>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ukradli mi 32789,86 PLN - Witaj na Betclic

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak, założyłem konto 6 lat temu żeby w tym temacie móc się podawać za Betclic. ???? Postronne osoby nie są naiwne. Będąc tyle lat na tym forum, takich przypadków było mnóstwo, często właśnie w Beclic, bo mają tam cashback od pierwszego depozytu więc wiemy o co chodzi. Odpowiedź od Betclica już masz, mają Ci to jeszcze wysłać listem poleconym? Najbardziej boli ludzka głupota, wystarczyło dziewczynę przeszkolić od A do Z, problemu by nie było, a tak jest 30k do tyłu. Poza tym, dziwi mnie ogólnie ta sytuacja. Bo każda ogarnięta osoba, która gra za taką kasę, gra w bukach azjatyckich czy choćby Pinnacle a nie w jakimś Betclicu. Czy Was to nie dziwi?
Buki też wiedzą że baby przy garach siedzą, a nie obracają grubymi tysiącami na zakładach. Taka prawda. No ale może ta telewizja pomoże coś. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Bardzo szybko odpisujesz jak na osobe postronna. Tak Ci zalezy na firmie Betclic?
Dobranoc.
tobie się naprawdę wydaję, że ktoś w betcliku jeszcze myśli na twoją sprawą? ???? ????
tego się trzymaj, nadzieja umiera ostatnia, ale walcz! ????
i rzeczywiście, szybko odpisuję, a to znaczy, że jestem agentem betcliku ???? ja się nie dziwię, że się połapali, skoro jesteś tępy jak strzała ????
pozdrawiam i dobranoc, przez noc już nie odpiszę, to może będę mniej wyglądał na agenta ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie rozumiem jednej rzeczy,po co wpłacać do takiego nie do końca &quot;profesjonalnego&quot; buka tyle kasy i stawiać singla za naprawdę sporą kwotę?Przecież to nie może być mowa o wyłudzeniu bonusu bo przy takich stawkach to są grosze.Nie było na ten magiczny mecz lepszego(porównywalnego) kursu u poważniejszego buka?No chyba,że kolega dostał już limity praktycznie wszędzie i taki wałek zrobił.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
I to jest kolejne dowód na to że głupota ludzka istnieje i niema na nią rady. Przecież to ewidetnie sprawa Multikonta w dodatku ktoś podał dane na Laske która nie ma o tym pojęcia. Tak to się kończy trzeba się pogodzić ze stratą kasy i już.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Konto na betclic bylo moje. Konto z ktorego wplynal depozyt nie. Pierwsza weryfikacje przeszlam pozytywnie. Druga po tym jak Pani uslyszala TV w tle, nie. Nie korzystalam z zadnego bonusu. Czy wszyscy pamietacie jaki zaklad stawialiscie dwa tygodnie temu? Co jadles na obiad 1 sierpnia. (no wlasnie) Tak wygladala moja rozmawa z Pania z weryfikacji.
Jezeli ktos chce abym zle odpowiedziala to wlasnie tak poprowadzi rozmowe.

Jakie znaczenie ma plec wplacajacej osoby?
Przecież jesteś kobietą, rzadko kiedy panie grają i to już powoduje, że na takie konta zwraca się uwagę. Wpłata została dokonana przez jakiegoś Iksińskiego. To już daje do myślenia. Iksińskiego łatwo sprawdzić w bazie graczy... o proszę - jest! Dlaczego nie wpłacił on na swoje konto? No tak - już narzucony limit 5 złotych na zakład. No ciekawe :)
Weryfikacja telefoniczna? Przechodziłem raz. Zamknąłem się pokoju, wyłączyłem tv, radio i skupiłem się na rozmowie. Rozmowa była łatwa i przyjemna, też za wiele nie pamiętałem ale bystry konsultant zapytał się o nietypowy zakład jaki zagrałem na inny niż zwykle sport i to oczywiście pamiętałem, bo ciężko nie pamiętać dobrze trafionych zakładów. I to wszystko. Rozmowa na luzie, nie zacinałem się, nawet pośmieszkowałem z konsultantem. A jak ktoś z boku podpowiada lub zacinasz się w rozmowie to będzie jednoznaczne podejrzenia.
Problem rozwiązany, do zamknięcia ;-)
A dodam jeszcze, że konsultant był tak sprytny, że tak znienacka zapytał wtedy mnie o imię matki i ojca. Oczywiście szybko powiedziałem bo każdy to wie. I dopiero potem zorientowałem się, że jakbym na przykład wysłał dokumenty kolegi czy kogoś tam to mógłbym na to nie zwrócić uwagi i pewnie bym się zaciął przy takiej odpowiedzi :) Tak więc konsultanci co dzwonią mają swoje sposoby i jednoznacznie na pewno potrafią wyczuć kto jest kim :)
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Na 100% to koleś grający na danych laski. Poziom rozmowy na LC też świetny i raczej podobny do faceta niż dziewczyny ???? Weryfikacja negatywna, konto zamknięte i tyle. Trzeba myśleć zanim się zaczyna robić wałki. Ten konwojent co ukradł 8mln też miał niby idealny plan, a wpadli wszyscy przez głupią wpłatę do banku 300tyś. Był wałek, nie przeszedł - nic nie zrobisz, próbuj w innym buku ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Daj znać czy ci depozyt zwrócą. Taka kasa, to powinni zwrócić. A było kiedyś na forum, że to właśnie w betclic komuś skonfiskowali całość środków za multikonto.
Ale zobaczcie też, że buki są cwane. Jak myślicie, jakby przegrał ten zakład. I powiedział im, że prosi o anulację przegranego kuponu bo kto inny grał na tym koncie. To myślicie, że wtedy anulowali by przegrany kupon i zwrócili pieniądze?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Po prostu bukmacher przy wpłacie nie wie, że wpłacamy nie ze swojego konta bankowego jeśli korzystamy z pośrednika przelewy24 /dotpay (chyba nie wie, bo pośrednik widzi nasze imię i nazwisko). A jak mamy lewe konto skrill, to już w ogóle przy wpłacie się nie skapną.
Dopiero wypłaty są weryfikowane.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
A jak mamy lewe konto Skrill, to już w ogóle przy wpłacie się nie skapną
oczywiście, że się skapną, ale zdybią cię za to przy wypłacie. Jak odbierasz płatność skrill, to przecież masz info, że otrzymałeś płatność od: i tu jest nazwisko.
Oczywiście można założyć skrill na lewe dane i wpłacać do ustalonego przez skrill limitu, ale buk może żądać screena zweryfikowanego skrilla i wtedy co?
Można mieć lewe skrille, ale to rozwiązanie na krótką metę.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Tu już nie chodzi o to że, to ściema czy coś. ogólnie jest mało grających kibitek u buków, buki już wiedzą co to może oznaczać.Np w innym buku nie będę tutaj pisał jaka to firma ale chodzi o R... zakładalem tam konto na dziewczynę dla bonusu od wpłaty oczywiście wszystko potem było rozplanowane pytania przy telefonie itp. Telefon i na wszystkie pytania dziewczyna odpowiedział rozpoczęła się luźna gatka, dziewczyna padła na tym że kursy nie liczy się w zł, potem co to over/under handicap rozpoznali że, się nie zna chodziło o też nie małą sumę masa zakładów granych babka powiedziala wprost że, Pani się nie zna i że, gra jest prowadzona przez osoby trzecie. Depozyt wtedy odzyskałem i nigdy więcej, nie założe konta na dziewczyne.
 
P 213

pln123

Użytkownik
Tak swoją drogą to kto mi powie po screenie co to za zakład mógł być?
Rozumiem, że koszykówka na IO w Rio. USA -14,5 ale co, 1 kwarta, połowa, cały mecz?
I wynik +0,5 czyli, że niby wygrali tę kwartę/połowę czy mecz 15 punktami?
Jeśli mam rację to ciekawie się oglądało taki mecz stawiając 16k ????
 
M 5

monika1335

Użytkownik
Zrozumcie proszę, że nie muszę się na wszystkim tak dokładnie znać, bo nie gram profesjonalnie. Dla mnie betclic był pewnym bukiem. Był sponsorem Lecha Poznań i płaci znanym osobom za reklamę. To, że w nocy postawiłam duży zakład oznacza, iż to nie było mądre z mojej strony. Ale udało się. Tak to nie była przemyślana gra. Tylko nocna zabawa. Pewnie nigdy tego nie zrozumiecie i nawet tego nie oczekuję.
Do tej pory nie otrzymałam depozytu, tym bardziej wygranej. Sprawa trafiła do kancelarii. Nie będzie to proste, ale na pewno nie odpuszczę.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Sprawa trafiła do kancelarii.
:grin:
4.5 Betclic zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta z zachowaniem jego stanu, jeżeli istnieje uzasadnione podejrzenie, że Konto jest używane i kontrolowane przez osoby inne niż podane przy rejestracji Konta
4.6 środki zdeponowane na jednym koncie nie mogą zostać przesłane na inne konto w Betclic.
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
w sumie to nie rozumiem stawiania takich pieniedzy w takim buku jak betclic. moze jakies pranie pieniedzy? ale to tez nie ma sensu w betclicu.. hm
a argument na poziomie bo borek i boniek reklamuja xD
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom