Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
To, że turniej rozgrywany jest w Niemczech nie oznacza, że THW jest gospodarzem. Kilonia i Kolonia to nie to samo.
Poza tym PSG nie dominuje tak we Francji, jak Iskra w Polsce. Kielczanie u nas mają wszystko, a PSG przegrało Puchar i Puchar Ligi z Montpellier.

lukas88 299,2K

lukas88

Forum VIP
Macko 18, zgadza się jeśli chodzi o Kiel, grają jednak na krajowym podwórku, dlatego nazwałem ich &quot;gospodarzami&quot;.
Jeśli chodzi o PSG to trudno ich nie nazwać hegemonem jak wygrywają w lidze 23/25 spotkań i mają 11 pkt przewagi nad kolejnymzespołem. Owszem przegrali puchary z Montpelier, ale tam decyduje jeden mecz, a w lidze klasa wychodzi na płaszczyźnie sezonu.
Liczę że ten puchar też paryżanom &quot;wyjdzie&quot; jak finały krajowe.

✅

Kurka wodna, wszystkie drogi VIVE do Final4 pamiętam, tą pierwszą za Wenty, zeszłoroczną i tegoroczną. Za każdym razem na drodze Iskry stawała ta silna Barcelona. W tym sezonie jest inaczej. Walczyć będziemy z Katarskim PSG. W ogole nie wiem, dlaczego ale uważam, że ten klub jest bardzo sztuczny. Oglądałem te spotkania PSG u siebie w Paryżu, kibicowsko dramat, wszystko takie sztuczne napompowane kasą, wymachiwanie flagami francuskimi to wszystko. PSG? Karabatic, Hansen, Omeyer... Hmm bardziej gwiazdozbiór niż kolektyw, dlatego większą szansę upatruję dla Kielczan. No i również na ławce trenerskiej. Moim zdaniem 1:0 na korzyść VIVE. Tałant zdecydowanie bardziej charyzmatyczna postać niż Serdarusic. Dujszebajew mimo 18 lat różnicy ma równie bardzo duże doświadczenie, co Serdarusic w karierze trenerskiej. Co, do tej hegemonii. Najważniejszy test przed Final4 PSG oblało i taka jest prawda. Co mnie osobiście bardzo cieszy, bo zupełnie odwrotnych nastrojach niż VIVE jest obecnie ekipa z Paryża. Na trzy obecnie możliwe trofea do wygrania wygrała tylko jedno - ligę, przegrywając przy tym dwa Puchary, Francji i Puchar Ligi. Liczę, że w końcu jak na drodze polskiego zespołu nie stoi ta Barcelona uda się awansować w końcu do upragnionego finału Ligi Mistrzów!

THW Kiel - Veszprem
Typ: Veszprem @1,90 Bet365 ⛔ Kurde dogrywka, ale myślenie poprawne było

No cóż, powtórka z rozrywki. Dokładnie taka sama para jak w zeszłym roku. Z tą różnicą, że kadrowo Veszprem jeszcze mocniejsze, a THW Kiel już nie to samo. Veszprem węgierski hegemon, ale także zwycięzca prestiżowej SEHA Ligi. Cóż tak jak wspomniałem THW zdecydowanie słabsze niż przed rokiem, ale jeden element wyszedł im w tym roku zdecydowanie na plus, czyli człowiek ściana - Landin. I nie będzie przesadą, jeżeli powiem, że wygrał dla THW awans w Barcelonie. Cóż, uważam, że będzie to mecz na styku, ale w końcowej fazie zadecyduje doświadczenie i to ekipa trenera Ortegi będzie tryumfować i zagra po raz drugi z rzędu w wielkim finale.

macko18

Forum VIP
Nie trenera Ortegi, a trenera Sabate, czyli byłego asystenta tego pierwszego. Bardziej znany z Hiszpanów został zwolniony po remisie w Płocku w fazie grupowej jeszcze w 2015 roku. Co ciekawe Javier Sabate został wybrany najlepszym szkoleniowcem w tym sezonie LM. Co do Ortegi, to od lutego jest trenerem KIF Kolding i tam próbuje budować nowy zespół opierając go na swoich rodakach.

prezes96

Użytkownik
Dziękuję, cenna uwaga. Pamiętny remis w Płocku. Oglądając ten mecz miałem również wrażenie, że Nagy i spółka grali jakby chcieli zwolnić Ortegę ????

massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Vive
2.8
Bet365

Wspaniały turniej w wykonaniu obu drużyn,Kielecka drużyna nie była faworytem a dała radę gwiazdozbiorowi PSG,Veszprem przegrywało trzema bramkami do przerwy a zdołało odwrócić losy meczu.Wczoraj w drugiej połowie Vive szybko wyszło na 18:16 i obie drużyny nie mogły rzucić przez dłuższy czas bramki,nasi nie rzucili chyba z 15minut nic gdzie juz przegrywali 18:19 ale wielki szacunek za charakter i walkę do końca.Omeyer jest świetnym bramkarzem,najlepszym na świecie nawet teraz a mimo to Sławek Szmal go wczoraj przyćmił.Nie mam wątpliwości że obie drużyny zagrają dzisiaj jakby to miał być ostatni mecz w ich życiu ale niedość że jest Value w kursie na Vive to jeszcze obstawiam sercem ten mecz.Teren jest neutralny więc i kursy powinny być równe,Vive potrafiło tutaj zdobyć brąz ogrywając Kiel w czasach ich świetności więc widzę spore szansę na ogranie Węgrów dzisiaj.Strlek wczoraj zagrał kapitalnie,Jurecki w mega formie,taka szansa na triumf się prędko nie powtórzy.

Otrzymane punkty reputacji: +6
C 6

ckman1973

Użytkownik
Vive 3.00 b365

Krótko: wszyscy widzieli co wczoraj się działo, kielczanie mieli ponad 3 godziny więcej odpoczynku niż Węgrzy, nie grali dogrywki. Veszprem ma lepszą kadrę, ale Vive lepszego trenera. Szanse 50/50, widzę spore value w graniu na naszych.

Do tego PSG 1.55 b365

Kiel wycienczony po półfinale i z wąską kadrą, Dule grający 70 minut wczoraj, dzisiaj na pewno nie zagra tak jak najlepiej potrafi, a bez niego kilończycy są jak ślepe kocięta.

robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Eliminacje LM 23 - 21 ⛔
Tatran - Gorenje 2
2,43 STS

Idę w stronę gości. Co prawda in minus Słoweńcy mocno przemeblowani, ale są to wzmocnienia, a nie osłabienia.( Przyszło m.in. 2 zawodników z Vardaru Toskic i Brumen ) Zespół jeszcze nie do końca zgrany, ale jak dla mnie mocniejszy kadrowo. Tartan wczoraj po przerwie gonił wynik z mistrzem Luksemburga, może ich zlekceważyli, ale mimo to dali sobie wbić 32 bramki, co jak dla mnie nie jest dobrą wróżbą przed dzisiejszym meczem, bo przeciwnik parę klas lepszy.