>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy bukmacher internetowy

U 0

Usunięty użytkownik 112896

Gość
Bet 365 jest najlepszy. Dla mnie ten bukmacher ma wszystko co powinien miec. Support po polsku , szybkie wypłaty , świetne kursy , bardzo szeroka oferta, można zamknąć zakład przed końcem , bardzo fajnie śledzi się wyniki na żywo itd . Dla mnie numer jeden od lat .
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Zdecydowanie Bet365 świetne do zakładów live, fajne jest to że można zamknąć zakład w trakcie z zyskiem lub mniejszą stratą, bogata oferta, śledzenie spotkań na żywo, dobre kursy. Polecam ja zostaje przy tym buku
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Niemal wszyscy chwalą Bet365 i mają rację. Jedynym małym minusem tego buka gdy zaczynałem tam grać był dla mnie interfejs, nie tak przejrzysty i intuicyjny jak np. w bah czy bwin. Kwestia przyzwyczajenia, jak do wszystkiego. Ofertą tak jak pisano bet365 bije na głowę wszystko dookoła...
 
R 35

rustin

Użytkownik
Dla mnie początkującego i kogoś kto nie liczy na duże kwoty największy minus, że jak robimy przelew z konta to minimalna wypłata 150zl
 
O 929

olek-cbr

Użytkownik
Niemal wszyscy chwalą Bet365 i mają rację. Jedynym małym minusem tego buka gdy zaczynałem tam grać był dla mnie interfejs, nie tak przejrzysty i intuicyjny jak np. w bah czy bwin. Kwestia przyzwyczajenia, jak do wszystkiego. Ofertą tak jak pisano bet365 bije na głowę wszystko dookoła...
Racja dla mnie jako początkującego ten interfejs był ciężki i nie do ogarnięcia ale z czasem można się przyzwyczaić i teraz jest już bardzo prosto
Druga sprawa zarejestrowałem się w bet365 jakiś miesiąc temu w tym czasie wpłaciłem 2 razy po 200 zł jak się nie mylę a wypłaciłem 3 razy tyle. Dzisiaj przyznali mi bonus tzw. lojalkę 50 zł :grin::grin: nie spodziewałem się
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Jeszcze dodając słówko na temat bet365, nie mają wyszukiwarki spotkań, co dla niektórych utrudnienie. Dziwne, że przez całe lata jej nie wprowadzili.
 
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Początkowo grałem na STS, kilka dni temu założyłem konto na bet365.
Bet jest o wiele lepszy, stronka nie zamula, wszystko jest bardziej przejrzyste no i bym zapomniał więcej opcji do obstawiania na live chodzi mi między innymi o rożne, kartki itp. Tego na sts brakowało a jak było to tylko na nielicznych meczach np: Barca-Real.
Więc polecam odrazu kierować sie na bet365.
 
glodny-119195 0

glodny-119195

Użytkownik
Chyba bede musial przerzucic sie w przyszlosci na bet365 jak tak chwalicie
Wie ktos jak z promocjami? Bo mozliwe ze kiedys juz sie tam rejestrowalem
 
Do góry Bottom