>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [35]

Status
Zamknięty.
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Do wszystkich chcących grać na Nishikoriego:
Przypomnijcie sobie co się stało z Keiem wcale nie tak dawno na US Open, gdy ograł Djokovica również w 5 setach. Mi ten mecz z Murrayem strasznie przypominał tamto spotkanie. Wiadomo, wcale nie musi teraz tez tak byc, ale stawianie go teraz w roli faworyta ze Stachem to jest błąd buków. Wg mnie Stan to bierze. @2,20 bajka. ;)
moja teza ze specjalnie &quot;blad&quot; bukow zeby byla mozliwosc manipulowania kursami, i ustawienie kasy na 50/50 do meczu. Teraz jedni i drudzy wala ostra kase na jednych i drugich, czego nie mozna by powiedziec o kursach 1.9 vs 1.9.

http://youtu.be/T8yfHuYm_kM
dla rozluznienia
 
shen 408

shen

Użytkownik
Jeszcze dodam, ze w meczu z DelPo widac bylo u niego spora motywację, chetnie dołożyłby 3 Szlema do kolekcji, tutaj jeszcze nie wygrał, a wiadomo, ze Djokovica się nie przestraszy w finale : )
przecież to było w 4 setach, i wcześniej grał w tamtym turnieju ponad 4 godzinne 5 setowe mecze z Wawrinka i Raoniciem w ćwiartce i 4R, także nic dziwnego że na finał wtedy zabrakło mu sił, teraz tak nie jest bo grał znacznie mniej porównując te dwa turnieje więc nie powinno mu zabraknąć sił.
 
5567 719

5567

Użytkownik
przecież to było w 4 setach, i wcześniej grał w tamtym turnieju ponad 4 godzinne 5 setowe mecze z Wawrinka i Raoniciem w ćwiartce i 4R, także nic dziwnego że na finał wtedy zabrakło mu sił, teraz tak nie jest bo grał znacznie mniej porównując te dwa turnieje więc nie powinno mu zabraknąć sił.
Masakra, bylem tak przekonany, ze to bylo 5 setów, ze nawet nie sprawdzałem teraz, a jednak cos mi sie pokrecilo, chyba z tymi 5 setowkami o których wspomniales z tamtego turnieju. Niemniej jednak, co do meczu ze Stanem zdanie jak najbardziej podtrzymuję. Dzieki za zwrócenie uwagi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom