>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Moto GP 2014

simons 646

simons

Forum VIP
Czas zacząć sezon 2014 MotoGP. Niżej wklejam terminarz ... no i powodzenia ????

Źródło: motosp.pl​
 
simons 646

simons

Forum VIP
Na początek długoterminówki ????
Moto3:
Tutaj walka powinna być zacięta. No faworyci z practice&#39;ów czyli Miller i Marquez powinno pokazać się z dobrej strony już od początku. Do tego dołączyć sie powinni Rins, Fenati i może Vinalez. Więcej ich tu nie widzę w walce o 1 miejsce. Miller mimo wyników na słabej Hondzie mnie nie przekonał rok temu. Marquez ładnie &quot;urósł&quot; w ciągu sezonu i liczę na jego dobry sezon. Fenati dużo narzekał na Honde i w sumie miał o co, teraz na KTM niezłe czasy ... nie widzę go ciągle w czołówce ale powinien namieszać no i Vinalez od czasu do czasu tez sie powinien pojawić.
Walkę o podium zamknąłbym kolejno Rins - Marquez - Miller. Duże ryzyko bo w minionym sezonie to KTM było o poziom wyżej od Hond (Rins i Marquez to koledzy z teamu i właśnie mają Honde) ... ale Rins rok temu jeździł jak równy z Salomem i Vinalezem (tym starszym, który przeszedł do moto2). Mieli w 3jke KTMy codawało przewage, ale 2 sezonu temu Rins zajął &quot;zaledwie&quot; 5 miejsce w generalce jeżdżąc dobrze jak na zawodnika w jego wieku, ale przeciętnie jak na moto3. Sporo się rozwinął w rok i licze na kolejną poprawę poziomu.
Mój werdykt to Rins win sezon @ ~6 (pewnie jest i wyżej)
Moto2:
Tutaj podobna sytuacja. Stawiam na zeszłorocznego przegranego. Esteve Rabat, zdobywca 3 miejsca w minionym sezonie. Tito podobnie jak wyżej był ciągle widoczny w walce o 1 miejsce z Espargaro i Reddingiem (którzy przeszli wyżej do GP). Luthi też ma ładny sezon za sobą i myślę, że tutaj 1 miejsce należy do jednego z nich, ze wskazaniem na Rabata. Na pewno kurs jest fajny bo ponad 4 idzie spokojnie znaleźć. W sumie paru zawodników może się do walki o 1 miejsce włączyć, ale wętpie, żeby ktoś mógł stanowić realne zagrożenie.
Ostatecznie Rabat win @ ~4,3
MotoGP:
Tutaj będzie krótko i na temat ???? Marquez jest póki co najlepszy z całej ekipy. Rok temu się przyzwyczajał do większej mocy. W tym roku powinno pójść gładko. Wiadomo Lorenzo nie da mu wziąć tytułu za darmo. Rossi w treningach w dobrej formie może będzie miał przebłysk w którymś wyścigu ... nie mniej Marquez dla mnie zdecydowany faworyt.
typ - Marquez win @ ~2.00
 
simons 646

simons

Forum VIP
W sumie w różnych kombinacjach pograłem, m. in. single ale zamysł jest taki:

A. Espargaro - Rossi 1
Oliveira - Vasquez 1
Fenati - Kornfeil 1
AKO: 4.19 Planetwin365
⛔
Zaczniemy od moto3. Oliveire pamiętam jako lepszego i też w minionym sezonie na niego stawiałem. Początek sezonu więc nie ma co szarżować ze stawką, ale ogólnie to powinien skończyć 3-4 pozycje wyżej. Czasy też potwierdzają, tezę o lepszym Oli ???? .
Fenati nadal strasznie nieregularnie. Dobre FP i QP można powiedzieć, że skopał, bo wystartuje mocno z tyłu jak na czasy z FP. Nie mniej ma pare torów gdzie jeździ dobrze i słabe QP też są w jego stylu. Myśle, że skończy na podium ... a tam nie widzę Kornfeila niestety.
Kolejny, który skopał i to w pięknym stylu to A. Espargaro. FP dominował a w QP już chyba psycha siadła, 2 motocykle rozbite, z czego jeden mając 3 czerwone kaski (najlepszy czas w 3 sektorach). O ile bania mu wytrzyma, to jego motor, Yamaha open w obecnym momencie ma znaczną przewagę. Szczególnie nad Rossim, który nadal walczy z set-up&#39;em co widać po czasach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
simons 646

simons

Forum VIP
Pierwszy wyścig za nami. Jak zwykle nie obyło się bez niespodzianek, ale to standard na początku sezonu.
Krótkie podsumowanie betów ... wszystko w plecy ????
Oliveira wyprzedza na ostatniej prostej Vasqueza i kończy z czasem o 0.015 lepszym ???? Fenati nawala po dobrych FP, kręcił się z tyłu, to też w jego stylu ale nie myślałem, że tak zawali akurat ten wyścig. Rossi walczy o 1 miejsce i definytywnie kończy 2 a A. Espargaro stara się po prostu nie wywalić jak w QP.
Jedyne pocieszenie jest takie, że długoterminówki spoko się zapowiadają ????
Informacje zebrane, teraz czekamy do kwietnia na Texas ;)
 
oki 270

oki

Użytkownik
Kilka typow na kwalifikacje.
Iannone-Bautista 1 2,1 b365 ✅
Bautista-Doviziosso 2 1,83 b365 ✅
Dwa single na jezdzcow ducati, a to dlatego, iz skorzystali oni z wprowadzenia kategorii &quot;open&quot; co wiaze sie z mozliwoscia uzycia przez nich miekkiej opony. Juz podczas pierwszego weekendu w Katarze pozwolilo to zajac Doviziosso doskonale 4. miejsce w kwalifikacjach.
Do tego dochodzi bardzo niemrawa postawa Bautisty na tym torze. W kazdym z trzech dotychczasowych treningow plasowal sie ok. 10 miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
P 402

plastelina

Użytkownik
o ile nie będzie żadnych incydentów to piece of cake bo przewaga w race pace ogromna

fortuna
Motocykle - GP USA klasa GP - Rossi V.-Espargaro A.7027 kto lepszy
1 1.44 -- --

Motocykle - GP USA klasa GP - Pedrosa D.7089 klas.koncowa / PZ: 3
1-3
1.50 -- --

Całkowity kurs: @2.16

tu z kolei szału nie ma jeśli chodzi o kurs ale Honda rządzi w Austin, Yama bez szans
bwin
MotoGP - GP Americas, Race
Winning bike
Pick: Honda 1.25
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
oki 270

oki

Użytkownik
Probujemy na kwale to samo co 2 tygodnie temu ;)
Bautista-Doviziosso 2 1,75 marathon ✅
Bautista poza pierwszym weekendem jezdzi zupelnie bezbarwnie. Szczerze mowiac nie wiem z czego to wynika, ale poki daja go w parze z uprzywilejowanym ducati to trzeba probowac.
Smith-Iannone 2 2,1 marathon ⛔

Smith slabiutko w FP3, co zaowocowalo dopiero 11. miejscem przez co bedzie musial sie przebijac przez QP1. Iannone szalu moze tez nie robi, ale 7-8 miejsce w kwalach moze pozwolic mu pokonac Brytyjczyka.
 
oki 270

oki

Użytkownik
Kwalifikacje
Pedrosa-Rossi 1 1,58 ⛔ masakra co Pedrosa pojechal :/
Smith-Crutchlow 1 1,5 ✅
ako 2,37 ⛔
marathon
Jak to dej pory Pedrosa w kazdych kwalifikacjach wygrywal z Rossim. Tym razem powinno byc podobnie, poniewaz sam Włoch narzeka na swoja yamahe.
&quot;- Nie jestem zadowolony z treningów, zwłaszcza tego popołudniowego. Nie byłem w stanie trzymać mocnego tempa i ukończyć rywalizacji w czołówce. Miałem sporo problemów z motocyklem, zwłaszcza jeśli chodzi o przyspieszenie. Mam kłopot, by odkręcić manetkę do końca, bo maszyna zachowuje się bardzo nerwowo. Staraliśmy się to jakoś rozwiązać w trakcie trwania treningu, ale nie udało się &quot;
Co do drugiej pary to Crutchlow poki co z 13. czasem treningow co moze zaowocowac przebijaniem sie przez QP1. Juz 2 tygodnie temu ta sztuka mu sie nie udala, gdzie zajal ostatecznie 14. miejsce w kwalach. Licze dzis na taki sam scenariusz.
 
Do góry Bottom