 do przerwy i dużo sie dzieje, a po przerwie brak goli niestety.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No ja trochę na pałę grałem , faktycznie. Trzeba spojrzeć trochę na statystyki, a najlepiej mecz oglądać.
Spróbuję trochę z głową teraz stawiać i ryzykować za większe kursy.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Kieruję się tym, że kurs na bramkę pod koniec meczu jest całkiem spoko, a często jest tak, że grają 90 min, a dopiero w dogrywce strzelają.
Statystycznie nie wiem jak to wygląda, ale na pewno więcej bramek pada w ostatnich niż pierwszych 10-15 min
Patrzyłem na staty kiedyś w lidze angielskiej i tak właśnie było, ale nie badałem w jakich okolicznościach te bramki padały w ostatnich 10 czy 5 minutach. A to chyba tu ma znaczenie. Grałem ostatnio ligę portugalska drużyna prowadzi 1-0 i dostaje czerwona kartkę, traci gola i przeciwnik idzie za ciosem i od koniec strzela zwycięska bramkę. I ładnie weszło. Tu live by trzeba ostro śledzić, co sie dzieje.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
No ja trochę na pałę grałem , faktycznie. Trzeba spojrzeć trochę na statystyki, a najlepiej mecz oglądać.
Spróbuję trochę z głową teraz stawiać i ryzykować za większe kursy.
Jeszcze dodam, ze wchodziło dobrze gdy ekipa prowadzi np. 2-0 i przeciwnik doprowadza do remisu. Na dwa takie mecze trafiłem i grałem na kolejnego gola jakoś w 85 minucie. Wchodziło ładnie. Takie mecze tez warto sprawdzać, chociaż nie wiem jak to statystycznie wyglądało, ile takich meczów było rozstrzygniętych w końcówkach.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Słuchając głosu ludu (to o Was kochani) zdecydowałem się troszkę wyhamować z ilością spotkań.
Staranniejsza selekcja
Statystyki strzałów
Powyżej 85 min meczu (kurs powyżej 4.00)
Zwiększenie stawki
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Powyżej 1.5
Standard Liege v Genk
6.50
Wygrana

Powyżej 0.5
Molde v Haugesund
4.50
Przegrana

Powyżej 4.5
Stjarnan v Valur Reykjavik
4.50
Wygrana

Powyżej 2.5
Nandasmo FC v Sebaco
4.33
Przegrana

Powyżej 1.5
Athletic Morelos v Tlaxcala FC
4.50
Przegrana

Powyżej 2.5
Ponte Preta v America MG
4.50
Przegrana
 
H 13

hooma

Użytkownik
Postanowilem samemu sprobowac pograc za kase na bramke pod komiec meczu. Bralem kurs od 80min. i dalej.
Uwaga. Nie patrze na to jaka druzyna prowadzi, czy jest remis lub czy bramek jest malo lub duzo. Tak, ide w ogien bo sport to takze pewna loteria. Ile to razy team prowadzil znacznie a mimo to poddawal sie dalszej walce lub przeciwnie powielszal dorobek goli.
Zagralem 15 spotkan dzis od godz 15 i czekalem tylko ma ok.80 minute zeby wejsc. Efekt jest taki, ze stawiajac pieniadze w postaci jednostek by bylo latwiej, wydaj po 1j na kazdy mecz, czyli lacznie 15j, uzyskalem +6.5j do banku po trafieniu az 8 spotkan. Bilans niewielki adekwatnie do ilosci trafionych typow bo lapalem kursy takze po 2.80.

Jakies wnioski?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Czas wejścia.
Wydaje mnie się, że 85 min byłaby sensowniejsza.
Kurs minimum 4.00
Zgodzę się co do losowości chociaż jakbym widział mecz, gdzie w 80 min obie drużyny miały po jednym celnym strzale to chyba bym nie wchodził w taki mecz.
Ja zacząłem selekcjonować mecze, ale gólnie słabo mi z tym idzie, a granie zdarzeń na pałę za większą kasę się boję, a za mniejszą szału na koncie nie ma.
 
K 2

kezary

Użytkownik
Zagralem 15 spotkan dzis od godz 15 i czekalem tylko ma ok.80 minute zeby wejsc. Efekt jest taki, ze stawiajac pieniadze w postaci jednostek by bylo latwiej, wydaj po 1j na kazdy mecz, czyli lacznie 15j, uzyskalem +6.5j do banku po trafieniu az 8 spotkan. Bilans niewielki adekwatnie do ilosci trafionych typow bo lapalem kursy takze po 2.80.
Jakies wnioski?
Wniosek jest taki, że można to wytłumaczyć tylko szczęściem
bo sport to takze pewna loteria
, jak sam zauważyłeś. Nie prowadzę statystyk własnych typów - a gram sporo na podobnej zasadzie, czyli końcówki połów - skłaniam się jednak do wniosku, że to jednak loteria, z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem sukcesu...
Tak czy siak, życzę sukcesu i szczęścia w typowaniu
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Trzeba przejrzeć temat z przydatnymi linkami. Moze jest jakaś strona ze statami, ile goli padło po 85 minucie, a potem sprawdzać jakie były wyniki. Do tej pory ruszałem tylko remisy i tez za małe stawki. Zasadniczo nie było jakiejś powtarzalności. A zauważyłem, ze w ligach południowoamerykańskich gdy robiło sie gorąco pod koniec meczu to kursy były blokowane.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Odświeżam.
Jak widać kolega podał staty, które w dużej mierze obrazują moją teorię.
Przeglądnąłem losowo parę ostatnich dni i padło grubo bramek po 90 min, a po 80 to już całkiem pięknie to wyglądało.
Lecimy z testem dalej:
Bank: 7,00
Stawka: 0,10

Powyżej 0.5
Malki SC v Nangkiew Irat
4.00
Przegrana
Stawka: 0,10
Zwroty: 0,00

Powyżej 5.5
Jeonbuk Motors v FC Seoul
6.50
Przegrana
Stawka: 0,10
Zwroty: 0,00
 
hugo87 8

hugo87

Użytkownik
z własnego doświadczenia polecam Ci odrzuć wszystkie mecze, w których wynik do przerwy był co najmniej 2 bramkowy dodatkowo zwróć więcej uwagę na mecze gdzie kurs przed gwizdkiem na over 2,5 był w granicach 1,5 1,6 a w meczu jest nie więcej niż 2 bramki.
Do tego można śmiało odrzucić grę takich spotkań jak faworyt u siebie wygrywa te 2-0 3-0 bo często ten mecz tak się kończy.
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
voic3d dziwię się, że nie szkoda Ci czasu na takie jednostkowe testy. Ja bym na Twoim miejscu wszedł w historię jakiejkolwiek ligi (lub dla pewności kilku) z http://www.betexplorer.com/
(lub innej stronki podającej czas padania bramek) i &quot;szybciutko&quot; na podstawie kilku lat stwierdził czy system statystycznie działa czy też nie. Trzeba przyjąć tylko średni kurs ( np.4~4,5), bo nie jest podany i najlepiej w Excelu &quot;lecieć z koksem&quot;. Oszczędza się w ten sposób czas i kasę.
Zawsze tak robię ze swoimi pomysłami... po czym się okazuje, że to co na krótką metę działało w dłuższych okresach czasu przyniesie niestety klęskę. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom