>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

zamknięte konto i ponowne otwarcie

L 0

luckyl

Użytkownik
Kilka miesięcy temu zamknąłem/usunąłem całkowicie swoje konto postanowiłem napisać do nich wiadomość czy te konto da się jeszcze odzyskać albo czy mogę założyć nowe, dostałem odpowiedź, że na moją prośbę konto zostało zamknięte i założenie nowego jest niemożliwe, każde moje nowe konto będzie blokowane/zamykane. Niestety z botami z supportu nie ma żadnej rozmowy, można się jakoś skontaktować z szefem polskiego supportu ?? Ktoś zamykał konto i udało mu się otworzyć ponownie nowe ? Czy po jakimś czasie np po roku, już będę mógł bez problemu otworzyć nowe ?
Zamknąłem konto bo niestety można powiedzieć, że musiałem nie chce podawać tu powodu ale nie było to spowodowane wściekłością bo przegrałem dużo pieniędzy :smile:
 
L 0

luckyl

Użytkownik
napiszę do nich za rok ???? może się coś się w tej sprawie zmieni. Wszystkie buki mają taką zasadę, że jak zamkniesz konto ponowne otwarcie będzie niemożliwe ?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
jak ktoś nie chce grać to nie wpłaca, jak ktoś zamyka konto i chce otwierać to tylko świadczy o braku kontroli na które zastosowanie ma właśnie ta opcja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 0

pepe44

Użytkownik
jak ktoś nie chce grać to nie wpłaca, jak ktoś zamyka konto i chce otwierać to tylko świadczy o braku kontroli na które zastosowanie ma właśnie ta opcja.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem - po zamknięciu konta nadal dane osobowe są u nich przetrzymywane ? :?
 
Do góry Bottom