>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS:GO - valuebety

D 0

danielsl

Użytkownik
Wszystkie bety i kursy pochodza z bet365 (kursy aktualne w momencie postowania typow)
W tym temacie bede staral sie wrzucac codziennie moje picki (i ew. krotkie analizy) jezeli chodzi o mecze esportowe w counter-strike&#39;u.
Sledze scene na biezaco od okolo dwoch lat i jestem w stanie w wiekszosci meczow poprawnie przewidziec co sie stanie i wypatrzyc value w czesto zle dostosowanych oddsach.
2016-09-05
#1 GODSENT v mousesports (17:00) - GODSENT wygra druga mape @1.57 ⛔
Krotko mowiac stawianie handicapu jest zbyt duza niewiadoma w tym meczu jako ze wszystko zalezy od tego jak zagra mouz, aczkolwiek maja znikome szanse na ugranie picku szwedow, glownie ze wzgledu na fakt ze pronax jest obecnie jednym z najlepszych IGL na swiecie co bedzie zbyt duzym czynnikiem do zabrania mapy nawet dla nika i oskara.
ew. alternatywa w tym meczu jezeli chodzi o value moze byc over 2.5 map @1.90 ale tak jak wczesniej wspomnialem, zbyt duzo zalezy od tego jak zagra mouz, szwedzi na papierze nie powinni przegrac tego meczu
#2 HellRaisers v ANOX (21:00) - Mapa 1 - HellRaisers -5,5 @1.90
ANOX jest tier nizej wzgledem umiejetnosci od HR, nie maja na koncie zadnych wiekszych osiagniec czy upsetow przeciw dobrym teamom, raw aim, skill czy sam gamesense nie jest porownywalny, wiec nie widze zadnej mozliwosci na zabranie mapy od HR, ani zdobycie wiecej niz 10 rund na ich picku, mecz bedzie szybkim stompem ktory skonczy sie 2-0 dla HR.

Jezeli ktos chce sprobowac tasmy to polecalbym wrzucic 2-0 dla szwedow @2.62 + 2-0 dla HR @1.50 AKO @3.93

EDIT: Z jakiegos powodu pomylilem veto i zapomnialem ze zarowno GODSENT jak i HR wybieraja mape nr 1. Pozostaje jedynie pytanie czy szwedzi ugraja pick mouz.
 
D 0

danielsl

Użytkownik
Mapa 1 - Dust2 (pick GODSENT) -- mousesports 11:16 GODSENT
Mapa 2 - Cache (pick mousesports) -- mousesports 16:14 GODSENT ⛔
Mapa 3 - Mirage (pozostala mapa) -- mousesports 10:16 GODSENT
i niestety moja nieuwaga kosztowala mnie dobry bet bo swoj pick jak i trzecia mape szwedzi ugrali bezproblemowo. ????
 
D 0

danielsl

Użytkownik
tzn mouz swoja mape ugralo z duzym fartem jako ze szwedzi doslownie rzucili pare rund bo czuli sie za bardzo pewnie, szczegolnie ostatnia runda byla niefortunna bo z latwoscia mogli zrobic OT i skonczyc mecz, myszy tego meczu nie wygraja tak czy siak bo mirage w ich wykonaniu nie jest wybitny.
 
D 0

danielsl

Użytkownik
HR jednak okazalo sie wybierac pierwsze, nie mam pojecia na jakich zasadach pickowania w koncu kieruje sie ten turniej ale no coz.
ANOX przegralo 8-16 z innym tier3 teamem na trainie (pick HR) tydzien temu, wiec tutaj spodziewam sie wyniku pokroju 16-7, 16-6 dla HellRaisers.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Nie wiem dlaczego typujesz mapy przed meczem, gdy nie wiadomo kto pierwszy pickuje mapę. Niemniej jednak życzę powodzenia i będę ślędził, ponieważ również interesuję się e-sportem a w zasadzie CS:GO. Pozdrawiam
 
D 0

danielsl

Użytkownik
Nie wiem dlaczego typujesz mapy przed meczem, gdy nie wiadomo kto pierwszy pickuje mapę. Niemniej jednak życzę powodzenia i będę ślędził, ponieważ również interesuję się e-sportem a w zasadzie CS:GO. Pozdrawiam
z reguly w wiekszosci meczow wiadome jest kto pierwszy pickuje - z reguly druzyna ktora jest gosciem wybiera pierwsza a gospodarzom przypada pierwszy ban (gosciem, w sensie jest podana jako druga na hltv w formacie Druzyna 1 v Druzyna 2)
Epicenter najwyrazniej kieruje sie innymi zasadami stad bledny typ w wypadku GODSENT ktory sprawdzilby sie w wypadku znajomosci veta za co ponownie przepraszam.
 
Do góry Bottom