>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PGE Ekstraliga - Play Off 2016

Status
Zamknięty.
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Marek coś zaszachuje z torem i myślę że Zielonka to pchnie 51:39 ???? Dudek dzień po życiowym sukcesie miał prawo do słabyszych chwil w Toruniu, Jarosław też dzień po dniu poki co błyszczał nie będzie. Holder 13 w Zielonej nie przywiezie, cenie go szanuje, ale tak to wygląda, dużo zależeć będzie od Przedpełskiego chyba najwiecej bo i Grin i Vaculik będą ciagnąć ten wózek.. no świetny wynik dla neutralnych kibiców i oby dzis cało wszyscy w Szwecji ????
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Gorzow-Wroclaw - handicap : 0-19 Polska - Ekstraliga 2 1,90 ⛔ betgun

Zwycięzca dwumeczu znany, we Wrocławiu musiało być gorąco skoro pożegnali się z Baronem w takiej fazie sezonu. Sparta ma Taia, zapunktuje Milik, Jędrzejak też coś przywoził zawsze z Gorzowa, w regularnym cała seniorka punktowała fajnie, wydaje mi się, że będzie im mocno zależeć po tym rozjeździe w pierwszym meczu.

Zielona Gora-Torun - handicap : 0-9⛔
Twój typ: 1 Kurs: 1,90

Typ na awans do finału. Dysproporcja zawodników Torunia pomiędzy meczami u siebie a na wyjeździe jest spora. Holder wali na MA komplety, na wyjazdach przy tej stawce będzie miał bardzo ciężko ugrać około 10 pkt. Polska druga linia też nie jest gwarantem jakiś zdobyczy w tej obsadzie, Vaculik wydaje się w najlepszej formie w roku, dochodzi Greg, który mówi, że lubi się ścigać w Zielonej, jest Paweł, który jeśli fajnie wjedzie w mecz, to może zastąpi kogoś z Polaków na seniorce. Zielona Góra patrząc z perspektywy, że pojechało do Torunia może dwóch i pół zawodnika osiągnęła tam dobry rezultat. O tych co nie zawiedli: Jason lata, Protas lata (po kontrakcie), Pieszczek też swoje dorzuci, reszta seniorki co nie dojechała do Torunia: Jarek pokazał, że jest dobrze wciąż czas działa na jego korzyść, u siebie będzie mocny, Duzzers po awansie do GP w pierwszym meczu, dzisiaj będzie dzielił i rządził jak w całym sezonie, Karpov dobre starty, na MA pogubił się trochę z rozegraniem pierwszego łuku, u siebie wie jak jeździć, zdecydowanie pewniejszy od drugiej linii gości w Zielonej. Podsumowując jest moc u gospodarzy seniorka u siebie mega mocna, z dobrym juniorem, goście mają luki na tym poziomie, z takim rywalem, na takim terenie, nie zdołają obronić domowej zaliczki
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
We Wrocławiu już nikomu na niczym nie zależy. Jeżeli Janowski nie zdobędzie dzisiaj dwucyfrówki to po tym meczu zostanie odsunięty od drużyny przez szefostwo klubu (Krystyna Kloc i Andrzej Rusko) i nie przystąpi do walki o brązowy medal.
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Jędrzejak T. (WRO) - Woźniak S. (WRO)
kto lepszy ?
typ.1
kurs.1,85
STS
Analiza.
Wozniak w parze z Woffindenem i tu bedzie tracil punkty na potege...Natomiast Jedrzejak w parze z Janowskim ktory jezdzi bardzo nierowno i tutaj Ogor z pewnoscia pare punktow zarobi...Dodatkowo w meczu w ktorym jechali juz w tym sezonie na torze w Gorzowie lepszy byl wlasnie Jedzrzejak-8 punktow,natomiast Wozniak 6 oczek...I na koniec srednie wyjazdowe...Jedrzejak 1,55 a Wozniak 1,11...Ja biore w ciemno..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Woffinden over 11,5 - 2,03⛔
Hancock over 11,5 - 1,60✅
= 3,25 Betsafe
Tajski swoje pojedzie. Jeśli dojdzie dodatkowy start co jest bardzo możliwe to taka linie ogarnie. Gospodarze u siebie mocni ale Woffinden to lider swojego zespołu.
Greg jeździł w Zielonej. Sam mówi,że tor lubi i się dobrze na nim czuje. Dzisiaj Torunianie pojadą na maksa. Mają 10 oczek zaliczki. Bardzo realne 6 startów a wtedy zdobędzie tyle pkt.
Bet365
Vaculik powyżej 9,5 - 1,94 ⛔
(z dokładną ilościa 10pkt)
Martin jest kolejnym po Gregu zawodnikiem na wyjeździe do RT co przy bardzo mocnej ekipie ZG wydaje sie być że zajdzie taka potrzeba. Linia nie jest jakoś wywindowana.

Pieszczek (+2) - Przedpełski 1 1,60⛔ Betsafe
Para dla mnie gdzieś w okolicach 50/50. Pieszczek u siebie to plus więc skorzystam z takiego handi.
W moim wykonaniu żenada. Toruń rewelacja
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Patryk Dudek (-1) : Chris Holder (+1), BET 365, @1.57
Dzisiaj po ostatnich słabych turniejach wybieram 1 typ (ewentualnie 2, który dojdzie). Patryk ufam Tobie. Co tu dużo mówić. Patryk będzie chciał się zrewanżować wszystkim za ostatni występ w Toruniu i nie widzę dzisiaj innej opcji jak jazda pod komplet. 2 dni treningów gdzie wszystko wyglądało świetnie. Holder to dla mnie najsłabszy lider wśród torunian. Hancock i Vaculik mogą namieszać. Holder przy W 69 jeździł różnie choć zazwyczaj kręcił około 10 punktów. Ostatni występ 19.06.2016r. to 6 punktów.
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
Patryk Dudek (-1) : Chris Holder (+1), BET 365, @1.57

Dzisiaj po ostatnich słabych turniejach wybieram 1 typ (ewentualnie 2, który dojdzie). Patryk ufam Tobie. Co tu dużo mówić. Patryk będzie chciał się zrewanżować wszystkim za ostatni występ w Toruniu i nie widzę dzisiaj innej opcji jak jazda pod komplet. 2 dni treningów gdzie wszystko wyglądało świetnie. Holder to dla mnie najsłabszy lider wśród torunian. Hancock i Vaculik mogą namieszać. Holder przy W 69 jeździł różnie choć zazwyczaj kręcił około 10 punktów. Ostatni występ 19.06.2016r. to 6 punktów.


Pobieram w ciemno. Dudek będzie latał dziś jak dziki xD tak pół żartem pół serio.

Do tego dokładam M.J Jensen +2 @ 1,66 vs Maciej Janowski bet 365.
Dla mnie to zakład dnia patrząc na formę obu zawodników. Przewaga M.J,że jedzie u siebie.
Ktoś powie tak tak, ale Janowski swoje sukcesy największe osiągnął/gał tu włąsnie w Gorzowie... ale to co robi teraz w lidze to woła o pomstę.

edit:

Dubelek na ⛔ ost. gonitwa 2-0 dla Holdera - szkoda:;/:
 
marcins92 142

marcins92

Użytkownik
Woffinden powyżej 10 i równo: 2.00 Bet365 ⛔
Tai ma cos do udowodnienia i dzisiaj raczej granica 10oczek to nie bedzie problem a np dodatkowy bieg to tylko handicap.
Protasiewicz powyżej 10 i równo: 2.10 Bet365 ⛔
Piotrek wie o co dzisiaj toczy sie walka i wpadki byc nie moze, kapitan stanie na wysokości zadania i to ogarnie.
Doyle powyżej 11 i równo: 1.95 bet365 ✅
Tu chyba nie trzeba pisać dużo ponieważ jak wyżej u Protasiewicza plus jest w mega gazie a swojego mentora Cieslaka nie zawodzi.
Wrocław +22,5 1.60. Unibet ⛔
Wrocław możliwe ze z Drabikiem lecz niestety juz raczej o nic, ale aż takich batów to ja tu nie widzę.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Woffinden powyżej 10 i równo: 2.00 Bet365
Tai ma cos do udowodnienia i dzisiaj raczej granica 10oczek to nie bedzie problem a np dodatkowy bieg to tylko handicap.

Protasiewicz powyżej 10 i równo: 2.10 Bet365
Piotrek wie o co dzisiaj toczy sie walka i wpadki byc nie moze, kapitan stanie na wysokości zadania i to ogarnie.

Doyle powyżej 11 i równo: 1.95 bet365
Tu chyba nie trzeba pisać dużo ponieważ jak wyżej u Protasiewicza plus jest w mega gazie a swojego mentora Cieslaka nie zawodzi.
Te kursy są same na over , a nie równo .
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Patryk Dudek (-1) : Chris Holder (+1), BET 365, @1.57

Dzisiaj po ostatnich słabych turniejach wybieram 1 typ (ewentualnie 2, który dojdzie). Patryk ufam Tobie. Co tu dużo mówić. Patryk będzie chciał się zrewanżować wszystkim za ostatni występ w Toruniu i nie widzę dzisiaj innej opcji jak jazda pod komplet. 2 dni treningów gdzie wszystko wyglądało świetnie. Holder to dla mnie najsłabszy lider wśród torunian. Hancock i Vaculik mogą namieszać. Holder przy W 69 jeździł różnie choć zazwyczaj kręcił około 10 punktów. Ostatni występ 19.06.2016r. to 6 punktów.
Śmierdzą mi te dwa kursy 1,57 w 365
Dudek -1 z Holderem
Doyle +2 z Hanckokiem

Co jest przy wyniku 50-40?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 833

sebunited16

Użytkownik
przy 50:40 wchodzi Zielona - wyżej w regularnym

myślałem, że tego Majewskiego już skierowali do relacjonowania szachów, dawno go nie widziałem, ale jednak jest ????

Doyle +2: Hancock bet365 1.57✅

W założeniu Greg jedzie sześć razy korzystając z taktyka, jeździł w Zielonej, sam się wypowiada że tor mu pasuje, więc sporo punktów przywiezie, jednak dodatni handicap na najlepszego jeźdźca na świecie nawet przy założeniu jednego startu mniej to fajny typ
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 202

szymontom

Użytkownik
Zuzel Polska Ekstraliga
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń
11/09/2016 - 19:00
Krystian Pieszczek-Pawel Przedpelski(-2 )
typ.1
kurs.1,55
http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Analiza.
Falubaz dzisiaj musi odrabiac straty z pierwszego meczu gdzie przegrali 50-40...Wtedy mecz zawalili Dudek ktory mial slabszy dzien i Hampel ktory po kontuzji na obcym torze z silnym rywalem pojechal slabo.Dzisiaj Ci zawodnicy pojada zdecydowanie lepiej,a Pieszczek musi pojechac minimum tak jak w Toruniu.Tam tylko 5 oczek,ale w jednym biegu wpakowany w plot przez Protasa i wykluczony...Dzisiaj w pojedynku z Przedpelskim plus 2 oczka i zapewne Pawel pojedzie dzisiaj wiecej razy...Ale za Krycha przemawia wlasny tor i wlasnie dodatnie handi,a takze po cichu licze na dodatkowy bieg...W czerwcu w meczu ligowym Pieszczek 8 oczek,natomiast Przedpelski 4 oczka...Dzisiaj zapewne takiej przewagi nie bedzie,ale jesli Falubaz chce awansowac to Pieszczek musi dotrzymywac kroku rywalowi z Torunia,a na swoim torze jest w stanie spokojnie go pokonac...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom