>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Nice Polska Liga Żużlowa 2016

Status
Zamknięty.
I 24,7K

iti

Użytkownik
Gdańsk +14 @bet365
W ekipie Stali na juniorce Bassara i Wojdylo, a to bedzie kilka oczek mniej niz z Karczmarzem, u gosci za Krcmara jedzie Thomsen, ktory gorzej nie pojedzie. Stal u siebie nie miazdzy czolowki i z nikim powaznym takiego handicapu nie pokryla (Łódź 50-39, Kraków 48-42, Piła 51-36, Częstochowa 50-40, Daugavpils 47-43, Bydgoszcz 60-30).
Goraco polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 5

kukos

Użytkownik
A ja gram tak :

Oferta naziemna:
Miedziński - Karpov 1 @ 1.35
Miedziak na swoim torze potrafi jeździć. Wczoraj pokazał się z bardzo dobrej strony podczas zawodów w Ostrowie. Jeżeli głowa się nie zagotuję powinno być bardzo dobrze.
Pedersen powyżej 8,5 @ 1.70

Bjarne u siebie średnia biegowa powyżej 2 pkt/bieg. Uważam, że nawet przy tak mocniej drużynie jak Łódź jest w stanie wykręcić 10 oczek. Dwa biegi z juniorami powinny pomóc.
Baran powyżej 9,5 @ 1.70
Karol u siebie jeździ bardzo dobrze.Wysoka średnia biegowa, a przeciwnik również nie najgroźniejszy.
M. J. Jensen poniżej 3,5 @ 1.80
Ostatnio w Poznaniu Jensen zaliczył słaby występ. Dzisiaj odmiany nie przewiduję po dwóch biegach może już być zmieniany przez Bartka. Jego forma w tym sezonie jest bardzo słabiutka.
Rzeszów (-10,5) - Gdańsk 1 @ 1.60
Według mnie dzisiaj Rzeszów spokojnie powinien rozjechać Gdańsk. Karczmarza co prawda brakuję, ale pod względem juniorki obie ekipy wyglądają podobnie. Jednak seniorzy znacznie na korzyść gospodarzy. No i jeszcze Rzeszów będzie walczyć o drugie miejsce.
Zmarzlik powyżej 10,5 @ 1.70
Bartek ostatnio dużo zawodów, ale widać, że jest w gazie. Dzisiaj to on powinien być liderem Gorzowian. W dodatku może mieć kilka biegów łatwiejszych.
Kościuch powyżej 9,5 @ 1.70
Norbert znakomicie radzi sobie na torze w Pile. Dodatkowo dobry numer startowy, nikt z Pilan nie powinien mu odbierać punktów. Linia też dosyć niewygórowana.
Lokomotiv (-20,5) - Krosno 1 @ 1.80
Jak dla mnie Krosno nie ma jakichkolwiek armat, aby przeciwstawić się Łotyszom. Powinien być jednostronny mecz od początku do końca.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
KOLEJARZ OPOLE VS WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
Kolejarz Opole vs Włókniarz Częstochowa (handicap)
Typ: Włókniarz Częstochowa (-16)
Kurs: 1,75

Biorąc pod uwagę ostatni wynik z Orłem (29:61) to wydaje się, że linia jest za niska o jakieś 6-8 punktów. Dlatego myślę, że warto grać. Zmian w składzie Lwów raczej nie powinno być. Dzisiaj z pewnością Jeleń i Seba pojadą o wiele lepiej i Częstochowa powinna spokojnie przekroczyć 55 punktów.
LOKOMOTIV DAUGAVPILS VS KSM KROSNO
Mirosław Jabłoński (suma punktów)
Typ: Mirosław Jabłoński - poniżej 10
Kurs: 1,72

Nie za bardzo rozumiem tę linię. Niby na jakieś podstawie Mirek miałby zrobić dwucyfrowy wynik? Trudno się spodziewać, żeby były taktyczne bo mecz i tak przegrany. O obronie bonusa nie ma mowy bo i w domu były plecy. Mirek wczoraj w Łańcuchu Herbowym przyzwocie, ale zmęczenie tez nie będzie mu służyć. Myślę, że dzisiaj zrobi 5-6 punktów. Liderzy gospodarzy poza jego zasięgiem.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Oskar Fajfer (suma punktów)
Typ: Oskar Fajfer - poniżej 12
Kurs: 1,83

Oskar w końcu pojechał dobrze w Rzeszowie. Myślę jednak, że linia jest ciut za wysoka. Co prawda w parze 3x Besko, ale być może wskoczy choc raz Dominik. Potem jest Thomsen, ktoś w nominowanych. Pytanie też czy będzie jechać aż 5 biegów bo może Wybrzeże w razie wysokiego wyniku da pojeździć młodzieży (3 juniorów w skladzie). Poza tym Daugavpils wciąż ma kim odbierać punkty. Przede wszystkim Lebedev i Bogdanows. Przy tym 11 to chyba max tego co dzisiaj może zdobyć.
Tomasz Gapinski (suma punktów)
Typ: Tomasz Gapinski - poniżej 11
Kurs: 2,10

W parze Jamróg x3, Lahti i ewentualnie (słowo klucz) ktoś w nominowanych. Stal też ma kim odebrać jakieś oczka w trakcie meczu. Gapa ostatnio coś przebakiwal o końcu kariery więc to też argument za mniejszą mobilizacja, bardziej pasywna jazda a nawet wyborami trenera. Dzisiaj do dwucyfrowki może i dobije, ale dopiero z bonusami.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Rzeszów bez Nichollsa

Ta wcześniej godzinę temu wstawił tweeta, chyba że wiedziałeś wcześniej niż on sam to sorry nie było tematu

Łódz - 26 bet365 1.57✅

Rzeszów pojechał w dwójkę. Kuciapa ostatnio nawet u siebie zawodzi. Z 30 nie wyjdą nie mają zwyczajnie kim
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Łódź -26 @1,57 but365 ✅ 62 - 28
Łódź -14 po 8 biegach @1,66 but366 ✅ 33 - 15
Pobieramy szybciutko, bo zaraz wycofają ofertę!! Stawki potrójne.
Łódź pokonała by gości do 35 gdyby ci byli z Nichollsem, Karczmarzem i Covattim/Porsingiem. Ta trójka nie jedzie za nich 2 juniorów. Baty minimum to 63-27 w mojej ocenie...
Zettestroem powyzej 11 @2,20 but365 ▶ 11
Ostatnie mecz Szweda w Gdańsku, będzie nabuzowany na najlepszy wynik jak Świst w Pile ostatnio. Dzisiaj spokojnie 12 oczek zrobi. Jego biegi to 4x z juniorem, prawdopodobnie z Kossakowskim i Wawrzyniakiem. Punkty może stracić na Bogdanowsie czy Lebiediewie, ale też nie powiedziane, że z nimi przegra. Jeśli pojedzie w nominowanym, a że to jego ostatni mecz to jestem tego pewny to zrobi te 12 oczek przynajmniej.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Orzeł - 26 @ 1,57 But365✅
Nie widzę pół powodu, dla którego Stal miałaby zdobyć w Łodzi 32 punkty, bo taki wynik już tutaj daje efekt minusowy. Goście jadą trzema seniorami, w tym jeden jest bardzo cienki poza Rzeszowem - Kuciapa. Baran i Lampart musieliby wzbić się na wyżyny swoich umiejętności i niemal wszystko wygrywać, a już tydzień temu u siebie nie byli w stanie tego robić. Poza tym Wojdyło, Bassara i Rząsa, czyli jedna z gorszych formacji juniorskich w lidze. Naprzeciw nim lider, w którym brakuje jedynie Andersena. Misiek, Gapa, Jamróg u siebie to gwarant punktów. Do tego aby nie zawiodła para obcokrajowców, a przy takich rywalach, to też dzisiaj zarobią trochę na punktówkach. I juniorka, a więc Piosicki, który ogra wszystkich juniorów i może jakąś niespodziankę zrobi oraz Bober, który w Łodzi jest mega mocny, a jego dobra forma znalazła potwierdzenie w nominacji na rezerwowego podczas GP w Toruniu. Jeśli zdarzy się cud, to Stal może dowiezie 30pkt, ale to już byłby super wynik przy dzisiejszych okolicznościach.
Dominik Kossakowski(-2) - Jewgienij Kostygow 1 @ 1,61 But365⛔
Dominik u siebie ma średnią prawie 1,9 i trzeba przyznać, że obok Bobera i Łęgowika można go uznać za top3 juniorów w I lidze. Wiele dobrych występów i praktycznie trudno mieć do niego o jakikolwiek pretensje, a zwłaszcza gdy jadą w Gdańsku. Dzisiaj myślę, że spokojnie 5 startów dostanie, bo jest w składzie Beśko, a poza tym coś urwie może w nominowanych. Kostygow dzisiaj nawet może mieć 6 startów, ale na niewiele się to zda. Na wyjazdach średnia poniżej punktu na bieg i w mojej ocenie dzisiaj z Wawrzyniakiem będzie przegrywał, a jedyne punkty będzie robił na kolegach, ewentualnie na trupach. Szybko to powinno się rozstrzygnąć, a handi moim zdaniem powinno być ze 2-3pkt wyższe.
Oba zakłady zabezpieczam na wypadek dokładnie 26-punktowej przewagi Orła i 2-punktowej Kossakowskiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
kapszti;6110161 [B napisał:
Dominik Kossakowski(-2) - Jewgienij Kostygow 1 @ 1,61 But365[/B]
Dominik u siebie ma średnią prawie 1,9 i trzeba przyznać, że obok Bobera i Łęgowika można go uznać za top3 juniorów w I lidze. Wiele dobrych występów i praktycznie trudno mieć do niego o jakikolwiek pretensje, a zwłaszcza gdy jadą w Gdańsku. Dzisiaj myślę, że spokojnie 5 startów dostanie, bo jest w składzie Beśko, a poza tym coś urwie może w nominowanych. Kostygow dzisiaj nawet może mieć 6 startów, ale na niewiele się to zda. Na wyjazdach średnia poniżej punktu na bieg i w mojej ocenie dzisiaj z Wawrzyniakiem będzie przegrywał, a jedyne punkty będzie robił na kolegach, ewentualnie na trupach. Szybko to powinno się rozstrzygnąć, a handi moim zdaniem powinno być ze 2-3pkt wyższe.
Oba zakłady zabezpieczam na wypadek dokładnie 26-punktowej przewagi Orła i 2-punktowej Kossakowskiego.
Popieram typ na juniora gospodarzy, ale jest ryzyko w tym zakładzie. Mianowicie Kossakowski może pojechać 4 razy, a Kostygows pojedzie prawdopodobnie 6... Pytanie czy trener da więcej szans Dominikowi... Ale typ jak najbardziej do gry.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Gdańsk(-16.5)-Lok. Daugavpils
Typ: Gdańsk
kurs.1,75
STS

Dlugopisy w skladzie z 4 juniorami...Honoru beda bronic Puodzuks,Lebiedew i Bogdanow.Gdansk z trojka mlodych,ale znacznie bardziej objezdzonych i znajacych tor u siebie...Dodatkowo Fajfer,Gafurow,Zorro i Thomsen...Jesli tylko trener nie odpusci i nie zacznie wstawiac juniorow na potege to spokojnie takie handi pokryja...
Łodź(-26.5)-Rzeszów
Typ: Łodź
kurs.1,70
STS
Rzeszow bez Covattiuego i Nichollsa ktorzy nie zdazyli na mecz...W skladzie juniorzy i Baran,Lampart i Kuciapa...Lodz natomiast z mocna paka gdzie dodatkowo u siebie gromia kazdego...Tak oslabiony Rzeszow z 3 slabych juniorow i wolnym miejscem pod nr 2 raczej nie dobije do 30...
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Łódź -26 @1,57 but365



Pobieramy szybciutko, bo zaraz wycofają ofertę!! Stawki potrójne.

Łódź pokonała by gości do 35 gdyby ci byli z Nichollsem, Karczmarzem i Covattim/Porsingiem. Ta trójka nie jedzie za nich 2 juniorów. Baty minimum to 63-27 w mojej ocenie...
Oraz pobrałem - 18 Gdańsk @ 1,80✅✅

Takie dubelek poszedł:

Anders Thomsen +2 @1,66 vs Maksim Bogdanovs bet365✅

Robert Miśkowiak vs Dawid Lampart +1 @2,60 bet365⛔

* Co do Dawida to będzie mógł pojechać dziś 6 razy... do tego masa juniorów także pkt dziś może nazbierać bardzo dużo. Tym bardziej, że tor w Łodzi nie należy do łatwych i przyjemnych a Dawid na takich sobie radzi ????
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Jaki jest sens podawac typy w trakcie, gdzie znasz wynik trzech rozegranych biegow? Po tym co Thomsen pokazal w 1 starcie to takze podalbym ten typ z handicapem na niego.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Jaki jest sens podawac typy w trakcie, gdzie znasz wynik trzech rozegranych biegow? Po tym co Thomsen pokazal w 1 starcie to takze podalbym ten typ z handicapem na niego.
yyyy? Nie będę się wywyższał i nic udowadniał,że tak zagrałem. Spoźniełem się z podaniem typów przed spotkaniem. Po prostu z komórki nie miałem opcji jak napisać na forum.
Magnus zasrał mi LIVE :/ -20 . Szok :;/::;/::;/: Wyszli na 4-2.... a ten nie widaomo, gdzie pojechał po starcie ehhhh a potem szkoda, pisać
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Oraz pobrałem - 18 Gdańsk @ 1,80✅✅
_______________________________________________________________
Takie dubelek poszedł:

Anders Thomsen +2 @1,66 vs Maksim Bogdanovs bet365✅

Robert Miśkowiak vs Dawid Lampart +1 @2,60 bet365⛔

* Co do Dawida to będzie mógł pojechać dziś 6 razy... do tego masa juniorów także pkt dziś może nazbierać bardzo dużo. Tym bardziej, że tor w Łodzi nie należy do łatwych i przyjemnych a Dawid na takich sobie radzi ????
1 dubelek✅
2 dubelek⛔

* edit: Sry za dubla w postach proszę o sunięcie albo połaczenie z poprzednim
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Nie jest przesadzona granica na Orła Łódź ustawiona na -14? Bet365
Na wyjeździe punktowali w zasadzie tylko Jamróg i Lahti (29 z 43 punktów)
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Zakład dnia!
Orzeł Łódź vs Lokomotiv Daugavpils (handicap)
Typ: Lokomotiv Daugavpils (+14)
Kurs: 1,83

Orzeł jest faworytem do awansu i myślę, że powinni spokojnie odrobić 4 punkty z Łotwy tym niemniej uważam, że wcale nie będzie to spacerek dla gospodarzy. W rundzie zasadniczej było 56:34, a przecież Łotysze jechali bez Lindgrena i Kylmakorpiego. Niewątpliwie dużym problemem gości jest formacja młodzieżowa. Tutaj przegrywają sromotnie z Orłem. To też zaważy na zwycięstwie całej ligi bo Bober-Piosicki to niezła jakość (szczególnie ten pierwszy). Przy mądrych RT Dauga jest w stanie zrobić 40 punktów.
Polecam
Oskar Bober vs Jevgenij Kostygow (H2H)
Typ: Oskar Bober (-3)
Kurs: 1,83

Bober ostatnio jest rewelacyjny. Moje założenia są takie, że dzisiaj pojedzie tylko 3 razy, ale i tak powinno mu to pozwolić zdobyć 5-6 punktów, co przy max 1 punkcie Kostygowa wystarcza do pokrycia handicapu. A jest jeszcze szansa na dodatkowy bieg w razie taśmy lub nieco słabszej postawy któregoś z seniorów.
Jakub Jamróg vs Fredrik Lindgren (H2H)
Typ: Fredrik Lindgren
Kurs: 2,00

Jestem zaskoczony takim postawieniem sprawy przez bukmachera. Kuba jest dobry na swoim torze, ale Fredka dzisiaj powinien dostać bieg ekstra. Wczoraj świetne zawody SGP i dzisiaj powinien także wysoko zapunktować. Kuba ma w parze Gapę, który ostatnio u siebie wygrywał wszystkie biegi. Szwed ma sporo łatwiej bo Bogdanovs jeździ w kratkę.
Hans Andersen (suma punktów)
Typ: Hans Andersen - powyżej 7
Kurs: 1,72

Hans w tym sezonie chyba ani razu nie zszedł poniżej tego progu. Wiadomo, że ostatnio był kontuzjowany, ale skoro jedzie to znaczy, że jest na siłach podjąć rękawice. Jedyne o co można się martwić to szybkie rozstrzygnięcie losów spotkania i wycofanie Hansa z boju. Myślę jednak, że w Łodzi panują takie zasady, że po prostu jadą najlepsi.
Polecam
Jonas Kylmaekorpi (suma punktów)
Typ: Jonas Kylmaekorpi - powyżej 6
Kurs: 1,57

Niski kurs, ale bez jaj. Trudno mi sobie wyobrazić niepowodzenie. Jonas jest w tym roku bardzo szybki, a w przeszłości notował dobre występy w Łodzi. W parze tylko Poudzuks. Do tego zapewne 6 biegów, więc wychodzi, że &quot;pefka&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Gapiński poniżej 10 @1,95 but365 x2 ✅ 6
Polecam ten zakład na dziś. Tomek to &#39;najsłabszy&#39; senior na ten moment w Orle. W parze jedzie z Jamrogiem, który tydzień temu na Łotwie latał. W 4 starcie przechodzi do Andersena. Jak na moje przeciwnik jest zbyt mocny, by Tomek dziś zdobywał 2,3,2,3. Jakaś 1, a może i śliwka się trafi. Mocni do parowi, mocny przeciwnik, ciężko mu będzie zrobić dwucyfrówkę. Jeśli Łotysze podejdą do tego meczu poważnie w co wierze to 7-8 oczek to chyba maksior jaki może uzbierać Tomek.
Bober -3 - Kostygows @1,83 but366 ⛔ 2 - 1
Handi wysokie, ale spokojnie do ogarnięcia. Spotkają się 2x to już są dwa oczka na korzyść Oskara. Bober też jest w stanie pokonać seniorów gości. Kostygows na wyjazdach nie robi takiego wyniku jak u siebie. Myślę, że warto zagrać juniora gospodarzy, bo kto wie może dziś ujrzymy go więcej niż 3x na torze.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Lindgren over 9 1.90 bet365⛔

Kylmakorpi over 6 1.57 bet365✅

Fryderyk bardziej pewny do szóstego startu, jednak i Kilokarpi nie bez szans. Obydwaj doświadczeni, objeżdżeni na światowych torach, wiadomo pierwszy z nich bardziej. Łotysze walczą do końca, mają dobrych zagranicznych liderów, którzy przez cały sezon prezentowali bardzo dobrą formę w klubie, kręcąc lepsze średnie na wyjazdach odpowiednio trzecią i drugą średnią, linia szczególnie na tego drugiego bardzo niska
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom