>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Witam,

dałem na livie zakład że Chelsea strzeli pierwszego gola przed 40:00 no i .... jest kontrowersja...

http://www.espnfc.us/international-friendly/53/video/2915161/friendly-traore-goal----chelsea-41

żeby sprawdzić kiedy rzeczywiście padła bramka chyba trzeba jakieś goal technology. Oficjalna wersja jest taka, że gol padł w 41 minucie, ale czy naprawdę?

Co o tym sądzicie ?
Jak dla mnie w 39:58 padł już strzał na bramkę, natomiast sekundę później w 39,59 piłka jest już w siatce więc bramka padła PRZED 40:00 minutą
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Mimo, że z początku rozliczyli zakład jako wtopę, teraz widzę że zmieniono na zakład wygrany. Na szczęście ????
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
Chcialem zakomunikowac ze od kilku dni skonczylo sie eldorado i nie mozna zalogowac sie np z Holandii i paru innych jeszcze panstw z powodow prawnych.
A do tej pory szlo zalogowac sie z Holandii? Bo przeciez od kilku lat bet byl tam zakazany. I o jakich jeszcze krajach piszesz? I w jaki sposob zmienilo sie tam prawo?
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
napewno podobna sytuacja jest z Hiszpania dwa lata temu normalnie sie logowalem rok temu juz by problem.choc da sie to obejsc grajac np z neta w telefonie w roamingu :)
mam pytanie jak jest rozliczany zakad tenisa w przypadku kreczu po jednym secie?jeden bukamcher liczy za wygrany bet 365 zrobil mi dzis zwrot
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
napewno podobna sytuacja jest z Hiszpania dwa lata temu normalnie sie logowalem rok temu juz by problem.choc da sie to obejsc grajac np z neta w telefonie w roamingu :)

mam pytanie jak jest rozliczany zakad tenisa w przypadku kreczu po jednym secie?jeden bukamcher liczy za wygrany bet 365 zrobil mi dzis zwrot
W Becie po kreczu zwrot.
 
T 0

typer01

Użytkownik
Może ktoś szerzej wyjaśnić o co chodzi z tym zlimitowanym kontem? Mi to nie grozi ???? ale jestem ciekaw kiedy uznają że klient im się nie opłaca i go blokują?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Może ktoś szerzej wyjaśnić o co chodzi z tym zlimitowanym kontem? Mi to nie grozi ???? ale jestem ciekaw kiedy uznają że klient im się nie opłaca i go blokują?
Kiedy gra zakłady posiadające value. Jeśli nie znasz tego terminu, to pogoogluj i poczytaj ;)
 
T 0

typer01

Użytkownik
Wiem, wiem co to znaczy value ???? Ja na przykład gram systemem takim w którym stawkuję na początku za 2zł,4,6,12,24,48 itd. po kursach wyższych niż 2.00(nie wiem jak ten system się nazywa?) na razie wyszedłem parę stówek na + chociaż już byłem bardzo bliski bankructwa... i jeżeli jakimś cudem uda mi się zarobić kilka tysięcy, bo wtedy tylko wypłacę sobie na konto, to przy jakich sumach mogę spodziewać się limitów? Chociaż jak wspominałem wcześniej - raczej mi to nie grozi, pytam z czystej ciekawości.
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
Ludzie wygrywają tam po kilkadziesiąt k przy stawkach i nie mają limito
moze wygrywaja kilkadziesiat a wtopione kilkaset ;)
byl nawet artykul w jakiejs brytyjskiej gazecie, ze gracz po wtopieniu ~20k funtow dostal wyzsze limity na gre a jak sie odbil na +20k funtow to zlimitowany do 1 funta.
 
K 100

kksmisiek

Użytkownik
obstawial ktos moze ilosc bramek w meczu pilki recznej?jak jest rozliczany taki zaklad w przypadku dogrywki?w koszykowce np liczy sie suma pkt z calego meczu a wczoraj w reczna rozliczyli moje zakaldy jako przegrane
 
P 522

paulattryda

Użytkownik
moze wygrywaja kilkadziesiat a wtopione kilkaset ;)
byl nawet artykul w jakiejs brytyjskiej gazecie, ze gracz po wtopieniu ~20k funtow dostal wyzsze limity na gre a jak sie odbil na +20k funtow to zlimitowany do 1 funta.
Czy mógłbyś podać link o tego artykułu?
 
L 0

luckyl

Użytkownik
Kilka miesięcy temu zamknąłem/usunąłem całkowicie swoje konto bet365, postanowiłem napisać do nich wiadomość czy te konto da się jeszcze odzyskać albo czy mogę założyć nowe, dostałem odpowiedź, że na moją prośbę konto zostało zamknięte i założenie nowego jest niemożliwe, każde moje nowe konto będzie blokowane/zamykane. Niestety z botami z supportu nie ma żadnej rozmowy, można się jakoś skontaktować z szefem polskiego supportu ?? Ktoś zamykał konto i udało mu się otworzyć ponownie nowe ?
Zamknąłem konto bo niestety można powiedzieć, że musiałem nie chce podawać tu powodu ale nie było to spowodowane wściekłością bo przegrałem dużo pieniędzy ????
Teraz chętnie bym wrócił to pykania tam, jak nie tam to gdzie ? jaki inny buk podobny do bet ? (uniwersalny) a może iforbet dać szansę ?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Buk powoli schodzi na psy wczoraj zlecona kasa o 10 do dzis kasy na skrill nie ma....Dopiero po interwencji na live chacie wyplacili w 30 min???czyzby firma ma jakies problemy z plynnoscia finansowa....Tego NIE WIEM!!!
 
Do góry Bottom