>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bank, Kod IBAN , SWIFT

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A ja mam inny problem odnosnie konta w banku bps jak biore przelew standardowy to wszystko wiem o co biega natomiast nie wiem co to jest blokada srodkow przy przelewie mam opcje tak lub nie ? o co chodzi z ta blokada bo na zwyklym druczku tego nie ma. jesli to nie odpowiednie miejsce na to pytanie to sorry ale nie wiedzialem gdzie zapytac.
 
pakume 0

pakume

Użytkownik
Witam wszystkim. Pierwszy raz wypłacam pieniądze z Bwina w ten sposób więc proszę o wyrozumiałość. Chcę wypłacić pieniądze na konto bankowe PKO BP. Kod SWIFT tego banku to BPKOPLPW. IBAN to jest kod PL+numer banku tak? Pozdrawiam
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Hej. 8 dni temu wypłaciłem 940 złotych z Expekt, niestety pomyliłem się i podałem nieprawidłowy numer konta IBAN (tak wiem, jestem głupcem). Zwróciłem się w tej sprawie to Centrum Obsługi Klienta, w odpowiedzi poprosili mnie abym przesłał wyciąg z konta bankowego.
Wcześniej Popełniłem identyczny błąd w Betclick, jednak tam już po 2 dniach pieniądze powróciły z powrotem na konto bukmachera, dostałem maila, że zostały podane nieprawidłowe dane mojego konta, oraz poproszono mnie aby ponowił wypłatę poprawiając błąd. Nie było żadnego problemu. Nie wiem dlaczego ale w Expekt pieniądze nie chcą powrócić. Może spotkaliście się już kiedyś z taką sytuacją? może na tym forum ktoś miał podobny problem? Proszę Was o zdanie co o tym sądzicie, czy istnieje szansa abym odzyskał te pieniądze i mógł ponowić wypłatę?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Może numer który wpisałeś tym razem był prawdziwy, i do kogoś należy. Być może mimo niezgadzających się danych (nie wiem czy to możliwe), kasa wpłynęła komuś na konto. Ale ciężko w to uwierzyć, raz miałeś taką historię. I teraz popełniłeś ten sam błąd? Ja numer konta sprawdzam po 3 razy zanim zlecę wypłatę. Albo ty kręcisz, albo expekt kręci, albo po prostu trwa to teraz dłużej.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Jeżeli jakimś cudem numer konta należy do innej osoby, to chyba istnieje szansa aby ściągnąć od niego te pieniądzy?
Ale ciężko w to uwierzyć, raz miałeś taką historię. I teraz popełniłeś ten sam błąd?
Uwierz w to, debile się zdarzają.
Wyciąg z konta bankowego o który mnie poproszono został zaakceptowany.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Hurra, życie jest piękne, kasę odzyskałem, mój problem został rozwiązany błyskawicznie. Expekt - spoko firma, polecam. Bardzo szybko odpisują na maila i są bardzi konkretni w swoich działania. Już nigdy nie pomylę numeru konta!!!
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Witam
Z interwetten dostalem info:
&quot;W związku z ustawowymi wytycznymi jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia tożsamości naszych klientów i dlatego prosimy o przysłaniem nam podanych kopii! Po ich otrzymaniu zostaniesz przez nas powiadomiony przez e-mail, jak tylko Twoje konto zostanie znów udostępnione. Prosimy o przysłanie nam następujących dokumentów:
Kopia potwierdzająca Twoje konto bankowe (imię i nazwisko, adres, IBAN i SWIFT muszą być widoczne) &quot;
Wie ktos gdzie znalezc te info w banku pekao24, nie moge znalezc takich danych jak sie zalogowalem.
Dzieki za pomoc
 
M 39

mezo171

Użytkownik
Witam
Z interwetten dostalem info:
&quot;W związku z ustawowymi wytycznymi jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia tożsamości naszych klientów i dlatego prosimy o przysłaniem nam podanych kopii! Po ich otrzymaniu zostaniesz przez nas powiadomiony przez e-mail, jak tylko Twoje konto zostanie znów udostępnione. Prosimy o przysłanie nam następujących dokumentów:

Kopia potwierdzająca Twoje konto bankowe (imię i nazwisko, adres, IBAN i SWIFT muszą być widoczne) &quot;

Wie ktos gdzie znalezc te info w banku pekao24, nie moge znalezc takich danych jak sie zalogowalem.

Dzieki za pomoc
a interwetten to legalny polski bukmacher że prosi o takie dane,zamiast skrilla używacie kont a póżniej płaczecie że macie problemy ze służbą celną brawo :grin:
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam
Z interwetten dostalem info:
&quot;W związku z ustawowymi wytycznymi jesteśmy zobowiązani do sprawdzenia tożsamości naszych klientów i dlatego prosimy o przysłaniem nam podanych kopii! Po ich otrzymaniu zostaniesz przez nas powiadomiony przez e-mail, jak tylko Twoje konto zostanie znów udostępnione. Prosimy o przysłanie nam następujących dokumentów:
Kopia potwierdzająca Twoje konto bankowe (imię i nazwisko, adres, IBAN i SWIFT muszą być widoczne) &quot;
Wie ktos gdzie znalezc te info w banku pekao24, nie moge znalezc takich danych jak sie zalogowalem.
Dzieki za pomoc
elektroniczny wyciąg bankowy im wyślij w pdf.
a interwetten to legalny polski bukmacher że prosi o takie dane,zamiast skrilla używacie kont a póżniej płaczecie że macie problemy ze służbą celną brawo :grin:
???? LOL od 2008 roku jesteś na forum ? Bardzo dziwna wypowiedź.
Potwierdzanie danych to standardowa procedura nie wiem dlaczego Cię to tak dziwi ? Jakoś nie słyszałem żeby ktoś kiedykolwiek miał jakiekolwiek problemy ze służbą celną. Oczywiście znam temat o ustawie hazardowej ale to jedna wielka bzdura robiąca co poniektórym pranko z mózgu. Sprawa została wyjaśniona już dawno temu a miliony osób dodają swoje następni w to wierzą i powstają niestworzone historie. Jak narazie co druga osoba gra w bukmacherke w internecie i nawet nie ma pojęcia o tym że to coś nie legalnego i żadnych problemów nie ma. Oczywiście jak ktoś kto nigdy nie przeglądał forum bukmacherskie a trafi na temat o ustawie hazardowej to problemy na pewno się zaczną ale raczej te psychiczne. ????
Może numer który wpisałeś tym razem był prawdziwy, i do kogoś należy. Być może mimo niezgadzających się danych (nie wiem czy to możliwe), kasa wpłynęła komuś na konto. Ale ciężko w to uwierzyć, raz miałeś taką historię. I teraz popełniłeś ten sam błąd? Ja numer konta sprawdzam po 3 razy zanim zlecę wypłatę. Albo ty kręcisz, albo expekt kręci, albo po prostu trwa to teraz dłużej.
Nie da się pomylić numeru konta. Każdy bank ma konkretny algorytm przy ustalaniu numera konta więc nie można go pomylić. To tak jak z doładowaniem prepaid nie da się wymyśleć 14 cyfrowego kodu doładowania nie znając algorytmu, nie możliwe jest losowe trafienie poprawnego kodu( może i możliwe ale to jak trafienie 6 w totka). Jeżeli chodzi o dane to w bankowości nie są one do niczego potrzebne istnieje tylko numer konta, podasz poprawny numer konta to dane nie mają znaczenia. W pole odbiorca możesz wpisać co tylko chcesz a przelew i tak dojdzie.
 
Do góry Bottom