>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Piłka ręczna- panowie

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Olimpiada - piłka ręczna panowie
Podział na grupy i terminarz


Turniej będzie bardzo ciekawy ze względu na udział w nim podopiecznych Bogdana Wenty. Jak spiszą się Polacy? Kto zostanie mistrzem olimpijskim? Jakie są Wasze typy na pierwsze mecze? Zapraszam do pisania analiz i dyskusji na temat szczypiorniaka w męskim wydaniu na IO ????
 
reeq 73

reeq

Użytkownik
Pierwszy mecz Polacy zagrają z Chinami . Powini wygrać ten mecz lecz grają z gospodarzami bedzie cieżko ale zobaczymy powinniśmy zdobyć punkty . Następny mecz zagramy z Hiszapnią . To już cieższy przeciwnik ale jak na wicemistrzów świata przystało powinniśmy wygrać. Kolejny mecz z Brazylią oni nie są już tacy kozacy jak w Piłke Nożną albo w Śiatkówke . Tu niebedzie cieżko lecz nastepny mecz bedzie bardzo ważny . Zagramy mecz jednymi z faworytów IO Chorwacją . Tu trzeba bedzie liczyć na szczeście . Kolejny mecz zagramy z Francją nastepni z niewielu faworytów olimpiady . Myśle że wyjdziemy z grupy i pokażemy klasę .

Skład Mężczyzn :

-Karol Bielecki
-Mateusz Jachlewski
-Bartłomiej Jaszka
-Mariusz Jurasik
-Bartłomiej Jurecki
-Michał Jurecki
-Krzysztof Lijewski
-Marcin Lijewski
-Paweł Piwko
-Artur Siódmiak
-Sławomir Szmal
-Grzegorz Tkaczyk
-Tomasz Tłuczyński
-Marcin Wichary
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polska-Chiny
typ: Chiny +12.5 pkt
kurs: 1.85

Jak dla mnie to zaskakująco wysokie handi po bardzo dobrym kursie. Mam nadzieje ze nasi szczypiorniści wygrają te spotkanie, ale jak sami mówią chiński zespół to jednak wielka niewiadoma, nikt o nich nic nie wie, nikt ich nie wiedział w akcji. Nie wiadomo czego się spodziewać. Pierwsze minuty wg mnie będą nerwowe i wtedy wynik może oscylować koło remisu a Polacy zbudują przewagę dopiero w drugiej połowie kiedy poznają słabe punkty Chińczyków. Nasi powinni wygrać ale raczej nei z taką przewagą a po drugie jak wiadomo gospodarze mogą liczyć na przychylność sędziów więc kilka kontrowersyjnych decyzji pewnie przeciwko naszym będzie.
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Polska-Chiny
typ: Chiny +12.5 pkt
kurs: 1.85

Jak dla mnie to zaskakująco wysokie handi po bardzo dobrym kursie. Mam nadzieje ze nasi szczypiorniści wygrają te spotkanie, ale jak sami mówią chiński zespół to jednak wielka niewiadoma, nikt o nich nic nie wie, nikt ich nie wiedział w akcji. Nie wiadomo czego się spodziewać. Pierwsze minuty wg mnie będą nerwowe i wtedy wynik może oscylować koło remisu a Polacy zbudują przewagę dopiero w drugiej połowie kiedy poznają słabe punkty Chińczyków. Nasi powinni wygrać ale raczej nei z taką przewagą a po drugie jak wiadomo gospodarze mogą liczyć na przychylność sędziów więc kilka kontrowersyjnych decyzji pewnie przeciwko naszym będzie.
też myślę żeby to zagrać ale raczej leciutko bo na dobrą sprawę nigdy nie widziałem jak Chińczycy grają ;) chociaż myślę ze przynajmniej w pierwszym meczu Chińczycy będą starali się pokazać z dobrej strony. Natomiast nam poprzednie wielkie turnieje pokazały że Polacy nie mają dobry startów, raczej grają lepiej z meczu na mecz. Na pinnacle jest +11,5 przy kursie 2.
 
domel 49

domel

Forum VIP
coz można powiedzieć o pierwszych typach? osobiście nie stawiam na Polaków ponieważ sie nie opłaca. Nie wydaje mi sie żebyśmy wygrali więcej niz 10 bramkami typ ryzykowny.
Ja jutro zagram na Chorwację, myślę ze aktualni wicemistrzowie Europy poradzą sobie z odwiecznymi rywalami czyli Hiszpania :]
typ wydaje mi sie ze jest bardziej opłacalny niż Polska :]
Chorwacja - Hiszpania 1 @ 1,80 bwin
 
M 0

mastertyp

Użytkownik
A ja Panowie polecam wam te kursy i typy :


Niemcy - Korea Płd.
Handicap
Usuń
Typ: Niemcy -4,5
1.85


tutaj 9/10


oraz


Dania - Egipt
Handicap
Usuń
Typ: Dania -5,5
1.75


7/10

Typy z BWIN.

Dlaczego tak :

NIe jestem expertem, ale na tyle co się orientuję w piłce ręcznej to w tym sporcie liczy się tylko parę reprezentacji: POLSKA, ISLANDIA, DANIA, FRANCJA, NIEMCY, CHORWACJA ( z tych drużyn wydobędziemy TOP3 - mam nadzieję, że będzie tam również POLSKA ).

Potem jest parę drużyn lepszych : ( Rosja, Hiszpania, Norwegia ) - potem już przepaść ... no może nie przepaść ale nie będzie niespodzianek między drużynami wyżej wymienionych a resztą która gra ...

Dlatego NIEMCY to dla mnie pewny Handi, a Dania nie powinna mieć problemów z taką ilością bramek.


PS. No i zdecydowany faworty to Polska, że nie wygra takim HANDI ( w bwin to 10.5 ) jak macie na swoich 12.5 to stawiać ...

Polacy w pierwszy meczu zawsze są zestresowani, a nawet jak są słabi to max 5/6 bramkami.



Mam nadzieję, że typowania będą szłuszne i pomogą ????

Pozdrawiam i życzę wysoikich wygranych.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W dzisiejszym jakże ciekawym meczu CHorwaci wygrali z Hiszpanami ale stracili swoją gwiazde jaką jest Ivan Balic. Doznał on kontuzji, jeszcze nie wiem na ile jest ona groźna. Jeśli by się okazało że będize dłuższa pauza może to byc bardzo ogromna strata. CO prawda w dzisiejszym meczu Hiszpanie prezentowali się także dobrze ale nie udało się wykorzystywac przewag 2minutowych;)

Do meczu Polaków to owszem również sądze że handi jest przesadzone. Mimo iż CHiny to nie jest żadna potęga to ściany (czyt.sędziowie nie daj Boże) pomagają zawsze gospodarzom. Jednak uda się nam wygrac ale nie ma co się przemęczac bo kolejne mecze będą zdecydowanie trudniejsze.
 
zebedebe 0

zebedebe

Użytkownik
Koledzy a możecie powiedzieć gdzie ogladacie mecze? nie chodzi mi o te Polaków ale na przykład dzisiejszy szlagier Chorwacja - Hiszpania?
Co do typków to ja sobie znalazłem takie coś Karol Bielecki Under 6,5 myślę, że typ jak najbardziej prawdopodobnym ale gram go leciutko bo to pierwszy mecz i Wenta wcale nie musi dawać odpoczywać swoim zawodnikom. Bardziej się kieruje tym, że Karol jakoś ostatnio jeszcze szukał formy, może już dziś znajdzie?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Koledzy a możecie powiedzieć gdzie ogladacie mecze? nie chodzi mi o te Polaków ale na przykład dzisiejszy szlagier Chorwacja - Hiszpania?
Dzisiejszy mecz Chorwacja-Hiszpania pokazywało TVP INFO na żywo od ok 4.00 ;)

No nie wiem czy under 6,5 gola na Karola Bieleckiego to taki dobry typek;) Jak dla mnie to może on rzucic kilka brameczek dla Nas. Ale zobaczymy jak to będzie
Pozdrawiam
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Bardzo ładnie dzisiaj zagrała nasza reprezentacja :] Cieszy skuteczność, choć w końcówce się trochę zmieniła i nasi już bardziej myśleli o kolejnym meczu ???? 33-19 z Chińczykami. Teraz czas na mocną Hiszpanię, ale jesteśmy w stanie ich pokonać.
Dzisiaj ładnie grała także reprezentacja Islandii pokonując Rosję 33-31. Iście ciekawie zapowiada się, więc ich mecz z Niemcami we wtorek ???? Ile wychodzi drużyn z grup? 4 ? 2?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
▶Rosja-Egipt(piłka ręczna mężczyzn)
Typ: 1
Kurs : 1,40 ✅✅WYNIK 28:27✅✅


W pierwszym meczu Rosjanie przegrali z Islandczykami 31-33 co wstydu napewno nie przynosi bo Islandia jest jednym z faworytów do awansu z tej grupy jednak o małej niespodziance można mówic bo Rosjanie byli faworytami w tamtym meczu. W tamtym meczu Rosjanie dysponowali całkiem niezłą skutecznościa rzutów 31/42 .Co innego ich rywale w tamtym meczu którzy mimo iż wygrali to byli mniej skuteczni 33/54. Więc gdzie leży przyczyna porażki w tamtym meczu?! Uważam że Rosjanie byli słabiej zorganizowani w obronie ale to zapewne załuga rozgrywajacych z Islandii.
Egipcjanie w pierwszej kolejce byli sprawcami jednej z niespodzianek remisując z Duńczykami 23-23. Remis ten przede wszystkim Afrykanie zawdzięczają swojemu bramkarzowi NAKIB Mohamed który wybronił aż 17 strzałów rywali. Troszke gorzej ze skutecznością tych co mają odpowiadac za bramki 23/41 to marny wynik ;)
Rosjanie podrażnieni porażką w pierwszym meczu postarają się dzisiaj o wygranie meczu aby pozostac w turnieju i walczyc o wyższe cele aniżeli awans z grupy, dlatego taki mecz jak dzisiaj muszą wygrac i uważam że spokojnie swój cel osiągną ????
 
kalemba_9 5

kalemba_9

Użytkownik
Hiszpania - Polska 2 2.60
Faworytami sa Hiszpanie jednak po tym co zobaczylem w meczu naszych z Chinami jestem pewien, ze Polacy powalcza.Wiem, ze &quot;skosnoocy&quot; byli slabi ale &quot;Orły Wenty&quot; mogly pocwiczyc nowe zagrania i przetrzec sie orzed meczamiu z trudniejszymi rywalami.Powinnismy wyzej wygrac z Azjatami jednak w nasze szeregi momentami wkradala sie zbytnia nonszalancja na co nie bedziemy mogli sobie pozwolic w jutrzejszym meczu.Widac, ze w rewelacyjnej formie jest nasz bramkarz Slawek Szmal.&quot;Kasa&quot; broni rewelacyjnie.W obronie Polacy graja twardo, dobrze.Troszke jestem zaskoczony ciut slabsza postawa Bieleckiego ale mam nadziej, ze to byla wina slabszego dnia i licze na niego w meczu z Hiszpanami.Stawiam na zaciete spotkanie z minimalnym zwyciestwm Polakow.Oby oby...
 
domel 49

domel

Forum VIP
Faworytami sa Hiszpanie
???????? nie wie m dlaczego buki tak wysoko grają Polskę
mecz warty grania Polska ma ambicje chce wygrywać mamy jedna z najlepszych ekip na świecie! zawodnicy doświadczeni jak i młodzi o ogromnych talentach nie pozostaje nic innego jak wywalczyć medal!
Jutro zapowiada sie bardzo ciekawie Hiszpanie napewno nie odpuszcza ale my mamy Tkaczyka ten koles ma głowę na karku w ataku rozjeżdża każdego ???? no i Karol któremu muszą wejść na początku 2 3 bramki i będzie over 10.5 ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Hiszpania - Polska 2 2.65
W pierwszym swoim meczu po tylu latach przerwy od IO polscy szczypiornisci dosc latwo pokonali zespol chin...pierwsza polowa w wykonaniu polakow byla bdb o czym swiadczyl wynik - 21:10 polacy grali bardzo skutecznie w ataku , i dobrze w defensywie. Wysoka skutecznoscia popisal sie Jurasik , ktory bodajze na 9 rzutów 8 skonczyl przy czym ten jeden nie trafion to byla wkretka w slupek...w drugiej polowie na boisku pojawiali sie zmiennicy...gra w drugiej polowie juz nie byla tak dobra jak w pierwszej , polakom przydazaly sie bledy w podaniach jak i w obronie , spadla rowniez skutecznosc naszego ataku. Polacy dostosowali sie do gry przeciwnika ktora ta byla slaba. Ogolnie zakonczylo sie to wszystko efektownie i polacy wygrali 33:19
Hiszpanie swoj pierwszy mecz rozegrali i przegrali z mistrzami olimpijskimi z Aten - Chorwacja. Od poczatku spotkanie stalo na wysokim , rownym poziomie o czym najlepiej mowi wynik 31:29.
Mimo iz polacy w dwoch meczach z hiszpanami dostali dwa rayz dotkliwej porazki bo 25:34 , szansy upatruje ich w tym iz po tylu latach nie obecnosci na takiej imprezie zrobia wszystko aby kazdy mecz wygrywac...rowniez szansa dla polakow jest fakt iz hiszpanscy bramkarze nie sa obecnie w najlepszej formie o czym swiadczy fakt ze w meczu z chorwatami bramkarze hiszpanow bronili tylko z 16% skutecznoscia. Jezeli polacy zagraja tak jak z chinami I polowe mysle ze nie beda mieli problemu z pokonaniem hiszpanow.
 
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
Mariusz Jurasik over 4,5 jest to nasz najlepszy skrzydłowy pozatym każda kontra kierowanaj jest do weterana więc powinien z lekkością ustrzelić 5 bramek jeśli chcemy walczyć z hiszpanami... bielecki ma lekkutki uraz więc nie będzie &quot;grał 1 skrzypcy&quot;, trener nie będzie miał zamiaru go przemęczać oczywiście jeśli nie zajdzie kutemu powód wg. mnie tym 4/5
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
To co dzisiaj pokazali Polacy to przechodzi ludzkie pojęcie, prowadzili 5 bramkami i zamiast spokojnie i długo konstruować akcję to głupio tracili pilkę za szybko oddawali rzut. Zachowali się jak amatorzy bez doświadczenia. Mam nadzieje ze ta bolesna porażka nie podetnie nam skrzydeł, nie sądzę aby miało to wpływ na nasz awans z grupy bo o zwycięstwo z Brazylia możemy być raczej spokojnie a to da nam 1/4 jednak należy wykorzystywać takie okazje i walczyć o lepszą pozycję startową w ćwierćfinale.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Korea Południowa-Islandia (-2) 1,85⛔???? ehh, powalona ta grupa.. Czyżby Korea też miała się liczyć w walce o medale?????
Nie będę się długo rozpisywał o tym mecz, ale myślę, że typ warty zagrania. Islandia jak do tej pory nie doznała porażki na turnieju w Pekinie-pokonała Rosjan 33:31 i faworyzowanych Niemców 33:29. Islandczycy wyrośli dzięki tym wygranym do kandydatów do medali. Jutro spotykają się z Koreą Płd, która na tych igrzyskach pokazała już, że nie jest takim outsiderem, jak w drugiej grupie Chińczycy, ale także nie należy do potentatów. Do tej pory przegrali z 27:23 z Niemcami i zwyciężyli fatalnych Duńczyków 31:30. Te wyniki potwierdzają, że Korea nie jest typowym dostarczyciele punktów, ale rozpędzeni Islandczycy powinni uporać się z nimi i to spokojnie różnicą większą niż 2 bramki.

Do tego Niemcy - 1,40✅
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Brazylia-Chiny✅
typ:1 (-4,5 bramki)
kurs: 1.85

Ze sobą zmierzą się dwa najsłabsze zespoły w naszej grupie, jednak Chińczycy są całkowitymi outsiderami tych rozgrywek, ich porażki jak narazie są i tak niższe niż można bylo się spodziewać gdyż po prostu zespoły oszczędzały swoich podstawowych zawodników a także próbowały nowe zagrania. Natomiast Brazyli juz nie ma co kalkulować bo nie awansuje do 1/4 więc tutaj powinn nie odpuscic meczu i grać jak najlepiej, co powinno pozwolić na pokrucie handi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom