>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Darmowa kasa: 30zł u bukmachera Fortuna.pl

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie masz konta w Fortunie?
Specjalnie dla nowych graczy forum.bukmacherskie.com przygotowaliśmy promocję, w której na start otrzymasz 30zł, a dodatkowo możesz otrzymać do 650zł bonusu od pierwszej wpłaty.
Jak skorzystać z promocji?
Załóż konto z tego promocyjnego linku ---&gt; odbierz za free 30PLN
  • wejdź na rejestracja
  • w pole &quot;Kod promocyjny&quot; wpisz ZADARMO. Zwróć uwagę na to, po aktywacji bonusu za pomocą promokodu bonus 100zł bez ryzyka zostanie zamieniony na 30zł na start!
  • po ukończeniu rejestracji otrzymasz 30zł, które musisz wykorzystać w terminie 7 dni.
  • wykonaj przelew, a jeżeli w ciągu 60 dni spełnisz warunki promocji otrzymasz od nas bonus do 650zł.


Regulamin i zasady dostępny na stronie promocji -- tutaj
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Ok bonus jest na koncie ale za cholere nie moge się doczytac w regulaminie jaki jest jego obrót i zasady przed wypłatą ?
 
K 2

kezary

Użytkownik
Ok bonus jest na koncie ale za cholere nie moge się doczytac w regulaminie jaki jest jego obrót i zasady przed wypłatą ?
&quot;III.5. Otrzymany bonus na zasadach niniejszej Promocji, Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
III.6. Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta i nie podlega wymianie na równowartość pieniężną.&quot;

Tyle regulamin... zdaje się, że to bonus nie do wypłacenia :]
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
w pole &quot;Kod promocyjny&quot; wpisz ZADARMO. Zwróć uwagę na to, po aktywacji bonusu za pomocą promokodu bonus 100zł bez ryzyka zostanie zamieniony na 30zł na start!
Nie wiem, jak jest teraz, bo konto w Fortunie mam od dłuższego czasu, ale jeśli nadal jest zakład bez ryzyka 100 zł, to zamienianie go na bonus 30 zł na start jest po prostu głupie
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Dziś chcialem zarejestrować sie w fortunie i jak wpisałem ten kod to wyskakiwał mi błąd a gdy chcialem zarejestrowac sie bez kodu udało sie bez problemu. Czy to oznacza ze promocja dobiegła konca? Chcialem sie zapytac o to na chacie ale tam strasznie niekompetentna Pani siedziała i nie udzieliła mi odpowiedzi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kod działa, sprawdzałem i wyskakuje komunikat, że &quot;podany kod jest prawidłowy&quot;.
Promocja nadal aktualna. Proszę pamiętać, aby wchodzić z promocyjnego linku, który podany jest w pierwszym poście.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zgłoszone do techników. Podaj swój username na PW, sprawdzę czy zarejestrowałeś się z promocyjnego linku to wówczas załatwię bonus manualnie.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Ja jeszcze się nie rejestrowałem bo gdy chciałem na swoje dane i z kodem ZADARMO to wyskakiwał błąd i chciałem spróbować czy bez kodu uda sie zarejestrować i wiesz wpisałes imię asdasdasdsadsa i nazwisko:asdsadas na przypał i udało sie bez kodu zarejestrować. Czyli promocja jest aktualna tylko mieli/mają problemy techniczne?
 
Do góry Bottom